Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość magdaa88
Blondyneczka to widze zemilysmy podobny cykl jesli chodzi o pecherzyki:-( Beatrice pierwszy krok masz juz za soba, a to najwazniejsze:-) teraz musisz byc dzielna i wyrzucaj z siebie to co sie stalo. Lfka to cudowna nowina bedzie jesli lekarz ma racje:-) a kiedy masz dostac @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Beatrice - cąłuję mocno!! Ifka - posłuchaj lekarza, mam wielką nadzieję, że się udałooo!!!!Jeju ale byłoby super :) ja za to od wczoraj notuję skok tempki. Normalnie mam 36,5 wczoraj 36,4 dziś 36,9. Niestety jeśli to świadczy o owulce to jest ona niewykorzystana :( mamy z mężem kiepski czas.. :( trudno, może uda się urodzić drugie dziecko na 3 urodziny pierwszego... tak mniej wiecej wypadnie jeśli zaskoczę w kolejnym cyklu. W tym nie liczę zupełnie na nic. miłęgo dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka nie pomoge bo nie mam pojecia,ale trzymam kciuki !!!!!poczekaj pare dni i...testuj...!! Jezeli jest cos na rzeczy to napewno sie pokaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi tak ja Ci mówiłam, ze ten cykl sie nameczyłam biorąc CLO, po którym wyjatkowo fatalnie sie czułam, a potem "ciche dni z męzem" i praktycznie owulacji nie wykorzystaliśmy. Tak, tak bede słuchała lekarza. chociaż przypomne powiedział, że MOŻE to byc ciąża. MOOOOOOOŻE. okres mam dostać w przyszły piątek ewent niedzielę zależy jaki cykl będzie 28 czy 30dni. Gabi nie przejmuj się tym,że niewykorzystałaś owulki, tak to juz jest. zaraz po @ ochota okropna, a jak już jest owulka to nie mamy siły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka jasne ze zaszalejemy:-) ja dzis musze sie zresetowac po ciezkim tygodniu i ide z kolezanka na piwko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a slyszala ktoras z was o suplemencie Infolic? Gin zalecil mi lykac ale mowi ze miesieczna kuracja kosztuje ok 250zl:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Magda poczytałam o tym infolicu i szczerze bym chyba nie kupowała.Nic w nim nie ma... Kwas foliowy i to dawkę, która jest prawie żadna ;-) No i ten drugi składnik, który robi wszystko i nic, żadnego konkretnego działania przekłądającego się na płodność. Dla kobiec z pcos a żadnegod ziałania w tym kierunku ten skłądnik nie ma! Co najwyżej może pomóc na sperme ale w jakim stopniui w jaki sposób to też nigdzie nie jest napisane. Szczerze to mnie się wydaje (choć nie chce nikogo oskarżać bezpodstawnie), że lekarz dostaje prowizje za reklamowanie tego suplementu. Lepiej łykaj witaminy dla starających się a mężowi podawaj androvit.Lepiej na tym wyjdziesz i taniej. Jak dla mnie to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord to mnie teraz zaskoczylas, musze sie sama zaglebic w temat:-( gin mocno zachwalal, ponoc jest na rynk od tego roku a ma juz kilka pacjentek ktorym to pomoglo. A na meza zdolnosci i jakosc nie narzekamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Tylko ze infolic jest bez recepty, wiec nie wiem jak moglby pobierac prowizje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Oczywiście nie od sprzedanej sztuki, ale generalnie wiele producentów tak działa, że polecają lekarzowi jakiś specyfik a on czerpie jakieś korzyści z zalecania go. No i tak to się kręci. Dlatego jedni lekarze polecają częściej określone specyfiki a inni inne a inni po prostu te, które są tanie i skuteczne. DLatego najbardziej wierzę farmaceutom przy wyborze leków bez recepty. Może warto spytać w aptece czy jest jakiś tańszy odpowiednik. Jednak na moje oko nie ma w tym specyfiku nic co usprawiedliwiałoby tak wysoką cenę miesięcznej kuracji. Znasz inne tak drogie SUPELEMNTY (czyli NIE leki)? Byłabym ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to troche podejrzane ze dał CI tak drogie leki, znaczy zasugerowal... skoro sklad jest niewzbogacony niczym nadzwyczajnym tak jak mowi iczozord to moze to lipa troche... tym bardziej ze to jakos maly znany lek...a na co on ma wogole pomóć?... moja gin to az tak nie szaleje:P tylko ostatnio mi jakies ziola napisala zebym sobie kupila tylko kurcze nie moge rozczytac:/ rozczytalam tylko melise :/ troche wstyd ale bede musiala ją poprosic na nast wizycie zeby mi podyktowala... a i zwiekszyla mi dawke wiesiołka do dwoch tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy implantacji? to absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
Hej dziewczyny, ale się rozpisałyście!!! dzień nie zaglądałam, a dziś tyle nadrabiania... :) Gościu, to nie absurd, tylko życie... Ifka, dziwi mnie ze Twój gin nie kazał Ci bety zrobić tylko czekać.... Beatrice, Twoja historia to może przestroga..... najważniejsze że wyszliście z tego cało... z czasem zapomnicie... dbaj o siebie i męża Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żadnych objawów implantacji nie miałam, bo niby jakie maja być????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Gościu...Nie każda je ma,a te forum jest po to by ewentualnymi sie dzielić a nie po to by kpić...bo odnosze wrażenie,że nie jesteś tu z poważnymi zamiarami dzielenia się doświadczeniem czy chęcia udzielenia wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka daj spokój, z takimi goścmi z jadem nie wchodzi sie w dyskusje, niech ona sobie mysli ze jest najmądrzejsza... szkoda na kogos takiego słow, nerwow i tłumacznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wywołac @ ? jestem dzien a nawet dwa po terminie i nawet nie ma zadnego plamienia na znak ze idzie, jedynie co to troszke czasami boli mnie podbrzusze... kurcze a juz bym chciala zaczac nowy cykl :/ nie wiem co sie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja nie lubie przesiadywac w wannie:P ale winko czerwone popijam, ćwicze inensywnie to powinno ruszyc, a to tylko brzuch boli :/ a testu nie ma co robic bo 13dc pecherzyki byly 7mm i 9mm, co prawda sluz przyszedl tydzien pozniej , ale to nie mozliwe,musiałby byc cud hehe a ja w cuda nie wierze :P moze mi sie cykl przesunąl :/ no tak czekam zeby zaczac cykl z tym clo a ta @ sobie zarty robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi u Ciebie jeszcze ok...u mnie 48 dc chyba i nic.Akurat w poniedzialek bedzie 50 ciekawe co gin.mi powie :p..to jest dopiero jakas kpina...:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka no u Ciebie to faktycznie cos nie tak, strasznie dlugi cykl... u mnie dzisiaj 31, i nadal czekam :/ mialam cykle max 34dni ale juz od 30 pojawialo sie plamienie ze idzie, a teraz cisza... moze to cisza przed burza i jak juz @ przyjdzie to będzie straszna:P chyba mi odbija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
blondyneczko, zauważyłam że na wywołanie @ dobre jest mocne przytulanie :) u mnie działa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×