Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Ja dziewczyny mam już troszke ubranek 6 pieluszek tetrowych, 9 par śpiochów 56-62 pajaców też co tyle :) wszystkiego czapeczek różnych różniastych spiworek do wózka, kurteczke ze spodniami bodziaków do 6 miesiąca no i troszke kosmetyków w promocji byly to kupiłam butelka mi sie taka szeroka z canpol spodobała to ją kupiłam , klamra do smoczka . Wiem szalona jestem ale niestety jestem z tym sama i musze wcześniej zacząć kupywać :o żeby nie zwaliło sie wszystko naraz jak ja bede z wielkim brzuchem jeszcze po miescie latać . Łóżeczko ja też chce w patiimaksie kupić mają takie fajne i nie drogie bo u nas takie zwykłe brązowe z całymi bocznymi ściankami kosztuje 300 (bez szuflady ) a tam klupś z szufladą biało-brązowe 312 i nadodatek śliczne :) sorka za błędy . Leżycie na prawej stronie bo ja sprawdzałam w necie że od 30 tyg nie powinno i nie wiem czy w to wierzyć bo często mi sie zdarza spać na prawej czy też leżeć a wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja śpię i leżę wyłącznie na prawej stronie, jak rodziłam to kazały mi się na lewej stronie kłaść a ja fizycznie nie dałam rady i leżałam sobie na prawej, tylko ktg mi musiały poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca87 - zastanawiałam się jeszcze nad takim, jak pokazywała Mama Bąbelków, ale to z misiem przeważyło :) Dziewczyny może odświeżymy tabelkę? Tzn te dziewczyny, które już znają płeć, może dopiszą do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, dziewczyny, dawać brzuszki! mój jest na 48 stronie, a Julianna ma swój zawsze przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne jest to łóżeczko:) Mam nadzieję że tak za miesiąc lub 2 jeszcze będą bo w tym miesiącu na pewno nie kupimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj........płeć tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolskie........syncio agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie Lusiunia.............25.............17.11.11............. ..1..............mazowieckie sosna78...........33.............15.11.2011.............3 ................małopolskie mama babelkow.........31....19.11.2011.........3 i 4 .............wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi nie wyszło z tą tabelka;/ Przesyłam link do mojego brzuszka z wczoraj:) 18tydzien i 6dzien dokładnie jest dzisiaj:) Ja spie na plecach albo na prawym boku, tez czytałam ze po 30 tyg nie powinno sie na prawym bo uciska sie jakas zyłe czy cos i krążenie jest słabsze co prowadzi do omdleń lub niedotlenienia płodu...mój narzeczony czesto budzi sie w nocy i mnie przekłada na lewa strone ale ja powracam po chwili do pozycji na prawy bok albo na plecy i tak w kółko;) Ania to Ty juz duzo masz dla maleństwa pokupione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ze nie wytrzyma sie dlugo w pozycji na lewym boku, mi najwygodniej jest na placach, ale wiem ze pozniej moze dojsc do niedotlenienia;/ Dzisiaj bylam u mojej gin-stwierdzila ze wszystko idealnie, tylko jakos nie na reke jej bylo ze przytylam 2 kg;/ pytalam o usg to stwierdzila ze zazwyczaj robi ok 26 tygodnia, bo dopiero wtedy widac plec. A ja dzisiaj zaczelam 17 tc wiec jeeeeeszcze troche. I powiedziala ze opuchniete stopy na pewno nie sa od ciazy... taaa to ciekawe od czego. No i ruchy mam poczuc dopiero ok 21 tygodnia ciazy. To se jeszcze poczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
czesc dziewczyny jestem tu nowa i chcialabym do was dołaczyć :) jestem w 20tc i przytyłam 0,5kg :) ruchy dzidzi czuje juz od 16tc..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki! Chyba będę tu najstarsza... Śledzę wasz topik od jakiegoś czasu, ale bałam się wpisywać, żeby nie zapeszać, bo miałam już trzy martwe ciąże. Jestem w 17 tc i już teraz powinno być ok. Zawsze traciłam dzieciaczki w 9-10 tc. Ruchy czuję od 10.06 tj. 16 tc. Pozdrawiam was ciepło. nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj........płeć tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolskie........syncio agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie Lusiunia.............25.............17.11.11............. ..1..............mazowieckie sosna78...........33.............15.11.2011.............3 ................małopolskie mama babelkow.........31....19.11.2011.........3 i 4 .............wielkopolskie dorcia112............39...........27.11.2011..............3............warm.-mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
no własnie a jak tam u was z zakupami dla dziecka??ja narazie mam tylko kilka ubranek w sumie nie wiem kiedy zaczac kupowac inne wazne rzeczy jak kosmetyki kocyki pieluchy nie wspominajac o łóżeczku i wózku...jest to moje pierwsze dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie niedawno z dziewczynami pisałyśmy o tym :) pare ciuszków już mam, ale większość zakupów zrobie koło 7-8 miesiąca, jak już bedzie pewna płeć i będzie bliżej rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
tez tak wlasnie myslalam o 7-8 miesiacu chociaz juz nie moge sie doczekac tych zakupów :) ja dopiero 8 lipca bede wiedziala płeć jak sie uda oczywiscie, a czy byla ktoras z was na usg3d bo planuje sie na takie wybrac tylko różne sa opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
a masz jakies przeczucia co do płci??mi wszyscy sie pytaja co czuje co bedzie a ja jakos nie mam zadnego przeczucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet malenka dobrze ze z dzidzia wszystko oki,ale nie rozumiem Twojej gin bo skąd ona może wiedzieć kiedy Ty ruchy poczujesz to może być jutro a może byc za tydzień,a płec mi określił w 16 tyg juz...no chyba ze ma kiepski sprzęt i nie widzi ale jak słysze to zazwyczaj około 20 tygodnia juz wiadomo co bedzie.... Witam nowe przyszłe mamusie:) Agatka ja mialąm 4D robione juz 2 razy,rewelacja naprawde,wszystko dokładnie widac,przezycie nie do opisania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
aha to fajnie ja mowie caly czas obojetnie byle bylo zdrowe, mi wszyscy mowia ze bedzie chlopiec bo brzuch szpiczasty itd zobaczymy..dzieki za krotka rozmowe ide sie troche polozyc moze krotki sen zanim narzeczony wroci z pracy...pozdrawiam bede tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek1989
hej mamusie!!!!:) jesli mogę to chetni się dołacze:):) ja mam termin na 28 listopada:):) nie wiem jak inne przyszle mamy ale ja od pierwszych dni nie narzekam na zadne dolegliwosci zwiazane z ciążą:) to tak jakby jej nie było ale brzuszek powoli rośnie:) a wczoraj sie właśnie dowidziałam ze na 90% bedzie chłopak chociaż to dopiero 17 tydzień:) ale lekarz stwierdził,że widac "fiutka":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weterynarz czy lekarz do cholery?!! Jego zakichanym obowiązkiem jest je zrobić...! Nie zazdroszczę ale z drugiej strony wiem jak ciężko jest trafić na dobrego i rzetelnego lekarza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki jestem w 20 tygodniu ciazy i jeszcze nic nie mam... a wy juz tyle rzeczy macie....rany...chyba musze na zakupy leciec....:))a ja nadal niewiem co bedzie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×