Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

cocacolagirl Kochana znalazłam coś dla Ciebie w necie dla uspokojenia, moja kuzynka była w 8 tygodniu ciąży kiedy dopiero zobaczyła serduszko, spokojnie wszytsko zależy od długości cykli, kiedy doszło do zapłodneinia, i jak długo idzie sobie zarodeczek przez jajowody do macicy.Wklejam kilka postów 6 tydzień ciąży brak zarodka??? kalinka19801 29.01.11, 11:35 Odpowiedz Wczoraj byłam na USG. Ostatni dzień 6-stego tygodnia ciąży (ok.4 tyg od zaplodnienia) widac bylo tylko pecherzyk. Test ciazowy w 1 dniu spodziewanej misiaczki blada druga kreska, tydzin pozniej druga kreska bardziej widoczna. Martwie sie czy zarodek sie pojawi, za 2,5 tygodnia kolejan wizyta. Dziewczyny pocieszcie mnie proszę!!!! Re: 6 tydzień ciąży brak zarodka??? rooms 29.01.11, 11:56 Odpowiedz spokojnie, ja byłam na usg w 6t3d i też miałam tylko pęcherzyk i ciałko żółte, a w 11t2d piękny dzidziuś z bijącym serduszkiem i machającymi łapkami. Re: 6 tydzień ciąży brak zarodka??? marchewka1984 29.01.11, 19:32 Odpowiedz ja mialam ost OM 3.07 a pierwszy raz zarodek zobczylam dopiero 16.09 i byl oceniany na 7-8 tydzien (24.08 byl tylko pecherzyk jeszcze). Takze tez dlugo sie schizowalam ze nic nie widac. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze nie warto za szybko leciec na USG, dwa czy trzy tygodnie robia ogromna roznice, takze zycze oczywiscie wszystkiego dobrego i duzo cierpliwosci i spokoju. Re: 6 tydzień ciąży brak zarodka??? kasielle 03.02.11, 14:39 Odpowiedz Spokojnie, nie masz żadnych powodów do niepokoju. Często na tym etapie nie widać zarodka, tak jak dziewczyny na górze pisały. Grunt, że jest na razie pęcherzyk ciążowy i to dobrze umiejscowiony smile U mnie też na tym etapie nie było widać zarodka, dopiero później po skończeniu 8tc (chyba 8tc i 2 dni dokładnie) było go widać. Bądź dobrej myśli, stres nie jest teraz Ci potrzebny. Pozdrawiam serdecznie i głowa do góry smile i ta sama po 5/6 dniach naspiasła: Re: 6 tydzień ciąży brak zarodka??? kalinka19801 03.02.11, 19:05 Odpowiedz Właśnie wróciłam z badania. Jest już zarodek 4,6 mm. Ginekolog powiedziała ze za kilka dni powinno się serduszko pojawić smile. Mam L4 na miesiąc. Teraz w spokoju będę odpoczywać i czekać na dzidziusia. Jestem przeszczęśliwa. Re: 6/7 tydzień ciąży - czy już widoczne serduszko na USG?? teoretycznie serduszko powinno byc widac w skonczonym 7 tygodniu. plus minus 1 tydzien. duzo zalezy od sprzetu i umiejetnosci lekarza. jesli beta rosnie - nie nalezy panikowac, tylko spokojnie poczekac :0) Re: 6/7 tydzień ciąży - czy już widoczne serduszko na USG?? Ja wczoraj byłam na pierwszym usg: 5t 6 d = serduszko biło :) CRL 0,42 cm. Nadal się jednak boję, ponieważ poprzednią ciążę poroniłam w grudniu - zarodek obumarł w 5-6 tygodniu. Mam jednak wielką nadzieję, że to był przypadek natury i się MI już nie powtórzy, że swoje już wycierpiałam. gosik 21.09.2005, 11:34 Nie wiem jak bardzo masz nieregularne cykle (u mnie teraz dochodziło do 40dni) Byłam na usg w 7 tc - tak pokazało też usg - 7tc - pęcherzyk na 2.5 cm....a dzidzi ani widu ani słychu...też kazał przyjśc za tydzień. Po tygodniu fasolka była - niecały cm i było widac bijące serduszko. W 10tc nadrobił wszelkie ,,zaległości'' asia2005 22.09.2005, 15:58 Ja zobaczyłąm bijące serduszko dopiero w 8 tygodniu ciąży. Dokładnie 8 tyg. + 3 dni. Na razie musisz być cierpliwa. cocacolagirl ktoś kiedyś powiedział,ze początek ciązy wymaga bardzo duzej cierpliwości...;) Będzie dobrze, na chomikuj.pl mozesz sobie sciągnać jakąs super książke typu audio na mp3 albo na tel. i posłuchąc sobie to odpręża no i zabiera troche czasu i myśli zmieniają tor..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzii22
Witajcie! Cocacolagirl bardzo współczuję. Trzymaj się. Mam nadzieje że będzie dobrze. Wczoraj dostałam @. Cykl 27 dni. Moja faza lutealna trwała tylko 11 dni. Nie za krótko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Cocacolagirl bardzo współczuję. Trzymaj się. Mam nadzieje że będzie dobrze. Wczoraj dostałam @. Cykl 27 dni. Moja faza lutealna trwała tylko 11 dni. Nie za krótko?Pomyliłam nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 .........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... ....Warmińsko-mazurskie natka89............1............22........ok11.07.11 ..........Starogard anvers..............6............26...........11.07.11... .......Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK Katii82..............2............29...........13.07.11.. .... ...Pomorskie/Trójmiasto ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... .......Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............25.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22.............28.07.11... ......Wielkopolska NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała ChceByćMamą...początki....27............?????????????. ........UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1........śląsk Panterka1981........29............???.............???.... ......5........małopolska cocacolagirl..........26............???.............???.. .........16.......Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej dziewczyny, czy pojawienie si śluzu lekko różowego w ciąży to coś złego? proszę odpiszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ja obudzilam sie z dobrym humorkiem, wkoncu temp mi wzrosla :) Cocacola - nie stresuj sie masz duzo odpoczywac, zobaczysz wszystko bedzie dobrze, a na nastepnej wizycie serduszko bedzie bilo mocno :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytalam plamienia moga oznaczac rózne rzeczy, proponuje poczytac na ten temat, skontaktowac sie z ginem moze, no nie wiem, jak sa lekkie to chyba jest to normalne ale jesli sa mocne to ja bym wybrala sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
anvers, byłam u gina w środę i było ok, dziś pojawił mi się chwilowo śluz różowawy :( narazie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wystapil tylko chwilowo i teraz jest czysto to mysle ze to nic takiego i ze czesto tak sie zdarza, nie przejmuj sie, gdyby dzialo sie wiecej, sluz barwy bardziej krwistej to wtedy do lekarza jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
anvers a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie raz dobrze raz zle, prawdopodobnie wczoraj mialam owu ale wczoraj maz mnie wkurzyl i nici z przytulania, obrazilam sie i nie odzywam sie, tak mnie zdenerwowal ze teraz niech sie wypcha, te starania zaczynaja mnie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka ja radzę Ci nie czekać! Idź albo do lekarza albo do szpitala, to może oznacza, nic takiego, ale może być symptomem kilku niezbyt fajnych problemów. Nie zwlekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja popijam kawke z dobrym humorem :) wczoraj wykorzystalam sexualnie meza heheh a dzis nadal jestem obrazona,niech se nie mysli ze wszystko ok ale zrobilam to w dobrej wierze hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej dziewczyny :( wymarzcie mnie z tabelki : ( dziś wróciłam ze szpitala, wczoraj PORONIŁAM :(:(:(:(:(:( Nasz aniołek 2.07. 2011 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka tak mi przykro, ale jak to mozliwe przeciez mialas tylko male plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka wpisalam cie do srodkowej tabelki zebys byla z nami, trzymaj sie (przytulam) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 .........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... ....Warmińsko-mazurskie natka89............1............22........ok11.07.11 ..........Starogard anvers..............6............26...........11.07.11... .......Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK Katii82..............2............29...........13.07.11.. .... ...Pomorskie/Trójmiasto ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... .......Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............25.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22.............28.07.11.. . ......Wielkopolska NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11...........Bielsko-Biała ChceByćMamą...początki....27.............???.................UK Panterka1981.....5............29.............???.... ............małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1........śląsk cocacolagirl..........26............???.............???.. .........16.......Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie wierze :( przykro mi Panterka... Co się teraz dzieje.. Najpierw tyle starań a potem...... Żarcie xsztuczne, stres, powietrze do d.... Ehhhh te nasze czasy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka wiem przez co przechodzisz:( U mnie zaczęło się tak samo, różowawy śluz, a potem niestety:( Nie chciałam Cię wcześniej straszyć. Dlatego wiem, że nie należy nawet takich małych objawów lekceważyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterko przykro mi, wielka szkoda Widocznie tak musialo byc, nigdy nie poronilam, ale czytalam duzo na tan temat i tak sie kobiety wypowiadaly.... I nie trac nadzieji kochana nastepnym razem tez sie uda, i to wszystko zalezy od ciebie..... Chociaz sie nie znamy ...Sciskam cie mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Panterko tak mi przykro... wiem co czujesz.... to jest okropne i takie niesparwiedliwe!!! potrzebowałam czasu,żeby jakość dojść do siebie i wyjść do ludzi ale 1,5 tygodnia przeleżałam w domu.. teraz jest już lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Panterko tak mi przykro... wiem co czujesz.... to jest okropne i takie niesparwiedliwe!!! potrzebowałam czasu,żeby jakość dojść do siebie i wyjść do ludzi ale 1,5 tygodnia przeleżałam w domu.. teraz jest już lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to,że owulacja tak szybko nie przyszła nie poradziłabym sobie tak szybko... Jutro jest 7 dzień po owulacji, ide rano na progesteron, ale czuję po sobie,że mimo tej owulacji w pon. i przytulaniu się nic nie wyszło, w tamtym miesiącu to od razu coś czułam i po piersiach najbardziej, a teraz nic kompletnie nic... może to jednak było za szybko.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka, az mi sie smutno w środku zrobilo. Wspołczuje Ci. Odplacz sie porzadnie, nie tłum uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona:)
Panterko kochana:) przytulam cie mocno 🌻 tak mi przykro...wiem co przechodzisz teraz:(ja mam juz to za soba..ale dalej boli:(dlatego musimy trzymac sie tu razem wszystkie:)i jakos przez to przejsc:)bedzie dobrze:)tylko nie mozemy sie poddawac:)wloncu nam sie uda:)trzymaj sie mocno:)i pamietaj że nie jesteś z tym sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterko kochana przytulam cie mocno tak mi przykro...wiem co przechodzisz teraz ja mam juz to za soba..ale dalej boli dlatego musimy trzymac sie tu razem wszystkie i jakos przez to przejsc bedzie dobrze tylko nie mozemy sie poddawac wloncu nam sie uda trzymaj sie mocno i pamietaj że nie jesteś z tym sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×