Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

krejzollka nic sie nie przejmuj:) bedzie dobrze zobaczysz...bedziemy oby dwie ciężarówki hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Ania juz bedzie jak 2xciezarówka hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzollka a masz problemy z nadaga czy co ze sie tak przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki dopiero teraz mam czas zeby troszke cos napisac witam nowe staraczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers. przyszła do ciebie @ mam nadzieje ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jasne:P chcialabym do juterka kobietki jutro dam znac jak badanka mojego M wyszly:) moze juz nie beda potrzebne:P dobranoc kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez mykam ...jutro musze wczesnie wstac...wiem wiem sobota :) ale umówiłam sie z mama i jedziemy na łaszki...hehhe dobranoc milutkie...spokojności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Pablinko - gratuluję załozenia sympatycznego topiku👄 Życzę Wam wszystkim szybkiego ujrzenia dwóch kreseczek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę zaczynam się denerwować bo od środy zaczynam hormonki i jak dobrze pójdzie to za nie cale trzy tygodnie będę miała dwie fasolki w brzuszku tylko muszą się wgryźć (przynajmniej jedna ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. Własnie rzucilam się do sprzątania ;) kawke zrobię pózniej. Anvers trzymam mocno kciuki i za Anię tez. ja w I ciąży nie miałam żadnych objawów, dopiero jak test zrobiłam to się dowiedziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Witam Was kobietki:)Barbera mam nadzieje ze wgryzą się 2 fasolki:)))I parka za jednym razem. Trzymam kciuki mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera na pewno nadrobisz od razu slicznymi blizniaczkami ;) na pewno się uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, ja wlasnie skonczylam sprzatac uff, a z moja @to ja nie wiem, jak dotad narazie nie przyszla, wczoraj kregoslup mnie troche bolal ale to moze ze zmecznia, i codziennie kluje mnie w brzuchu tak na jajnikach, i badalam szyjke od kilku dni i jest bardzo wysoko i zamknieta, ale temp. mam tylko podwyzszona na 36,5 tak codziennie, gdzie najnizsza wynosila 36,3, troche dziwnie, ale z testem poczekam jeszcze, nie chce znow sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja też już po sobotnich porządkach, maż leży w łózko z gorączką a ja robię za pielęgniarkę haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez już po porzadkach. Teraz obiadek :) Anvers nie myśl inaczej jak tylko pozytywnnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×