Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

aaa i oczywiście kupiłam 2 testy - PINK TEST - nie wiem, czy ktoś ma jakies doświadczenia z tą firmą ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg obdzwiniłam 5 aptek w Gdyni, nigdzie nie mają tego inhalatora :( a jak kupowałaś były jeszcze jakies inne czy farmaceutka poprostu ten Ci poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg obdzwiniłam 5 aptek w Gdyni, nigdzie nie mają tego inhalatora :( a jak kupowałaś były jeszcze jakies inne czy farmaceutka poprostu ten Ci poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg obdzwiniłam 5 aptek w Gdyni, nigdzie nie mają tego inhalatora :( a jak kupowałaś były jeszcze jakies inne czy farmaceutka poprostu ten Ci poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wyniki: Prolaktyna : 14.94 (ich norma 0,33 - 27,33) Progesteron - 16,09 (norma faza lutealna: 1,7-27) Testosteron 0,14 (0,06-0,82) DHEAS : 120,3 (148 - 407) I co sadzicie - ten ostatni strasznie mało. musze doczytac, co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii mam inne jednostki niż Ty : bo ja mam: ng /Ml, bez zadnych moli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, GRATULACJE dla nowych przyszłych mamusiek:):)życze nudnej ciąży Panterka a Tobie strasznie współczuję, tak strasznie mi sie przykro zrobiło jak przeczytałam co strasznego Cię spotkało:(:( ja byłam w sobotę na usg, badani amorfologi sa na 5+, toxo i cyto ujemne, moja kropeczka ma 7mm a serduszko bije jak szalone:):)to 7 tydzień cocacola,a co do serduszka to moja gin mi powiedziała, że ja akurat już mam dwa serduszka w sobie a przede mna była taka dziewczyna która ma straszą ciąże o jakies 5-6 dni i jest tak daleko usadowiona, że usg jeszcze nie wychwytuje tetna, tak, że bez obaw będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii-- inhalator kupowal mi maz, ale wiem, ze sa jeszcze takie z podgrzewaniem elektrycznym, tez sa niezle i utrzymuja temp. my juz mamy jeden elektryczny ale nie moglismy go znalezc wtedy, a ja juz bylam na trupa chora wiec trzeba bylo nowy kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja dalej z niecierpliwoscia czekam na termin spodziewanej miesiaczki ale mam nadzieje ze ona mnie nie zaskoczy ..umowilam sie do lekarza mam akurat na 11go ... mam do was pytanie jak mierzyc sobie temp ? jak teraz wypadałby tydz od zaplodnienia to mialabym podwyzszona czy mniejsza?? i ile ona powinna wynosic? na test jeszcze za wczesnie ale moze cos temp mi wykarze :) Pozdrawiam i trzymajcie sie cieplusto wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - i co mam zawracac gitare dzisiaj lekarzowi przez telefon z tymi wynikami? czy zaczekac na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slipp Klara moje gratulacje super sie porobilo oby tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- z tego co widze to wyniki masz ok, nie wiem jak progesteron wg lekarzy dla kobietr starajacych sie, a to dheas to jest hormon mlodosci, ktory z wiekiem spada, wiec nie ma co panikowac chyba. a wizyte masz kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- wyniki zle nie sa, wiec nie wiem czy jest sens dzwonic, chyba, ze masz fajnego gina to mozesz zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka89 jeśli u mnie doszło do zapłodneinia to przypada tak jak u Ciebie tydzień temu, prawdopodobnie z poniedziałku na wtorek, też czekam z testowaniem tydzień, choć jeden test już w szafce czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii ja wlasnie kupiłam dwa i tak się czję ,czy jutro nie zrobić (27dc). Myslicie ze moze pokazac, przy cyklach 30 dniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- ja robilam w 25 dc przy 27 dniowych cyklach i wyszla mi dupa zbita, pozniej w 33 dc, wyszly 2 kreski. owu mialam w 14 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee - to nawet nie mam sie co czaić - u mnie owu byla w 16-17dc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, ze znalazłam na kafeterii, ze laska napisala: Kupię POZYTYWNY Test ciążowy :) 200zł płaciła.... Ciekawe kogo chciała wkręcic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja owulacje miałam w 11 dniu cyklu.... wyjątkowo szybko po ostatnim.. bo raczej mam 17 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- u mnie kupela siostre ciezarna poprosila, chciala faceta do zawalu prawie doprowadzic, ale nie pamietam czemu, ale wiem ze cos jej tez wywinal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo slonce to i od razu dobre wiesci :-D Tak trzymac dziewczyny! Xenia - wyniki masz dobre, wiec nie masz po co "meczyc" lekarza. Nie wiem jak jest z zatokami ale zdrowi ludzie po saunie POWINNI wyjsc na swieze powietrze, nawtet jak jest -20! Ja sie po saunie nawet tarzalam (nago) w sniegu i tylko mi to na zdrowie wyszlo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- owszem owszem z ta sauna ze trzeba sie wytarzac, ale przeziebic zatoki to jest masakra. jak przegrzewasz cale cialo to jest inaczej a jak tylko zatoki to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii....Dzieki za info .. ja dzis zrobilam jeden test no ale jedna kreska, bylo to do przewidzenia ale ciekawosc mnie zżerała:) zobaczymy co czas pokaze chcoiaz badzo wolno ten czas leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 wytrzymasz,żeby nie zrobić jutro testu? :) mnie dziś pobolewa brzuch tak dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl jak się czujesz Kochana?? ile Ty juz leżysz w szpitalu?? wytrzymujesz to leżenie? ja pamietam ,ze jak pierwszy raz wyszłam na 2 dni do domu po miesiecznym leżeniu, nie normalnie zanikły mi mięsnie nie miałam siły wejsc po schodach, a na drugi dzień miałam zakwasy, a pózniej od tego długiego leżenia nie miałam siły urodzić to była masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii strasznie mnie korci żeby jutro zrobić.. ;) tez mnie dzisiaj brzuch pobolewa okresowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×