Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

nie przesadzaj przyleci , przyleci tylko czasami działają jak nasza poczta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze kobitki, ze mamy podobne poglady :-p Na ostatnia kolende od lat (po Niemczech nikt nie chodzi :-p ) trafilam jak bylam u (b.religijnej) kolezanki - akurat ich ksiadz naszedl niespodziewanie (mysleli, ze bedzie dzien pozniej ale byli przygotowani). I bylam zszokowana. Trwalo to z 10 minut i polegalo na przepytywaniu o finanse: matka - prywatna firma, ojciec konczy remont domu, jedna corka na studiach doktoranckich za granica, druga... itp. A potem tylko sie upewnil, czy jak na taka sytuacje materialna to w kopercie bylo odpowiednio duzo. Szok. Pogonilabym dziada kijem! ANI slowa o tym, czy wszyscy zdrwoi, ani slowa, czy wszytsko w porzadku, czy potrzebne moze jakies wsparcie (a chocby tylko duchowe), ani slowa o religii, zadnej modlitwy. Uzupelnil swe notatki o sprawy ksiegowe i wielce znudzony poszedl do sasiadow... barbera - skopiuj link i wykasuj pauze po 1 to wejdzie (ewentualanie wrzuc w googla: orgazm w trakcie porodu, edziecko). Wlasnie pokazalam filmik mezowi i znowu sie poplakalam ;-) Kinga - przykra sprawa. Moze jednak zrob test dla pewnosci (wiesz, z miesiaczka roznie moze byc). U mnie chyba bedzie szybciej niz normalnie i to o dobry tydzien bo mnie brzuch zaczyna bolec jak na @ i piersi mi sie zrobily troche wrazliwsze a to dopiero 25dc. Chcialabym dociagnac do tego 30, zeby mi sie nie rozregulwalo, ale wplywu przeciez na to nie mam, eh :-o Poza tym moj R. bedzie caly tydzien na targach w maju, jak mi sie o tydzien @ przesunie to akurat te zafajdane targi wypadlyby w owu, chyba zabije, jak stracimy tez cykl majowy! PROTESTUJE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wczoraj zdarzyla mi sie dziwna sprawa. W ciagu dnia mialam takie chwilowe skurcze w podbrzuszu, wiec juz myslalam ze nadchodzi@. Wieczorem kiedy bylam w lazience i sprawdzalam co sie dzieje w srodku, okazalo sie ze na papierze jest taki brazowy sluz, plamienie, nie wiem jak to opisac. Zalozylam ze zaczyna sie @ choc co najmniej 2 dni za wczesnie. Potem to zniklo, juz nic nie ma na papierze , @ nie przyszedl, nie wiem. Boje sie ze cos jest ze mna nie tak. Ktos tak mial z Was?? Test robilam-negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój. NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Mloda Mama 2010....1.............26..........31.03.11............UK anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra KIE Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26..............???.............???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana jaka ze mnie specjalistka od wozkow hehe ja tak tylko ogladam, bo chcialoby sie juz miec swoje dziecko, kocham dzieci, mam nawet doswiadczenie w opiece, bylam niania od 3mies do 2latek, przyda mi sie na przyszlosc heh a co do ksieyz to w belgii tey nie chodza po domach, ale jest kosciol i polski ksiadz ktory odprawia msze co niedziela 2 razy tylko, i jak ktos chetny to moze poprosic ksiedza o wizyte duszpasterska heh wtedy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja nadal chora na trupa:( chociaz lepiej niz wczoraj, za to zarazilam N, wiec tez teraz smarka i marudzi. dzisiaj bylismyu na obiedzie u tesciow, objadlam sie jak prosiatko teraz wezme kropelki do nosa i walne sie z kociakami do wyrka a wlasnie odnosnie kociakow to wrzuce wam link z ich ostatnimi zdjeciami:) https://picasaweb.google.com/MlodeJeze/Kociaki# pozniej jak mi sie uda wrzucic zdjecia szczeniakow to tez podrzuce linka. co do religi to ja mam podejscie sexualne, czyli ich pier... z gory na dol. nie chcialam slubu koscielnego bo mi on tak potrzebny jak dziura w moscie, ale maz moj nalezy do rodziny bardzo wierzacej, nie tyle skrzywionej przez kosciol, co wlasnie zdrowo wierzacej. on sam troche na poczatku marudzil, ze ja ateistka, no ale teraz wszystko jest ok. a co do ksiezy, to moja kumpela niepelnoletnia sypiala z jednym, N z innymi pil wodke i wysluchiwal zwierzen jak to oni rzna parafianki, ile to kasy na domy nie poszlo dla tych parafianek bo zaciazyly... a odnosnie kary smierci to ja tez w sumie jestem za, ale tylko za brutalne morderstwa, a reszte do kamieniolomow bym wyslala, albo jakies inne roboty wysokiego ryzyka. w sumie i tak margines spoleczny wiec niech sie na cos przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis bylam na spacerku z mezem i zjedlismy obiadek no i kupilam ze zonkile piekne fajne kociatka masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana narazie nie ma sensu robic testu.. póki co mam brazowy sluz czekam na dalszy rozwoj wtedy moge ocenic co to jest... ale mysle ze małpa sie rozkreci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kotkow to piekne ale nie jestem do nich przekonana.. zreszta mam alergie na koty zaraz katar i szczypiace oczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! jak samopoczucie w taki piękny dzień? Ja dzis mam taki zakręt że hoho.... wszystko mi z rąk leci! dosłownie! zbiłam szklankę i oparzyłam się zalewając herbatkę (!) to co sie dzieje za oknem nijak ma sie do tego co sie ze mną dzieje. to przez tą zblizająca sie małpe! 6-7.04 bede widzaila na jakim etapie jesteś z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cherry moze wpiszemy cie do naszej tabelki?? tylko musisz zagladac do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale boskie kicie :D a ja dzisiaj miałam fajną sytuację, bo wybraliśmy się z pieskiem i rodzicami do lasu no i od razu zachciało mi się siku, ale że dużo ludzi chodziło to poszłam z mamą w zagajnik a faceci z psem do przodu. Załatwiłam swoje patrze w dół a ja jestem cała w duże, czerwone mrówki zaczęłam skakać jak oszalała miałam nawet w butach a faceci sobie do przodu poszli i nawet nie wiedzieli co się stało , a ja tu walczyłam z wrogiem wraz z mamą :D wszystko już było ok spacerek trwał, pojechaliśmy nad jezioro i oczywiście znowu siku, ale na szczęście już parę knajp otwarli i kulturalnie sobie poszłam :D wciągam spodnie i nagle czuję , że coś mnie szczypie i gryzie w tyłek :D gacie w dół i jeszcze dwie cholery się znalazły :D już prędzej zesikam się w gacie niż pójdę siku do lasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze barbera no to mialas pecha, pewnie nasikalas na mrowisko hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze sama nie wiem bo patrzyłam, ale pewnie na jakieś małe trafiłam :D ale mrówy wielkie były jak nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie lubie tych mrowek fee kiedys mnie tez oblazly jak bylam na jagodach eeh zwialam stamtad szybciaj niz przyszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippelsweg zakochalam się....:-D. Boskie są te kociaki, te ogony ;-) Muszę takiego mieć.. Powiem Wam wykończył mnie ten grill ;-) ta karkówka, kurczaczki, szaszlyki, sos czosnkowy...masakra :-P Ale pogoda bajka, uwielbiam wiosnę, akumulatory naladowane na tydzień. Co do plamien to ja teraz mam skrzywienie. Ja w zeszłym miesiącu w dzień @ dostałam właśnie takich plamien. Trwały 3 dni a tydzień później było po wszystkim :-( nie strasze, ale obserwujcie się. Choć jak widać mi to nie przeszkodziło i teraz jest na razie ok (tfu tfu tfu) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ognicho zrobione, we wlosach czuc ogien, zima z ogrodka wypedzona :-D kocinki sliczne ale ten filmik to troche groznie wygladal - czy ten duzy za bardzo nie meczy tego malego? az bidulek kwilil i zwiewal. Jak bylam mlodsza lubilam na rowni psy i koty ale z wiekiem (i kilkoma wrednymi kotami, ktore spotkalam na swojej drodze, czyt. u znajomych :-p ) jednak bardziej mam tendencje do psiary :-D Czekam wiec z niecierpliwoscia na zdjecia szczeniat, Sippelsweg! :-) barbera - to Ty dzis jak Telimena, co? (z Pana Tadeusza, podpowiadam, na wypadek, gdyby sie czasow szkolnych zapomnialo ;-) ) Kinga - no ja postanowilam sie testowac w kazdym cyklu staraczkowym, bez wzgledu na @. Po pierwsze mozna miec @ i byc w ciazy. Po drugie stwierdzilam, ze warto wiedziec, jezeli bylyby problemy z utrzymaniem ciazy - im szybciej sie cos takiego wyhaczy, tym skuteczniej mozna dzialac - nawet jak od takiej wiadomosci serce moze peknac. anvers - ale nam przeploszylas Cherry :-p Dziewczyna byla taka aktywna wczoraj, probowala dzisiaj a jak uslyszala, ze moze trafic do tabelki to dala noge :-p Na obiad probowalam dzis zrobic po raz pierwszy w zyciu steak wolowy. Moj malzonek zachwycony, wychwalal moj konszt kulinarny pod niebiosa (salatkami sie nigdy nie zachwyca :-o samiec jeden ;-) ) a ja plulam tym badziewiem na wszystkie strony. Tfu! Moja porcje dostanie jutro maz a wyplute pies :-p Powiedzcie mi, czy istnieje choc jedna kobieta na naszej planecie, ktora lubi steaki? Ja osobiscie takiej nie znam i dzis zrozumialam dlaczego. Dla mnie to typowo meskie danie. I zostalo mi jedynie zapchac sie dzis ziemniakami z surowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. a moze my dlatego tak nie zachodzimy, jak my wszystkie tak z ksiezmi na bakier, co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana moja mama to samo powiedziała :D normalnie Telimena :D a z tą nie wiarą i nie zachodzeniem to proponuję krzyżem trochę poleżeć, dać na tacę i objechać wszystkie bazyliki i święte miejsca w Europie i po sprawie :D hahaha no niestety takie niektórzy mają poglądy, że trzeba sobie wymodlić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam wierze ze mi sie uda tak czy siak nie ma innej opcji :D:D no chyba cherry nie chce do tabelki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi to ja z kosciolem nie mam nic wspolnego. Ale wole sie na ten temat nie rozpisywac, bo moglabym urazic czyjes przekonania. U mnie dziwna niedziela. Plamienia juz nie ma, jest krew, ale w srodku. Dziwna sprawa. Zobaczymy co bedzie jutro. Kotki sa cudowne, uwielbiam koty, niestety miec nie moge, bo maz jest uczulony, ja tez z reszta, ale mi to tak nie przeszkadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana masz racje z tym steakiem ;) mój tez się zachwyca, ja już wole wołowiny po burgundzku. Maria ja niestety tak miałam w zeszłym miesiącu. Sobota rano plamienie potem nic a niedziela o 18.00 niestety poszły konie po betonie a raczej małpy :) A co do pielgrzymek to chyba do Polmedu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie było mnie, bo dzien Matki, więc byłam zajęta :) W każdym razie co chwilę was podczytywałam na telefonie :) Muszę się wybrać na nowe miejsce w tabelce nr 1. Dochodzę do wniosku, że to musiała być prawdziwa przesunięta owulacja, dziś elektroniczny już nie wskazuje, a paskowy ciągle pokazuje drugą linię. Test ciążowy negatywny, więc dochodzę do wniosku, że zaczynam od nowa i będziemy wiedzieć za dwa tygodnie, więc w tabelce powinnam wylądować koło 15 kwietnia (mam nadzieję, że 2 kreseczki będą). No to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jasne anvers , byloby milo :) 24 lata, 2 gi cykl starań, następna @ 6/7.04, wielkopolska bede do was zaglądać i informować o postępach :) a tym czasem idę już do łóżka. wisenne przesilenie czy jak .. że o 22 będę spać :) pozdraiwma i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera to jak czytam historie z mrowkami to mi sie przypomina moja o jagodach, tylko ja poruszylam gniazdo pszczół;/ kolezanka zdejmowala ze mna garsciami, oczywiscie zgubilam sloik z jakogdami a mialam juz wtedy 1,5lpieknych jagód,ale tak zwiewalam ze szok, na szczescie tylko dwie mnie capnely i nie jestem alergiczką;) a dzis u nas cuuudna pogoda byla i zrobilismy 40 km na rowerkach,troche mniej niz wczoraj ale zawsze to kilka godzin ruchu na siwezym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl - to Ty jestes cyklistka-rekordzistka :-D Jakie macie rowerki, ze az tak daleko smigacie - trekkingowe? Wnioskuje, ze na rowninie (kolo domku) a nie w gorach, bo przy takich odleglosciach pluca byscie wypluli ;-) U nas bylo az 25 stopni i slonce! Bylam w koszulce na ramiaczkach (i zimowym szaliku - pilnuje sie przez te fale przeziebien dookola :-p ) i spodniach podwinietych za kolana ala szorty :-) Szalelismy w ogrodku od poludnia do wieczora :-) A teraz siedze i planuje nowy podzial grzadek :-) Szkoda, ze jutro spadek az o 10 stoni - taki to kwiecien-plecien, trzeba sie jednak pilnowac i byc przygotowanym na szybkie zmiany aury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×