Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

marta no co ty, kurde już myślałam, że się tym razem udało ;( Ile wyszło Ci tego HCG? aj coś się dzidzi nie spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
hej dziewczynki a ja nadal nie dostalam okresu od 3 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Marta szkoda że się nie udało, może następnym razem, nie ma się co załamywać, pozytywne myślenie najważniejsze, będzie dobrze. Iwoncia może czas na test? Kafferina a testowałaś już? Ja też czekam na @, bo wiem że na pewno przyjdzie, ale żadnych objawów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
moze rzeczywiscie juz czas na test...ale sie nie nakrecam... a objawow zadnych nie mam co do ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Iwoncia, no jak chcesz, ale ja bym chyba nie wytrzymała. Życzę 2 kresek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
wiem wiem ja tez juz nie wytrzymuje neci mnie aaby juz zrobic ale z drugiej strony jestem cierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowałam się 4 dni temu - negatyw, okres spóźnia się..ale tylko 1 dzień. Zawsze miałam cykle 28 dniowe, ale po poronieniu mam 27 - 30 dni więc możliwe, że @ będzie lada chwila... co do wiarygodności testu to mógł się pomylic bo ja wypijam 3 litry wody mineralnej dziennie. we wczesniejszej ciąży tydzień po dniu spodziewanej miesiaczki była jedynie bladziutka kreska... Ani nie mam objawów ciąży, ani okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
nie martw sie wszystko bedzie dobrze..... u mniemija 5 dzien jak nie mam nadal okresu dzis odczulam bol piersi bardziej po bokach niz cale..... estu nadal nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja jeszcze nie dostalam okresu i znowu mam nadzieje ze moze beta byla za wczesnie ale juz z niczym sie nie ludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
Poczekaj jeszcze z tydzien i wtedy zrob....glowa do gory..ja tez jeszcze nie robilam testu i nie mam okresu od 5 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kobietki! Dzisiaj powtórzyłam test, z tym, że wczoraj piłam mało płynów, żeby było większe stężenie moczu (zwykle wypijam ok 3 l płynów). No i mam dwie mocne kreski! Z jednej strony radośc i natychmiastowy telefon do sprawcy zdarzenia, a z drugiej - wróciły obawy dotyczące mojego wcześniejszego przejścia... Ale uśmiech jest:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mogę się dołączyć??? Ja też czekam na dwie kreseczki.... Staramy się prawie rok, w tym miesiącu miałam usg transvaginalne 4 razy wczoraj 26 d.c. i było ostatnie. Było robione w tym celu aby stwierdzić czy wszystko ok. z owulacją....Wszystko jest idealnie ciałko żółte super, endometrium 11 mm, pęcherzyk podczas owulacji właściwych rozmiarów. Dzisiaj 27 d.c. cykle mam 28 dniowe tzn. na 29 przychodzi @. Nie mam żadnych objawów od 22 zaczął mnie delikatnie pobolewać brzuch tzn. jego dolna część jakieś delikatuśne kłucia. Myślałam, że mam infekcję bo mam dużo wydzieliny. I mam dyskomfort od jakichś 3 dni, ale lekarz zbadał mnie też ginekologicznie i powiedział, ze wszystko ok. i że wewnątrz mam bardzo dużo wydzieliny białej gęstej co może dobrze prognozować :))))))) Ale nie gwarantuje :) bo może to wynikać z fizjologii. Czy dziewczyny miałyście wydzielinę jakąś przed ciążą, tzn. my ie musimy jej zauważyć bo może być wewnątrz mnie tylko coś piekło i swędziało i tylko raz zobaczyłam lekki wyciek, ale wczoraj się dowiedziałam, ze mam jej sporo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafferina no to pięknie ;) gratulacje, zrób sobie bete, żeby zobaczyć który to tydzień i dbaj o siebie !!! Marta jak tam, okres przyszedl? malwina 29 ja rzeczywiście miałam więcej ale nie łączyłam tego z ciążą, nie pomyślałam, że to może być jakiś objaw ;) iwoncia a jak tam u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) A ja dzisiaj w pracy dostalam okres :( wiec nastepny cykl staran ale ostatnio jakos ciezko to przechodze myslalam ze juz sie udalo z takimi objawami ale widac ze nie jest mi dane jeszcze byc mamusia :( a najgorsze jest to ze 12 lipca bedzie rok od straty. I jak skonczy mi sie okres to ide do gina moze da mnie na jakies badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) A ja dzisiaj w pracy dostalam okres :( wiec nastepny cykl staran ale ostatnio jakos ciezko to przechodze myslalam ze juz sie udalo z takimi objawami ale widac ze nie jest mi dane jeszcze byc mamusia :( a najgorsze jest to ze 12 lipca bedzie rok od straty. I jak skonczy mi sie okres to ide do gina moze da mnie na jakies badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Kafferina gratuluję :D Super że się udało. Kiedy idziesz na wizytę do gina? Iwoncia testowałaś już? Marta nie ma się co zamartwiać. Może w następnym cyklu się uda. A może wizyta u gina też pomoże :) Kasiek co u Ciebie? Witaj Malwina:) Ja nigdy nie zwracałam uwagi na ilość wydzieliny. Ale może to na fasolkę tak jest więcej jej u Ciebie? :) U mnie pogoda okropna. Nadal czekam na @. Pewnie pojawi się w nocy albo jutro. Pozdrawiam Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
jestem jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
a ja nadal nie dostalam @.... jak nadal nie bedzie w poniedzialek robie test......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwoncia to wytrzymala jestes :) a ja od dzisiaj zaczelam brac wiesiolek w kapsulkach dla kobiet zobaczymy czy cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwoncia a przypomnij któy dzień cyklu u Ciebie i jak długo trwa cykl???? I czy długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
staram sie 3 cykl.... moj cykl trwa 29dni a @ spoznia sie juz 6 dzien.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta bierz bierz podobno to pomaga, tazn. mi w pierwszym cyklu kiedy zaczęłam barć udało się, moejej siostrze też pomógł w pierwszym cyklu jej się udało. Ja brałam 2 razy 2 dziennie do owulacji wtedy. Niestety już prawie rok i chyba jest inna przyczyna teraz. Chociaż jak pisałam z owulacją wszystko ok. (monitorowany cykl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoncia a jeakie masz objawy i od kiedy, u mnie dzisiaj z kolei 28 dzień cyklu i tyle trwa mój cykl więc albo dostanę @ jutro bo dostaję na 29 d.c. albo mi się wydłuży cykl, albo będę W CIĄŻY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓWIĄC O PIERWSZYM NIE MIAŁAM ŻADNYCH OBJAWÓW ALE JAK MI SIĘ @ SPÓŹNIAŁA, NA 2 DZIEN ZROBIŁAM, TEST, JEŚLI IWONCIA MASZ REGULARNE CYKLE RADZĘ CI ZROBIĆ, BO WTEDY NAPEWNO WYJDZIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
no wlasnie zadnych takich szczegolnych objawow na cize nie mam oprocz od 3 dni bol piersi i takie bile uplawy i czasami czuje sie mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam te upławy chociaz na bieliźnie już mało zauważam, ale ginekog przedwczoraj byłam, wtedy miałam 26 d.c. zobaczył że mam wewnątzr ich bardzo dużo i że to może dobrze rokować ale wcześniej o tym pisałam :) Mnie piersi bolą jak dotykam a tak nie...Brzuch mnie troszkę pobolewa ale to już od 22 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
dlatego tez poczekam do poniedzialku z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×