Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Gość małablondyneczka20
Darker skoro jestes typem samotnika, nie wychodzisz do ludzi to zostaniesz starym kawalerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefra
No to szukaj laski na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"darker-no teraz potrafie Cie w jakis sposob zrozumiec" Wątpię. "pamietaj,nie wszystkie sa takie jak ta Twoja byla lafirynda"" Nawet nie wiesz co zrobiła a już jesteś pewna, że nie wszystkie takie są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker skoro jestes typem samotnika, nie wychodzisz do ludzi to zostaniesz starym kawalerem" Jak wychodziłem do ludzi to miałem przykre sytuacje. Nikt nie lubi dziwaków. Jak odstajesz od innych to lepiej na plus niż na minus bo wtedy to po tobie... "No to szukaj laski na seks." To się nazywa sponsoring a ja kasy na to nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez wzgledu na to co zrobila ,przechodziles ciezkie chwile przez nia wiec chyba nic dobrego,kazda jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefra
Ja też po moim związku jestem bardzo uprzedzona, ale wiem, że nie wszyscy faceci tacy są. Wierzę, że każdego szczęście w życiu spotka, tylko trzeba mu trochę pomóc. Najlepiej wyzerować licznik i bez uprzedzeń do siebie i innych uśmiechnąć się do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
prawiczek to że łysiejesz to nie koniec świata. Darker biedaku już nie wiem co Ci radzić :D może po prostu odpuść jak tyle nerw Cie to kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
Uciekam coś ugotować, później Wam cos napiszę, jak ten temat nie umrze :D baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez wzgledu na to co zrobila ,przechodziles ciezkie chwile przez nia wiec chyba nic dobrego,kazda jest inna " Na inny sposób dojebie człowiekowi :D "Darker biedaku już nie wiem co Ci radzić może po prostu odpuść jak tyle nerw Cie to kosztuje..." Już odpuściłem. Jestem na forum rekreacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek sam szukasz w sobie czegos co jest niedoskonale,ale tak naprawde kto taki jest...nikt,a bycie lysym czy prawie to nic zlego wrecz przeciwnie wielu sie kobietom sie to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefra
Prawiczku, a może tak stylowa łysinka. Nie mówię tego złośliwie, mi osobiście podobają się łysi i proszę ich od razu nie utożsamiać z panami w dresach. Facet fajne ubrany i ogolona główka dają radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
osobiście uważam, że łysina jest podniecająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darker:moze i doje...ale tego nigdy nie wiesz na poczatku ,czasami warto zaryzykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
",czasami warto zaryzykowac..." Na studiach tak ale teraz to musiałbym zaczepiać dziewczyny pod szkołami, na ulicach, ganiać po klubach, dyskotekach itp. przybytkach. Zaznajamiać się z ich koleżankami i kolegami aby zyskać ich aprobatę ... Mnóstwo czasu i energii psu w tyłek. Wolę poczytać książkę albo film obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13697
I zleciało się kółko "pocieszycielek"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara opierdol się na łyso jak Bruce Willis. Ja swoje przystrzygam maszynką bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche szkoda ze tak myslisz,no ale skoro dobrze Ci z tym...moze poprostu potrzebujesz czasu by spojrzec na to inaczej,bo przeciez nie chcesz do konca zycia sam pozostac,ja jestem rok czasu sama i brakuje mi tego wszystkiego pomalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefra
Cóż, jeśli macie takie nastawienie do życia, to nie dziwię się, czemu tak skutecznie odstraszacie innych. Wam potrzebna jest laska, która cała poświęci się dla Was i będzie Was pocieszać, przytulać i matkować. Mój były też wiecznie się na sobą użalał. Weźcie się za siebie, albo przestańcie opowiadać jak to jest żel. Wychodzi na to, że wszystkiego próbowaliście, ale nic nie skutkowało. Od razu wyobrażam sobie jak na siłę startowaliście do lasek, jedna po drugiej, które pewnie nawet się Wam nie podobały. Potem stwierdzaliście, ta nie dała, ta nie dała, wszystkie baby są do dupy. Ofiary z wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka20
Natalia mam wrażenie, że mówimy do nich, pokazujemy jak to jest od strony kobiet, ale to na nic... chyba tylko psycholog tutaj da radę, nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13697
O! I już jest jedna rozzłoszczona faktem, że jej wspaniałe rady zostały wsadzone między nierealne bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo iz wasza plc nie zawsze byla w porzadku w stosunku do mnie,no ale nie zalamuje rak z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13697
Jest i druga! Oczekuje teraz na efekt śniegowej kuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13697
Trzecia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja jestem rok czasu sama i brakuje mi tego wszystkiego pomalu." Ja mam 27 lat i samotny od zawsze :D "Cóż, jeśli macie takie nastawienie do życia, to nie dziwię się, czemu tak skutecznie odstraszacie innych." A co ma nastawienie do życia z odstraszaniem? Ode mnie nikt nie uciekał bo nie rozmawiałem tak jak na kafe. Największymi gwiazdami, jak dobrze pamiętam, do których ludzie się garneli zawsze byli imprezowicze co wszystkich mieli w dupie. "Wam potrzebna jest laska, która cała poświęci się dla Was i będzie Was pocieszać, przytulać i matkować." Pierdoły. Ale fajnie by było gdyby dopingowała nas do bycia lepszymi. Jak by nie patrzeć to faceci robią to co robią, starają się właśnie dla lasek. "Od razu wyobrażam sobie jak na siłę startowaliście do lasek, jedna po drugiej, które pewnie nawet się Wam nie podobały." Nie. Normalnie poznawało się w grupie albo na zajęciach łączonych bo osób więcej niż miejsc w sali i trzeba było się ściskać w ławkach. Zawsze można było z jakąś porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mimo iz wasza plc nie zawsze byla w porzadku w stosunku do mnie,no ale nie zalamuje rak z tego powodu..." Nie wiem kto tutaj załamuje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13697
@natalia24 "malablondyneczka:chyba masz racje,chcemy dobrze a i tak cos jest nie tak..." Czyli słowami Wiktora C. - "Cóż, chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zawsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wy faceci chyba gorsi od kobiet,sami nie wiecie czego chcecie..." Gdyby ludzie to wiedzieli w kontekście związków to myślisz, że były by zdrady, rozwody etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefra
No to weźcie w końcu zrozumcie, że pesymizm odstrasza. Czy Wy lubicie samych siebie? I nie jestem rozzłoszczona tylko nie rozumiem, jak można tak się dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×