Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

kozza-- juakby byly jakies pewne sposoby to by nie bylo 3 tabelek tylko jedna z terminami porodow... a tak, sa 3 tabelki z czego pierwsza jest najwieksza. no ale nie poddajemy sie i walczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp chyba najlepiej bedzie jak do lekarza sie wybiore... :) ale to juz chyba po @ bo za 3 dni mam dostac wiec tyle wytrzymam. bo tak to mnie nie boli tylko przy przytulaniu :) ehmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
a myślałam, że to będzie taka prosta sprawa... no ale, nie ma co narzekac dopiero co zaczynamy, trzeba się ogarnąć i brać do roboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę w piątek zrobić prześwietlenie klatki piersiowej i zatok, ale jest jakaś kropla nadziei ze jestem w ciąży czy nie będzie za wcześnie na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282
hej wszystkim :) miałam wam złożyć na Święta życzenia ale net odmówił posłuszeństwa a potem jak nie my byliśmy u rodzinki to rodzinka u nas :D jeszcze wczoraj odwiedziła mnie moja przyjaciółka :) barbera gratulacje kochana! Aż m sie humor poprawił jak to przeczytałam :) ja chodze śpiąca non stop, mdłości mnie od czasu do czasu nawiedzają ale poza tym jest ok,tzn mam nadzieje że bedzie dobrze.,. Kolejną wizyte u gin mam 14 maja...dwa dni przed moimi urodzinami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
eh teraz trudno przewidzieć kiedy, ale zakładam, że znowu cykle bedą 28 dni, więc wypada na 25.05 ( moje imieniny -może bedzie jakiś prezencik ), a na 11.05 - owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
wiecie co..no jak się chce to dupa, zero alkoholu, fajek, dobra kondycja, zdrowe żywienie, dużo snu, fajny mąż, nigdy tabletek hormonalnych..i co....no cholera jasna mnie bierze, że to wcale nie jest takie hop-siup w weekend majowy wyjeżdżamy do Sopotu...może powinnam się porządnie zrelaksować z mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem czy iść na to prześwietlenie, niby wszystko wskazuje że @ przyjdzie, jedno tylko odbiega od normy, często chodzę to toalety siusiu, badanie moczu mam na bieżąco więc to nie przeziębienie pęcherza, ale też za wcześnie na objaw ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
a jeśli to ciąża, to chyba lepiej nie ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula..........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kotomirka............13............21.........28.04.11... .........ok.Bydgoszczy Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . ........śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........5.05. 11 ... ......Żory czerwonag...........1..............27............5.05.11. ..........warszawa mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........7.05.1 1...........szczecin Greczen...............9..............29..........7.05.11 ...........wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6...............26..........19.05. 11...........UK Ania29...............12..............29..........23.05.11 ............rzeszów kozza.................3..............27..........25.05.1 1............okolice Łodzi anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen ajlin...................4...............23..........05.06 .11..........Wrocław NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29............8.12.11..... bliźnięta .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11........???..... ......7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11.......???......... ..4..........gdańsk katja27...............???............???.............???. ..........rok........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie nie nakręcam, bo przecież to za wcześnie na takie objawy. AniaMyszula, madzia co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwonag - moja rada: nie nakrecaj sie ale i nie przeswietlaj. Przesun przeswietlenie na dzien, kiedy bedziesz pewna, ze nie jesztse w ciazy (najllepiej potwierdz beta, bo @ nie daje gwarancji 100%) . Gdyby cos sie stalo do konca zycia sobie nie wybaczysz... PS. Ja tez w zeszlym cyklu chodzilam w kolko siusiu i nic to nie oznaczalo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana masz rację nie darowała bym sobie. W następnym tyg idę do gina więc może cos tam zobaczy jak @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dostałam @... Siedzę sobie z koleżanką w parku gadu-gadu o pierdołach i tak strasznie zaczęło mnie kuć w dole brzucha. Potem w WC zobaczyłam niewielką plamę krwi. Co prawda bardzo jasna, bo czerwona i dość przejrzysta, a ja zawsze miałam pierwszy dzień czarną krew. Ale faktem jest, że @ przyszła do mnie jednak i czuje jakby coś we mnie umarło, bo się już nastawiłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka powiem ci tak ze wszystkie dziewczyny myslace ze moze akurat sie udalo prawie zawsze maja jakas dziwna @, to chyba psychika nasza tak dziala, nie martw sie nastepny cykl przed toba, moze warto pojsc do gina i powiedziec ze nie mozesz zajsc w ciaze i troszke naciagnac prawde ze staracie sie juz dlugo i nic nie wychodzi to wtedy moze cos zacznie dzialac w te strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilas mi sie z inna dziewczyna,juz doczytalam co i jak u ciebie, ktory cykl juz bierzsz clo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ale mnie tu nie bylo że ho ho,zaraz zabieram się za czytanie zaległości...może do rana dam rade hihihi ja dzis bylam na prolaktynce i na progesteronie bo mam 21 dc...i chyba od ponieedzialku mam dni plodne, a dzis to nawet chyba owulacja bo boli podbrzusze i ciągnie się śluz jak białko kurze;)(sorry za określenie, w poniedziałek bylo przytulanko, może dziś też będzie wena na co nieco bo na siłe i rzucając hasło ze dziś to ten najlepszy moment wszystko psuje;) no nic pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie i chyba są nowe koleżanki,, które też witam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolno mi to idzie czytanko;) ale dotarlam do bardzo waznych newsow;)) Barbera moje gratulacje,ale super, no i standardowo zazdroszcze strasznie Kozza witaj,skąd pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
hej - Rawa Maz, jak to mówimy między Łodzią a Warszawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jakoś lżej, że @ przyszła wreszcie :) co prawda dzień był ciężki - bo ten pogrzeb, ale już mi lepiej niż przez ostatnie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Witam wszystkie nowe staraczki i życzę szybkiego ujrzenia dwóch kreseczek :) Barbera gratuluję :) szukaj podwójnego wózeczka :) może będzie parka :) kurcze tyle czekałaś że teraz Ci się należy dwa szczęścia na raz:) Byłam dzisiaj u lekarza dwa pęcherzyki jeden 17 mm drugi coś około 10 mm więc owu będzie. Lekarz mi powiedział że testy owu są wiarygodne i jeśli pokazują dwie mocne kreski to znaczy że pęcherzyk pęknie. Co do mojej mamy to wyszła już ze szpitala i czuje się w miarę dobrze na tyle na ile może się czuć kobieta po stracie piersi:( najważniejsze jest że jest już w domu i już nie ma w sobie tego świństwa. Teraz tylko trzeba czekać na wyniki jaki jest stopień złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie poranne zamotanie na maxa, a ze nie musze sie wybudzac do konca, bo nie ja prowadze samochod to chodze jak pijana. Dzisiaj ewentualnie jutro dowiemy sie co i jak z naszym samochodem. rzeczoznawca oszacowal 50-60 % zniszczenia, ale jeszcze musza sprawdzic w serwisie, czy przypadkiem podwozie nie jest uszkodzone i cos tam jeszcze, ale nie opamietam teraz co. no i oni stwierdza ostatecznie czy szkoda jest calkowita czy bedzie samochod naprawiany. juz sie rozgladamy za nowym coby miec ewentualny zamiennik w miare szybko i sprawnie. ale jak na razie nic nam nie pasuje. maz stwierdzilo, ze albo powydajemy szybko psy albo on je pozabija. no coz, podworko probuja doprowadzic do stanu jak po wybuchu wojny. w przyszlym tygodniu po szczepieniu bedzie trzeba zaczac je wydawac. u mnie testy LH pokazuja 2 grube kreski. pecherzykow 3-4 z czego 2 byly dobrze rozwiniete. mam nadzieje, ze jak pekna to chociaz jedno jajeczko pozwoli sie zaplodnic. tygrysek-- trzymam kciuki mocno, zeby guzy okazaly sie jak najmniej zlosliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć wszystkim ja dzisiaj u gina byłam no i potwierdziły się moje dwie kreski testowe widać pęcherzyk ciążowy i maleńki zarodek 6mm co daje 6tydzień ciąży termin z usg wychodzi na 19 grudnia 2011 wszystko jest dobrze dostałam skierowanie na bedanie krwi moczu i glukozę dostałam torecan na mdłości i buscopan coś jak nospa. no to tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T był mój 2 cykl z CLO: Po pierwszym zrobiła mi się torbiel 6x6,5 cm, a teraz pękły mi 2 pęcherzyki dlatego miałam podwójne nadzieje, ale martwię się, o armię męża, nie wiem czy coś się poprawiło po lekach, badanie ma powtórzyć już w tym miesiącu, więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.....................MIASTO AniaMyszula..............5.............23.............27.04.11. ......................Koszalin madzia....................1..............21............27.04.11 .....................warszawa Kinga1988..............2lata...........23.............30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465..............12..............26............30.04.11...........................śląsk cocacolagirl............14..............26.............3.05.11 ............................Łódź Maria.D83................3..............27.............4.05.11 ........................Koszalin świeżynka................2.............30.............4.05 .11......................warszawa Kreyyzolka ...........w lipcu..........22.............5.05.11.............................st-g ewuś90.................lipiec............21............5.05. 11 ...........................Żory czerwonag..............1................27............5.05.11. .....................warszawa mongrana..........1/przerwa?........32............5/8.05.11... ............pod Berlinem ada111...................6...............23............7.05.1 1.......................szczecin Greczen..................9...............29.............7.05.11 .................wielkopolska klara1984................8...............27.............8.05.11 . .....................lubelskie Mloda Mama 2010.......2...............26............10.05.11..............................UK Xenia33..................4...............33............ 11.05.11 .....................Wrocław gosia 34..................3...............34.............11.05.11.......... . ...............O-E Sippelsweg...............5...............28.............12.05.11 .............świętokrzyskie Panterka1981...........4...............30............12.05.11.. ..... ............małopolska Pechowa..................1..............22.............15.05.11 ...........................śląsk Tygrysek333.............2..............25.............15.05.11.....Warmińsko-Mazurskie ira1........................6..............26............19.05. 11.............................UK Ania29...................12..............29.............23.05.11 .....................rzeszów kozza......................3..............27.............25.05.1 1...............okolice Łodzi Kotomirka...............14..............21.............25.05.11..............ok.Bydgoszczy anvers....................5...............26..............1.06.11 . ................Antwerpen ajlin.......................4...............23.............05.06 .11....................Wrocław NICK..............CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @...........MIASTO ChceByćMamą....początki.............27..........14.04.11.. ..................... .......UK Cherry22.............2...................24..........6/7.04.11 ..................wielkopolska monia_aa.......3/przerwa.............23...........21.03.11.. . ..............OK/KALISZA zuza22................rok................23...........14.03.11 . ...............Częstochowa Katie84.................5.................27.........25/26.0 3 .11....................Kraków Madzii22........3/PRZERWA...........22..........25.02 .11 ..................Wielkopolska frycia.1987..........1...................24................?? ?.. . ........................słupsk ANUSIA86.............1...................25...............??? .. .. ................zielona góra Milenkaaaaa.........2...................22...............??? . .........................szczecin Fistacja.............25..................??? ..............???............................Skarżysk ***************************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE************************************** NICK............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka................27............25.11.11........???. ............3..........MANCHESTER barbera................29............8.12.11....... bliźnięta .....długo.......wielkopolska nietoperek333........28............8.12.11..........???...... .......2.........Bielsko-Biała olcik777................26............11.12.11.........???. ...........5............Małopolska Ania282.................27...........11.12.11.........???..... .......7.............małopolska Karolka8512...........25 ...........18.12.11 ........???.............3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa....24...........24.12.11.........???.......... ..4................gdańsk katja27.................???............???...............???. ..........rok.....................??? Przepisałam siebie na nowy cykl i troszeczkę wyrównałam tabelkę ;) Mam nerwice natręctw jeżeli chodzi o wyrównywanie ;) mam nadzieję, że się nie obrazicie. A tak z innej beczki, to się zastanawiam, bo Wy potraficie się cieszyć z ciąży innych, a mnie to jedynie przygnębia.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotomirka nie przejmuj się bo każdy piszę a co innego czuje i to jest normalne , bo niby fajna wiadomość bo wszystkie tu walczymy a z drugiej strony myślisz sobie "cholera następnej się udało" i tak to już jest :D ale na każdego przyjdzie czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaa... Czyli po prostu ja napisałam wprost, że mi przykro z powodu każdej następnej ciązy, a reszta pisze że super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×