Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

anvers, ale w ciazy nie ma owulki - a jak mi urojenia zablokuja jajeczko? :-o Ja z tych, co wola sie nie ludzic... Zazwyczaj mi sie to udaje ale kiedy mi organizm staje okoniem i wysyla dziwne sygnaly, to juz silnej woli nie starcza :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia jak Ty to robisz że Cię nie ma na nk i fejsie? :) zazdroszczę, a sama dojrzewam do decyzji żeby mnie też tam nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nadaje z domu, ja mam konto na nk i face'a ale w sumie korzystam z face, bo tylko tam udaje mi sie utrzymac kontakt z ludzmi ze studiow. mongrana-- zdjecia super, a internet w sumie jest wieczny i ciezko z niego cos usunac jak sie raz wrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie ma na facie ale zmuszona mnie do fb, ktorego szczerze nienawidze i zagladam tylko, jak musze (czyt. jak dostane wiadomosc, ze ktos do mnie napisal) Xenia, moj blad - wykasuj slowo mail z adresu (widzisz, najlepszy dowod, ze konto rzadko uzywane ;-) ), po prostu @tut.by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :-) My nie jestesmy z tych tanczacych (ani nasze rodziny), wiec postawilismy na wesele w plenerze - i caly czas sie trzeslismy, ze nam pogoda nie dopisze ale byla bajeczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu mam masakre, starsza kotka ma ruje i uskutecznie kocie trele... ociera sie o wszystko, pomialkuje, pomrukuje i ociera sie o druga a pozniej ja pierze, ze sie do niej "dobiera"... co do wesel to my nasze robilismy ewidentnie pod tanczacych bo u nas ekipa dansiorow:) ale ci co nie tanczyli mieli miejscach na balkonie coby ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to starzy rockmeni a pogo w sukni slubnej by za bardzo nie przeszlo :-D No i zal fryzury, zeby trzasc wlosami :-p Ale jak ostatnio jezdzilismy do mojej kolezanki na tradycyjne polskie wesele z zespolem na zywo, wodzirejem i konkursami, to moj byl zachwycony i pytal, czy nie mam wiecej kolezanek planujacych niedlugo zamazpojscie :-p Co ciekawe: wlasnego by takiego nie chcial (wystarczajaco cierpial przy tych kilku wyuczonych tancach, ktore u siebie "odstawilismy") ale na cudzym bawil sie wybornie :-) Najwazniejsze, ze takim sposobem wszystko wszystkim podpasowalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie mialam kotki ale nasz kocur byl straszny. Nasz sposob niego byl jednak prosty: fru i za drzwi. On przeszczesliwy a u nas klopot z glowy :-) Ale z kotka tak sie nie da :-o Nie dawajcie jej tylko zadnych antykow, bo sie skonczy ropomaciczem :-( o.k., Ksenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers bo nigdy nie miałam czasu się tam zalogować a teraz może i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana a może potraktował to jako spam albo masz za mało miejsca na skrzynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spamu on wogole nie sortuje a w skrzynce jest miejsce (sprawdzalam) - ten adres zawsze chodzil dobrze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny strasznie mnie mdli i spacmi sie chce juz kolejny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×