Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Gość werbenka...
...przycupnęłam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
to prawda że w "kulturalnych" topikach tu wyboru nie ma dużego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, powiem ci, że odwiedziłam kilka, głównie dla matek, ale to porażka, przede wszystkim nie rozumiem dlaczego ludzie sie obrażają nawzajem, wyzywają itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ja tego też nie mogę pojąć... Ja z kolei przyznam ci się że weszłam na taki który po prostu mnie zmroził... Te wszystkie nasze problemy są na prawdę żenujące przy tym, z czym tym ludziom przyszło się zmierzyć w tak młodym wieku...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie evo , od razu proponują ,zerwanie ,odejście a jeżeli wpiszesz by porozmawiać , to zrównają cię z ziemią ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety, niektóre rzeczywiście mrożą krew w zyłach :) Roy u młodziezy to wynika chyba stąd, że za dużo czasu spędzają w internecie (gry, portale społecznosciowe itp), a to niestety wpływa na normalną miedzyludzką komunikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ja niestety zauważyłam, że nie tylko młodzież pozwala sobie na TAKĄ wymianę zdań, b.często są to jednak dojrzali ludzie... matki, żony ludzie zdawałoby się kulturalni i wykształceni... Anonimowość w sieci ma swoje b. złe strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
witaj, ech... - to żeś sobie pospała...:) Mamy optymizm w genach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ech!!!! Werbenko dokładnie i to jest niestety smutne, ludzie w sieci obnażają się po prostu z zachowań na które w realu być może by sobie nie pozwolili, może to sposób by odreagować. są i tacy, którzy w ten sposób walczą ze swoimi kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ale do czego to doprowadzi na dłuższą skalę evo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff przeczytałam co dziś napisałyście ;), się rozgadały Panie ;) No przyznaję się niedawno wstałam, no ale w nocy prawie nie spałam, nie wiem co jest od kilku tygodni kiepsko śpię, jak jedną noc prawie dobrze, no następne dwie albo zasnąć długo nie mogę, albo płytkim snem śpię, wcześniej spałam bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie wiem potrzeba gruntownej edukacji, ale nie tej szkolnej, rola rodziców jest najważniejsza, wiele z tego co wyniesiemy z domu potem pokutuje, szkoła nie nadrobi braków w wychowaniu dzieci. miłość szacunek dla dziecka w domu, to go uczy szacunku dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
no dobrze, trzymajcie się ciepło w ten mroźny dzień. jutro możemy "przycupnąć" już od 7.30 - przynajmniej ja mogę - liczę na towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenko, ja bede po 8 pewnie, odsypiam poki dziecka nie ma, to do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos chamstwa w sieci ;)...to świat internetu, to jak każdy wiem to świat alternatywny ;), dla nieukształtowanych psychik bywa bardzo niebezpieczny, ale dla ludzi dorosłych, jak umiejętnie z niego korzystają, to bywa często wręcz terapeutyczny... evo, mam sesją, ale wiesz to już n z kolei, wiesz to już nie ten stres ;), zresztą potrafię przed samym egz spać dobrze...chyba po prostu za dużo mam tych myśli w głowie, natłok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, czasem przydaje sie wolne od myślenia :) Dużo rzeczy musze zrobić pod nieobecnosć dziecka: zbadać się (cyt- po porodzie, ważne!!) sprawy finansowe: banki, księgowość, gruntowniejsze sprzątenie, wiesz jakieś firanki, szafki i inne, ale też kino z mężem, mam też zamiar połazić po mieście, może zakupy, wyspać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to faktycznie dużo. Mi jakoś się średnio tydzień zaczął, przez ten sen, jakoś brak mi powera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma nic gorszego od niewyspania to fakt, ale wiesz mało kto czuje się w poniedziałek full of power, weekendy rozleniwiają :) Oki ja muszę wychodzić już, do jutraaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie odmienność właśnie skończyłam pogaduchy z przyjaciółkami, było dobre winko ,kawa ciasteczka i czekoladki , jaki poniedziałek taki cały tydzień ! ponoć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ro, fajnie masz :). ja niestety jakoś ostatnio trochę na bakier na spędzaniu czasu ze znajomymi...ale może na wiosnę jakoś to się zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ech , trochę na to pozwala mi czas i przez lata podtrzymywana znajomość , dzieci mam dorosłe więc korzystam teraz z wolności, mniej obowiązków , no zostaje tylko "pielęgnacja męża" , a co się tyczy wiosny to chyba czekamy wszystkie na nią , na słońce, na pęd do życia, obecnie ta zima mnie dołuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz a mi się wydaje, że to nie tylko chodzi o wolny czas, są ludzie którzy zawsze dla innych znajdą czas i Ci dla których oglądanie seriali jest ważniejsze niż inni ludzie ;). Ja ciągle ubolewam na tym, że dla ludzi w moim wieku, a więc ok. 30, to utrzymywanie kontaktu, to jest głównie napisanie maile raz na jakiś czas, rozmowa na Facebook, ewentualnie rozmowa przez telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Roy chętnie sie kawy napije U mnie też mroźno ale zalewa mnie morze słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×