Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

trzymam kciuki :-D W kazdym razie Twoj progesteron bardzo sie stara, zeby sie udalo jak najpredzej - oby sprawowal sie tak dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny strasznie smutno się tu zrobiło ostatnimi dniami :( Panterka strasznie mi przykro nawet nie próbuję sobie wyobrazić co czujesz :( ale trzymaj się mocno kochana czas leczy rany . Katii piekny progesteron ja miałam w 5 dniu po transferze i po sztucznym progesteronie i 90 i okazało się, że od dwóch dni moja kruszyna już była wgryziona więc trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana wiesz w tamtym cyklu progesteron miałam 10 a teraz dość wysoki w porównaniu z normami laboratorium, sama jestem w szoku i nie dowierzam ale to jeszcze nic nie znaczy... i tak będe się bała zrobić ten głupi test ciązowy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera wow!:) może się uda... może się uda... ciiiichutko to mówię... ale sama w to wszystko nie mogę uwierzyć,że tak podskoczyło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak, że progesteron nie świadczy o ciąży , ale sprawia zajebiste warunki do zagnieżdżenia :) więc trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wszystkie odpowiedzi, rozwiały moje wszelkie wątpliwości, teraz tylko czekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie można zbadać poziom HCG czy tylko w szpitalu czy można też w przychodni? I czy trzeba na to skierowanie? Jestem z malej mieściny. Ja jeszcze 2 dni do @. Ale jak zwykle przyjdzie bo lekarz nam powiedział że tylko cudem może nam się udać zajść naturalnie. Ale przecież cuda istnieją. W czwartek mamy kolejną wizytę w klinice niepłodności i zobaczymy czy już będą mnie szykować do in vitro. Chociaż wolałabym jeszcze kilka m-c próbować naturalnie. Przeraża mnie cała procedura in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis ledwo co ominelo mnie czyszczenie...bo badanie wypqdlo slabo i stwierdzili ze sprawdza beta hcg i sie okazalo ze jest 47 tysiecy wiec zabieg wstrzymali...powoedzieli ze zamowia usg na jutro...ale sprzet maja lipny wiec zrobilam cyk myk i pojechalam cichaczem ze szpitala na prywatne usg i sluchajcie wiek ciazy 6,5tc nadal nie ma serduszka ale uwaga.... Okazalo sie ze ten nieregularny pecherzyk to pecherzyk z przegroda czyli ciaxa blizniacza, ale jeden jest pustyi w drugim tylko jest zarodek...dziewczyny ja sie wykoncze psychicznie mam juz dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola - moglabys napisac jakis ciazowy triller... Mam nadzieje, ze wybronisz siebie i dzieciaczka z tych wszystkich perypetii jak najszybciej! I ostroznie z lekarzami, bo Ci Twoi maja niebezpieczne zapedy... klara - wydaje mi sie, ze bete prywatnie zrobisz wszedzie, gdzie jest pobor krwi, tyle ze dany osrodek bedzie wysylal krew do takiego laboratorium, gdzie dane badanie robia, czyli najprawdopodobniej do najblizszego miasta z wiekszym szpitalem typu wojewodzkie (niektore powiatowe tez). Zadzwon i sie dowiedz. Jak jest ze skierowaniami - nie wiem, bo od lat w PL mnie nie obejmuje kasa chorych i chodze albo "po znajomosci" albo prywatnie - np. prywatnie lek na tarczyce jest w Polsce 2,5 raza tanszy niz na kase chorych w Niemczech... A mysleliscie o tym zelu pre seed - ktoras z dziewczyn juz go testowala (nie pamietam ktora). Niestety jest dosc drogi. Ma wzmacniac plemniki, ulatwiac im droge i dbac o przyjazne pH. Ja sie tez nad nim zastanawiam juz od jakiegos czasu. Nie wiem, czy Wam to cos da ale plemniki lubia bialko, wiec niech Ci sie facet nawcina jajek na dzien przed :-p madzi - Xenia niedawno cos pisala o badaniach, moze sie jeszcze dokopiesz do jej wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzii 1-3 dzień cyklu FSH, LH, Testosteron 11-12 dzień cyklu E2 (estradiol) Prolaktyna zwykła i prolaktyna z obciążeniem 20-22 Progesteron, prolaktyna Niezaleznie od dnia cyklu TSH, T3, T4 (hormony tarczycowe) Są to dane dla 28 dniowego cyklu. Jeżeli cykle są dluższe lub krótsze to badania należy wykonać w następujących dniach: - FSH, LH, testosteron - bez zmian, 1-3 dzien cyklu (najlepiej w 3) - estradiol - ok 2 doby przed owulacją - progesteron - 7, 8 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! zrobilam 2 testy, jeden co prawda wczoraj, ale nie chcialam sie na krecac wynikiem, wiec kupilam wieczorem nowe inne testy i zrobilam dzisiaj rano, no i 2 kreska wyrazna, moze nie tak samo ciemna jak kontrolna ale ciemna. wiec oba testy potwierdzily to czego sie wcale nie spodziewalam. objawow zadnych nie mialam, moze jedynie permanentne wzdecie i nietolerancja na jogurty. ja jutro bede sie z ginem kontaktowala, bo dzisiaj nie przyjmuje prywatnie, a ze nic sie nie dzieje, to na dyzur do szpitala nie bede jechala. zadzwonie do neigo na jkiedy mnie umowi na wizyte. okazuje sie, ze jednak to badanie droznosci chyba jednak bylo potrzebne, niby byly drozne, ale mogly byc uchylki przez male zrosty gdzie jajeczko sie moglo zaczepic i wtedy lipa. cocacola-- masakra, po takiej dawce stresu to ja bym ich tam wszystkich chyba pozabijala. xenia-- jak wyniki?? katii- ja mialam w fazie lutealnej 5.8, niby norma, ale za niska i kazal mi brac luteine. Twoj jest bardzo dobry, wiec nic tylko sie cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj zrobiłam test i wyszły 2 kreski jedna jednak jaśniejsza więc nie chciałam się nakręcać. Dziś powtórzyłam test i jest bardzo wyraźna kreska. Mam nadzieję że to nie sen. Bo ostatnio jak wyszły mi 2 kreski to za 2 dni już ich ie było a był okres. Jutro idę na Betę i zobaczymy. A na poniedziałek postaram się zapisać do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siip - wielkie gratulacje - myślę ,ze teraz beta juz na 1000% potwierdzi Ci fasolkę. Nie mam jeszcze tych wyników - dzisiaj po 10 tam zadzwonię i ich zjade. A ja od wczoraj taki bol głowy - zatok ze masakra - nie wytrzymalam i wzielam Apap, ale dalej mnie boli - siedze w pracy i zaraz az zwymiotuje chyba z tego bólu - dzisiaj 26dc, wiec i tak test nic nie wykryje - a ja juz nie wytrzymuje i chyba wezme tez Ibuprom Zatoki :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- bete zrobie w przyszlym tygodniu, gin powiedzial, ze lepiej sie wstrzymac a nie schizowac, bo na poczatku beta swiruje. z tymi wynikami to robia Cie chyba w jakies bambuko. na zatoki ja robilam sobie domowa saune. w aptece mozna kupic olejek eteryczny i "saune" i na noc sie inhalowac. u mnie zdzialalo cuda i zeszlo mi z zatok wszystko:) klara-- gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLARAA - WIDZISZ CUDA SIĘZDARZAJĄ _ POKAŻ TEN TEST LEKARZOWI , ZE NATURA SAMA SOBIE RADZI I JEST CZASAMI MĄDRZEJSZA OD MEDYCYNY :) GRATULUJĘ !!! Sipp - a jak robisz ta saune - wlewasz ten olejek do wrzątku i nad miską trzymasz twarz, czy do wanny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg GRATUUUUULUJE!!!!! klara1984 GRATUUUUULUJE!!!!! Niesamowite wiadomości i to jedna po drugiej :)))))))))))) :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- ja kupilam w aptece taka http://www.fabrykazdrowia.pl/info/bronchiol_plus_inhalatorsaunaolejek_eukaliptusowy_1_zestaw-6893.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-07&utm_content=6893#nclid=7cf972481757badc7d0447f7c6b71aed w niej masz nakladke tylko na nos i nakladke ze obejmuje cala twarz. ja uzywam ten na cala twarz. wlewam wrzatek, dodaje kropelki olejku i sie inhaluje kilka minut, az scieknei mi wszystko. pozniej do wyrka, bo po saunie nie wolno wyjsc na dwor by nie przeziebic podgrzanyych zatok. olejki polaczone z para podgrzewaja zarowno zatoki nosowe jak i czolowe, wiec smarka sie na maxa( a to co wyplywa wyglada obrzydliwie), ale bol glowy mija po gora 2-3 dniach, a po gora tygodniu zatoki masz czyste i jak sie nie przeziebi ich to ja od okolo pol roku nie mialam nawrotu zatokowego bolu glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę znowu dużo emocji na tym forum :) gratuluję dwukreskowcom :) hura !!! cocacola w 6 tygodniu może nie być jeszcze widać serduszka, za tydzień , dwa najlepiej sprawdzić. Ale nerwów to cię musi kosztować współczuję z całego serca , ale dzidzia ci to wynagrodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg a ile płaciłas za ten inhalator u siebie w aptece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli lepiej na noc? Bo ja obok pracy mam zaraz aptekę i już miałam taki niecny plan zeby kupic jakis olejek i tu w pracy sobie zrobic - i do 1.00 bym nie wychodzila na dwór... bo ide z mlodym na szczepienie. tyle wystarczy czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) no oby takie wiadomosci mozna bylo czytac codziennie, to teraz po 2 zaciazamy hehhe, codziennie, kto na jutro?? sipp i klara - gratuluje i trzymam mocno kciukasy pablinka,katii i olcik - co z plcia wazszego maluszka?? jeszcze nie wiecie?? a ja wczoraj sie napilam, mam nadzieje ze nie zaszkodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii-- okolo 50 zl xenia-- w taki dzien jak dzisiaj to moze sobie odpusc, bo mozesz zrobic wiecej szkod niz pozytku. i olejki sa specjalne do inhalacji, w zielonym opakowaniu, ale nie pamietam nazwy. wez 2 apapy i moze jakos do wieczora udfa Ci sie dotrwac anvers-- ja w sobote bylam na imprezie, bo myslalam, ze nie jestem w ciazy, bo test po luteinie mialam negatywny, tez mam nadzieje, ze nie zaszkodzilam niczemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na etapie zagniezdzania o ile wczesniej doszlo do owu, najwyzej zarodek sie nie zgniezdzi, trudno, moze nastepny cykl bedzie bardziej owocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - u mnie akurat śliczny dzień, słoneczko :) ale zaczekam do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziękuje bardzo. Nie wiem czy zrobić w tym cyklu badania. Ale chyba muszę po 5 nie udanych cyklach. Dziewczyny gratulację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja płci nie znam, bo się wypieło tydzień temu na USG dupcią. Ale wreszcie wczoraj poczułam jak się wierciło w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- jak nie masz makijazu i temp za oknem jest powyzej 25 to mozesz zrobic sobie. no ale w pracy to ogolnie troche lipa, bo z nosa plynie, oczy czerwone, nos tez cudnie nie wyglada... lepiej chyba zaczekac do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - dokladnie tak wygladam po nieprzespanej nocy i zatkanym nosie :) Bylam juz w aptece i babka dała mi OLBAS Oil - zaraz sobie zrobie w kubku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×