Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość do idii
większe szanse daje IUI na pękniętym. Mój gina nawet nie robi na niepeknietych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję Wam ;) klirka ja tez nie mam zamiaru się schizować , juz mam dość stresów... tylko mam do Was pytanie... dlaczego teraz delikatnie plamię?? bardzo mało ale i taki jakby woda (rzadki śluz ze mnie wyleciało... o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietanko Twoje czary są w dalszym ciągu bardzo potrzebne... @ spóźnia się... Na teście jest druga blada kreska. Jeżeli za kilka dni nie będzie @, to beta HCG... Na razie duży spokój , bo może to być fałszywy alarm i złudna nadzieja... Pozdrawiam Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
oooo Skrabi ja zaciskam mocno kciukasy!!!!! jest dobrze, będzie jeszcze lepiej!!! o jak miło zacząc dzień słysząc taką wiadomosć z samego rana !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejjjj super :))) Skrabi czekamy na dalsze relacje ;) ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felusia
Witam dziewczynki. Zaglądam do Was od jakiegoś czasu ale nigdy nie miałam odwagi napisać. Gratuluje wszystkim, którym się udało a za resztę trzymam kciukasy. Mam zdiagnozowaną niepłodność idiopatyczną i 26 maja miałam robiona inseminację (moją pierwszą) dziś jest 10 dni po i nie mam żadnych objawów, które wskazywałyby na ewentualna ciążę bądź zbliżające się @. Test mam zrobić 11 czerwca. Chyba nie wytrzymam do tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka_81
Ojej ile tu się dzieje dawno nie byłam a tu proszę tyle wieści. Paula_30 przykro mi bardzo że tym razem sie nie udało ale wierze że wkrótce zobaczysz te 2 kreseczki na teście. Skarbi 3 mam mocno kciuki i z całego serca życzę żeby ta druga kreseczka stawała się coraz ciemniejsza i ciemniejsza. Idii za Ciebie tez mocno 3 mam kciuki :), będzie dobrze zobaczysz. Ja po wczorajszych badaniach HCG>4 tyś i progesteron ok chyba (luteinka 6 tabl. dziennie widocznie działa). Dziś konsultacja telef. z lekarzem odnośnie wyników. Mam nadzieje ze wszystko jest ok bo z moich obliczen wychodzi 6 tydz i 4 dzien. Nie wiem czy te wyniki są w normie czy nie. Mam nadzieje ze tak. Na dodatek znów dzis zaczeły mi sie jakies plamki :(. Ale niewielkie. Na ostatnim USG lekarz powiedział ze wszystko ok i ze widzi jakis wolny płyn jeszcze z którego te plamienia moga byc lub ewentualnie ta torbiel ehhh. Ale jakos lewa strona od wczoraj mnie boli lekko kłuje i sie martwie. Wizyte mam niby miec w przyszły wtorek tzn 12.06 ale nie wiem czy jutro lub dzis sie nie wybiore. I znów sie martwie :( ehhh . Ponoc na poczatku ciązy plamienia moga byc, ale z drugiej strony zwiastować moga coś też baaaardzo niedobrego. No nic czekam na decyzje lekarza. Sama nic nie wydumam. Oby do końca12 tyg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj byłam u lekarza. Jutro czeka mnie 5 inseminacja. Dzisiaj rano byłam na zastrzyku z pregnylu. Jeśli sie nie uda to w lipcu czeka laparoskopia. Mam nadzieje, że ta piątka bedzie dla mnie szczęśliwa. Robienie testu wypadnie w nasza rocznice ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii wypada 14 czerwca testowanie ale na spokojnie zobaczymy... SKARBI BARDZO MOCNO TRZYMAM KCIUKI KOCHANA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi bardzo mocno trzymam kciuki:) inaczej niż dwie kreseczki być nie może:D Przecież to czerwiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bethi, klirka i Idii trzymam kciuki, zeby wszystko poszło po waszej myśli. Skarbi Tobie życze, zeby ten test wyszedł jeszcze raz pozytywnie i beta pięknie rosła. Bedziesz nastepna z brzuszkiem na wakacje hehe Helenka nie mozesz przyjmowac do siebie zaraz najgorszej myśli - MUSISZ MYŚLEC, ZE BĘDZIE WSZYSTKO OK!!!! W naszym przypadku człowiek dmucha i chucha zeby tylko bylo ok. Będzie zobaczysz1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Skarbi myślę, że możemy gratulować już kolejnej szczęśliwej;) Strasznie się cieszę i trzymam kciuki za wysoką Betę:) Za pozostałe kobietki, które czekają na testowanie również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi ja tez trzymam kciuki wogóle za wszystkie tu kobietki ja sie nie udzielam bo nic sie nie dzieje moj jest umówiony na 15 czerwca na szczegolowe badanie nasienia jeszcze raz a zapisalismy sie na 2 lipca do gina który robil mi iui i zobaczymy co on powie iui byla by na poczatku sierpnia zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu cicho u was dziewczynki:] oczywiście gratuluję ci Helenka na pewno wszystko będzie dobrze dla czekających życzę dużo cierpliwości czytam cały czas tylko jakoś tak nic u mnie ciekawego się nie dzieje no oprócz tego że jeszcze robiłam badania hormonów no i oczywiście wszystko wyszło w normie jedyny minus to taki że następna IUI znowu mi się odsunęła w czasie bo mój m musi mieć zabieg bo ma zwężoną cewkę moczową i non stop łapał jakieś bakterie i dopiero po tym zabiegu jeszcze raz seminogram i zobaczymy co będzie dalej myślicie że to może mieć coś wspólnego z tym że nie możemy a i jeszcze jedno jak myślicie czy lekko podwyższona prolaktyna tzn 27,3 też może mieć na to wpływ życzę wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klirka, Idii, Helenka, Bethi, Agal, Marietanka, Malina, Gocha, Monjoc, Paula dziękujemy, że jesteście z nami. :) Helenka Dobrze powiedzieć, ale nie martw się, aniołki czuwają nad Wami. :) Monjoc Mam nadzieję, że nie będzie trąciło patosem... Mickiewicz napisał "Ku pokrzepieniu serc... " Zatem Pięć i pół roku bezowocnych starań... Trzy lata chodzenia po lekarzach... Zaawansowany wiek... Ruchliwość plemników poniżej normy... W tym czasie jedna blada druga kreska, a później @... Sześć nieudanych IUI... Komplet badań do IVF.... Umówiona wizyta na rozpoczęcie stymulacji po połowie czerwca... Szanse na dziecko przy IVF - 20%... Zatem jesteśmy parą z kiepskimi rokowaniami na przyszłość... I jeżeli nam się udało zajść w ciążę ( ale to dopiero będziemy wiedzieć po becie i wizycie), to tym bardziej Wy mając znacznie lepszą pozycję wyjściową, macie znacznie większe szanse niż my. A tak na marginesie... Ostatnie przytulanie: Bez monitoringu, bez stymulacji, bez zastrzyku na pękniecie, bez testowania owulacji (jedynie zerkniecie w kalendarz)... Czyli starym, sprawdzonym sposobem. ;) Jedyna rzecz, która w przeciągu tego czasu uległa zmianie to prolaktyna. Była trochę powyżej normy. Przed planowaną IVF Pani doktor przepisała pół tabletki bromergonu (tak na wszelki wypadek), był brany przez trzy miesiące a prolaktyna mocno spadła... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
skrabi strasznie mocno trzymam kciuki!!! Być moze faktycznie bez stresu i całej nagonki lekowo-wizytowo-monitoringowo-zastrzykowej organizm zareagował tak jak powinien? :) ja mam pytanie, byc moze głupie ale wczoraj mi kolezanka powiedziała, ze jesli biorę luteinę przez 10 dni po IUI i ją odstawiam i po 4- 5 dniach przychodzi @ to czy jest taka mozliwośc, że spada progesteron i dochodzi do poronienia samoistnego??? nie wiem zaskoczyła mnie....macie jakąś wiedze na ten temat??? chyba lekarze wiedza co robią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarze zawsze kazali najpierw robi test 12 i 14 dni po owulacji a dopiero potem odstawiać luteinę/duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) Skrabi mnie się coś tak wydaje, że decyzja o ifv tak mobilizje organizm, że następuje zapłodnienie, woląc uniknąć tego zabiegu. Chyba coś w tym jest, bo u mnie było podobnie. Kochane czytam Was codziennie, jesteście mi bardzo bliskie. Kibicuję Wam wszystkim bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Skarbi :) czekamy na dalsza relację :) Klirka je też biorę przez 10 dni tablety 2 razy dziennie duphaston o odstawiam... Myśle że spadek hormonu nie jest aż taki duży aby spowodował poronienie. Hormon jest podawany po to by przy ewentualnym zapłodnieniu pomóc w zagnieżdżeniu sie zarodka tak myśle. Zarówno duphaston jak i luteina są na poprawę wydolniości ciałka żółtego... Lekarka też mi nic nie wspominała o ewent. możliwości poronienia. Sądzę że lekarze wiedza co robią nie narażali by nas wiedząc jakie mamy problemy. Testów przed odstawieniem nie robię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krengliczka
Witam wszystkie Panie zmagające się z problemem zajścia w ciążę. Ja również staram się już od ponad 3 lat! Byłam już dwukrotnie w szpitalu na Karowej, Warszawa. (kilkudniowy pobyt w szpiatlu w celu rozpoznania choroby - czyli czemu nie mam miesiączki i nie mogę zajść w ciążę). W chwili obecnej, po przejściu kilku różnych lekarzy i klinik, zostałam skierowana na zabieg inseminacji, w placówce publicznej - na Pl. Starynkiewicza w Warszawie. Mam się zgłosić między 9 a 11 dc, w celu obserwacji cyklu a potem ... no właśnie nie wiem co dalej. Czy któraś z dziewczyn, może mi trochę przybliżyć jak ten zabieg wygląda, czy jest bolesny??? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi mam takie pytanie co to znaczy że miałaś lekko podwyższoną prolaktyne i ile jest to lekkie podwyższenie i jaka ci teraz wychodzi jeśli można wiedzieć bo ja miałam 27,3 i dostałam teraz pół tabletki Parlodel na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam dzisiaj rano mialam 5 inseminacje. Przed podaniem nasienia lekarz zrobił mi usg. Pęcherzyk miał 23 mm, w zatoce duglasa był płyn i jak to Pan doktor stwierdził, że jajeczko jest w trakcie pekania. Nie wiem czy to dobrze? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj przyszła @. Czerwiec odpuszczam , może w lipcu podejdę do 1 iui. Na razie musze troszkę odpoczać psychicznie szczególnie. Za wszystkie trzymam kciuki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marietanka przykro i:O:( moze to i dobrze odpoczynek sie przydazwłaszcza własnie ten psychiczny bo ileż to mozna ja tez planuje 2IUI w sierpniu i we wrzesniu zobaczymy co powie jeszcze nowy gin agal_31 to juz tez przeszlas sporo oby ta 5 byla w końcu szczesliwa bo sie nalezy jak by nie było! trzymam kciuki a kiedy masz termin spodziewanej @ ? krengliczka witaj no iui nie boli caly zabieg trwa pare minut potem sie lezy pary minutek na fotelu zabieg podobny jest to cytologi w sumie mnie tylko zabolalo na samym początku jak wsadzil mi ten wziernik i tylko tyle potem wstajesz i idzesz do domku Skrabi musi ise w koncu dac nie ma innej opcji trzymam równiez za ciebie kciukole! Helenko duzo zdrówka dla ciebie i maluszka niech rosnie zdrowo ahh czemu to musi byc wszystko takie trudne u mnie w rodzinie rodza sie same dzieciaczki chrzesnica moja ,córka mojej siostry ma 10 mc siostra mojego m ma 6 mc synka a jeszcze na dodatek moja najmlodsza siostra w czerwcu konczy 18 lat mieszka z moja mama w UK i na 25 grudnia ma termin porodu a na dodatek dowiedzialam sie ze nie chciala dzieciaczka:(:(:( a tu los takie płate mi figle i czekam i czekam nie ma jednak sprawiedliwosci i nigdy jej nie bedzie i le to trzeba przecierpiec o by bylo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz kazal zrobic beta hcg 18 czerwca. Mam nadziej, że w końcu sie uda. Od jutra duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka witaj!!! jak kochany twoj skab? rośnie pewnie jak na drożdzach??? Skarbi pisz co u ciebie??? agal nie miałam jeszcze IUI ale sądze, ze to dobrze ze lekarz uchwycił moment pękania. Oby przyczynił się do powiększajacego brzuszka!!!! marietanka oj po co @ przyszła?? już myślałam, ze dołączysz do Skarbi. Paula ma rację przyda się tobie ale i każdej z nas psychiczny odpoczynek. Paula uszy do góry Pan Bóg ofiaruje dzieci w kolejności ty będziesz następna!!!!! Nie trać kochana wiary w to że i ty zostaniesz mamą. Ja tez dzisiaj mialam doła bo koleżanka która wychodziła za maz tydzien po mnie zapytała sąsiadki czemu nie mamy dzieci skoro ona już będzie chrzcić? sama jak nie miała to nie była taka mądra jak teraz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×