Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Witojcie ludzie🖐️ Mróz jak hoooj !!! -22 o ósmej rano:( Kasy ni ma ,bida z nędzą jesć nie dają a s..ć pędzą:D ?U mnie net raz jest raz go nie ma,jest jak z Murzynem przechodzacym na pasach "Pojawia sie i znika" Zaznaczam -rasistką nie jestem. U mnie tez noce nie spane bo krówka ma sie cielic,mogłaby troche poczekać aż mróz zelżeje. Lecę teraz jak net nie padnie to kawałów wrzuce troche potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam w ten mrożny dzień co do stażu to chyba mam najdłuższy bo 4 czerwca stuknie 28 lat aż nie mogę w to uwierzyć wiecie co jak by było fajnie z organizować taki zjazd naszej grupy kiedyś i ja trzymałam zwierzęta teraz mam spokój wiem co to znaczy odkąd przeszłam na ekologię dałam sobie spokój i ze zwierzętami teraz mam same owoce miękkie za dużo biurokracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
witam wszystkich właśnie z miasta wróciłam małżonek rope zamówił trzeba było zapłacić po 4.87 u nas normalnie szok ,wracam a tu kuchnia zalana rura pękła tragedia lece sprzątac a jeszcze torta musze zrobic bo najmłodsza pociecha trzy latka kończy dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi-widły z kokardą to na wybory się nadadzą,a te miotełki jak przystrojem w koronki to odlotowo będzie-i nie czarownice,tylko czarodziejki będziem.Aldona jeszcze śpi,pewnie z Czarnym się zgościli,bo on też dziś nie pisaty cosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
gabi wiem ze wszystko sie zmienia nawet dali nam wczoraj do zrozumienia na szkoleniu chemizacyjnym ze jak ktoś jeszcze nie wie co to jest P.I.O.R. to sie napewno dowie oby go tylko to nie zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
syla wiem ze z tą robotą to jest naprawde problem , ja mam jakieś widoki na taką nocną z doskoku i nie najgorzejpłatną tyle ze czasem "zarobić" mozna , nie to co by sie chciało ...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
maju masz czarną porzeczke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,zimno jak diabli dlatego wszystkim wspolczuje u ktorych jest czas wycielen.znam to z autopsji.pare lat temu w robaku byla wyprzedaz i kupilismy kamerke za 99 zl.teraz podgladam w tv podczas reklam. polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
a ty tu czego zaglądasz ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldona bidoku jak jedno wyszlo na prosta to rura dostalas!!! wspolczuje sprzatania! ja bylam zapisac mojego 4 latka do szkoly!!w grudniu skonczy 5 i juz od wrzesnia bedzie musial isc do szkoly!!!poplakalam sie jak wrocilam do domu,ze zabieraja mu dziecinstwo przeciez to jeszcze male dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Wadi ja mam truskawkę i malinę jesienną Aldona dużo całusków dla twojej pociechy a ta rura nie miała kiedy tylko w takie duże mrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mia lam dzisiaj wolne pojechałam do rodzicow mój staż to 22 lata.obejrzeliście film na youtubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciły dzieci z wakacji na wsi. Jedno z nich opowiada: - Mamusiu, widzieliśmy taaaką grubą świnie, jeszcze grubszą niż ty! Matka posmutniała i zaczęła popłakiwać. Widząc to podeszło młodsze z nich, córeczka, i mówi: - Nie płacz mamusiu, to nie prawda - nie ma grubszej świni od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem... Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha Rano, podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O kur .. a!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpiła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze moja kukułka tylko wisi na ścianie,ale nie kuka bo jest zepsuta,bo też mogłaby tak narozrabiać,a kawały są świetne,mój staż w czerwcu 27,kiedy to mineło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha!!!!!!ta kukuła to tako samo co ja jako wracam od sąsiadki po małym carnym-haha!tom się uśmiała.Ale tej Aldonie to sie kur...a trafiło,no tak jakby ta rura wiedziała,że kasę dostała,co?????Cwane to wszystko takie....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie peniaj,te maluchy to se radę dadzą,ażeby z nich takie hakiery powyrastali co by tym co o nas tak dbają konta pozamieniali w bankach na nasze w przyszłości.Świat czubem staje kur...a!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
no jestem ,kuchnia posprzątana rura naprawiona kurcze ale miałam zapieprz ale nie dałam się,obrządek zrobiony dziecko w wannie teraz chwila oddechu .Dzięki za wsparcie duchowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Hanka to z kukułką jest super aż się popłakałam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
oj chyba wszyscy ojca Mateusza poszli oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat po ślubie budzą się małżonkowie rano. Ona myśli - ojej 25 lat razem jak to szybko zleciało! On myśli - ojej 25 lat, jakbym ją zabił pierwszego dnia, to dzisiaj bym wychodził na wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka normalnie smiech na sali!rewelacja! bylam u sasiadki ale tylko herbate dalo no i na kompanie malucha bylam w domu iwonka no moze i masz racje?!ale mi tak go zal!on kocha spac do 9 rano nie mam sumienia zeby go zrywac z lozka! a co do tego hakerstwa to jestem za na pewno nie pozwole mu zostac na gopspodarce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
gabi ja też uważam że 5 latki w szkole to głupota ,mój starszy syn jest też z grudnia chociaż poszedł do szkoły jako siedmiolatek to dobrze pamiętam jak mu było trudno ,no ale co zrobić jakiś pajac to wymyślił a reszta pajaców poparła a nasze dzieciaczki muszą się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aldona ale ja dzis bylam w szkole i co najgorsze podpisywalam papier ze rodzice ponosza odpowiedzialnosc za dojazd i powrot dziecka! nie ma osob ktore beda te maluchy odprowadzac do szkoly! przeciez on nie trafi do sztni jak nie zna miejsca i tak bede musiala go sama wozic i doprowadzac!bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×