Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

tak zdecydowanie kwaśne i ostre bo ogólnie jedzenie wydaje mi się mdłe i mało co mi smakuje :P 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dziewczyny łapać fluidki ciążowe :) i dołączać do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ją na razie nie mam smaków.. Jedyne objawy to te które ciągną się za mną już drugi tydzień... Ogromne twarde bolace piersi i bol podbrzusza. I rzeczywiście od razu czułam że jest inaczej i że coś jest na rzeczy. Dziś byłam na necie :-) zobaczymy w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie podbrzusze bolało ale tylko w dniach w których powinnam dostać @ teraz już ponad 10 dni po terminie i brzuch już przestał pokłówać, a piersi bolą ale tak zwyczajnie jak na @ tylko jak dotykam pewnie cały pakiet dopiero sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu kawie bo własnie robię??? :) Posprzatalam i jeszcze tylko zakupy mnie czekają :o Dziewczyny nie zalamujcie mnie ze to się czuje od razu coś innego i ze coś jest na rzeczy, bo ja mam tydzień do @ i nic nie czuje :( Ale się pocieszam, ze przy moim pierwszym bąbelku tez nic nie czułam raczej, dopiero test mi to powiedział 1 dzień przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda Mama 2010
Hej dziewczyny! Widzę, że dolna tabelka się zapełnia :) Ja dalej nic nie wiem. @ nie ma. Cały czas mi niedobrze, w życiu się tak nie czułam dziwnie. Test ciążowy wczoraj negatywny, owulacyjne 2 grube krechy (w życiu mi tego nie pokazało tak!) Na elektronicznym owulacyjnym teście duża uśmiechnięta buźka - wskazuje na owulacje. Więc na wszelki wypadek zwiększyliśmy nasze szanse dziś rano, ale mnie się nie wydaje, że to owulacja. Pozostaje czekać, najpóźniej za 2 tygodnie będę wiedzieć, ale wiecie co, naprawdę czuję, że to to. Tempki rano nie mierzyłam, bo nie zdążyłam. Zaraz sobie zmierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wyszłam na pomarańczowo... Jest 37.11, wiem, że to nie jest z rana, ale leżałam, bo usypiałam małego. Najlepiej będzie porównać jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zaczynam martwic z ta tempka bo nigdy takiej wysokiej nie mialam (37,7) boje sie ze to jakies zapelenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy sie przejmujecie wyzsza temp.a ja jak na odwrot mam niska a mam juz 16 dc bo wacha mi sie w granicach 36,4 a 36,6. a moze wam sie udalo w staraniach bo jak temp.wyzsza utrzymuje sie przez dłuzszy czas to oznaka ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia ja też nie czułam się inaczej i nie wiedziałam że się udało ba nawet byłam pewna że przyjdzie @ bo brzuch mnie kłół jak na @ dopiero w dniu @ wyrzuciłam do śmieci ulubioną kanapkę bo mi nie smakowała i zatestowałam tak że uszy do góry :) aniu 29 nie martw się niską tempką wszystko zależy od tego jaką masz temperaturę podstawową bo ja np mam podstawową 35.7 a teraz w ciąży mam od owu 36.4 36.5 tak że u mnie jest podwyższona mimo iż niska Kinia a od ilu dni masz wyższą temperaturę? i czujesz się chora albo przeziębiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski byłam na zakupach i jak zobaczyłam koreczki sledziowe to o mało mi język nie uciekł..... Przyjeżdżam do domu i mąż mówi: a to komu kupilas przecież tego nikt nie je... A ja siadlam i zjadłam całe pudeleczko :) A on oczy jak 5 zł i mówi: co Ty w ciąży jesteś ??? Hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhka dziewczyny! nietoperek gratulacje!! tak cos czulam jak napisalas, zenie mozesz napisac ze 2 grube:) ja bylam u gina, pecherzyk pekl, cykl w 100% prawidlowy, wiec nawet jak nam sie nie udalo w tym zaskoczyc to w nastepnym juz nie bede miala monitoringu, bo moje cialo radzi sobei doskonale:) przepisal mi dodatkowo do kwasu foliowego jod i kazal brac jak kobiecie w ciazy, coby juz uzupelnic braki i zeby sie zarodek mogl ladnie zagniezdzic jak sie udalo. wczoraj po ginie pojechalismy z mezem na zakupy to nie pozwolil mi nic nosic stwierdzajac, ze teraz to juz mi nie wolno... az sie boje jak mnie bedzie terroryzowal jak test pokaze 2 kreski... co do przeziebienia, to powiedzial, ze nie ma ono wplywu na zaplodnienie, nie wolno co prawda brac za mocnych lekow(antybiotykow) bo moze utrudnic zagniezdzanie. mnie przepisal krople do nosa, a od wczoraj sie inhaluje bo u mnie to zatoki a nie katar:( wracam dziewczyny do lozeczka sie kurowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulację dla zaciążonych, teraz to się musi posypać:) Ja mam jeszcze 2 tygodnie oczekiwania ale poproszę o zarażenie:-P pozdrawiam i spokojnej soboty życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Nasze Ciężaróweczki!!! Witam po powrocie znad morza :) W tygodniu jakoś nie za bardzo miałam czas klikać.... sorki. My raczej musimy odpuścić, bo od trzech dni praktycznie nie żyję - taka jestem chora. Złapało mnie jakieś przeziębienie :( Dzisiaj już trochę lepiej, bo nie leje mi się tak z nosa, tylko że łepetyna mi pęka...:( wzięłam już 3 apapy i jakoś marnie pomaga). Boję się czy to nie zatoki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta;) my dziś z męzulkiem zrobilismy 57km rowerkami i czuję się skonana hihi,ale pozytywnie;) nam zapowiadali 25 stopni i piękny słoneczny dzień....a jest brrr pochmurno,no ale na rower ważne że nie padalo. wlasnie zjedlismy obiadek-donner kebab swojej roboty,a teraz mam ochote na upichcenie jakiegos ciacha...może jakiegoś budynowca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie brak jakichkolwiek objawow i bardzo mnie to cieszy :-D W zeszlym cyklu mialam objawow za cala ciaze ;-) Nie zgadzam sie, ze ciaze sie po prostu przeczuwa. Tzn. niektore kobitki tak maja ale to zdecydowana mniejszosc. Sa tez takie, ktore nie maja najbledszego pojecia o ciazy az do 3., 5. a w skrajnych przypadkach i 9. miesiaca, wiec mysle, ze tu nie ma zadnej reguly. To tak samo jak z objawami - jedna ma full zestaw a druga nic (a wiekszosc tak po srodku :-) ). A te sledziki to rozumiem, ze na synkow Was biora, co? Ale u Ciebie Xenia to chyba jednak jeszcze troche za wczesnie na smaki, hmm? Przeciez Ty testujesz prawie ze mna. Nawet jesli to ciaza to chyba za wczesnie na takie objawy? Mnie tam w kazdym razie do niczego nie ciagnie i od niczego nie odrzuca. Mam jakis zmniejszony apetyt ale nasza sunia tez, wiec uwazam, ze to zasluga wiosny :-) Z tymi oczami to faktycznie tak jest, ze to zalezy od siatkowki a nie od wady wzroku. Po prostu trzeba zrobic badanie okulistyczne i bedzie jasne. Anvers - dzieki za linka. Podpatrzylam i widze, ze olcik777 tez ma dwie kreski na tescie! To co, dajemy ja do dolnej tabelki? Wszystko przebiega zgodnie z planem i hierarchia waznosci ;-) : najpierw zaciazyly nam "najbardziej zasluzona dla staractwa" (barbera) i zalozycielka topiku (pablinka) a teraz worek sie wysypuje. Tak trzymac! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jeszcze jedno może to śmieszne, ale wczoraj przyszła do mnie koleżanka z którą się tydzień nie widziałam i przeżywała, że jakoś tak ładnie wygladam a dzisiaj mój M w windzie tak na mnie patrzy ( a nie było go wczoraj jak była koleżanka ) i mówi że nie może się na mnie napatrzeć :D i strasznie mi z buzi spadło i chyba prosto w brzuch poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolezanka to w miare wiarygodne zrodlo (hormony w ciazy upiekszaja niejedna :-D fajnie, ze Ci sie taki wariant ciazy trafil) ale u meza to chyba jeszcze dodatkowo dochodzi fakt, ze macie przymus postu, co? (a moze celibat juz zniesiony, ze sie tak niedyskretnie zapytam? :-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja tez myśle ze to za wcześnie ;) może po prostu dawno nie jadlam :) zbieg okoliczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia mi mój P przewidział ciąże jakiś czas przed spodziewaną @ ale krótko po owu zabolała mnie pierś tak mocno że syknęłam ała a on do mnie w ciąży jesteś a ja mu na to że to na @ bolą a on do mnie przecież ty już nie dostaniesz @ :P jasnowidz :) tylko że on co miesiąc tak jasnowidział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety jeszcze pościmy bo ciągła konkurencja w postaci luteiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana moze przeniesiemy jak potwierdzi bo o tescie nic nie napisala, dopiero ma miec bete, wiecmoze lepiej nie zapeszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja ale ja bym wszystkie najchetniej przeniolsa na dol :-p barbera - my tez poscimy bo moj jest chory... Ale chyba juz mu sie poprawia, bo mi w dekolt zagladal i po uszku smyral :-p podobno sa mezczyzni, ktorzy potrafia lepiej ciaze przewidziec niz kobiety :-p Coz, swiat jest pelen niespodzianek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, można dołączyć? Ja też rozpoczęlam starania :) właśnie czekamy z mężem (albo i nie czekamy ;p) na @... 7. o4 ma byc planowo. A pozatym to staram sie się nie wkręcać sobie objawów.. ale wiecie jak to jest... bolą mnie piersi, sutki, no i hmm... dziś rano w aucie mnie zemdliło... tak mi sie bynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Młoda Mamo oczywiscie mierzyłam w pochwie i mialam 37,5 rano a pozniej kolo 11 mialam 37,7... nie jestem chora nic mi nie jest czuje sie swietnie... pod pacha mierzylam i mam 36,3 (u mnie to norma) Jak mówilam nie kontroluje temperatury... zaczełam pare dni temu wiec nie mam porownania.. mniej wiecej utrzymuje sie na tym samym poziomie... ale to na pewno nie ciaza.. nawet nie czuje nic.. :) nie wiem czemu ale przed okresem zawsze mam piersi takie nabrzmiałe i bolace...a jak juz jestem w trakcie i po @ to wszystko tak jaby ze mnie splyneło, piersi flaczeja (hehe) . teraz czuje sie jak po okresie.. :/ hmm moze mi sie cos rozregulowało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cherry :) :) owocnych staran zycze i oby nasze forum pomogło Ci zarazic sie ciaza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×