Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hahah Buka mnie prerazał, bo jak szła to wszystko wkoło zamrażała oddechem, kwiaty wiedły... to bylo straszne :) za to "czterej pancerni" to był czad. na osiedlu podczas zabawy... kazdy chcialby byc Jankiem... ale nikt nie chcial byc Niemcami..:) Ja jeszcze lubilam wodnika Szuwarka, zwirka i muchomorka :) Jest super strona. Zobaczcie sobie : http://www.nostalgia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam właśnie, że mdłości w ciąży są spowodowane przez beta hCG, więc mogą się pojawić nawet kilka dni po zagnieżdżeniu. W końcu mi się wyjaśniło. A wy wiedziałyście o tym wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie Arabelle i Autostrade do Nieba? Na tej stronie to naprawde czar wspomnien z dziecinstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitem miedzynarodowym byla za to Pszczolka Maja - wychowal sie na niej tez moj maz (6 lat starszy ode mnie) i grupa spotkanych kiedys przeze mnie gejow z Norwegii (ok. 5 lat ode mnie mlodszych) Cale metro w Berlinie zaczelo wtedy spiewac Pszczolke Maje - kazdy w swoim jezyku choc na te sama melodie :-D To sie nazywa klasyk! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, Arabelle to nawet i teraz z checia bym obejrzala :-) Ale Autsotrady do nieba nie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nie ma to jak wspomnienia :) A grać w Pacmana się bałam, bo mnie stresowało strasznie to, e te duchy mnie tak osaczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek na Prerii pamietam... a pomietasz mongrana 5-10-15 i Cojak, Tik-taka? Ale my stare jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pamietam taki serial: spadla z obłoków - o takiej Majce.. hehe chciałam miec taka fryzure jak ona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama widzisz... ;-) Troche sie tego jednak nazbieralo a wydawalo mi sie zawsze, ze wtedy prawie wcale nie bylo programow dla dzieci. No i w sumie nie bylo zle - cale dnie spedzalo sie z innymi dzieciakami na podworku a dzisiejsze malolaty tylko solo z kosnola :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zjezdzie rodzinnym u mojego meza prawie przemoca odciagalam dzieciaki od konsol, zeby zamiast wzrok tracic pobawily sie z naszym psem na dworzu... Za to potem dostaly takiego wsciku ze szczescia, ze pies juz padl, my padlismy a one jeszcze prosily o wiecej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. Tamte czasy już nie wrócą ;) ja tez z łezka w oku wspominam te smakolyki z tamtych czasów : gumy Donald, blok, oranzade w woreczkach :) Gumy kulki - kolejny hit. Pewexy i te rarytasy, zabawki, jak się stało godzinami przy wystawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, potwierdzam wasze wpsominki lata 90 byly fajne i smakołyki też, to dzieciństwo wydaje mi się że było bardziej kolorowe, chociaż nie było tylu kolorowych gadżetów co teraz, dziewczyny ide zaraz po bete o 17 ma być wynik... jednak zaczęłam czuc sie okresowo...pewnie tylko potwierdzę,ze straciłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak, Xenia ma racje - wypluj! Ja mam co do Ciebie dobre przeczucie :-p I baaaaardzo chce Ci udowodnic, ze mam racje :-D W latach 90tych to ja bylam juz podlotkiem. Dziecinstwo to dla mnie lata 80te :-p Pamietam, ze jak mialam chyba 6 lat (to byl srodek lat 80tych) to pierwszy raz w zyciu widzialam telewizje w kolorze - u dziadkow - i byla to Pszczolka Maja. Od tej pory dziadek wozil mnie swoja stara skoda co niedziela do nich na ogladanie Pszczolki, bo rodzice odbiornik w kolorze kupili dopiero duzo duzo pozniej ;-) Oranzadki tez pamietam - bylam dumna posiadaczka calej kolekcji plastikowych lyzeczek do nich :-p A pierwszy banan w zyciu (w paczce od rodziny z Niemiec Zachodnich) mnie rozczarowal - "phi, tylko tyle? o co tyle krzyku?" pomyslalam sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś miał rodzine w RFN to miał takie rsrytasy jak haribo, Milka, a inne dzieci mogły sobie pomarzyć... Pomarańcze były raz na święta jak statek przyplynal - i to zielone kubanskie ;) A za parowkami to w PDT -teraz Renoma, jak ktoś zna Wrocław to stało się pól dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33- Ano widze ze jestescie szurniete :) ale pozytywnie raczej.. mongrana- Pewnie masz racje ze lepiej nie czekac za dlugo.. Raczej mi w 1 cyklu sie nie uda bo podobno po odstawieniu tabletek pierwsze jajeczkowanie czesto jest puste, ale zobaczymy. Moja kolezanka z pracy w 1 cyklu zaciazyla, hehe. Mowi ze pewnie jak by tak szybko sie nie udalo to by sie rozmyslila :> Ja koszmarow nie mam :P a spac uwielbiam i sie boje ze mi tego bedzie brakowac z baby on board :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej kojarze te czekolady z duzymi orzechami z Aldika :-) A Milka owszem, czasem tez sie trafiala. A teraz tak sie porobilo, ze Milke omijam szeroki lukiem, bo jest na czarnej liscie film uzywajacych do swych produktow mleka od krow karmionych karma modyfikowana genetycznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tere fere a ja slyszlama, ze w pierszym cyklu po odstawieniu mozna miec MEGaowulacje :-p Przekonamy sie zreszta za kilka dni/tygodni (nie wiem, kiedy masz dostac @). Ja w tym cyklu niczego nie oczekuje, bo byl on calkowicie pokielbaszony :-( Dlatego "cierpliwie" czekam na @ i sie zastanawiam, czy od przyszlego nie ruszyc z castagnusem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie rozpamietuje jak dokładnie 6 lat temu - tez w poniedziałek - wróciłam sobie z pracy, potem kilka razy przeszłam się na 4 piętro z wielkim brzuchem poszłam na wizytę u gina... A on mówi ze mam 4 cm rozwarcia i już mnie do domu nie puści. Młody o 7.10 był na świecie a poród trwał pól godziny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 - No nie ale czad :P Moja szwagierka nie zdazyla do szpitala dojechac i w maluchu urodzila oO hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w maluchu jak w maluchu ,moja sąsiadka w windzie urodziła:) Xenia33 to szybki mialas poród, bo ja to sie pół dnia meczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Skiti jak zaczerniłaś nick?bo ja wchodze w moje konto,wpisuje hasło potwierdzam i dalej nie wiem... Ciemna baba ze mnie:((( Katomirka a ty studiujesz pielęgniarstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×