Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość chciałabym tez
Venuz dlaczego tak Cię odstraszają rodacy co takiego mają obcokrajowcy ja tylko kocham się z naszymi ogierami może mnie oświecisz to przeniosę się na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no racja, lekarz w końcu się zna na rzeczy.. może takiemu wystarczy rzut oka, żeby ocenić potencjał ;D Szerze mówiąc, nie wiem, o co chodzi z Polakami.. Miałam kiedyś kilku kochanków Polaków i byli nawet nieźli, ale jakoś teraz jak się rozglądam, wydają mi się tacy... nijacy. Może po prostu przyzwyczaiłam się do czegoś innego. Moi ostatni faceci byli konkretni- tacy, co to kobitę za włosy do jaskini zaciągną jak trzeba, którzy nie robili przestraszonej miny na hasło "chodźmy się pieprzyć" i wiedziałam, że mają podejście podobne do mnie. Pomijając aspekty wizualne, bo może po prostu ostatnio źle trafiłam, to są tacy.. kluchowaci i mało konkretni. A ja szukam tego błysku w oku. No ale jeszcze nic straconego, może dzisiaj będę miała więcej szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
Czytałam topic namietnie nie mogłam się powstrzymać dołączyła kolejna niewyżyta laska, fajnie żyjesz 'chciałabym też' ja dalej zabawiam sie ze swoimi 2 studentami piepszą mnie coraz ostrzej po jednym spotkaniu z nimi muszę 3 dni dochodzic do siebie są coraz śmielszy, chyba czas wynająć to mieszkanie i zakończyć zabawę z nimi. byłanastolatka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
wariuje już przez ten okres mam chcicę, chce poczuć kutasa na kolacje zjem litr spermy chyba tak mu obciągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
oo mariola wrociła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
to dziwne że w ten temat nie zaglądnęły te dziwki vera icona i perwersja czy alicja w krainie pewnie któraś z was to jedna z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj była.. jak ja Ci dzisiaj zazdroszczę... eh... kutasa mi się chce. Jest mi autentycznie źle, potrzebuję ostrego pieprzenia. A tu zamiast seksu usłyszałam, że mam problemy emocjonalne i tyle z mojego wieczoru :/ może jutro będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martino19..
oj ja bym Cie przedymał ostro we wszystkie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no była.. widzę, że była wczoraj niezła jazda grana- mam nadzieję, że jesteś wyruchana i za mnie. Ja póki co chodzę niesamowicie napalona, mam nadzieję, że w końcu ktoś mnie porządnie wypieprzy, żebym się w końcu zrelaksowała... Poszukiwania trwają. A póki co odliczam dni- jeszcze tylko dwa tygodnie i jadę na wakacje odwiedzić znajomych.. a tam to sobie już na pewno odbiję :D no i spotkam mojego dawnego kochanka, który był jednym z najlepszych na jakiego trafiłam... ach, aż się podnieciłam. moje gardło ma się już lepiej i tęskni za obciąganiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 1988 Dln. Slask
perfecto! Trzy najwieksze szmaty na kafeterii zala sie ze nikt ich nie chce pieprzyc i jak wariuja bez seksu i tylko musza obciagac. Wspaniale! Powiedzcie szmaty, nie brzydzicie sie jesc tymi waszymi warami? Mialyscie wiecej w mordach frytek czy fiutow? Dlugo mozna od was rozpoznac po oddechu ze wlasnie zrobilyscie to z polykiem? Zrobcie sobie badania na choroby weneryczne. Bedzie ich caly spis. A za kilka lat poznaja faceta i zapragna zalozyc rodzine i miec dzieci. I beda mdlec ze strachu zeby jakiegos swojego "nakluwacza" nie spotkac podczas spaceru z mezem i z dzieckiem w parku. nie szkoda mi takich zdehumanizowanych szmat jak wy. Szkoda mi waszych przyszlych mezow, ktorzy mysla ze maja uczciwa zone. Szkoda mi waszych przyszlych dzieci (chcianych albo i nie), ktore w koncu niczego nie sa winne ze ich matki to szmaty i pojemnik na sperme kilkudziesieciu (kilkuset) facetow. Dno kompletne. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Madziu, jesli bylas kiedys we Wrocku to powiem ci ze, mialam wiecej penisow w ustach i waginie niz Most Grunwaldzki nitow. Nit to cos podobnego do sruby. Tylko co tobie kochana do tego, mnie na przyklad w ogole nie interesuje czy ty nigdy sie nie pieprzylas w zyciu, czy moze wiecej niz ja. Rob co chcesz. To nasza piekna narodowa cecha, wtracac sie do wszystkiego. Twoja Desiree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu moja szkolna kolezanka byla juz w liceum prostytutka - nie miala co jesc. To nie jest oczywiscie usprawiedliwienie. Wyszla za super gostka, ma dzieci. On wie co robila bo poznala go w pracy. Nie oceniaj , aby inni cie nie oceniali. teraz to juz definitywnie koniec, hej Twoja .... co tam sobie pomyslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwoitkaJ23
byla.... w zasadzie to masz racje, ja jedynie nie poruszalabym tylko wielu tematow ktore wy poruszacie tylko ze wzgledu na malolaty od ktorych niestety sie tu roi. Nie powinni tego czytac, ale jest to erotyczny i nie powinni tu zagladac. Dzisiejszy swiat jest beznadziejnie zwariowany pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Magdalena 1988 Dln. Slask Przestań się bać swoich pragnień. Powiedz mi co jest gorsze to że my nie boimy się korzystać z uroków twardej żylastej pały czy Twoje świętoszkowate wyobrażenia, lęki, blokady przed zajebistym rżnięciem nie tylko z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
ależ jestem zmęczona kładę się do łóżeczka, mój men mi dzisiaj usługuje, jest moim lokajem okres + przeziębienie = masakra był... brawo używaj do woli a dla dzieciaków odwiedzajacych ten temat mam takie amerykańskie przesłanie Parental Advisory Explicit Lyrics, Parental Guidance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylanastolatka, akurat nie tylko bylam we Wrocku ale i mieszkam tam. I przynajmniej wiesz kim jestes, skoro przyznajesz sie ze mialas wiecej niz nitow. Wbrew pozorom to tez moja sprawa jak sie prowadzisz. Zdajesz sobie sprawe ile kosztuje leczenie chorych na HIV? 30 tys miesiecznie. A bedac zakazona masz przed soba jeszcze jakies kilkanascie lat zycia. Niestety. A leczenie syfa i innych wenerykow? Tez z moich podatkow. Oddaj mi przysluge: jak cos zlapiesz obiecaj mi ze sie zabijesz, OK? Wtedy to bedzie tylko twoja rzecz czy sie puszczasz czy nie. Do tego sie wysterylizuj (aby nie miec bekartow - utrzymanie ich to tez z moich podatkow). I nie wychodz za maz aby nie lamac zycia facetom. I wtedy twoje puszczanie sie bedzioe tylko twoja sprawa. PS. Mam faceta (tego samego od czterech lat, szok dla was, nie?) i udane zycie seksualne. Z miloscia. Ale wy i tak tego nie zrozumiecie. Oddawac panstwu za nauke nie musisz. Nie wierze, ze duzo sie w zyciu naedukowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
Parental Advisory Explicit Lyrics, Parental Guidance....' chciałabym tez" U absolutely right:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,.,.,.,
Magdalena 1988 Dln. Slask Zgadzam sie z Toba w 100% !to szmaciska , az wstyd ze takie kurwy ziemia nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ja sie wlasnie boje
tych chorob wenerycznych...Wy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,.,.,.,
macie pragnienia? przeciez wy sie pierdolocie z pierwszym lepszym ktory tylko chce,zal mi was ze musicie szukac faceta na pieprzenie, zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×