Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

świeżynko,nie sądze by wtrafiliśmy w owu,bo ja mam nieregularne. I tak,to też że nie chce się nakręcać. :) witaj narzeczono :) Robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ChceByćMamą - wiesz co bo u nas to taka sytuacja była ze poprostu poniosło nas w 5 dzien okresu (praktycznie go juz nie miałam) no i jakis tydzien pozniej zrobiłam test i wyszedł negatywnie aaa teraz to mi sie okres spoznia i tak wogole to sie zastanawiam czy mozna zajsc w ciaze w czasie okresu? Ech ja to zawsze cos nabroje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
narzeczona... podobno zdarzają się takie przypadki, co dziewczyny zachodzą jakoś od razu po @, ale to bardzo sporadyczne... ilodniowe masz cykle? test ciążowy powinnaś zrobić dopiero w dniu spodziewanego następnego okresu, inaczej małe prawdopodobieństwo, że wyjdzie... a staraliście się tylko w ten 5 dzień po okresie, czy później też? bo jeśli tylko wtedy to na moje oko mała szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
słuchajcie, raz już o to pytałam, ale nie dostałam odp. czy któraś wie, czy cyfrowe testy owu clear blue można kupić w aptece, czy trzeba je zamawiać przez neta? ja nie ufam kupowanym przez neta lekom i specyfikom, wolałabym w aptece, ale właśnie nie wiem, czy są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres dostaje co 34 dni ... czyli Twoim zdaniem prawdopodobnie nie jestem?? to był jeden jedyny raz jak skonczył we mnie... Wiesz co u nas to tak nie jest ze sie staramy ale jakbym była w ciazy to tez bysmy sie cieszyli:) aa ślub dopiero pzed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżynka staraczka - noo ja Ci nie powiem nic na ten temat bo jestem zielona ;/ ja kupuje normalne testy w aptece,jak dla mnie sa pewniejsze niz te z neta ale coż,moge sie myslic ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) uaktualniam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa mongrana.......1/przerwa?.....32..........5/8.05.11... ........pod Berlinem ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Greczen..............10............29............7.05.11 ...........wielkopolska klara1984............8............27.............8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów Kotomirka..........14...........21............23.05.11... ........ok.Bydgoszczy kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ...........Koszalin ajlin.................4.............23............5.06.11 ...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO cocacolagirl.........14............26............3.05.11 ..........Łódź Kinga1988........2lata...........23...........29.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???.............??? ........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
narzeczona, jeśli masz 34 dni to przyjmij, że owu masz na ok. 12 dni przed @... czyli powiedzmy ok. 22 dni po @... to oczywiście tylko tak w przybliżeniu, bo każdy organizm ma inaczej... ale raczej małe szanse, żeby jakiś superhero plemnik przeżył w twoim organizmie przez 17 dni aż do owu... więc mało prawdopodobne, abyś była w ciąży :( ale macie jeszcze mnóstwo czasu, dobrze, że podchodzicie do tego na luzie :) a kiedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia - wszystkiego naj naj najlepszego i dzieciatka upragnionego :D barbera ale fajne te twoje blizniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
barberka, fajne dzieciaczki ;) teraz nadal krewetki ale Tigery! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera-- super stronka:) a fasolki rzeczywiscie wygladaja juz bardzo fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżynka staraczka - do naszego slubu jeszcze rok...wiem,wiem jeszcze długo Nom napewno masz racje...aa juz sie zaczełam nakrecac :P Tylko w tym wszystkim jest dziwne to ze zawsze szybciej bolal mnie brzuch na okres aaa teraz tylko piersi... Aaa tak na moim miejscu zrobiłabys test czy raczej nie ma sensu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera fajne te bliźniaki :) Ja czekam już tylko @ :( a było przytulanko co dwa dni a nawet częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
narzeczona... test zawsze możesz zrobić, nic cię to nie kosztuje... ale raczej nie licz na pozytywny wynik... czasem tak jest, że organizm zachowuje się inaczej... mnie np. kiedyś w ogóle brzuch nie bolał ani nie ciągnął przed @... jakieś dwa lata zaczął mnie właśnie tak ciągnąć jakieś 3 dni przed... a w ostatnim cyklu właściwie zaraz po owu mnie już zaczął ciągnąć co było dziwne... i ja też miałam nadzieję, że to może coś oznaczać, ale się zbytnio nie nakręcałam i faktycznie okazało się, że @ przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze 3 dni do przyjścia @ ale już dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test oczywiście negatywny. Załamałam się ale jeszcze mam nadzieję. Jak sobie pomyślę że znowu muszę się skupiać na tym który to dzień cyklu i że trzeba robić dzieciątko to mi się wszystkiego odechciewa. Już na następną sobotę zapisałam męża na badanie nasienia. Mój mąż już też traci nadzieje i mówi że czuje że bez leczenia się nie obędzie. Moje wszystkie koleżanki zaszły za 1 razem a ja.............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia - przylaczam sie do zyczen urodzinowych! Jak bylam mlodsza tez sie zawsze balam takich zyczen o duzej ilosci dzieci a teraz mam takie parcie na dziecko, ze juz bym wolala 12 niz zadnego :-p Takze zgodze sie na kazda ilosc >0, byleby zdrowe i szybko :-D Zaluje, ze sie wczesniej nie zabralam do roboty :-o barbera - a w Twoim linku to mi sie powinna otworzyc animacja komputerowa czy zdjecie USG? Otworzyla sie animacja. Kinga - ja w swojej "karierze" mialam jak dotad dwa cykle bezowulacyjne, a miesiaczkuje od ponad 18 lat i za pierwszym razem (@ spozniona 10 dni) tez bylam bardzo zdziwiona ale raz do roku to podobno normalne u kazdej kobiety. W tym glupim kraju (Niemcy) nawet nie uznano mojego o 10 dni spoznionego okresu za powodu do zbadania mnie... Dobrze, ze moj organizm sam sobie poradzil. Xenia - ale chociaz spirytusem mozesz to traktowac - wysusza, dezynfekuje i jest silne antywirusowo, no i z pewnoscia nie szkodzi. Ja dostalam dzis @, wiec zaraz uaktualnie tabelke. Odkad pije ziolka cykle skrocily mi sie do 28 dni (z 30), ciekawe... Co mam o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Greczen..............10............29............7.05.11 ...........wielkopolska klara1984............8............27.............8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów Kotomirka..........14...........21............23.05.11... ........ok.Bydgoszczy kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ...........Koszalin mongrana..........3..............32...........2.06.11............pod Berlinem ajlin.................4.............23............5.06.11 ...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO cocacolagirl.........14............26............3.05.11 ..........Łódź Kinga1988........2lata...........23...........29.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???.............??? ........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) ciu,że nie załatwiłam tego co miałam,Jutro to zrobie. ;) Za to kupiłam truskaweczki i czekolade :P Chociaż niewiem czy mąż zasługuje na takie rarytasy ;) Swoją droga dalej mnie coś boli,tym razem brzuch. :/ Ja się dlatego nie nakręcam.Moja kumpela ma jedno dziecko-wpadka z bardzo anty spolecznikiem.Nie są razem,odkadona zaszla w ciaze,bo ją lał itp A teraz się z innym stara o drugie i ma niby te regularne kochaja się p o2 razy,ale im nie wychodzi.Do konca roku jak sie ie uda,to maja miec wiadomo co.Ona sie badala,ale niewiem czy jej a powinien bo moze jego plemiki są do duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana animacja usg może na przyszły tydzień wrzucę na świeżo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam Kochane za życzenia i niestety uciekam do gości ;) Barbera jutro będę podziwiać Twoje fasolcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia najlepsze życzenia urodzinowe, spełnienia marzeń i najważniejsze to dzidzi Wpadłam tylko na chwilke bo jestem zmeczona, dziś bylam u Pani ginekolog i generalnie badanie wyszlo ok, ale dostałam duphaston i mam go brac teraz przez 5 dni, a potem w kolejnym cyklu zaraz po owulacji mam brac przez tydzien. Podobno to ma postawić moje cykle na rowne nogi, wzielam juz jedna tabletkę i tylko sie modle by nie bylo zadnych efektów ubocznych, moje kolezanki (ale są w ciąży) przyjmują ten hormon i niestety rz.....jak koty;/ no nic koniec tej spoiedzi,ide na spanko bo jestem nieprzytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się wyspowiadałam.Kupiłam truskawki,przygotowałam je w czekoladzie.Mąż przyjechał z prac y,wykąpał się.Ogolnie cieszyl się,mówił że zaskoczyłam tym deserem.I na tym się skończyło,bo gdy powiedziałam mu,a wiesz że truskawki i czekolada to afrodyzjaki. I tu zaczyna marudzenie,odpowiedzial: taaa :> chcialbym ale zmęczony jestem. Dziękuje za uwage,mam lekkiego dola.Musze się pogodzić,że wkolo same ciąże,bo ciągle słysze kto zaszedl od mojej mamuski.To ja msuze się pogodzic,ze nigdy matką nie będe,no chyba jak mąz mysli ze je bocian przynosi albo od bzykniecie raz na miesiac sie dzieciak pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze Wam powodzenia.....ja się żegnam nie ma sensu.I tak mam cholernego doła,nerwy ryczec mi się chce i niech ta kurewska okres przyjdzie wreszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Xenia, wszystkiego najlepszego i tej upragnionej dzidzi życzę! Postanowiłam, że jak @ nie przyjdzie 10.05 to czekam do 13.05 z testem - piątek 13 może okaże się szczęśliwym:) Na razie nie mam żadnych objawów, zupełnie nic, cisza przed burzą. Już odliczam dni i ile nocek do testu, chociaż nie wiem czy wytrzymam jeszcze jeden tydzień - 8 nocek. Dzisiaj temp. mi nieznacznie wzrosła, może to dobry znak? Miłej nocki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccacolagirl
chcebycmama to ja cie doskonale rozumiem...ja sie zastanawiam czy to jest ok,ze nie ma w ostatnim czasie intensywnosci, moze to jest jakas podswiadoma obawa przed tacierzynstwem i spada im megasnie libido... ehh nie wiem co o tym myslec, ja wczoraj ryczalam z jakiegos niewiadomego smutku i pustki wewnetrznej i wtedy mąż zauważyl że coś jest mega nie tak i ze mnie cos gryziie, a najgorsze bylo to ze tak mnie zacielo ze nic nie potrafilam powiedziec, wiec na szczescie znalazl na mnie sposob i mnie mocno przytulił i jakos ukoil ten stan....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i jakis nick nowy stworzylam hiih, a tak na dobra sprawe to mnie denerwuje juz ten moj nick cocacolagirl i chetnie bym go zmienila ;) ale wtedy przepadnie moja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis od 3 nie moge spac, troche mnie znuzylo o 5,ale tylko na 20 minut ehh Barbera dopiero teraz zobaczylam link, niesamowite wrażenie robią bliźniaki, wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! badania odebralam estradiol 371,8 a progesteron 5,87. wg norm podanych przez labolatorium to progesteron mam niby w normie, a estradiol mam podwyzszony. bo w dfazie lutealnej powinien byc do 211. dzisiaj sprobuje sie dostac do gina, zobaczymy co on powie. do tego moj maz stwierdzil, ze moj apetyt sie zwiekszyl bardzo a do tego jestem senna popoludniami. wczoraj walczylam zaciekle z zamykajacymi sie oczami, ale i tak przed 8 polozylam sie spac i wstalam dzisiaj rano wyspana jak male dziecko:) dziewczyny co do dolow, ze nigdy nie bedziecie matkami to z takim podejsciem daleko nie zajedziecie i w koncu traficie na kozetke do jakiegos konowala psychiatry, ktory bedzie was faszerowal prochami antydepresyjnymi co jeszcze oddali moment upragnionej ciazy. skoro lekarze nie stwierdzili u was bezplodnosci to znaczy, ze bedziecie mialy dzieci. moze nie 100% droga naturalna i przyjemna, ale jednak. najlepszym przykladem tego jest barbera, ktora nie poddala sie pomimo, ze ujrzenie upragnionych fasolek zajelo jej dlugi czas. gdyby kazda z nas zachodzila za pierwszym razem to dzieci bylo by tyle, ze nie mialo by szans sie ich wykarmic. moze mozg sam czeka az matka bedzie na tyle dojrzala by mogla zajac sie soba i dzieckiem nie swirujac calkowicie.. gflowa do gory, czasami trzeba zagryzc zeby i przec do przodu by osiagnac wymazony sukces. wtedy smakuje on podwojnie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×