Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Hej:)ja w pracy:)jeszcze dzis i 4dni wolnego:)wkońcu sie wyśpie:)bo ostatnio ciężko z tym u mnie...w tym cyklu dziwnie bolą mnie piersi.....bolały na owu i dzień po niej przestały.A teraz bolą znowu....i to tak że jak wstaje z łóżka to aż nie mogę...a dziś jak jechałam na rowerze to czułam je jak były nierówności na drodze...tak to mi to nie przeszkadzało a dziś tak nie przyjemnie...na @ za wcześnie bo jeszcze 10 dni....ostatnio mnie tak bolały wcześnie jak były te torbiele...więc oby to nie były znowu one...mój chłopak mówi że sobie wkręcam...chce żeby mnie bolały więc bolą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że w tym cyklu się raczej nie udało...i mniej myśle o tym niż kiedyś...staram sie:)bo chce żeby była dzidzi:)podchodze bardziej na luzie:)no ale ta nadzieja jednak zawsze jest:)o moja stronka :)hi:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..co ja tu napisałam....do @ 8 dni a nie 10.....ale to i tak nie zmienia faktu że mnie za wcześnie zaczęły boleć....zazwyczaj bolą mnie 3-4 dni przed tą zmorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny dzionek :) mongrana - cykle wydłuzyly mi sie na studiach, jak jeden super gin zaczal mi leczyc torbiel na jajniku.... potem az do urodzenia dziecka mialam takie cykle, które dopiero po porodzie wlasciwie sie unormowały. Pamietam ze to był koszmar, bo nigdy nie wiedziałam kiedy dostanę... 35, 40, 38 dni i tak w kółko. Teraz ginekologicznie wszystko jest na 5 - wiec nie chciałabym powtórki z rozrywki. Chyba ze to juz menopauza sie zbliza :D A ja dziewczyny jestem z siebie dumna w tym cyklu. W tamtych marudzilam mojemu ze dni plodne, potem sie klocilismy, jak on zasypiał i sie nie przejmował, ze to najlepsze dni na poczęcie. Potem demonstracyjne dalam mu test na urodziny z 1 kreską, bo miał w dupie kiedy mam owulke itd. Po tym jak dostał ten test na urodziny to się obudził... Znalazł jakąs aplikację do telefonu :) ktora wylicza dni płodne, wprowadził tam wszystkie dane :D w wczoraj mu pika, ze dni plodne się zaczeły (wczoraj miałam 12dc i jeszcze nie bylo staranek) i przyleciał do mnie ze trzeba sie starac.. A ja na to ze juz spię i bede to robić kiedy mam ochote, a nie ze coś pika w telefonie. Nie jestesmy maszynkami do robienia dzieci... Bedziemy się kochac, jak mamy ochote, a nie kiedy trzeba. I przysiegam, ze pierwszy raz od 6 cykli nie mialam parcia na szkło, ze trzeba , ze przegapie, ze bedzie za pozno...Mam to gdzies.. w koncu udalo mi sie wyluzować.... Jak sie uda to sie uda, a jak nie to nie.... Powiedziałam tylko ze skonczylam okres tydzien temu i jakos nie znalezlismy czasu na seks.. a dzisiaj nie mam akurat ochoty, wiec zaden telefon mnie do tego nie zmusi :p W końcu mam luz i czuje ze teraz dopiero udało mi się od tego wariactwa uwolnić... Troche Was zanudziłam... ale to takie moje ranne przemyslenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.. nie wspomniałam jaką on miał minę - oczy jak 5 zł ze zdziwienia... i go zatkało całkowicie :) :) A rano mnie pyta, czy juz nie chce dziecka... Oj Ci faceci... A tak mi zarzucał, ze tylko liczę te dni i marudzę...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Xeniu:)powiem Ci że też bym chciała wyluzować tak jak ty:)nie wyliczać że akurat w ten dzień trzeba bo inaczej po ptokach....heh może od następnego cyklu mi się to uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślałm że po tych całych torbielach sie troche wyspokoiłam...ale odkąd wiem że już nie ma przeszkód do zajścia w ciąze to dalej wróciło to moje myślenie...ale walcze z tym:)bo nie ma nic gorszego jak blokada psychiczna...dlatego staram sie wyluzować:)i naprawde starania w tym miesiącu:)były super:)i te przytulanki:)niby w najlepszym momencie:)ale nic na siłe:)wszystko spontanicznie:)najgorzej ze mna wtedy jak sie data @ zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK ajlin..................5...........23...........22.06.11 ..........Wrocław **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska vixwoman.............25........21.02.12........???....... ....1.........śląsk kozza..................27..............???..........??? ..........3.........okolice Łodzi Panterka1981.......29.............???.............???.... ......5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pj dzeiwuszki ale tu dzisiaj puściutko na tym naszyn forum......a ja to zaraz normalnie zasne...tak mi sie chce spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć! no to ja się pochwalę, że w końcu trafiłam na dobrego gina :) starszy facio, troszkę flrgmatyczny, ale jak mu zaczęłam mówić, że tamta stara ginka mi powiedziała, że ona dopiero po roku nieudanych starań zaczyna jakiekolwiek badania zlecać, to on zrobił wielkie oczy i powiedział, że on często już po pół roku do kliniki leczenia niepłodności wysyła... więc z jednej strony fajnie, ale z drugiej to troszkę załamujące.... no ale... na razie mam skierowanie na tarczycę i ok. owulacji na usg, żeby sprawdzić pęcherzyk, a mężulka mam wysłać na badanie nasienia... ale... lekarz powiedział mi też, żeby aż tak bardzo paleniem faceta się nie przejmować, bo jeśli pozostałe rzeczy są ok, to samo palenie aż takiego wpływu na jakość nasienia nie ma... to musimy zacząć się rozglądać, gdzie cóś takiego zrobić... cocacolka, a jak tam u ciebie? jakieś wieści? możemy cię już w końcu na dół do brzuchatek wpisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam teraz super gina:)chodze prywatnie ale nie jest taki drogi:)wszystko zawsze dobrze wytłumaczy co i jak:)czasmi sie ma takie wrażenie że jakby do dziecka mówił...a nie do kobiety:)ale naprawdę spoko:)a jak byłam na usg po leczeniu torbieli czy już ich nie ma:)to jak mu powiedziałam że mam urodziny to nie wziął nic ode mnie za badanie:)powiedział że to prezent:)bo wyniki były ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
WIDZIAŁAM SERDUSZKO!!!!! :) jejku , jestem juz po badaniu..mój smyk ma 7 tygodni i 3 dni :) serduszko biło jak szalone, najważniejsze..że jest, ze krwiaka nie ma, wchłonął się..jest tam jeszcze jakaś przestrzeń, ale mam brać leki i wypoczywać. Zastanawiam się nad dalszym zwolnieniem na wakacje, bo..(niby w szkole wolne), ale podobno można sobie później odebrać te dni ze zwolnienia..?ktoś coś wie? Jestem oszołomiona ..maleństwo ma 10,7 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK ajlin..................5...........23...........22.06.11 ..........Wrocław **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska vixwoman.............25........21.02.12........???....... ....1.........śląsk kozza..................27.............12.02.12..........??? ..........3.........okolice Łodzi Panterka1981.......29.............???.............???.... ......5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
a co tu taka cisza..nic tak nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie cicho... a powinno byc glosno: hip hip hurra dla kozzy i jej maluszka!!! :-D Niech rosnie jak na drozdzach! Od razu sie geba usmiecha jak sie czyta takie wiadomosci :-D Jednej rzeczy jednak nie rozumiem: czy Waszym (kozzy i cocacoli) lekarzom ceglowki na glowy pospadaly czy co? Jak mozna tak straszyc ciezarne! Wiadoma sprawa, ze poczatki ciazy moga byc rozne, ze trzeba byc ostroznym, w Niemczech wrecz zalecaja, zeby nie informowac dalszej rodziny i znajomych przed ukonczeniem pierwszego trymestru, bo w razie czego... Ale TAK straszyc?!!!!! Gruba przesada. Przeciez w tym czasie najwazniejszy jest spokoj, pogoda ducha, dogadzanie sobie, oszczedzanie sie... a oni funduja takie stresy w tej fazie ciazy, kiedy NIC tak na prawde sami nie moga jeszcze wiedziec. Jak tak czytam Wasze historie, to chyba na prawde juz lepiej nie chodzic do lekarzy, bo tylko nerwy z tego sa. A tak byscie sobie zyly spokonie, w blogiej niewiedzy az by wszystko sie SAMO dobrze ulozylo :-p ! Mam nadzieje, ze przez kolejne miesiace ciazy beda Wam zaoszczedzone takie jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
racja, racja..powiem szczerze, że te dwa tygodnie czekania trochę mnie wykończyły, chociaż i tak jestem pod wrażeniem, że wyluzowałam, mąż stwierdził co ma byc to będzie, zrobiliśmy wszytko co można było..ale rzeczywiście , mogła lekarka mnie tak nie straszyć.. w każdym razie, jest znacznie lepiej.. nadal jestem w szoku, jest to cos niesamowitego, jak drugie serduszko bije w moim brzuszku :) eh..aż same mi się łzy pchają ze wzruszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzis zadnych badan ani krwi ani ginekologicznych. Nagle rozbolal mnie brzuc tak dziwnie cmi caly. Poszlam do pielegniarki i ona mowi ze mam sie polozyc. Przyszla zbadala brzuch i dala mi no spe. Chcial lekarz dac przeciwbolowe ale odmowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzis zadnych badan ani krwi ani ginekologicznych. Nagle rozbolal mnie brzuc tak dziwnie cmi caly. Poszlam do pielegniarki i ona mowi ze mam sie polozyc. Przyszla zbadala brzuch i dala mi no spe. Chcial lekarz dac przeciwbolowe ale odmowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chciałam się tylko przywitać i powiedzieć, że @ nie ma. Ale dzisiaj w pracy strasznie mnie brzuch bolał, tak typowo na @ i już myślałam, żemnie zalała, ale okazało się, że jednak nie. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola to dobrze, że cię nie badają i nie ingerują , ja miałam dopiero po tygodniu badanie a tak nic i dobrze, że nie brałaś przeciwbólowych , nospa wystarczy , trzymam mocno za ciebie kciuki i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj po no spie usnelam. Dzis zrobilam sonie spa. Odkrylam ze juz nie plamie tak mocno a to co w srodku to tylko taka bezowa maz z resztkami przedwczorajszego...moze sie uda....modle sie o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:)naprawde ostatnio mały ruch na forum.....ja mam 4dni wolnego:)fajnie spędze wiecej czasu z moim kochaniem:)dziś jak byłam w kościele to tak dziwnie mnie brzuch bolal....ehhh już niewiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka cocacola trzymam kciuki,no i za reszte dziewczyn tez zeby sie udalo wkoncu :D poprawiam :) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13...........29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8...........23.............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5...........22.............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 ...........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Katii82..............2............29...........17.07.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............13.04.11... . .....UK ajlin..................5...........23............22.06.11 ..........Wrocław **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3.........okolice Łodzi vixwoman.............25........21.02.12.........???....... ...1.........śląsk Panterka1981........29............???.............???.... ......5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ale tu pustki ;) Ja jutro do pracy, ale u Was pewnie długi weekend w pełni :) dopiero w sobotę wyjeżdżam do Krakowa....hmm mam nadzieje ze wypad się uda :) Dzisiaj lezalam na balkonie na sloneczku i pozwalalam dojeżdżać mojemu jajeczku D) Nawet się zrymowalo :p Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
kozza gratuluje maluszka :) powiedz mi, w którym tygodniu zrobił Ci lekarz pierwsze usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
hej czy ktoś tak miał od trzech dni mam brązowe plamienie zamiast okresu przed tym bolał mnie strasznie brzuch jakby mnie coś rozdzierało i potem lała się ze mnie woda trzy dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×