Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ale u nas pustki ostatnimi czasy... Co się dzieje dziewczyny?? wszystkie macie doła..??? Ja dzisiaj odbieram hormony - wiec być może też będę zdołowana... Narazie wciaz mi sie tli plomyczek nadziei, ze moze sie udało....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi robiłam ten nieszczęsny progesteron i przy okazji odebrałam wyniki z poniedziałku (7 dni temu)wtedy kiedy miałam owulacje i pęcherzyk graffa miał 22mm wynik: 2,51 nmol/l norma faza owulacyjna 2,4-9,4 nmol/l, hmmm... to chyba jednak niski ten progesteron co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii82 twoj wynik progesteronu widze miesci sie w normach to nie jest chyba zle. A ja tam dola nie ma choc u mnie znowu cykl bezowulacyjny niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania29-2011 a co lekarz powiedział? a wczesniejszy cykl też miałaś bezowulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) umnie temp dzis spadla troche, jesli owu byla to dzis moze byc zagniezdzenie, podbrzusze troche mnie pobolewa, a byc moze znowu wariaja sie zaczyna cicho na formu bo pewnie kazda z nas stara sie wyluzowac, moze zajela sie czyms innym.. a co do bocianow to jak widzialam w tv jak lecial to tez sie liczy???????????? no i kobietka w ciazy mi sie snila z takim duzymjuz brzuszkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiacaDUSZA
Cześć dziewczyny czy moge sie na chwile przylaczyc? Potrzebuje porady a wasz watek wglada na taki gdzie mozna ja dostac. Opisze swoja historie.. Staramy sie o dzidzie , jak na razie nic z tego nie wychodzi. Mam pcos, wczesniej nieregularne miesiaczki tylko od paru miesiecy sa w miare regularne co 32 /31 dni. Lekarz przepisal mi metformax 500 3 razy dziennie na regulacje okresu oraz powrot owulacji. Do setna... Jestem po spodziewanej miesiaczce obecnie to moj 39dc. Okropnie sie czuje(moze wina tabletek ale wlasnie zaczelam 3 opakowanie), pare dni wczesniej czulam sie tak jakbym miala dostac okres, bol podbrzusza teraz tez tak sie czuje ale juz mniej boli niz wczesniej takie cmienie jakby. Nigdy nie mierzylam temperatury ciala czasem tylko pare razy po przebudzeniu gdzie zawsze wynosila cos kolo 36,3. A dzis zmierzylam tylko troche pozniej (wiem nie liczy sie) ale wyniosla 37,1 prawie 2. Aha jeszcze cos mam taki bialy sluz nie duzo ale jest przez co nie czuje sie sucho. tydzien temu bylam na wizycie kontrolnej(w tym dniu powinnam dostac @) i gin powiedzial ze jezeli za 2tyg nie dostane @ mam zrobic test i przyjsc do niego. Co o tym myślicie? poradzcie mi cos bo nie chce sie znowu nastawiac a potem cierpiec ze znowu nic z tego nie wyszlo. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam :) sipp co z twoja @?? wyploszylas ja na 9 miesiecy?? NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... ....Warmińsko-mazurskie natka89............1............22........ok11.07.11 ..........Starogard anvers..............6............26...........11.07.11... .......Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK Katii82..............2............29...........13.07.11.. .... ...Pomorskie/Trójmiasto ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... .......Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............25.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 .........świętokrzyskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ....Bielsko-Biała ChceByćMamą...początki....27.............???.......... ......UK Panterka1981.....5............29.............???.... ...........małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1........śląsk cocacolagirl..........26............???.............???.. .........16.......Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej dziewczyny, dziękuje za słowa otuchy, czuje sie okropnie :( nie mogę dojść do siebie :( jak nie będę sie odzywała to nie wykreślajcie mnie , po prostu mam doła, nawwt nie weicie jak jest trudno w to uwierzyc, że cos było i nagle nie ma :(:(:(:(:( tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cierpiaca duszo, twoje objawy moga oznaczac @ lub jakies zaburzenia moze, jesli jestes juz tydz po spodziewanej @ tomoze zrob test, jesli nic nie wykarze poczekaj jeszcze ten tydz i zrob ponownie, mozesz tez isc na bete wtedy dowiesz sie najszybciej, beta powinna wykazac juz u ciebie ciaze lub nie, sluz nie koniecznie musi oznzaczac ciaze ale moze, niestety pozostaje nam cierpliwie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka nikt cie nie wykresli bez obaw, bedziemy czekaly tu na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
W środę miałam usg i lekarz strasznie wpatrywał się w monitor i nic nie mówiła, po czym zapytałam czy wszystko w porządku, a on, ze pęcherzyk jest dobrej wielkości tylko akcji serca nie widzi, ale ze to moze byc wina sprzętu :( wiec miałam jeszcze nadzieje :( w sobote rano dostałam jasnorózówy sluz, a przed południem sluz z krwia taki delikatny :( byłam sama w domu, mezus w pracy :( i sama poszłam do szpitala, tam zaczęłąm mocno krwawic i było po wszytkim :(:(:(:(:(:( musiałąm odczekac pare godzin i mnie łyżeczkowali :(:(:(:( TRAGEDIA :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiacaDUSZA
Anvers dzieki Ci bardzo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpiaca duszo nie ma sprawy :) panterka to straszne, nie potrafie sobie tego wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Panterka i tu sie z Toba zgadzam..nie ma nic gorszego:(u mnie juz 2 lata mineły:(ale cały czas wszystko dokładnie pamietam....ten ból i łzy które lały mi sie po policzkach:(nikomu tego nie zycze...i niewiem co bym zrobiła jakby mnie to 2 raz spotkało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii82 u mnie cykle bezowulacyjne to chyba juz norma ,od poczatku tego roku podejrzewam ze miałam tylko 2 cykle z owulacją.Brak owulacji to pewnie wynik niskiego progesteronu.O braku owulacji wiem bo i stosowałam testy owulacyjne i mierzenie temp.,obserwacja śluzu.Dostałam duphaston od lekarki na 3 miesiace w podwojonej dawce i nic nie pomaglo w zajsciu w ciąze.Teraz mam ostatni cykl z duphastonem i tez bez skutku.Wiec czeka mnie bardziej powazniejsze leczenie ,jesli sie zdecyduje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, jeszcze nic nie wiem - czekam na maila :( Panterka, czas leczy rany.. powoli, ale leczy... Ja też już 2 lata po, ale czasami mi sie to sni.... Do tej pory mam zdjecia z USG :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama przestaje wierzyc, ze ciaza to realne zjawisko. Mi sie juz wydaje to czyms z pogranicza fantastyki... niedostepnego dla zwyklych smiertelniczek :-o Nie odsc, ze sie nie mozna zajsc, to potem mozna jeszcze stracic... Koszmar. Cierpiaca duszo - tu masz informacje o Twoim leku (jesli jeszcze tego nie wiesz): http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3504991 Ja co miesiac mam urojenia ciazowe, wiec moj sceptycyzm rosnie. Ale mam nadzieje, ze Tobie sie jednak udalo. Tak jak pisala anvers - najpewniejsza i najszybsza jest beta. A ja sie teraz mniej udzielam, bo wlasnie konczy mi sie @. To byl pierwszy miesiac staran, w ktorym udalo mi sie powstzrymac od testu ciazowego... Ale to nie oznacza, ze mniej wariowalam. Jeszcze nigdy moje piersi tak nie szalaly. To na pewno nic dobrego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers-- w zeszlym tygodniu po skonczeniu 10 dni luteiny zrobilam test i wyszla jedna kreska, na razier okresu nadal nie mam, w piatek i sobote mialam jakies dziwne plamienie, ciezko nawet nazwac to oplamieniem i kolor tez ciezko okreslic. w srode po tescie odstawilam wszystki eleki poza folikiem i magnezem, stwierdzilam, ze musze odpoczac od lekow i tego calego starania, wiec to plamienie i opoznienie moze wynikac z tego odstawienia. dzisiaj plamienia juz nie mam, brzuch bolal mnie jak na @, dzisiaj juz nie boli, piersi bola, ale tak @. nie bola sutki jak tu pisaly niektore, tylko cale bola i czuje sie jakbym spala na balonach, no ale w poprzednim tez tak mialam. panterka-- wszpolczuje Ci bardzo. nawet nie chce sobie wyobrazac co musisz przezywac. trzymaj sie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiacaDUSZA
Ja tez mam wrazenie ze mnie nigdy sie nie uda zajsc w ciaze. A gdy robie test i widze jedna kreske serce chce mi rozerwac... Wyczytalam juz chyba wszystkie watki o tym leku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati82
Dziewczynki Kochane nie znam sie wogole na PROGESTERONIE wy napewno tak :) odebrałam wyniki i jak mam to zinterpretować?? mój wynik po 7 dniach po owulacji to: 87,8 nmol/l normy: faza owulacyjna 2,4-9,4 nmol/l faza lutealna 5,3-86,0nmol/l jak mam to rozumieć?? 7 dni temu miałam tylko 2,51 nmol/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - POZAZDROSCIC! Pieeeeeeeekny progesteron!!!!!! Po @ progesteron zawsze jest minimalny, od owu rosnie, po 7 dniach osiaga maximum, potem spada (od spadku przed sama @ tyle kobiet ma jazdy psychiczne) Ciesz sie i skacz do sufitu - masz piekne wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie są szanse przy taki progesteronie,że doszło do zapłodnienia? czy to raczej o czyms innym świadczy? szukam w internecie ale jakoś konkretnej odpowiedzi nie mam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
progesteron w ciazy rosnie ale u Ciebie za wczesnie na takie wnioski. Na razie masz piekny progesteron poowulacyjny i poczekaj sobie tydzien na test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana dziękuję Ci Kochana za odpowiedź, bo nie mogłam w necie znaleźć a nie chciałam do gina znowu dzwonić.. Będe spokojna w tym tygodniu, poleżę trochę,żeby wszytsko co ma tam się ułożyć się ułozyło;), a raczej zagnieżdziło..o ile wogole cos tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×