Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

ja wczoraj zrobiłam sobie peeling ale jakiś z tubki, bo miałam resztki, a z kawy to kawa mielona , czy kawowa masa do nacieran i ajakaś ? ja robiłam kiedyś z soli grubej ale delikatnie oczywiście(miałka szybko topnieje)ale skóra jak aksamit po tym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziś wracam na P, chyba wolę te dni, bo wtedy chudne :-) Mnie też interesują szczegóły pilingu z kawy, Jowita pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piling kawowy : 4 łyżeczki fusów z kawy parzonej + 1 łyżeczka cynamonu , ja daje do tego troszke żelu do mycia , mieszam i to wcieram w ciało. Stosować można 3 lub 2 razy w tygodniu. Super sprawa . Inni daja to tego jeszcze sól , ale ja uwazam ,że nie trzeba . U mnie w pracy wszystkie dziewczyny zaczęły to stosowac i bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za pare dni ,bo sie wczoraj skarbałam(hahhaha) ale ciekawy pomysł, skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam już grilowanego morszczuka całkiem smakowite,na obiad łosoś ymmmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja wrąbałam placki tuńczykowe, do tego sos czosnkowy z jogurtu, wszystko obficie posypałam rzezuchą, oj była wyżerka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wczorajszy dzień byl kiepściutki. Mało zjadłam, bo czasu nie miałam, a dodatkowo wieczorem dopadły mnie sensacje żołądkowe... oj,oj. Dzis idę do lekarza po zaswiadczenie, że mogę wrócic do pacy, to pogadam o diecie, zrobie tez badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zaczynam PW, troche pojem ogórasków kiszonych, a dostałam takie pyszne , już od środy czekam na nie hahahah, dziś waga pokazała 92,9 , czy widzicie tę dwójkę , ja jej nie widziałam z 7 latale stopkę zmienie po następnych P,moze bedzie więcej albo zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dwójki! Na dniach P tez można zakąszać kiszonym, byle bez przesady. Nie musisz czekać na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadajace kilogramy tak Cię Basiu motywują, gratuluję wytrwałaości. Ja czekam na @ i może z tej okazji rano było +0,1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem :-) Coś cichutko w naszych tematach, ale nie zamierzam rezygnować z pisania :-) Dziś mam jakiś duzy apetyt pewnie przez zlizającą się @, ale nie pożarłam nic niedozwolonego! Jowita, Alesa wracać mi tu, bo smutno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam z rana , w końcu świat dopasowuje sie do mnie!!, tzn , wstaję o ludzkich porach(hahhha)jak wstawałam o 5 to dziś przyzwoicie o 6 hahaha jeden dzień PW i kilo w góre, ale kicha z tym PW, ale nic trzeba trwać,ale ogólnie nie grzeszę, tzn NIE GRZESZE własnie paruje mi sie łosoś z fasolką szparagową zobaczymy jak samkowo to bedzie wyglądało , a na obiad nie mam planów, może wy coś podrzucicie ? a moze te placki tuńczykowe?(jajko , tuńczyk, otręby?) czy coś jeszcze? dobra wstawać dziewczyny bo nudy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Basiu ja do tuńczykowych plackow daje jeszcze połowę drobniutko posiekanej cebuli lub szczypiorek. Do nich robię sobie sos czosnkowy na jogurcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ,że nie pisałam , ale jak mam wolne to nadrabiam cały tydzień w domu . Zawsze mam jakieś zaległości. Gratuluję Wam spadających kilogramów .Trzymajcie tak dalej. U mnie zastój. I jestem wkurzona . Właśnie ćwiczyłam na twisterze i robiłam brzuszki. Bo coś ostatnio się opuściłam . Córka obiecała,że mnie bedzie pilnować wieczór żebym ćwiczyła . Obym jej słuchała .Widzę ,że Wam Dukan służy . To dobrze ,bo na nim chyba najlepiej się chudnie . Pozdrawiam Pa Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Cześć Jowita, najważniejsze, że trwamy w diecie. Chyba mnie przewiało, jakas obolała jestem :-O Śniadanie jajka gotowane, obiad gotowany kurzy cyc, dziś idę na łatwiznę, nie chce mi się nic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, ja na śniadanie rybka,obiad coś z królika , moze papryka faszerowana KRÓLEM(haha),to chyba też od ingi, kolacja , ach to tak daleko,..., a wczoraj robiłam placki tuńczykowe , pycha!, ale zapomniałam cebulki dodać, ale zobaczyłam jak już na patelni były. a jecie jakąś ilość posiłków?? , co jakiś czas , czy ja zgłodniejecie? bo ja to tak jak zgłodnieje, a zjem jakieś mięso a zaraz mi sie chce wiejskiego to też zjem ,i zwylkle ok 15 najbardziej jestem głodna to sie najem i do 19 niw jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papryczki wyszły wypasione , do mięsaa dodałam pół cukinii i 6 pieczarek zeby była lużniejsza konstrukcja na śniadanie rybka, a dalej to nie wiem, a obiad papryczki, a kolacja co zycie przyniesie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :-) Papryczki po dniach P, to full wypas :-), ja dziś bigosik zrobię-to na obiad, na śniadanie chyba skonsumuję resztę dukanowego krupniku, zopka znośna, kolacja jeszcze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej alessa gdzie ty jesteś!!!!!, smutno tu bez ciebie, a ja czekam aż sie pojawisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nas rzadko dziewczyny odwiedzają :-( a przecież w kupie siła :-D wracać mi tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Zrobiłam się głodna czytając o Waszych papryczkach. U mnie w pracy wszyscy na diecie . Ale narazie z marnymi efektami. A tu coraz cieplej. I figurki muszą być coraz fajniejsze. Czy robicie sobie ten piling z kawy ? ja tak i jestem bardzo zadowolona Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piling z kawy jeszcze nie doszedł do skutku. Zostawiłam sobie fusy w kubku, ale moj mąż go namierzył i umył :-) tak, więc dziś spróbuję zebrać fusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowitka, własnie jestem po pilingu kawowym, według Twojego przepisu. Jest fantastyczny! Będę Cię chwalić po wszystkich odpustach, żeś mi go poleciła Kobito kochana :-D Dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×