Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość Karola111111
Malinko, gratulacjue!!! dbaj o siebie. ja pamietam ze tez mialam duzy przyrost bety. i wszytko bylo ok. Bahati, mozna gdzies zobaczyć twój mały skarb? Chyba juz niedługo roczek? Nie loguje sie bo nie wywala. Nitka, powodzenia w środę. Cesarka nie taka straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
No czekam z niecierpliwością do piątku. Mam nadzieję, ze pochwalę się wam bijącym serduszkiem. Trzymajcie kciuki. Ja trzymam za każdą z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko trzymamy mocno, będzie dobrze, bardzo Ci tego życzę. Postaraj się nie stresować na ile tylko będziesz umiała:-) czekamy z niecierpliwością na informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Hejka. Dawno mnie nie bylo, ale troche brak czasu u mnie:( teraz nie podeszlam, ale po kolejnej @ ide na inseminacje . Powodzonka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
Do piątku coraz mniej czasu a nerwy coraz gorsze. Rano bolał mnie dół brzucha, potem na szczęscie przeszło. Myslicie ze coś złego sie dzieje? W piatek bedzie już 7 tc powinnam juz widzieć zarodek i serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinko, wdać, że "nerwy Cię zjadają". W piątek serducho powinno już bić, to już jak dobrze liczę będzie 10 dni od pozytywnego testu (dodać do tego ok 2 tygodnie). Zarodek powinien być na pewno. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
Dziewczyny z prawej strony boli mnie jajnik, czasem ten ból jest duży. Niestety nie moge iść do gina wczesniej niż w piątek. czy któraś z was miała podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko, ważne czy odczuwasz ból czy kłucie, jeżeli kłucie to jest ok, ma kłuć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też kłuje:-) czasem nie mogę się wyprostować, wczoraj zobaczyłam dwie kreski na teście:-) ale nauczona przykrym doświadczeniem nie popadam jeszcze w euforię. Malinko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
odczuwam ból cos podobnego jak miesiączkowy. czyli to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Allisa :) badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allisa jest pozytywnie i oby dalej było pozytywnie tego Ci ogromnie życzę. Co teraz? Kiedy jakaś wizyta czy coś? U mnie kanał. Byłam dziś u lekarza. Mam torbiel krwotoczną na prawym jajniku zajętym już przez torbiel endometrialną. Szczerze mówiąc rzygać mi się chce już tym wszystkim... :( a już myślałam, że przynajmniej chwilowo będzie spokój. Sissi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malinko, ja też odczuwałam, ale miesiączki nie dostałam, w poprzedniej ciąży też czułam nawet po terminie miesiączki, ale czujesz też kłucie? viki, dziękuję, trzymam kciuki za Ciebie:-) jestem przekonana, że u Ciebie pójdzie szybko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja:-) malinko, jeszcze chciałam Cię uspokoić, ponieważ moja koleżanka miała też takie bóle, dziś jej dziecko ma 1,5 roku:-) doktor kazała jej brać nospę, jeżeli są mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allisa Bardzo dobra wiadomość. Powodzenia. Malina Ból nie musi oznaczać nić złego. Łatwo powiedzieć, żeby się nie denerwować - jednak stres nie jest wskazany. Tym razem będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
W tych nerwach dziewczyny to faktycznie można nie dostrzegać żadnych objawów. Najbardziej zakuje mnie jak zrobię np. jakiś g***towny *****itp. Od wczoraj na nogach i udach pojawiły mi się niebieskie żyłki jakby jakaś mapka. Do tego zrobiła mi sie od biustu po sam pepek taka jakby linia z owłosieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NITKA - ciekawe czy jesteś już Mamą... Cudowne chwile przed Wami. Karola - niestety nie umieszczam w necie zdjęć małego (tylko raz umieściłam zdjęcie kubków dla dziadków ze zdjęciem małego). może kiedyś się odważę ;) Allisa - POWODZENIA :) Kiedy do gina? Sissi - :( Marne to może pocieszenie, ale ja też (2 razy) miałam torbiel krwotoczną/endometrialną (to nie to samo?), 2 razy usuwane laparoskopowo, a udało mi się urodzić dziecko... Malino - nie dziwię się, że się denerwujesz, ale Waszego dobra staraj się myśleć pozytywnie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
torbiel krwotoczna jest wypełniona krwią, endometrialna nie. To dwa zupełnie różne typy. Ja już miałam operację pół roku temu i zwyczajnie chciałabym się skupić na staraniach a nie na pozbywaniu kolejnych torbieli i chorobowym... Dlatego mnie to zwyczajnie dobija. A torbieli miałam już też niestety sporo... Tylko że ja mam endometriozę, która 7 lat utrudniała mi zajście w ciążę, miałam pół roku szans na zajście w ostatnim możliwym cyklu się udało i się skończyło. Lekarz kazał się starać jak najszybciej. W zasadzie wczoraj jechałam po to, żeby dowiedzieć się, że wszystko ok i że po wynikach za jakiś czas możemy się starać, a tu znowu lipa i znowu czas leci a endometrioza nie śpi... tylko o ten czas mi chodzi, bo wiem po swoim doświadczeniu że zbyt wiele go nie mam... malina mi lekarz mówił, że bóle jak na @ we wczesnej ciąży są zupełnie normalne. Mam kumpelę, którą tak bolało do 7-8 tyg. i za 2 tyg. ma termin porodu więc nie przejmuj się dopóki nie masz czym. Nie strasz sama siebie. Jak przyjdzie czas na stres to po prostu przyjdzie (OBY NIE), a teraz po prostu ciesz się chwilą, bo możemy tylko tym się w życiu cieszyć (oby ta chwila trwała u Ciebie szczęśliwie jeszcze niecałe 8 msc. a potem dalej i dalej i dalej :) ) Alissa cały czas o Tobie myślę :) Sissi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 1985
Zobaczymy jak to bedzie, czas pokaze. Narazie czekam na @ . Buziaki kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torbiel endometrialna oczywiście jest wypełniona krwią, "brudną", zgęstniałą, "czekoladową" krwią z komórek endometrialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny.U nas 31 tc,od tygodnia lezymy w szpitalu,mialam pobrane badania,wymaz i w piatek zakladamy krazek,szyjka bardzo skrocona.Jesli wszystko dobrze sie ulozy to moze nas w poniedzialek puszcza do domku.Chlopaki ruchliwe,daja mi bardzo popalic.Malinko-mnie non stopa klulo,myslalam ze okres dostane,biegalam ciagle do sraczyka zeby sie sprawdzac.Juz niedlugo uslyszysz bicie serca swojego malucha a potem to juz bedzie z gorki.Pozdrawiam Was dziewczynki,trzymajcie za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
Dziewczyny naprawdę dziękuję Wam za wsparcie. bardzo ciesze się że was poznałam. Za każdą z was trzymam kciuki. Piatek już niedługo więc trzymajcie za mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak racja, wypełniona krwią ale to krew zgęstniała jakby (stara, że tak to ujmę stąd potoczne stwierdzenie czekoladowa) a krwotoczna to krew płynna :) endometrialna nie znika tak po prostu krwotoczna ma szansę zniknąć przy @ Sissi akkma to trzymam kciuki mocno i się modlę, żeby chłopaki cierpliwie czekały jak najdłużej na wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malina jasne że trzymamy wszystkie :) daj koniecznie znać w piątek :) czekamy na dobre wieści :) Sissi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
Jestem kiż po wizycie. Niestety potwierdziły się moje przypuszczenia. już prawie cały 7 tc a nie ma zarodka. lekarz widział tylko pęcherzyk ciązowy wielkość ok jak do wieku ciązy ale jak na razie pusty. przepisał mi luteinę dopochwowo i za tydzień znów badanie. Wtedy sie okaze. Na razie mówił żeby się nie przejmować bo miałam nieregularne cykle więc nie może na razie nic powiedziec. ale ja juz znam diagnozę.... trzymam kciuki za was bo mnie już niestety się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
ja już kochana jakoś przestałam pozytywnie myśleć. pęcherzyk ciązowy jest 9 mm. lekarz powiedział ze ma prawidłowy wymiar ale niestety nie ma zarodka. Dał mi luteinę 200 może jeszcze za tydzień się zarodek pokaze o co proszę Boga.... Nie napalam się bo badania nasienia meża które robił zanim zrobiłam test wyszły bardzo źle tak więc znów pewnie bedzie pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 23 lata z chlopakiem staramy sie o bobasa od roku ale nam nie wychodzi boje sie ze cos jest nie tak poradzcie co moge zrobic :( co to jest ta inseminacja to to samo co in vitro ?? i ile za taki zabieg sie placi?? ja jestem z Koszalina moze ktos cos wie o tym i kto ma szansa na to co jest wymagane jakies badania ?? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×