Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Hej Dziewczyny :) Jak miło przeczytać, że tu zaglądacie :D Gratulacje dla Mamusiek, a kciuki trzymam za Anvers !!!! I Ty w końcu zobaczysz te 2 kreseczki :) Ja od roku przerwałam starania.. :/ Czy do nich wrócę?.. Nie wiem ... :) Narazie cieszę się tym, co mam :) Buziole dla Wszystkich. Redę tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej xenia ja nie trace nadziei a tobie tez napewno sie kiedys uda:) na poczatku kwietnia mialam czwarta IUI, również nieudana, postanowilam z mezem ze tym razem sprobujemy in vitro, moze tym razem beda wieksze szanse, za kilka dni ruszam z tym wszystkim z lekkim stresem ale z cicha nadzieja na cud, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cisza tutaj... 31 maja mialam punkcje a wczoraj 3 czerwca transfer jednego zarodka, 15 czerwca ide na bete, tak wogole to pobrali mi 19 jajeczek z czego 13 sie zaplodnila metoda ivf, jeden mam juz w brzuchu a 8 zostalo do zamrozenia, to beda najdluzsze 2 tyg czekania, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiii82
anvers trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny za dwa dni ide na bete, lekko sie stresuje, 7 dnia po transferze jakos dziwnie sie czulam i zrobilam test popoludniu, byla lekka kreska ale calkiem widoczna, 8 dnia zrobilam ponownie test i kreska byla ciemniejsza i od razu sie pojawila, wiem ze to za wczesnie ale tak mnie kusilo, lekarz kazal zrobic bete dopiero 12 dnia, dzis jest 10 dzien i znow zrobilam test zpoludniowego moczu, i kreska ponownie szybko sie pojawila i jest coraz ciemniejsza, biore 3razy dziennie utrogestan i tak sie zastanawiam czy to mozliwe zeby ten lek falszowal wynik testu? bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi codo tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiii82
Anvers wow!!! super!! kurcze tak się cieszę :) zrobiłaś bete??? buziaki Kochana bedzie wszytsko dobrze, tylko spokojnie :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam wczoraj na becie z rana, wynik mialam dostac po 17, ale niestety nie mogłam dodzwonić się do mojego lekarza, dzwoniłam też do labo ale również nie dowiedziałam sie nic, ponieważ tutaj wyniki wysyłaja do lekarza prowadzącego, dziś jest niedziela i siedzę jak na szpilkach, jutro zadzwonię i jak coś będę wiedziała to dam znać, a wczoraj robiłam też test i kreska już bardzo ciemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis dodzwonilam sie do lekarza i ciaza potwierdzona :) yupiiii za dwa tygodnie mam wizyte mam nadzieje ze bedzie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers !!! ale wiesci! gratuluję ! :* strasznie sie ciesze :):):):) bedzie dobrze! jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze ogolem, tylko od wczoraj tak jakos mnie delikatnie mdli, mam nadzieje ze nie bede zygac jak kot hehe (sorki za okreslenie), biore dalej utrogestan 3 razy dziennie, bylam prawie pewna po tych testach ze sie udalo ale teraz jakos tak jeszcze nie dowierzam, chyba emocje jeszcze mnie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANVERS!!!!! mega gratulacje :D !!!!!! W końcu się doczekałaś !!!!! ZYCZE CI WSZYSTKIEGO NAJ!!! zeby wszystko przebiegało wzorowo !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiii82
anvers gratuluję tak sie cieszę!!!! :) :) :) :) :) :) Czekamy na wieści z Usg :) oszczędzaj się :) Xenia co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anwers!!!! Świeczki mam w oczach!!! Pamiętam że zawsze byłaś tak przecudownie nastawiona do życia, zawsze Ci tego zazdrościłam. Nie narzekałaś, nie marudziłaś, swoją drogą szłaś po prostu :) I dotarłaś, kochana, tak bardzo Ci gratuluję :) Ściskam Ciebie i brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANVERS i jak sie czujesz?? Powiedz mi bo moja przyjaciółka przygotowuje sie do in vitro,co można robić po transferze?Wiadomo ze nie dzwigać ale leżeć tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANVERS OGROMNE GRATULACJE:) Super wiadomości,dbaj o siebie i o ta kruszynke co nosisz w sobie:) No a ja w koncu mam swoja dzidzie przy sobie,urodziłam 15 czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki dziewczyny, wiedzialam ze mi kiedys sie uda tylko nie spodziewalam sie ze to juz hehe, ja czuje sie dobrzem, niewiele objawow, lekko bolace piersi i coraz czesciej miewam lekkie mdlosci, anusia86 ja dostalam zwolnienie na dwa tyg lekarz kazal pierwsze dni lezec o ile to mozliwe no i oszczedzac sie przez ten czas, ania29 gratuluje :) pierwsze usg mam we wtorek 2 lipca, juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers, ja Cię po prostu kocham :) Masz za sobą tyle starań, tyle prób, tyle przeszkód pokonywałaś, a jak się udało, Ty piszesz, że nie spodziewałaś się, że to już :) Będziesz cudowną mamą :) Ania, dla Ciebie ogromne gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis bylam na pierwszym usg, ciaza ma 6 tygodni i 5 dni, widzialam i slyszalam serduszko, bije mocno, jestem przeszczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak sie ciesze,że udało sie Tobie:):)Uważajcie na siebie,oszczędzaj się.A powiedz gdzie robiłas in vitro?W jakiej klinice?Teraz musisz leżeć czy mozesz normalnie funkcjonować tylko bez przeciążenia fizycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje :) ja tez sie ciesze ze sie udalo, tak wiem uwazam na siebie jak nigdy teraz, ja in vitro robilam w belgii, punkcje mialam w jednym szpitalu a na transfer musialam dojechac do drugiego, poniewaz punkcje robil mi moj gin, a transfer robiony byl w innym bo tam mroza od razu zarodki i maja ten caly sprzet do tego, z tego co lekarz mi powiedzial to mam sie tylko oszczedzac, nie zakazal pracowac i nie kazal lezec ciagle, mam zamiar normalnie pracowac chyba ze nie bede dala rady i zle sie czula, jak narazie mam sie dobrze i jeszcze do konca jakos do mnie nie dociera to no i chcialoby sie wszystkim dookola powiedziec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×