Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

Gość tu piszmy
Allesa23, miło, że masz faceta, ktory prawi Ci komplementy, możesz sobie chudnac bezstresowo. Witaj Inga72. Mam nadzieję, ze bedziesz z niami pisac, napisz, od jak dawna masz te kilogramy? Bo ja dawno i tez chće sie pozbyć 8, jak Allesa 7, haha. Jadę po zakupy na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie gotuje leczo bedzie na obiadkolacje i moze zostanie cos na sniadanie jak m sie nie dorwie;) w sumie to dzis mialam dzien owocowy bo rano musli z mlekiem, pozniej 2 kiwi, gruszke, jablko, 2 sliwki i teraz bedzie warzywnie bo leczo bez wkladki tylko cukinia, marchewka,cebula,papryka,pieczarki i pomidory:)m bedzie pewnie grymasil gdzie kielbacha lub miesko no ale coz nie chcialo mi sie juz do sklepu jechac a nic nie rozmrazalam, powiem wam szczerze ze troche mi ciezko tak kombinowac z obiadami zeby i on i ja bylibysmy zadowoleni, mial mnie wspierac a caly czas czyms kusi, achh te chlopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita 445
Inga 23 .Ja osobiście byłam 6 tygodni na dukanie , ale żle się czułam za dużo białka .Radziłabym Ci osobiście 1/1 . Poza tym schudłam w tym czasie tylko 3 kg , które za chwilę wróciły . Ale życzę powoczenia. Ja od wczoraj ćwiczę jeszcze na twisterze , zrobiłam sobie juz taki prezent na dzień kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po ciąży, ale wczesniej też byłam otyła. Mam za sobą duży sukces w odchudzaniu, przed 7laty schudłam na diecie 1000-1200kalorii 42kg. Sporo wróciło przy dwóch ciążach. Teraz próbuje dukana, przejde cały cykl, bo chcę szybkiego efektu. A później wrócę do 1000-1200kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita 445
Miało być Inga 72 Sorry. W jakim czasie schudłaś tyle kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 8miesięcy, z duzej wagi na początku leci, mi 11kg w pierwszym miesiącu w nastepnym 8, później już wolniej. Do tego były spacery najpier po 20minut, a później nawet 3godz 12km, było tak, że miałam czas, bo nie miałam rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Co nagle takie milczenie u nas ? Powiedzcie czy wszystkie ważycie się nie za często bo ja to rano i wieczorem nie mogę się jakoś opanować chyba wywiozę wagę z domu ;) bo raczej z tego co czytałam dziewczyny nie polecają ważyć się co chwila... Skończyłam sprzątać bieganie z odkurzaczem na pewno trochę spaliłam kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
jestem po wizycie u dentysty :) ja dzisiaj tez jadlam prawie same owoce jakos po dukanie mnie ochota naszla...tyle ze teraz jestem wsciekle glodna..no ale trzeba wytrzymac dla dobra sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniqa
tez mam problem z waga.nie moge sie oprzec pokusie...a powinnam raz w tygodniu sie wazyc bo inaczej dola lapie i mi sie diety odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się waże raz w tygodniu, wtedy widać ubytek, a to już jutro, ale jestem przez @ i zastanawiam się czy nie odpuścić ważenia w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Inga72 to masakra musisz mieć silną psychikę ja bym rady nie dała jak bym 2 razy dziennie na wagę nie wskoczyła upewniam się czy przypadkiem nie przytyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa razy jednego dnia? mowy nie ma! Przecież za drugim razem na bank pokaże więcej :-P ważę się wyłącznie rano, na czczo i na golasa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu piszmy
Jestem, zagadałam się z koleżanką i dopiero teraz wróciłam. Niestety, nici z biegania, bo już za ciemno i zimno. Plama. Jutro też nie bede miała czasu. A w domu to tylko porozciagać sie moge, bo nie udaje mi sie nigdy tak zmeczyc, zeby lecial pot. Takze z cwiczeniami daje plame, ale za to dosc wczesnie konczę jesc, a na jutro przygotowałam jeszcze mniej kaloryczne jedzenie. Widze, ze wdrazam sie i za dzien, dwa coraz latwiej bedę znosiła diete, a spadek wagi bedzie niezła motywacją, zresztą dziewczyny idzie wiosna! Bądźmy atrakcyjne na wiosnę! Trochę myslę o dukanie, ale jesli juz to 1/1. Tez na tym byłam, waga ladnie spadała, ale chyba pobolewaly mnie nerki. Iga72, gratuluje tamtego spadku wagi, no, no 42 kilo...pięknie! Ja też miałam obsesję ważenia się codziennego, a teraz staram się tak często nie ważyc. Wiem, ze kiedy kilogramy spadają, to jest to strasznie motywujące, ale czasem jest tak, że jesz mało, a waga stoi, albo idzie w górę. Wtedy czesto konczy się dieta. Lepij chyba ważyc sie co tydzien, bo wtedy, jesli wszystko jest ok, bedzie spadek wagi. Ja będę wazyc się, co 3 dni, żeby w razie czego jeszcze sprowokowac spadek wagi, tak, zeby co tydzien było mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
No fakt pokazuje więcej,ale rano znów miłe zaskoczenie,ale wiem muszę jakoś się powoli opanowywać bo wpadnę w paranoje i tak 1 kg na tydzień a potem niby będzie coraz wolniej to masakra? Bo nie wiem jak może być jeszcze wolniej i dlaczego u mnie to tak powoli idzie? Choć o0by plus był taki,ze skóra wtedy nadąży i nie będzie zwisać...bo moja skóra to masakra jej ile ja mam rozstępów ;( brzuch nogi mówię wam masakrycznie to wygląda wierzycie w jakieś kremy balsamy? pomógł wam jakiś? co dziwne na piersiach nie mam a np moja siostra jak kiedyś miała duże piersi to miała rozstępy, ale teraz to chudzielec z niej,że masakra!fajnie ma :) dlatego mam nadzieję,że po diecie skóra będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać, to moja metoda na głoda :-P, a tak serio to moje niemowlę spi to ja też skorzystam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zamiast wazenia sie mierzyc (podobno niektorzy bardziej chudna w obwodach niz w kg), ja obiecalam sobie waga raz na 2 tyg ale ze metr lezal na wierzchu to sie zmierzylam i robilam to az 2razy mam -4cm w pasie i -1 w biuscie i biodrach ale sie ucieszylam:) zaliczone 40 min orb+40 min hulahop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Wagi w domu mam aż 2 miarki ani jednej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Właśnie byłam na stronie glodowka.pl hmmm zaintrygowała mnie może warto spróbować może jeszcze nie teraz ale za jakiś czas tylko niby ostro waga spada a ja się właśnie tego boję, ale tam piszą,że po kilku głodówkach można pozbyć się rozstępów i cellulitu myślicie,ze to prawda byłyście kiedyś na głodówce?? No w ogóle piszą,że rewelka tylko czy to prawda? Może będę w trakcie diety 1 dzień w tygodniu robiła taka głodówkę podobno taka 1 dniowa ale systematyczna tez działa. Co myślicie? Wierzyć w to co tam jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Nie no za dużo z tym roboty nie ze zwykłe nie jedzenie tylko te wszystkie ceregiele ee tam jestem w stanie nie jeść ten 1 dzień w tygodniu może nawet więcej,ale cala reszta odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka duza utrata wagi rowna sie ubwislej skorze i nie sadze zeby glodowka likwidowala cellulit a juz napewno nie rozstepy te to jedynie wyblakna ale nic ich nie usunie no jedynie chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Masz rację ale niby,ze oczyszczanie organizmu, ale fakt z moją wagą to po głodówce bym wyglądała gorzej niż teraz... Jeśli to w ogóle jest możliwe??? Chyba czas na sen mam dolinkę chciałabym,żeby moja waga była moim jedynym problemem...Idę bo będę pisać farmazony :( może jutro lepiej się będę czuła bo jakaś depresja nocna mnie złapała;( Dobranoc do jutra!!Jutro musi być lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawć! Ale już! Dzień dobry :-) Jednak się zwazyłam i mam po 10dniach I fazy -3,2 ;-) oby tak dalej. Dziś już mam warzywka, więc na śniadanko wcięłam sałatę lodową z pomidorem, ogórkiem, papryką, ziołami i trzema plasterkami fileta z indyka. Oj, jak bardzo smakuje zielenina po takiej przerwie... mniam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita 445
Cześć! Mi tez warzywka bardzo smakowały , po samym białku. Ja właśnie zjadłam owsianke , bo przeważnie to jem w pracy .Ja też mam obsesje ważenia . Jedna waga w łazience , a druga w pokoju. Ale chyba zacznę się mierzyc centymetrem. Moja pani do areobiku , mówi że lepiej się mierzyc , bo po ćwiczeniach waga czasami nawet idzie w góre . To mięsnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piłam poranną kawę ( godz 7.00) to napisałam długi post na "dzień dobry" i znowu mi wszystko wcieło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jeszcze raz 🖐️ ja też miałam rano malutki spadeczek i zachęcona "sukcesikiem" poleciałam na gimnastykę, ze względu na kontuzję, której sie dorobiłam w środę dziś byłam na pilatesie fajna gimnastyka nie powiem chyba podoba mi się bardziej niż joga :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro i w niedzielę zaplanowałam warzywka po gimnastyce kupiłam wszystko na bigosik skrzydełko indycze, kapustkę, marchewkę, pieczarki, cebulkę i super kapustkę :D ale będę miała wyżerkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę sama ze sobą - no trudno :P dlaczego zdecydowałam się na Dukana? bo w zeszłym roku ładnie na nim schudłam z 94 kg na 83 kg przez 4,5 mc, nie jest to może rewelacyjny wynik no ale teraz ćwiczę :P niestety z głupoty zakończyłam na drugiej fazie bo mi się nie chciało, bo ...... itd teraz zrobię to porzadnie przejdę wszystkie IV fazy od jutra faza naprzemienna P+W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allesa23
Hej kobietki ja jem właśnie activie z otrębami dziś zaszalałam bo activia malinowa mniam :) a nie naturalna... potem czeka mnie odśnieżanie,więc trochę wysiłku fizycznego. Gdyby tylko pogoda się zmieniła łatwiej mi było nie jeść jak pogoda bardziej wiosenna niż zimowa była, a tak to jakaś osłabiona się czuję. No nic trzeba wytrwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×