Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

moje @ zawsze byly takie same odkad pamietam, w ciagu godz lub dwoch normalnie lecialo, a teraz jakies plamienia raz slabsze raz mocniejsze, pierwszy raz mi takie cos sie zdarza, a co do zylek niebieskich to ja mam je na piersiach od zawsze wiec pod tym wzgledem nie biore objawu do siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z okazji weekendu dla odprezenia i oderwania sie od objawow robie sobie masaz stop z babelkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
fajny relaks mi to spać się chce chyba muszę się kimną i zamulaona jakaś jestem to chyba skok ciśnienia i te pogody takie raz ciepło raz zimno raz deszcz raz słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znacie się może na wynikach dotyczących hormonów tarczycy? Wiecie może co oznacza tsh w normie a ft3 obniżone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przyszła do mnie @ - 2 dni wcześniej. Poryczalam się oczywiście i poklocilam z M. on uważa ze za bardzo się wkrecam i za bardzo chce. Mam dość i nic mi się nie chce :( zaraz się poprawie w tabelce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia 34...............2.............34..........13.03.2011....... .O-E zuza22..............rok.............23..........14.03.11. .........Częstochowa cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127...............2...........22.........19-21.03.11 ........okolice pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11.... ......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27..........04.04.11 .........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g 192837465...........11.............26..........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22..........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21..........9.0 4.11 ... ......Żory mongrana........1/przerwa?......32..........9.04.11... ........pod Berlinem Xenia33................5............33.........12.04.11 ...........Wrocław Pelemele............6..................???..............? ??...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.......3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN Milenkaaaaa.........???..............22..............??? . ..............szczecin klara1984.............6.............27............11.03.1 1 . ..........lubelskie Fistacja...............25.............??? ..............???................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia.................???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia tak mi przykro, wiem co czujesz ja tez zawsze sie nakrecalam a pozniej placz, na szczescie moj M zawsze mnie wspiera i pociwesza Pewnie niedlugo dolacze do tabelki z nowa data miesiaczki tak wiec nie bedziecie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cos mi sie wydaje ze ja tez do was dolacze, moje wszelakie objawy znikaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
anvers a czemu piszesz że ci się wydaję że dołączysz do tabelki masz jeszcze jakąś nadzieję? jak tam te twoje plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ojj ja chyba też dołącze,ale u mnie to do przewidzenie ze względnu na starania się takie no nieporządne :P Będąc na spacerze-zakupach kupilismy test.Sztuk 3,bo tyle jest w opakowaniu.Mąz otwierał a tam gumowe rękawiczki i 3 pudeleczka na siuśki :P A czuje się też tak,ze chyba @ bo mnie dzisiaj znów ból @ pobolewał,nawet będąc w sklepie akurat się wytraszyłam,bo zrobiło mi się mokro i myslałam oho może @,ale że niezebpieczyłam się to miałam lekkiego stracha,aleee okazało się że to śluz-mleczny śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka niby sutki mnie jeszcze bola ale wydaje mi sie ze juz powoli przestaja, a plamienia nie ustepuja wiec chyba to @, mysle ze nawet testu nie ma co robic juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 tak mi przykro Ja miałam zamiar jutro testować, w sobotę chodziłam w skowronkach bo okres mi się spóźniał 2 dni co mi się rzadko zdarza, no i oczywiście nie czułam żadnych bóli podbrzusza niestety dziś z samego rana przyszła @, bardzo obfita i bolesna - MASAKRA - jestem nieszczęśliwa Czekam jak tylko sobie pójdzie idę robić badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobry wieczór, tzn. niedobrynie bylo mnie tutaj prawie dwa dni i mam żłe wieści ;/ dostałam wczoraj okres, krwaiwe maskarycznie ,a wczoraj był mój 24dc ;-((((czyli cykl trwal tak naprawdę 23 dni...nie iwme co się dzieje moje ostatnie cykle wyglądaly tak 32dni, kolejny 26dni, a teraz 23 dni....to czego mam się spodizewać w kolejnym cyklu... oki biore się za czytanie waszych wypowiedzi...a widze ze mega zaległości;/ ale mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia to Ty też ;//// eh eh eh podwójnie mmi ciężko i zobacz normalnie w łeb w łeb idziemy ;/ a tak mnie piersi bolą ze szok ;(( teraz sobie myślę...że przestaje się starać i niech sie dzieje co chce...będę Was śledzić i wspierać, ale sama przestaje o tym myśleć bo jeszcze troche zbzikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie było mnie 2 dni bo dziś mieliśmy imprezę :-D. Mój G miał wczoraj imieniny.. Wczoraj porządku i gotowanie, a sporo tego było bo w sumie 15 osób było :-) Większość testuje a my działamy :-P. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Współczuję wszystkim którym tym razem się nie udało i sciskam mocno.. Następnym razem będzie lepiej :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw Xenia napisala złą wiadomosc,teraz Klara i cocoa.Buu niedobrze,niedobrze. Mnie boli lewy jajnik,kłuje i ciągnący ból sprawia że mnie udo boli. Nietoperku,to powodzenia w starankach :) Ja jutro zatestuje,noi dam Wam jutro znać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek to masz teraz fajny czas dla siebie i mężulka...wykorzystajcie go jak najlepiej;)) chce być mamą oby nie przylazła a wredna @ i by jutro pojawiły się dwie kreski dotarłam do bardzo zlej wiadomości;(((( Fistacja tak mi przykro, mogę sobie tylko wyobrazić co przeżywasz;/ informacje do tabelki: Anna 26 z Łodzi, data okresu 04.04.2011 (ale teraz to ja juz nie wiem kiedy on tak naprawdę wypadnie);/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos pechowe jestesmy zauwazylyscie? moze za bardzo chcemy? ja mam zamiar sie wyluzowac i juz nie myslec, wchodze tuaj od czasu do czasu, nie bede sie nakrecac bo nie ma sensu.. w kazdym cyklu czuje i widze co innego a to zaczyna dzialac mi na nerwy co ma byc to bedzie przykro mi ze @ Wam przyszly.. mniejmy nadzieje ze zla passa kiedys sie zakonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie mnie w tabelce zaktualizować - to mój 7 cykl starań a przewidziana @ 12.04.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChceByćMamą - u mnie nic - to znaczy nie ma na razie @ i jakoś nic jej nie zapowiada - z reguły bolało mnie zawsze wcześniej z dwa trzy dni przed @brzucho i to dość mocno, a teraz tylko piersi mnie ciągną.... Ja będę testować koło wtorku/środy jak nic nie przyjdzie do tego czasu.... Jakoś jestem zmęczona. Chyba pójdę grzecznie do łóżeczka :) Mój M mnie ciągnie do.... :( a ja jakoś na przytulanko nie mam ochoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno portugalczyka - ja też wchodzę od czasu do czasu - ale przecież nie o to chodzi, żebyśmy się nakręcały , tylko żeby pogadać o wszytskim i niczym, a przy okazji wspierać się - co nie? :) Do następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pisałam wcześniej że jakieś pechowe te nasze forum, bo mało u nas ciężarówek. każda z nas pewnie stara się w jakiś sposób wyluzować ale to siedzi w psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×