Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

Gość Allesa23
Ja obiecuję! Będę chudła!! Ja na razie zrzuciłam przez 2,5 tygodnia ok 3 kg nie wiem ile dokładnie bo dopiero w tamtym tyg kupiłam wagę elektroniczna wcześniej tylko zwykła no ale było ok 78 a jest 75 przy moim 157cm wzrostu tak jak wspominałam 1 stopień otyłości według bmi;/ Nawet jak jadę do mamy a ta mi ciasto podstawia to nic mnie nie rusza jakoś bez słodyczy żyć umiem w ogóle to tylko pierwszy tydzień był cięzki teraz to jem coraz mniej a bałam się że będzie odwrotnie tylko chce jeszcze więcej ćwiczyć.Ja mam faceta ale jak widać można być samotnym i tak.. siedzę tak od 15 do 2 w nocy sama :( i wiem,że ja mu się podobam to nie jakiś tam gówniarz co lubi modelki jest starszy o prawie 18 lat , ale wychowałam się w domu gdzie tez miedzy rodzicami było 15 lat i moi rówieśnicy to dla mnie dzieci lubię mężczyzn nie chłopców cóż poradzić.Wiem ze on kocha moje kobiece kształty taka mnie poznał takiej wyznał miłość, ale powiedziałam mu,ze trzeba to wyśrodkować tak,ze i mu się podobam i samej sobie bo nie może tak być że on waży tyle co ja no ale oczywiście jest wyższy i u facetów to z waga inaczej niż u nas on ma bardzo fajna figurkę 0 tłuszczu i ja tez bym nie mogła być z grubym facetem i może jest to nie fair, ale to tez mam w genach ;) mój Tatuś to takie chucherko był ze masakra, ale niestety jego siostry to wiem,ze jak nic ze sobą nie zrobię to tak będę jak ciotki wyglądać a oczywiście nie chcę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
mzsle ze lepiej wode gazowana chyba...podobno babelki tez zmniejszaja apetyt..tey cyztalam o aspartamie ale nie umiem odstawic coli rzeczywiscie to taka namiastka slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
moj maz niby nic nie mowi na temat mojej wagi ale czasem mu sie cos wymsknie tak ze wiem ze chcialby zeyzm schudla.sam jest bardzo szczuply ja waze wiecej od niego..zaniedbalam sie strasznie czas z tzm skonczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grey by grey
cześć:) trochę was podczytałam:) i mam pewną radę jeśli chodzi o picie wody niegazowanej - ja wlewam sobie do butelki aqua slim i naprawdę lepiej smakuje:) daję radę nawet trzy litry dziennie machnąć :) bo w tych smakowych wodach niestety jest cukier i mają dużo kalorii, jedyna słodzona słodzikiem to staropolanka (uwielbiam cytrynową) pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
tu piszmy wspomniałaś o ekspedientkach ja tez ostatni raz jak byłam na zakupach weszłam do sklepu chyba bis star i chciałam zapytać czy maja na mnie spodnie ale nie biodrówki przecież z takich to mi się wszystko wylewa! Na co głupia pinda że takiego rozmiaru nie maja co było nie prawda bo wymieniła jakiś tam rozmiar ze powinnam mieć a oni nie maja już nawet nie pamiętam ale jak następnego dnia poszłam do Tesco bo tam sama bierzesz i przymierzasz to wprawie każdym modelu był mój rozmiar a ta pinda chyba o dwa rozmiary się pomyliła i mi dodała, wiec tez nienawidzę takich zakupów gdzie słyszysz : na Panią? nie mamy ;/ zresztą z bluzkami mam podobnie wcisnąć te moje cycki w jakąś bluzkę to problem albo mieści się biust a wszędzie indziej za duża albo za ciasna w biuście a reszta leży ok... w ogóle jak w sklepie znajdę coś na siebie to jestem szczęśliwa przy czym siostra mama koleżanka jak z nimi chodzę to zawsze znajdą swój rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
dlatego ja ostatnio odziewam sie na grzebalcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
jakas wsciekle glodna jestem chyba lepiej pojde spac.kolorowych snow dziewczynki do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Oj ja to jeszcze nie zasnę ale na szczęście nie wiem co to głód tylko 1 tydz diety to masakra a teraz już zero z tym problemów to chyba mój mózg tak się nastawił, bo jakbym za dużo jadła to bym miała kaca moralnego... No ale tym kobietka które idą spać słodkich snów bo tylko to słodkie nam pozostało ;) jeszcze dziś poćwiczyć muszę na te moje mięśnie żeby mi biust trzymały na uda i brzuch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu piszmy
To miłego ćwiczenia, ja też idę już spać. Dzisiejszy dzień udany, a przede mną jeszcze wiele dni walki. Dobranoc, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Dobranoc. Ja tez dzień zaliczam do udanych a jutro dojdzie jeszcze alli więc już wogóle będzie walka :) Do jutra kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,podczytuje Was troche i 3mam mocno kciuki. Najwazniejsza jest motywacja a ta juz nadejdzie niedlugo-chodzi o lato, slonce, plaze, park, jezioro (wszystko zalezy gdzie, ktora mieszka:P) Ja sie odchudzam odkad pamietam a najwiecej przytylam po wyjezdzie do Anglii w kotrej mieszkam od 6 lat. Nie mam duzej nadwagi ale jak widze swoj brzucholek i udka to mam do stracenia jakies 6-8kg. Dodam,ze 6kg mi ubylo ...Dlatego trzymam za Was dziewczyny i sie nie poddawajcie. Zrobcie to dla siebie,nie dla chlopakow czy mezow. Wy musicie sie czuc dobrze w swoim ciele a wtedy swiat wyda sie piekniejszy a i wy bedziecie usmiechniete i zadowolone z siebie. Wejdziecie do kazdego sklepu i juz zadna MILA eskpedientka nie powie Wam, ze nie ma TAKIEGO ROZMIARU.. no i pamietajcie,ze oprocz dietki cwiczenia tez sa wazne...jak nie na silowni to w domu tez mozna...duzo cwiczen jest na internecie wiec kazdego dnia mozna sobie wybrac inne by sie nie znudzily... Pozdrawiam Was cieplo i do nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam nadzieje ze moge sie przylaczyc? pisalam troszke w innym topiku ale po pierwszym dniu zachwytu ze wszystkie chudniemy to zostalam tam tylko ja, a motywacja slabnie:( troszke o sobie: niedlugo stuknie 30 co zmotywowalo mnie do walki z waga, mam 169cm i 8.02 wazylam 80kg:( ja tez jestem typowym jabluszkiem duza gora(biust 75G) i w miare normalny dol,rozmiarowka to 42/44, a moja dieta to dieta mz i ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalyscie o ekspedientkach ja mialam przykra sytuacje jak szukalam stanika pod suknie slubna poszlam do sklepu triumpha i mowie ze szukam 75g a ta na mnie oczy i mowi ze takie to pewnie w sklepie dla ciezarnych znajde bo oni takich nie maja:(no coz nie kazda ma a/b i musi upychac gabkami;)moj m caly czas mi powtarza mozesz schudnac ale nie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela.63
witajcie :D dzisiaj nowy dzień i nowa walka przed nami :D zważyłam się i mam już kilogram mniej także podbudowana mimo mozu 12-stopniowego wybieram się rano na spining a potem zostanę na treningu obwodowym ( trochę orbitreka i wiosla itd) a wracjąc z klubu zrobię zakupki myśląc o mojej dukanowej dietce - czyli jakiś serek 0%, może mięsko do ugotowania i jakieś kabanosiki drobiowe na chwile głodu :D to musi być dobry dzień !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie nowe i stare już bywalczynie topiku. Też jestem z siebie zadowolona, zresztą jak kładę się głodna spać to jestem usatysfakcjonowana i gdzieś tam w podświadomości koduję to zadowolenie z siebie i po prostu lepiej śpię. Trzymam się moich postanowień i wydaje się to takie proste euforia Boże pomóż tak trwać!!!! Wczoraj intensywna jazda na rowerku -33 min strata 300 cal i jeszcze pół godziny fikołków brzuszków. Jak tak będzie dalej to dorównam dziewczynie z linka na pierwszej stronie (hura) -OJ ALE BĘDĘ ZADZIERAĆ NOSA!!!!! hahahaha Wiecie gdzie można obejrzeć więcej zdjęć właśnie tej sympatycznej laseczki z linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja wlasnie wcinam sniadanie 2 jajka+2pl szynki+pol pomidora=omlet popijam moja ulubiona herb zielona z cytrynka no i zbieram sie do pracy, zagladne wieczorkiem, milego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
dzien dobry! ja tez juz po sniadaniu.zjadlam jogurt a teraz biegam za moim szkrabem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela.63
ja już po treningu - dało mi mocno w kość zresztą Dukan pisał że w pierwszych dniach nie poleca gimnastyki no nic jakoś przetrwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Hej kobietki pisałam,że jestem nocnym markiem to też późno wstaje :/ kurcze ostatnio jadłam dobę temu i nie czuje głodu więc nie chce w siebie wpychać w końcu dieta, ale wiem że głodówka jest zła zwalnia metabolizm.. ale mój organizm tak się przyzwyczaił przez te prawie 3 tyg do MŻ,że wystarcza mi picie... No nic właśnie kupiłam otręby więc zjem z nimi jogurt, a za kilka godzin dostane te przez nie których wychwalane przez innych znienawidzone alli ja pokładam w nich nadzieję,że chociaż troszkę pomogą waga nadal 75 a jak będzie 74 to już bliżej 70 niż 80kg więc tak bardzo chce zrzucić kolejny kilogram i potem jeszcze jeden i jeszcze i jeszcze ...:) Teraz na spacerek z moim ukochanym...pieskiem ;) grubasek81 ja tez w tych nawet markowych sklepach nie mogłam znaleźć rozmiaru albo na reklamach piękna bielizna a na moje duuuuże to tylko model jak na stara babcię :/ ale jak już pisałam polecam każdemu wizytę w sklepie gdzie dobierają profesjonalnie bieliznę wystarczy w googole wpisać i w każdym większym mieście jest at5mosfera tam super intymna kobieca a kupno tam bielizny zmieni życie każdej kobiety z dużymi piersiami ja byłam po prostu zachwycona oczywiście modele są praktycznie tylko duże ale za to po prostu śliczne seksowne kobiece!! Podobno ok 90% kobiet nosi zły rozmiar biustonosza... No przepraszam,że się powtarzam ja po prostu wiem,że czasem nienawidzimy naszych piersi bo przeszkadzają, ale w dobrze dobranym staniku ja prawie o nich zapomniałam mogę swobodnie biegać skakać nosić większy dekolt a piersi wyglądają super niestety jak zdejmuje biustonosz to żałuję,że nie mogą być takie jak w nim jędrne i w ogóle takie ładne, ale pani w sklepie mówiła,że jak będę nosiła dobrze dobrany stanik to po czasie piersi się naprawią na to liczę :) choć mam nadzieję,że dieta będzie udana i wtedy będę musiała kupić i nowy stanik i nowe spodnie i fuulll nowych ciuchów w bardziej dla mnie optymistycznym rozmiarze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Nikt nic nie pisze...No tak pewnie wszystkie teraz ćwiczycie, ruszacie się tylko ja z tyłkiem przed komputerem siedzę ;( masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
nie tylko Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
tylko ja pisze tak z doskoku bo ganiam za synem...ale tez nie cwicze...az mi glupio wszystkie tu dziewczyny sie chociaz troche ruszaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Oj wyobrażam sobie,że bieganie za dzieckiem to na pewno nie jest nie ćwiczenie to po prostu ćwiczenie ale bardziej artystyczne ;) na pewno spalasz przy nim więcej niż myślisz:) ja z tego całego Waszego milczenia ćwiczę na siedząco mięśnie ud i klaty moim przyrządem ;) miałam wyjąć skakankę ale jakoś yyy... może później masakra codziennie mówię a skakanka jutro a w sumie to przyjemne ćwiczenie, więc muszę się jakoś zmusić to może jakoś pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
ja za ciezka na skakanke jestem cos czuje ze by mnie kolana bolaly...i za leniwa pewnie ;) zreszta sprobuje przetrwac najpierw na diecie miesiac a pozniej dolacze cwiczenia bo moge za szybko sie zniechecic..pusto tu chyba same jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Też się boję,że jak zacznę skakać to właścicielka domku w którym mieszkam po 2 minutach zejdzie i zapyta co do chol... robię ?! Hihi dobrze,że nie mieszkam na górze bo wtedy bym nie ryzykowała :p No tak chyba same ciekawe gdzie koleżanki się podziewają jak wrócą to się na pewno pochwalą:) jej tylko nie piszcie o siłowni bo się załamię wtedy ;) choć szczerze ja to i tak się cieszę,że dietę wytrzymuję bo koniec pierwszego początek drugiego był ciężki już myślałam,że kolejny raz polegnę, ale przetrwałam i jest coraz lepiej dodaje kolejne wspomagające odchudzanie produkty jogurt z otrębami nawet nie był taki zły choć pachnie jak pasza do świnek kur i innychzwierzaczków (zboczenie zawodowe), ale z myślą,że to dobre do diety to wszystko bym zjadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Właśnie zażyłam pierwsza tabletkę Alli pokładam w niej nadzieję,że chudniecie będzie szybsze będę Was informować jeśli w ogóle jeszcze ktoś tu jest ;( ej Kobietki miałyśmy nie wymiękać pamiętajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
ja jestem :) musialam malego polozyc...ja biore applefit tez dobrze dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem juz pozno a ja wlasnie obiadokolacje sobie szykuje, milam nawal pracy, pozniej jeszcze wypadlo spotkanie z klientem i dopiero 15 min temu dotarlam do domku i szykuje jedzonko, ja mieszkam w londynie i tutaj nie mam problemu z kupnem bielizny nie tylko takiej na codzien ale i tej bardziej seksownej:) i wiem ze naprawde warto poszukac dobrej pomocy przy doborze stanika ja zawsze nosialam 75 d, bo przeciez dalsze literki to skandal, dopiero jak ubralam ten wlasciwy stwierdzilam ze wcale az tak wielkich nie mam;)problem pojawil sie tylko w pl, niestety:( a moje menu dzisiejsze to: omlet jogurt jablko zupa-kubek piers pieczona faszerowana oliwkami i brokuly z sosem jog-czosnk:) pozniej relaksik i zabiore sie za cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
to się cieszę,że jesteś a co w dwójkę też się można motywować!Choć jak tak dalej pójdzie to chyba lepiej jak się numerami gg wymienimy. A ja sie nie poddam tym razem musi mi sie udać bo już mi się nie chce przechodzić tego najgorszego początku raz jeszcze.Poza tym mam Alli wydałam kasę to muszę teraz być na diecie i już! A na dodatek chce mojej chudej siostrze i mamie pokazać,że potrafię bo tak naprawdę to nikt we mnie nie wierzy tylko jak jadę do mamy i mówię,że nie zjem jej obiadu to się dziwi,że jeszcze jestem na diecie myślały,ze pewnie maks tydzień wytrzymam, ale mi idzie coraz lepiej! Ja się tylko boję bo pewnie wiesz w Alli straszą tymi skutkami ubocznymi no i powinno się je łykać jak się je pokarmy, które maja tłuszcz oczywiście mało, ale jednak tłuszcz musi być bo to właśnie na niego tabletki działają nie pozwalają się wchłaniać, a ja raczej tłuszczu unikam, ale przynajmniej opakowanie na dłużej mi starczy bo wątpię żebym musiała łykać 3 tabletki dziennie. O witaj grubasek81 tak w ogóle to mam nadzieje,że niedługo zmienisz nick na jakiś bardziej pozytywny np jestempiękna81:) A jakie ćwiczenia będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia99
cześć dziewczyny, ja też walcze z kg i mam zamiar sie nie poddać ,mam za dużo o 32 kg, zaczęłam diete ok 1,5 tygodnia temu.1000 kcal, ocet jabłkowy, i callanetiks,mam nadzieję ze z wami dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×