Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość drach1
A_ona_ona No przeciez ktos musi byc madrzejszy i pierwszy wyciagnac reke...nie wazne kto pierwszy i nie wazne ile razy to my wyciagalysmy pierwsze.Jezeli ludziom na sobie zalezy naprawde, to nie wazne.Dla ciebie bedzie lepiej wiecej wiedziec na czym stoisz, to domyslanie sie czy to juz koniec czy moze nie to cie wykonczy.Wiesz jak to sie nazywa ? SZANTAZ EMOCJONALNY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 67
Męczę się z tym z tym wszystkim okropnie i dlatego czasami myślę żeby odejść od niego ale boję się bo wie jak będę cierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 67
miało być wiem jak będę cierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_ona_ona
drach, tak tylko ze on jest silny psychicznie i wie jak mnie podejsc, nie chce zeby tak bylo ze ja znow pokaze ze mi zalezy ,boje sie ze on to bedzie wykorzystywal pozniej ta moja slabosc do niego i ze on zrobi znow zle i bedzie mial swiadomosc ze ja mu wybacze bo czemu nie ... gdzie ta nasza Efa :d chyba wszystko dobrze musi byc skoro jej tak dlugo nie ma :D oby oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drach1
naiwna67, a to byla Niemka? no komu jak komu ale mnie to ty nie musisz tlumaczyc do czego sa zdolne Niemki.Boze! Chron wszystkich facetow przed Niemka.Mam bardzo duzo kolezanek niemek, w roznym wieku.sa nagrane bardzo, mozemy nocami wisiec na telefonie, no baby ja sie patrzy.Ale tez znam Niemki nie cofajace sie przed niczym.Wredne france do bolu, jak mowie nie mam uprzedzen bo mam kumele Niemki.To masz nieciekawie.A z tego co wiem dopiero po 3 latach od slubu dostaniesz papiery, a dziecko masz z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drach1
jezu, tak zycze efie najlepszego, i tez tak mysle ze chyba jest dobrze bo to juz kilka godzin...chociaz jedna zazna szczescia.A_ona_ona, noty wiesz najlepiej jaki jest ten twoj facet, ja to moge sie tylko domyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_ona_ona
tak sobie mysle ... ze porownujac nasze sytuacje to chyba bym wolala zeby facet odszedl mowiac ze nie kocha niz domyslac sie zdrady....czy tez przylapac kogos... Badz silna Naiwna, zapomniec bedzie to ciezko ale moze porozmawiaj z mezem i zobaczcie co dalej czy widzicie sens w ratowaniu malzenstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_ona_ona
napisalam ze bym wolala to czy to, ech dla kazdej z nas jest to tragedia co sie stalo i nie ma ze ktos ma lepiej czy gorzej, wszytskie mamy lipe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 67
Tak drach1 to jest Niemka i do tego dużo młodsza ja mam 43lata on prawie 50 a ta sz...ta 28 ja też zdążyłam się przekonać jakie one są wolne czy mężatki włażą na facetów bez pardonu.Dzieci na szczęście razem nie mamy.On się teraz stara jak może ale ja nie mogę tego z głowy wyrzucić.Czasami jest ok ale innym razem przypomina mi się wszystko i boli potwornie a jeszcze gorszy jest ten strach czy on znowu tego nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 67
Wiesz A_ona_ona ja też tak przez chwilę myślałam że chyba lepiej usłyszeć prawdę że już nie kocha ale tak naprawdę to w takiej sytuacji też bym nie chciała być bo to też musi być potworny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drach1
sluchaj, 9 km ode mnie mieszka moja kumpela Polka, ma meza Niemca.Facet bardzo sympatyczny, ale on kiedys z 2 Niemkami i ich mezami mieszkali razem, razem fikali, jedli itd.I on twierdzi ze tu to normalne, smial sie ze jak jedna lafirynde na urlop zabral i przyjechal do niego jej maz dac mu po prostu w morde, to nie zrobilo na nim zadnego wrazenia, no tu to kazdy fika z kazdym.Dobrze ze nie macie dzieci, bo wiesz, polka jest ugotowana jak ma dziecko z Niemcem, nie ma szans otrzymac dziecka po rozwodzie.A w jakim landzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 67
Meklemburg-Vorpomen ładne małe miasteczko ale totalne bezrobocie. Teraz chodzę na kurs integracyjny i mimo że mówię po niemiecku całkiem dobrze to bardzo się z tego cieszę mam jakąś odskocznię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 67
dziewczyny chyba pójdę spać życzę Wam dużo wytrwałości i na pewno będę tu zaglądać. Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drach1
ja jestem z Brandenburgii, blisko polskiej granicy.Kurs integracyjny to chory pomysl Auslnderbehrd.Ja to zmusic nie moglam urzad zeby mnie wyslali, powiedzieli ze za dobrze znam jezyk.Na moje rzadanie wyslali mnie, jak sie okazalo ze bylam jedyna osoba ktora rozmawiala z nauczycielem, odeszlam.Ja mowilam biegle, a oni uczyli sie alfabetu.Znam kilka Polek po tym kursie, po egzaminie ktore normalnie nie potrafia sie dogadac.I jak sie tobie tu zyje? czesto jezdzisz do polski? ja nie mam czasu, chociaz blisko granica, po papierosy czasami skocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_ona_ona
ide spac, jutro w pracy 12 godzin, zajrze rano ;-) spokojnej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drach1
ja tez chyba juz skoncze, juto nowy dzien...nowe wiadomosci...trzymajcie sie...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna 67
To jestem bliżej mam do Szczecina jakieś 70km mieszkamy niedaleko od siebie ja jeżdzę dość często do Polski .U mnie na kursie też są tacy którzy prawie wcale nie mówią po niemiecku ale są i tacy którzy mówią dobrze.Ja mam plan zrobić B1 i potem B2 jak mnie urząd wyśle. Uciekam do łóżeczka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drach1
a tu cie zaskocze, bo ja mam tylko 37 km do Polski.Ale ty wiesz, ze to nie ma znaczenia, tutaj zyje sie calkiem,calkiem inaczej...dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_ona_ona
dzien dobry dziewczyny! mam nadzieje ze dzis humorki lepsze beda! achhh ciekawa jestem jak tam Efa!! bede sie zbierac do pracy zaraz , taaak mi sie nie chce ale chyba lepsze to niz siedzenie caly dzien w domu na kompie bo pewnie nic innego bym nie robila... moze dzis sie odezwie... kurcze musze przestac myslec o nim jakby byl calym moim zyciem i nic innego sie nie liczylo..... !! potrzebuje czasu tylko on mi moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Witam was kobieki🖐️ widze,ze trzymalyscie za mnie kciuki:)Ja tez o Was myslalam wieczorem:) drach🌼 a ona ona🌼 Porozmawialismy.On,ze sobie nie wyobraza zycia beze mnie Mowil,ze tak sie zlozylo,ze bylo kilka imprez i dlatego wypil i ze nie moge jego wyrzucac z domu Tak wiem,ze nie moge ale poczulam taka bezradnosc i chcialam nim wstrzasnac Zasugerowalam zeby umowil sie sam na jedna przynajmniej wizyte u naszego psychologa-terapeuty Tak jak juz Wam pisalam po tych wizytach on sie bardzo zmienil ale mialam wrazenie,ze do konca nie otwieral Poszlismy na lody:)Pospacerowalismy jeszcze po ciemnym miescie.Spotakalismy po drodze mnostwo znajomych-w wiekszosci jego kolegow.Wszyscy uderzali do knajp i teks no chodz z nami,albo dobij pozniej:O on-nie moge juz wcale bo mi ...nie pozwala Ja sie usmiechalam a koledzy dziwnie na mnie patrzyli nie zdazylizmy dojsc do domu jak telefon sie drzal-i chodz,przyjdz do nas:O Ja zaraz usnelam;0a on ogladal film i jak sie przebudzilam to glaskal mnie po glowie:) Mile zaskoczenie bo on raczej do cieplych misiow nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
nie mogl oderwac ode mnie wzroku.Kilka razy powiedzial,ze wygladam inaczej i bardzo ladnie wygladasz:) A ja nawet nic nowego na sobie nie mialam:0 Moze sie stesknil za moim widokiem:) Poszedl do pracy tej dodatkowej ale powiedzial,ze wroci o 14nastej i mozemy jechac do centrum:)Dla mnie to szalenstwo bo odwiedzamy takie sieciowki raz na pol roku-po pierwsze nie chce go meczyc a wiadomo,ze dla niego to zadna atrakcja a po drugie mamy godzine jazdy w jedna strone ja sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Jadziaczek zapraszamy choc pewnie wolalabys byc w bardziej optymistycznym gronie:) Mozesz sie wyzalic,wyplakac Pomozemy,sprobujemy cos doradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, nie wydaje mi się, żeby bardziej optymistyczne grono mnie chciało. Dawno już taka załamana nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ogarnelam chatke,rozebralam choinke;),przygotowalam obiad-nawet jego ziemniaki obralam,tak mu smakuja obiad w naszym domu to prawdziwe swieto:) tak jak drach napisala-czesto uwazamy,ze to my jestesmy najbardziej pokrzywdzone,biedne a tak naprawde wina lezy po obu stronach Fajnie widziec,ze same nie jestesmy idealami ja tez do niedawna myslalam,ze jestem najlepsz,wszystko robie najlepiej,calkowicie sie poswiecam a on jest zly,ciagle mnie rani i mnie wykorzystuje Chcialam najwiecej brac a dawalam niewiele:O Pragnelam byc zdobywana,chcialam dostawac ciagle kwiaty,byc zaskakiwana niespodziankami,mial dla mnie robic jakies male mile rzeczy,miec pomysly na wspolny czas i td A ja chyba malo z siebie dawalam:O Dopiero terapia otworzyla mi oczy.To byl taki kubel zimnej wody bo ja myslalam,ze on jest zepsuty i jego bedziemy na tych spotkaniach naprawic za ktoryms razem na uwagi dotyczace mojej osoby odpowiedzialam psychologowi-to nie mnie pan ma naprawiac bo ja jestem bez zarzutu tylko X:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj efa efa
jakaś ty naiwna kobieto. Twój facet będzie grzeczny do następnego zalania przysłowiowej pały. Skoro ma takie ciągoty i kaca zabija klinem to nie wierz, że tak szybko przeistoczy się w ideał (z przymrużeniem oka). Z tego co tu piszesz przeszkadza Ci jego zachowanie, więc dlaczego teraz tak nagle już ci minęło?bo co przyszedł, nagadał i pogłaskał po głowie? eh dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drach1
EFA,EFA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze lzami w oczach to przeczytalam, jezu efa jak ja sie ciesze.Zobaczysz bedzie dobrze....ja na 15.00 ide na Randke DZIEWCZYNY !!!!!Dla mnie tez szok !Ale ...nie z moim ex bo to jak wiecie temat zamkniety.Facet do mnie wlasnie zadzwonil ( wiadomo Niemiec), glos ma super, pogadalismy jakbysmy sie znali 100 lat, na razie nie przeszkadza mu ze jestem Polka, ale zobaczymy...nie ma co przezywac bo go jeszcze nie widzialam.napisze Wam po powrocie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Naiwan to ja kochana nie jestem a jego zachowanie nadal mi przeszkadza wiec ustalilismy zero alko:) a klinem raz sie leczyl wiec trudno zrobic z niego alkoholika Widze,ze na forum sami specjalisci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drach1
Jadziaczek Co sie dzieje ? ktos zrobil ci krzywde, czy po prostu jakis facet okazal sie znowu palantem...my tu wszystkie jestesmy zalamane, ale walczace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×