Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Fuksem mi się udało;) Moja mama w ciąży nr 1 też do 5 miesiąca w ogóle nie wyglądała na ciężarną;) ale w ciągu kolejnych 4 miesięcy to nadrobiła ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech tam dlugi moj M dzis byl w pracy niedawno wrocil jutro ma wolne i weekend pracuje wiec nie ma weekendu:( posprzatalam dzis popralam ,rozmrozilam lodowke i szczerze mam dosc jutro nie robie nic:D wczoraj mnie rano zdyscyplinowaly zylaki nie moglam rano ustac na nogach az sie poryczalam z bolu w zyciu nie sadzilam ze to moze tak cholernie bolec:( zbliza sie 20 tc wyznaczony przez mojego gina jako ten ostatni czas zycia bez stresu teraz musimy zwolnic i zaczac uwazac troche mnie to przeraza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też, ale damy radę ;) ja, o zgrozo, właśnie niedawno zaczęłam się ciutnę lepiej czuć ;) A tu zero korzyści z tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
jestem pełna podziwu dla tabelki dziewczyny :) a co do weekendu to mialam jechac jutro nad morze ale pogody nie ma byc to nie ma sensu jechac i w pokoju siedziec! wlasnie zjadlam pizze i nie macie pojecia jak sie objadlam masakra zaraz eksploduje ale to nic jeszcze jem kalarepe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
My z Fasolcią przeniesiemy się na weekend z leżakowaniem na balkon :) złapiemy trochę powietrza. Ja marzyłam dzisiaj o truskawkach ze śmietana ale sklepy pozamykane maskara :( więc dla pocieszenia też objadłam się pizzą a potem czułam jak mój żołądek trzeszczy dziwne, że nie pękłam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małoszka nie martw się, ja w 1 ciąży na usg połówkowe szłam prawie z płaczem, bo wszystkie już mają brzuszki, a ja nie. Lekarz robiący usg stwierdził, że dziecko ma książkowe wymiary, a potem ja w bardzo krótkim czasie się zaokrągliłam. Córcia urodziła się dość duża, bo 3800g i 61 cm. A ja w środę wypucowałam całe mieszkanie i oczywiście potem bolał mnie brzuch, mimo że starałam się uważać. Na szczęście po nospie przeszło. Widzę, że jakość tabelki się poprawiła ;) Was też męczy zgaga? Ja nie spałam chyba do 1 w nocy przez zgagę, mam nadzieję że to tylko tak jednorazowo się pojawiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek..............termin...które dziecko....płeć.........woj. tralalala.............29.........30.10.2011....... ....1....................kuj-pom Ania23L.............23..........1.11.2011. ...........2 .................wlkpolskie Mama Urwisa......28...........1.11.2011............2............. ...małopolskie Julianna_Szcz.....20...........4.11.2011......... ..1...................zach-pom xdaisyx.............25..........4.11.2011......... .. 1. .................zach.pom takietam...........34...........5.11.2011............2.. .................lubelskie Erka................27..........12.11.2011....... ....2.. ..............małopolskie Karolciaaa24.....24...........15.11.2011...........1.. ......chł......wlkopolska agnieszkaj10....34...........17.11.2011............2 ................wlkopolska Zakręcona solniczka..........25..........24.11.2011....... ....1.. ..............małopolskie ch*jna82..........29...........24.11.2011...........3 ..................pomorskie olucha26stka.....26..........24.11.2011.. . .......2. ..............mazowieckie scarlett...........26...........26.11.2011.. .........2................małopolskie skrzatunio.......24...........27.11.2011............1.... ...........mazowieckie Sweet Malenka13.......20...........27.11.2011......... ...1 .....................łódzkie owca na manowcach......37...... ...28.11.2011..............3............. mazowieckie Lusiunia..........25..........17.11.2011..............1 ..............mazowiecki. sosna78..........33............15.11.2011............3 ...............małopolskie mama bąbelkow.........31...........19.11.2011..........3 i 4 ..............wlkopolskie Marcza...........25...........23.11.2011........ .....2 .............mazowieckie iza188..... ......28...........18.11.2011....... ...1 i 2 ............mazowieckie natii813..........29...........26.11.2011........ ..2 i 3 ..............wlkopolskie dorcia112.......39.......... .27.11.2011...... ....3 ...............warm.-mazur Anca87..........23............25.11.2011........ ......1 ...................śląskie agatka87.......24............12.11.2011........ .. ...1 ..............wlkopolskie can_do.........24.............22.11.2011......... ....1 ...............wlkopolskie skrzatunio....24.............27.11.2011. ............1. ............mazowieckie le_soleil........25............24.11.2011........ ......1...... .............. slaskie Kasiek1989....22...........28.11.2011...............?.... ............dolnoslaskie Wiosna81......29............29.11.2011......... .....2... .dz.......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że walczyłyście z tabelką:D Jest pięknie:D Ja wekend w domku, nawet nie mam ochoty nigdzie wychodzic bo bolą mnie nogi;/ w nocy złapał mnie skurcz łydki i myślałam ze oszaleję...piję magnez ale nic nie pomaga narazie:( we wtorek ide do lekarza to sie go poradze... A dzisiaj od 7 rana mam bombardowanie w brzuszku hehe i strasznie boli mnie trzustka !!! ruszyc sie nie moge i nie wiem czy to mozliwe zeby dzidzia ja tak poobijała czy raczej nie? bo zazwyczaj kopie na dole a trzustka to chyba wyżej jest co? Wysłałam własnie mojego na zakupy i mam zamiar zrobic dzisiaj sernik z truskawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja weekend w domciu spedzam. Jutro przywioza mi mebelki nowe i troche przemeblowuje pokoik:) mam zamiar tez zalozyc kablowke bo juz mam dosyc tej telewizji "zwyklej".Apropo brzucha to u mnie jest wiekszy i twardszy na gorze pod biustem niz w podbrzuszu i nie mam pojecia czemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja też od 2 dni sprzątałam w domu a wczoraj miałam gości na grillu prawie do 12 w nocy aż mnie brzuch bolał i dzisiaj już mam dość jestem taka przemęczona że nie robię nic dobrze że mam obiad gotowy tylko podgrzać:)Jednak ciąża to nie jest dobry czas na takie nocne imprezy. Mnie się też wydaję że mam mały brzuch jak na ten tydzień ciąży ale widzę że nie tylko ja tak mam więc nie ma się raczej czym przejmować a cieszyć bo jak nam urosną wielkie brzuchy to będziemy narzekać że nam ciężko i kręgosłupy wysiadają;) Miłego dnia wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna diana kowalska
i jeszcze w kazdy topic sie wpierdala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać są ludzie i parapety, niektórym się nudzi i sobie znajdują rozrywkę ;)Takie posty bez wkładu w topik lepiej zgłaszać do usunięcia i olewać;) Ja tam się tym nie przejmuje, takie szczekaczki na forum w życiu osobistym są na poziomie patologii społecznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Ja sobie czytam niektóre tematy to jestem skłonna stwierdzić że niektóre kobiety to z drzewa jeszcze nie zeszły..np. temat "Czosnek w pochwie! Prosze o rady" no k**** skąd one mają takie pomysły...... ..długi weekend to dla mnie normalna codzienność tyle że w czwartek było wszystko zamknięte:/..coś nudzi mi sie ostatnio straaaaaasznie...szkoda że te prace mam taką nie fajną i nie moge do niej wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
czosnek w pochwie to jest temat nie ma co... :P dziewczyny czy was też kręcą tak kolana?? Nie wiem sama czy to na skutek ciąży czy zmiany pogoda czy dlatego, że brakuje mi ruchu bo ciągle muszę leżeć.... Jak to u Was jest ? :) hmm... tak nawiasem myślałam, że to topic o listopadowych mamusikach a nie ile zarabia mój mąż... ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że wszędzie długi weekend bez szaleństw:) my też spokojnie i raczej w domu, grill ze znajomymi, kino, no ale ta pogoda wszystko popsuła! A dzisiaj miałam sprzątać,a pół dnia przeleżałam, nic mi się nie chciało, jedynie obiad zrobiłam;) nie wiem czemu w tej ciąży mam taki ciągły brak energii, czasem mnie to przeraża, co będzie jak pojadę rodzić, na porodówce zamiast przeć powiem nie chce mi się, nie mam sił!!! Boże co to będzie... czy Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Jestem mamą majowego chłopaka i sprzedaję swoje ciuszki po ciazy a ze rozmiar mi sie zmienial od 38 do 44 w trakcie, to i ciuszki znajdziecie w najrozniejszych rozmiarach, moze ktoraś bedzie zainteresowana to zapraszam na moje aukcje http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=11585699 Dodatkowo systematycznie wystawiam ubranka po mojej 2,5 letniej corci i juz niedlugo po synu bo strasznie szybko rosnie :) Życzę Wam spokojnej ciąży 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, mogłabym spać cały dzień i całą noc gdyby nie potrzeba wstawania do kuchni, toalety i spacer z psem:P A na porodówce będzie tak: - teraz pora przeć - a nie może pan za mnie? Ja już się zmęczyłam skurczami, idę w kime na 20 minut, niech mnie ktoś obudzi jak będzie po wszystkim.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie też :P Znając życie dziecko też przyjdzie na świat w porze drzemki :P Wyjdzie sobie, ziewnie, miauknie z 2 razy i pójdzie w kime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze wiedzialam
ze ta Julianna to jakas dziwna jest ,te wszystkie jej madrosci......a tu prosze wyszlo szydlo z worka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszystkim się chce spać :) Ja ledwie dziś wstałam, gdyby nie mała, to leżałabym do południa. Na szczęście nie gotuję dziś, bo wczorsaj przyszła teściowa i przyniosła gołąbki i kotlety z ryby :D Julianna widzę że masz psychofankę ;) A ja wpadłam w szał porządków, od wczoraj próbuję uporządkować papiery, ale nie jest to takie proste, dawniej mieliśmy wszystkie papiery posegregowane w teczkach, osobno rachunki, osobno umowy, faktury itp, a teraz nie wiem jakim cudem wszystko leży poupychane byle gdzie. To samo z ubraniami. Mam raczej mało ciuchów, ale i tak chodzę w 1/3 zawartości szafy, więc postanowiłam pozbyć się reszty, tylko nie mam serca się do tego zabrać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam psychofanka:P Jakieś babsko, co się w domu nudzi, a odwagi nie ma nawet, żeby sie zarejestrować:P Takie to o kant d**y rozbić i nie zwracać uwagi:P Ja wczoraj cały dzień prawie przespałam, pogoda zdecydowanie nie do życia ostatnio- ciepło, słonecznie i nagle BUM! deszcz, chmury, ciśnienie skacze, opada;/ ble:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
z tym spanie to jakaś maskara jest nie zdążę się dobrze obudzić jak zaraz chce mi się spać i już myślę o drzemce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zdrzemnęłam, ale przyszła sąsiadka i mnie obudziła . Idę sobie zrobić kawę, wprawdzie to już druga dzisiaj, ale tamta się nie liczy, bo nawet do połowy nie wypiłam, jak córcia mi ją wylała za pomocą piłki. U nas beznadziejna pogoda, cały czas padało, teraz dopiero wyszło słońce, ale chmury są. A na pociechę kupiłam sobie kwiatka w biedronce, jest dość duży i nazywa się polyscias. Mam nadzieję że będzie rósł. A małe kopie i kopie, jemu się spać nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tak z tym spaniem ja tylko mam chwilę wolną żeby oglądnąć jakiś film albo poczytać to ja oczywiście idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się ostatnio poważnie baaaaaaaaaardzo nudzi :/ Już wszystkie filmy obejrzałam,wszystko posprzątałam(ile można) ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×