Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

no najgorsze jest to czekanie na @, ja tez jak juz czuje jakies objawy i mysle ze to ciaza moze byc tez nie biore zadnych lekow na bol, nie pije alkoholu juz od 2 miesiecy, ale nie moge przestac pic kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo jak Wy. Niby sobie myślę będzie co ma być ale im bliżej @ to ciagle myślę jestem w ciąży czy nie..dostanę okres czy nie..dlatego w tym cyklu spróbuję jakoś inaczej do tego podejść bo zwariuję. Kawe piję wręcz nałogowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na aerobic 3 razy w tyg i kupiłam sobie ta kawę SlimCoffee :) To ściema z tym chudnięciem, ale mam lepsza przemianę materii po niej.... Zmykam na miasto, mam pare spraw, pewnie utknę w banku w kolejce na godzinę :) Trzymcie sie ciepło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczynki jak mi czas ostatnio wolno plynie mijaja godziny a ja czuje jak by to sie tygodnie ciagly ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Już jestem dziewczynki :) Ehh i chyba z pracy nici :( Maja najpóźniej zadzwonić i powiedzieć czy tak czy nie ale ja to czuje że chyba jednak podziękują :( Chcą kobitki na pełen etat a ja mogę popołudniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Oj nie ma nikogo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Prędzej zajdę w ciąże niż znajdę pracę :D Masakra nigdzie nie mogę znalez pracy na popołudnia :( Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaaaaaaa spokojnie na pewno znajdziesz i pracę i zajdziesz w ciążę :) a to była Twoja pierwsza rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Druga :( ale tak szybko sie nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaaaaaaa eee jak dopiero druga to luz :) ja też szukam pracy więc wiem co czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Każdy grosz by nam się przydał a przedszkole prywatne jest drogie :/ Najtańsze jakie znalazłam to 600zł miesiecznie,po prostu masakra :( Ale bedę szukać do skutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kurcze ale ten topik się rozkręca byłam tu wczoraj wieczorem witałam nowe koleżanki a tu znowu nas przybyło. Super Widzę że już nawet temat imion dla dzieci został poruszony, ja z mężem też już o tym myślałam i pewnie gdyby była dziewczynka to byłaby Alicja a chłopczyk Filip. Może w końcu której z nas się uda i dalej worek się rozwiąże i wszystkie będziemy latać latem z brzuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie deprecha dzis dorwala mam ochote plakac ta zima mnie dobija ja chce juz wiosnee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja też chce już wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U/ mnie pogoda piękna, zimno, ale słonecznie czuje się wiosnę, i tak ma być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers, uzupełniam dane do tabelki Rudka..............3.............33..........20.03.11..........Wawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie siedzę na facebook i tylko patrzę jak moje koleżanki dodają nowe zdjęcia swoich pociech a mi jest tak przykro że mi nic nie wychodzi, kurcze zanim ja zajdę w ciąże i urodzę to dzieci koleżanek będą już w przedszkolu a ja nie będę miała nawet z kim wyjść na spacer z wózkiem Moja mama jak w tym roku składała m życzenia na wigilię to życzyła mi żeby za rok w naszym domu na święta coś płakało. No i chyba nic z tego nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Klara będzie dobrze nie martw się :) Uda Ci się na pewno :P Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki :) za często tu nie jestem ale zaglądam codziennie :) Katie witaj kochana :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każdy miewa chwile zwątpienia, tego nie da się uniknąć. natomiast nie wiem, czy nie nakręcamy się jeszcze bardziej uczestnicżać w tego typu dyskusjach, w każdym razie mi jest raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez zyczyli w te swieta dzidzi, co do pogody to jak przez okno popatrze to wiosna a jak je otworze brrrr masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syll staram się od października 2010. Lekarz kazał mi się zgłosić jeśli nie uda mi się do kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wsparcie. Na pewno wszystkie damy radę tylko na każdą przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje ze jak juz dzidzie bede miala to moj piesek bedzie strasznie zazdrosny o nia ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×