Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ada111 trzymam kciuki żeby wredna małpa nie przylazła :) a co do kataru i przeziębienia to chyba taki właśnie czas nadszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek chyba tak ale ja czuje ze przez ten katar jestem do niczego a na dodatek oslabienie doszlo czuje sie jak wrak po bitwie heh ale tak szczerzę to chciałabym juz zobaczyc 2 kreski na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz się mega katar kończy - ale tak mi dał popalić, ze hej - taki wredny wirus jakiś. Pije wapno i Vit C no i herbatki z miodem i cytryną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a co Wy tak wszystkie o chorobach? Ja myslalam, ze dzis wszystkie beda pisac, ze maja dwie kreski - tak w ramach prima aprilisu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już uciekam niestety. Ale na pewno zajrzę do Was jeszcze dzisiaj wieczorkiem :) może nietoperek będzie miała dobrze wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avers
nietoperek nie sciemniaj tylko mow prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avers
napisala ze nie moze powiedziec, no bo jak?? ona moze nam tylko napisac hihi:P nietoperek raz dwa bacznosc i spowiadaj sie od poczatku czyli jak wstalas i poszlas do lazienki i rozpakowalas test....itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avers
nietoperek jak dlugo jeszcze masz trzymac tak nas w ciekawosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Nietoperek czyli co możemy gratulować? cZY to żart na prima aprimis?Hmm Chyba byś nie żartowała...tylko co oznaczają smutne minki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki TSH - 2,35 Progesteron - 11,5 Prolaktyna - 25,57 Bardzo proszę o pomoc, czy to są wyniki w normie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH na pewno ok, wydaje mi się, że prolaktyna ciut za wysoka może być, ale to zależy też od przeliczników jakie mają w laboratorium, więc może ok. Nie masz klara obok jakichś norm napisanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, TSH - zakres 0,550-4,7800 prolaktyna - zakres 1,39-24,20 progesteron - 3,34-25,56 mam się nie martwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avers
nietoperek mow szybko bo dostaniesz klapsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh zgubilam lierke i na pomaranczowa sie zrobilam to jakis kawal chyba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego porzadnego zebys nie sciemniala nam tutaj, mow szybciutko jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Klara progesteron masz w górnej granicy... reszta w porzadku... tarczyca na pewno ok... ja lecze sie 13 lat w sumie od 2 lat prawie nie jem lekow ale jestem pod stala kontrola poradni...:) Młoda Mamo.. ja mam tak samo .. pojutrze ma przyjsc @ narazie mam tempke 37,2 rano (ja tam nie wierze tej temperaturze)... nie mam zadnych objawow jedynie pryszcze mi wyszły... ale znajac mnie wszystko sie wyjasni w weekend..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo.... Zapomnialam napisać że druga kreska też była ale jaśniejsza...:-D :-D Chyba spadam......na dół tabelki....:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek ja juz nie wiem w ktore slowa ci wierzyc hmmm dzis jest smieszny dzien niewiadomo co jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×