Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ja miałam już nadzieję, że @ przyszła, ale na razie tylko jakieś plamienia :( eh co ja się mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera - GRATULACJE!!!! Bardzo się cieszę. Super wiadomość !!! My pasujemy. W niedzielę Komunia Młodego. Ale mam już duże Dziecko!!! Tym samym -ale jestem już stara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! barbera-- gratulacje!!! super, ze druga fasolka tez sie utrzymala:) teraz duzo spokoju io wypoczynku:) my juz mielismy pierwsze spiecie o samochod. kazde ma focha bo kazdemu samochod jest potrzebny. dzisiaj wzial maz, no ale mi jeszcze focha strzelil, ze mnie do pracy ma zawiezc, nomalo go nie przegryzlam w pol... od wczoraj biore te leki na rozluznienie jajnikow, czuje sie dosc dziwnie, no ale nie wiem czy to nie w mojej glowie sie tylko dzieje. wczoraj test LH wykazal 2 grube kreski poprzytulalismy sie z mezem wieczorkiem, dzisiaj i jutro pewnie zrobimy powtorke z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... :) U mnie 25 dc... jeszcze 3 dni i bedzie wszystko wiadomo... nie czuje aby miala małpa przyjsc ale na ciaze tez to nie wyglada... :) wiec tylko czekam az zas mnie zaleje (ale to brzydko powiedziane) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Barbera gratulacje, ale naprawdę mi sie w glowie nie mieści, jak w tych czasach lekarz nie zauważył drugiego dziecka... Może Ty już do niego nie chodź więcej... :) u mnie nic nowego, nie pozostaje mi nic innego, jak poczekać na okres. Moj 10 maja idzie na badanie, a później ja do gina i zbadam hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze chcialam zapytac o jedno.. bo ja nigdy tak nie mialam moze ktoras sie z tym spotkala... otoz ostatanio podczas naszego przytulania strasznie bolaly mnie oby dwa jajniki... ale to byl taki ból jakby mnie mialo zaraz rozsadzic az sie poryczalam... :/ moze cos mi sie dzieje z jajnikami albo co??? sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz xenia włożyć odbębnić i wykasować :D ale najważniejsze, że zrobili swoje i strzałka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga-- ja tak mialam poprzedni cykl. doslownie myslalam, ze umre. w tym cyklu dostalam prochy na rozluznienie jajnikow. wczorajsze przytulanie bylo lekko bolesne, bo owu juz tuz tuz, wiec pewnie pecherzyki sie rozrastaja (w sumie jest ich 3). zobaczymy jak bedzie dzisiaj. teraz w 9 dc tez mialam straszne bole. gin powiedzial, ze prawdopodobnie od tego ze 3-4 rosna i prawdopodobnie minimum 2 peknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztukateria pierd..... nie dziwię się, że oni guzków u kobiet nie widzą w piersiach na USG, a potem jak już jest rak to zwalają na kobiety, że nie badają i nie pilnują sobie piersi i wielkie akcje robią z różowa wstążeczką... Sama jestem przykładem, jak mnie odsyłali do domu, jak im mówiłam ze boli mnie pierś, dopiero ja zażądałam zmiany lekarza to wyszedł guz i wtedy szybko na biopsję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego zawsze jestem za tym żeby konsultować wszelkie objawy bo jeden cię oleje a drugi zbada dokładnie, ale tu akurat na korzyść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jedna pani dr gin tak leczyla z jednego, ze w 3 inne choroby mnie wprowadzila i inna gin musiala mnie wyciagac. w de gin nie zauwazyl galopujacego zapalenia szyjki, wiec w pl zamiast tydzien brac leki to bralammiesiac z serduchem mnie juz na stol kladli, ale na szczescie drugi lekarz stwierdzil wade wrodzona a nie zawal. moja mame poinformowali, ze moj brat w sumie to juz powinien nie zyc, bo oni to jechali do innego wypadku, a jego to tak po drodze zwineli (brat mial 13 lat) mama po dzis dzien wchodzac do szpitala ma nogi z waty (minelo 20 lat) ja rozunmiem, ze lekarz tez czlowiek i moze miec gorszy dzien, no ale czasami to ma sie ochote wziac jakas bron i strzelic kilku w stope czy w kolano coby pamietali do konca swoich dni, ze pacjent jest od nich uzalezniony i czesto poteznie wystraszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Barbera wieeelkie gratulacje jej jak fajnie zawsze chciałam miec blizniaki:)) Powiem ci ze teraz bardzo czesto spotyka sie mamy z malutkimi blizniakami kiedys to było takie rzadkie. A wózki są piękne dla bliźniąt.ahhh ale sie rozmarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję, że teraz trafiłam na dobrego lekarza bo po wczorajszej wizycie jestem bardzo zadowolona zero parcia żeby się spieszyć , wszystko dokładnie powoli , wszystko wytłumaczone i zero pytań z mojej strony no i żadnych głupich tekstów czy żartów bo niby to rozluźnia atmosferę ale zawsze rozprasza a nie po to się chodzi do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej dziewczyny u mnie8dc i zapomnialam zmierzyc tempki...ym a ja mam ciuszkow po majek ksiezniczce mnostwo i wczoraj przegladalam boze kiedy na mnie bedzie czas dzis moja szwagierka jest w ciazy ma mi powiedziec jaka bedzie ples i zeczy jej wysylam no ale czesc zostawie dla siebie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
cos mi klawiatura bladzi... omincie bledy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera a lekarza mas z z tamtej kliniki czy szukałaś całkiem innego nie pracującego tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula..........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kotomirka............13............21.........28.04.11... .........ok.Bydgoszczy Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . ........śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........5.05. 11 ... ......Żory czerwonag...........1..............27............5.05.11. ..........warszawa mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem kozza.................2..............27............6.05.1 1............okolice Łodzi ada111................6..............23...........7.05.1 1...........szczecin Greczen...............9..............29..........7.05.11 ...........wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6...............26..........19.05. 11...........UK Ania29...............12..............29..........23.05.11 ............rzeszów anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen ajlin.....................4.............23.......... ?05.06 .11............. Wrocław NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29............8.12.11..... bliźnięta .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11........???..... ......7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11.......???......... ..4..........gdańsk katja27...............???............???.............???. ..........rok........??? Doczekałam się @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc po swietach :-D Dawno nie pisalam ale wszystko nadrobilam :-) Troche tu niewesolo: morderstwo (szok! jak to sie stalo?!), rak (znam dwa przypadki wyleczenia po nowotworze piersi i to powazne przypadki, wiec nadzieje warto miec! ba, trzeba!!!!), wypadek samochodowy... Dobrze, ze barbera uraczyla nas dobrymi wiesciami :-D Barbera - swietne wiadomosci! A moza ta druga fasolka powstala z podzialu jednej zachowanej? To chyba tez mozliwe, co? Dowiesz sie, jak sie dzieci urodza - czy beda identyczne czy rozne :-p Grunt zeby byly zdrowe! Sipp - Pieseczki sa przesliczne. Same panienki, mowisz? No to Twoj maz ma teraz niezly babiniec - 6 kobitek (wlaczajac Ciebie i szczesliwa psia mamusie) :-D A co to za leki na rozluznienie jajnikow? Mi lekarz ZABRONIL (?) brac cos na obnizenie prolaktyny. No zobaczymy, czy Eutyrox (na tarczyce) zbije tez prolaktyne. Jak nie i ja nie zajde, to chyba sama siegne po castangusa. Na razie zawierzam lekarzowi, bo gosc jest niezly - jest gin-endo, mial tytul lekarza roku i jest ordynatorem w klinicie MSWiA, wiec mam nadzieje, ze wie, co mowi, zwl. ze nie byl zmanierowany a calkiem rzeczowy, no i nie zdarl kasy. Czas pokaze... Ja tez jestem zdania, ze trzeba lekarzy konsultowac i wkurza mnie do zywego, ze trzeba to robic na cichca, bo sie "majestat" obraza. Jak ide kupowac buty, to ide do 5-10 sklepow i nikt sie nie dziwi, moge (teoretycznie) zawracac glowe sprzedawczyni w nieskonczonosc. A jakie ryzyko podejmuje kupujac buty? Niewielkiej starty pieniedzy. Ile zarabia sprzedawczyni - grosze. A jesli chodzi o zdrowie, ba, zycie! to mam zawierzac pierwszemu lepszemu, zwl., jak mnie nie przekonuje? Co sie dzieje teraz z moim mezem to nie wiem. Albo sie stesknil za mna po swietach (spedzalismy oddzielnie) albo l-arginina dziala, bo ochote (i mozliwosci) ma po 2 razy dziennie, dzisiaj mi nie dal spac o... 1 w nocy. Zobaczymy, jak dlugo taki stan sie utrzyma :-p Ktos sie mnie pytal o tarczyce. Bada sie TSH, FT3, FT4 w dowolnym czasie - dc czy godzina bez znaczenia. Przy odczytywaniu wynikow wazne jest, zeby powiedziec, ze chodzi o staranie o dziecko - wtedy sa inne normy. Poza tym wazne jest, czy sie wczesniej chorowalo, czy nie. Mnie eno powiedzial, ze gdybym sie leczyla od lat na powazna niedoczynnosc, to moje wyniki bylyby bajecznie dobre. Ale skoro 2 lata temu mialam lepsze, to znaczy, ze u mnie zmierza to w zylym kierunku i zwlaszcza przy staraniach byloby rozsadnie podreperowac wyniki. A z samochodem u nas poki co luzik - mamy jeden, sluzbowy i... sie z nim nie piescimy :-p Pelen gaz po szutrach, skalach, kaluzach - firma wszak czysci i placi za naprawy :-p Za to jest strach o mandaty, bo te (choc placone przez nas) laduja na biurku szefa i potem sa fochy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana fasolki są dwu bąbelkowe bo od początku było je widać tylko nie wiadomo było czy drugi przetrwa i niespodzianka bo nagłym zniknięciu nagle się pojawił :D Anusia lekarza znalazłam w swoim mieście i już nie będę musiała dojeżdżać do Wrocka ponad 100 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu jestem "chora" jak widzę bliźnięta (albo trojaczki) jednojajowe. Mogę stać i gapić się godzinami.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego teraz rób Barbera zapasy snu w wekach i chowaj to spiżarni - bo potem oddasz wszystko za 2 godz drzemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na pewno i już M powiedziałam, że też się nie wyśpi niestety bo przy jednym dałabym jeszcze jakoś radę a tak to niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leki to Biostreptaza, maja podobno ulatwiac przejscie jajeczka. no zobaczymy. piesie w przyszlym tygodniu szczepimy i kilka dni po szczepieniu wydajemy. co do libido mezow, to moj tez ma mega i bez tych tab podnoszacych, wcina salfazin i tez mu sie podnioslo. ale ja juz powarkuje jak mnie w nocy proboje obudzic. czasami przez sen warcze nawet o tym nie wiedzac:) a co do bab, to jest 4 suczki szczeniaczki, 1 suka, 2 kotki i ja, zababilismy calkowicie go:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście się rozpisały... Ja dzisiaj idę na spotkanie z koleżanką to może czas szybciej zleci... :) Barbera gratuluje! Ja mam nadzieję, że też będą bliźniaki, bo w końcu miałam owulację w obu jajnikach ;) Ale wózki dla bliźniaków są strasznie drogie i to mnie przeraża... Do tego wszystko podwójnie, a my przez ten rok leczenia się zupełnie spłukaliśmy... Ale do tego jeszcze daleko, może wygram w totka w tym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga-- no tego to ja juz niestety ale nie wiem, moze sie zarodek zagniezdza, a moze cos tam siedzieje niedobrego. zadzwon do gina i zapytaj albo idz na wizyte. ja zauwazylam, ze mam zgage od 15 dc do konca. cos czuje, ze clo dziala na mnie zgagogennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
no i miałyście rację, żeby się nie nakręcać...dziś rano najpierw plamienie, a później jak lunęło..to odwołałam trening i pędem do domu...masakra..eh eh eh jest mi cholernie źle, bo mój mózg już zaczął się przyzwyczajać do myśli..o byciu mamą..ale to długa droga jeszcze przed nami.. i co mi pozostaje, ..kolejne starania. Macie jakieś sposoby aby się udało ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×