Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Dziewczyny ja zwariuję ... w nocy dopadł mnie taki ból zęba ze myslałam ze włosy sobie powyrywam ... o 8 poleciałam do dentystki u mnie na osiedlu , i stwierdziła ze mam całe dziąsła popuchnięte i krwawiące od ciąży i ze mam zapomniec narazie o kanałowym tylko te dziąsła leczyc... ja juz nie wiem kogo słuchac bo wczoraj byłam u innej to powiedziała ze kanałowe do zrobienia... Wiec teraz kupiłam specjalna szczoteczke , płyn meridol i dentosept i mam nadzieje ze to zejdzie bo wygladam strasznie:( aaa no i w nocy strasznie nogi mi drętwiały;/ czuje sie jak babcia na serio... Wy tez macie takie problemy? Juliana nie martw sie ja tez nie ma sie w co ubrac, bluzki które kupiłam ms temu sa juz za małe w brzuchu;/ teraz nosze tylko leginsy i do tego koszulki bo tylko to jest rozsciągliwe i sie mieszcze;) Niech już będzie ten listopad bo czuje ze sie sypie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj znowu zaczął boleć zatruty ząb, poza tym mam problemy z wejściem na 2gie piętro bez zadyszki, chyba, że jest odpowiednia pogoda, wtedy jakoś daje radę. Poza tym odpycha mnie ostatnio prawie każdy rodzaj posiłku, mam niesamowitą zgagę po żelazie.... Ech. Masz racje, niech już będzie listopad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
karolciaa dentosept napewno pomoze na dziąsła moj czasem go używa i jest zadowolony!! a myslalam ze tylko ja chcialabym zeby byl juz listopad hehe :) juz tylko w 2 pary jeansow sie mieszcze i zadyszke tez łapie jak jestem na 2 pietrze a mieszkam na 3... no i strasznie jestem leniwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
co do zgagi to na szczescie nie mam a jesli chodzi o dretwienie nog to znam to!!co noc mi dretwieja i pupa tez masakra!!nie wiem jak juz mam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Scarlett mieszkam w bloku i mam 2 koty i nie ma problemu...:) oprócz tych kwiatów... Moonia też miałam krwiaka co prawda nie tak dużego jak ty ale sie wchłonął, brałam duphaston 2 x dziennie i od miesiąca nie ma po nim śladu więc spokojnie, najważniejsze żebyś się nie stresowała i nie miała w głowie czarnego scenariusza...:) będzie dobrze Ja śpie jak kamień, wszyscy sie śmieją że "jakby co to przenieść w bezpieczne miejsce i przykryć"... nic mnie nie rusza ale za to jak sie budzę to mam wrażenie że kręgosłup w krzyżu to sobie wygryzę...:( wrak ze mnie... ale na szczęście do listopada juz coraz bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na skurcze lydek magnez i tylko to wam pomoze zreszta na skurcze macicy tez dziala:) Ja mam dzis wizyte u chirurga naczyniowego mam nadzieje ze wszystko jest ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama bąbelków to ciekawe co napisałaś o tym magnezie, to,że działa na skurcze mięśni to wiem, ale jakoś nie pomyślałam,że na macicę też. Ja biorę 2 razy dziennie no-spę forte, niestety skurcze mam solidne:( ale zastanowię się nad tym magnesem, albo raczej zapytam lekarza;) dziewczyny o szkołach rodzenia słyszałam wiele, ale w 1 ciąży nie chodziłam, mamy raczej sobie chwalą, ale najbardziej atmosferę i zapoznanie się z mamami z tych samych okolic, później często utrzymują dalszy kontakt, więc myślę, że to ogromny plus;) a oprócz tego ponoć mija paniczny strach przed porodem, ale nie słyszałam, żeby tak naprawdę to czego się uczyły, co trenowały przydało się przy porodzie, każdy poród jest inny, każda kobieta jest inna, wszystko inaczej przeżywa, inaczej odczuwa, także choćbyście nie wiem ile się nasłuchały o porodach, ile naczytały, naoglądały, to i tak wasz poród będzie inny:) tak samo jak kobieta rodząca po raz drugi czy kolejny zawsze mówi, że każdy był inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pójdzie to bede jak apteka hehe bo ciagle cos... z tym drętwieniem nóg musze zapytac lekarza o jakas masc czy cos moze cos na to jest bo oszalec mozna juz próbowałam spac z nogami do góry itd ale to nic;/ widze , ze nie tylko ja mam problemy z tymi wszystkimi dolegliwosciami...w bólu krzyza ulge basen przynosi naprawde polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Jeśli chodzi o ten magnez na skurcze macicy to chyba coś w tym jest, bo ja mam np skurcze macicy to biorę no-spe forte i magnez w szpitalu tez mnie tak szpikowali :) Ciuchy ja ostatnio już płakałam bo zostały mi tylko legginsy i dwie pary dresów do ubrania plus kilka bluzek :) mąż się ze mnie śmieje a ja przeżywam kryzys życiowy do tego dręczą mnie "pryszczyki" na twarzy :( Czekam już na ten listopad ale wtedy to już będziemy się turlać :) Ja mieszkam na 3 piętrze i jak mogłam chodzić to tez miałam problemy żeby wejść bez zadyszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekać listopada, mam tylko nadzieję, że ze szpitala wyjdę w normalnych dżinsach (po 1 porodzie mi się to udało). A magnez też biorę 2x dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie, nie piszę na forum bo nie za bardzo mam czas ale troszkę Was podczytuję. Wczoraj byłam na wizycie u mojego gin., zrobił usg i powiedział że na 99 % będzie dziewczynka. Strasznie się cieszę, mój synuś też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdej ciazy bralam magnez i w tej tez biore od poczatku wlasnie zeby nie brac no spy:) magnez mi wystarcza znosi skurcze a nawet bolesnosc wiezadel.Co do skurczy w lydkach takich nocnych to wlasnie efekt niedoboru magnezu i jest to calkowicie normalne na tym etapie ciazy wiec spokojnie zobacczysz zaczniesz uzupelniac lydki same sie uspokoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu biedactwo, Ja mam problemy z zębami, a dokładnie z dziąsłami. Na poczatku ciąży (gdzieś 7 - 10 tydzień) miałam okropne bóle z jednej strony i spuchnięte dziąsło i myślałam, że mam jakieś ubytki. Okazało się, że nie. Dent, do której chodzę na stałe stwierdziła, że właśnie dziąsła są w nienajlepszym stanie przez hormony i tendencje rodzinne do słabych dziąseł i że prawdopodobnie mam też podrażniony nerw. Dostałam pastę i płyn Meridol, pastę na dziąsła AJONA (genialna pasta) i zalecenie zmiany szczoteczki na soniczną. Dokupiłam do tego jeszcze Dentosept i płukałam to dziąsło wodą utlenioną. Pomogło. Na razie się nic nie odzywa z tamtej strony, czyli chyba bóle adaptacyjne, tak jak mówiła dentystka. Niemniej co do krwawienia dziąseł to są niemal krwotoki przy myciu. W pierwszej ciąży tak nie miałam. Krwawienie dziąseł w ciąży jest podobno spowodowane wysokimi stężeniami hormonów, czyli niby dobrze, bo ciąża jest bezpieczna, ale jest to bardzo dokuczliwe i musi być pod kontrolą. Co do leczenia kanałowego to nie wiem, bo u mnie nie stwierdzono takiej potrzeby. Możliwe też, że u Ciebie też nie ma ubytku. Nawet nie wiedziałam, ze dziąsło, tudzież podrażniony nerw może aż tak boleć. Też byłam pewna, że to jakieś ubytki. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do magnezu też biorę cały czas. W pierwszej ciąży jak pojawiły się skurcze miałam najpierw inny magnez, a później mocny - Magnex B6, a teraz biorę Blue Mag B6 i wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie że dopiszę się do tabelki Nick...wiek...termin porodu.które dziecko płeć.woj. tralalala...29...30.10.2011.1.kuj-pom Ania23L.23...01.11.20112.wielkopolskie Mama Urwisa.28...01.11.20112.małopolskie Julianna_Szcz.20...04.11.20111.zach-pom xdaisyx...25...04.11.20111 .zach-pom takietam..34...05.11.20112.lubelskie Erka27...12.11.20112 .małopolskie agatka87.24...12.11.20111 .wielkopolskie Karolciaaa24..24...15.11.20111.wielkopolskie sosna78...33...15.11.20113.małopolskie agnieszkaj10...34...17.11.20112.wielkopolskie Lusiunia..25...17.11.20111.mazowieckie iza188.28...18.11.20111,2.mazowieckie mama bąbelków.31...19.11.20113,4.wielkopolskie can_do24...22.11.20111.wielkopolskie Marcza25...23.11.20112.mazowieckie Zakręcona solniczka...25...24.11.20111.małopolskie ch*jna82.29...24.11.20113.pomorskie olucha26stka..26...24.11.20112.mazowieckie Anca87...23...25.11.20111.śląskie scarlett26...26.11.20112.małopolskie natii813..29...26.11.20112,3.wielkopolskie skrzatunio..24...27.11.20111.mazowieckie SweetMalenka1320...27.11.20111.łódzkie dorcia11239...27.11.20113.warm-mazurskie owca na manowcach..37...28.11.20113.mazowieckie le_soleil..................25...24.11.2011.śląskie Kasiek1989............22.....28.11.2011. dolnośląskie Wiosna81........29. ..29.11.2011. 2...dz.... maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dzięki Bogu biorę tylko witaminki i od czasu do czasu no-spę... mam nadzieję że się to nie zmieni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Urwisa mi własnie dzisiaj dentystka powiedziała ze to od hormonów,mam całe dziąsło spuchniete tak ze buzi nie moge otworzyc,tez zapisała mi meridol,dentosept i specjalna szczoteczke z lacalut do masowania tych dziaseł i ulga jest ale mam nadzieje ze ta opuchlizna zejdzie jeszcze... później wysle mojego po magnez do apteki moze cos pomoze na te skurcze... a teraz posiedziałam sobie na allegro i znalazła łóżeczko i leżaczek który napewno zamówie bo jest rewelacyjny jak dla mnie:) http://allegro.pl/lozeczka-kojce-wibracje-dzwieki-max-opcja-gratis-i1654812303.html http://allegro.pl/fisher-price-bujaczek-3w1-fotelik-t4145-i1653188544.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wiosna, gratuluję córci :) Ja czuję, że też będę miała córcię - już drugą :) Ja też powinnam płukać dentiseptem, (krwawiące dziąsła) ale ostatnio to zaniedbałam. Przed ciążą używałam sensodyne i elmexa, ale jak zaszłam w ciążę strasznie mnie mdliło po tych pastach, po elmexie szczególnie, więc przerzuciłam się na zwykłą colodent. Na szczęście w ciąży krwawienie z dziąseł się nie nasiliło. Karolcia bujaczek super, ja chyba też nad takim pomyślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również gratuluję... My byśmy bardzo chcieli córcie ale jak znam życie będzie chłopak...:/ Poza tym cały czas mówimy młody, on lub inne formy męskie ale niedługo może będzie miłe zaskoczenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia naprawdę super ten leżaczek bujaczek;) ja też mam fisher price tylko inny model i bardzo sobie chwalę, chyba jedyna rzecz, która mi po córci została, bardzo dobra jakość no i wygląd, co najfajniejsze Karolcia to by Ci fotelik pasował do tego pierwszego łóżeczka:) naprawdę fajne obie te rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzę że temat o dziąsłach mi tak koło 10 tygodnia krwawiły dziąsła ale teraz mi to przeszło .Ale musiałabym iść do dentysty bo mam jednego zęba ukruszonego i plombę do wymiany.Witaj wiosna gratuluję dziewczynki:) A skurczy na szczęście jeszcze nie mam w ogóle jak na razie to mi się wydaję że jakoś łagodnie przechodzę tą ciąże bez gorszych dolegliwości:)Oby tak dalej:)Mam nadzieję że z dzidzią tak samo w porządku bo wizyta dopiero 4 lipca .Może będę miała robione to badanie połówkowe. Karolcia bardzo ładny bujaczek:) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
leżaczek jest naprawde super ale co do łóżeczka to ja kupie raczej drewniane..na poczatku tez myslalam o takim turystycznym ale jednak wole tradycyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tez ten leżaczek za 185zł :) w smyku widziałam za 289 wiec róznica kolosalna... łóżeczko kupuje turystyczne bo w moim przypadku praktyczniejsze, ale drewniane tez sa sliczne... Ten meridol co poleciła mi ta dentystka naprawde super, dziąsło nadal jest spuchniete ale przynajmniej nie boli az tak bardzo,mysle ze bede cały czas profilaktycznie stosowac ta paste i płyn bo podejrzewam ze w moim przypadku sytuacja sie powtórzy za jakis czas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
karolciaaa ja tez chce taki bujaczek wydaje mi się, że to super sprawa :) chciałam go już zamówić ale chyba za wcześnie trochę ale boje się żeby później ceny nie podskoczyły... U mnie też na 99% dziewczynka lekarz powiedział mi to już w 13tc :) trochę byłam zdziwiona ale skoro tak to ja się cieszę ale wszystko może się zmienić jeszcze są przypadki, że przez całą ciąże lekarz mówi jedną płeć a na porodówce wyskakuje niespodzianka i płeć jest inna :) A jeśli chodzi o dziąsła to jakoś na razie jest nieźle mam nadzieję, że mi się to nie przyplącze wystarczy mi mój "pasożyt" krwiak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dobrze że nas jest tak dużo:)jest co czytać:)a mam pytanie jest może jakaś dziewczyna z Warszawy? Ja to ogólnie nie mam na co narzekać,wiadomo nie czuje się super ekstra ale jako tako funkcjonuje:)..czekam na listopad bo nie moge się doczekać dzidzi:) Muszę sie wybrać też do dentysty ale u nas jest tak drogo.....że szkoda gadać i sie zamartwiać... Mój kot strasznie rozrabia..już jestem bezsilna,rozwala wszystko,skacze,gryzie,drapie..można ją pogłaskać jak śpi heheheheh:) obawiam się o dziecko...zobaczymy jak to będzie..nie wspomne już o tym że raz mi wyskoczyła z balkonu i musiałam po nią latać na dół..małpa jedna wredna...weterynarz powiedziała że z czasem się uspokoi ale już tyle czasu mineło że szczerze wątpię... Obawiam się jeszcze powrotu do pracy ale to jeszcze kupe czasu..na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już niestety w pracy, ale jutro laba można będzie pospać i odpocząć, pozdrawiam gorąco i życzę miłego dnia, bo zapowiada się upalnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna Witaj:) Dziewczyny wstałam i pierwsze co to dziele sie z Wami tym co wczoraj mi sie przytrafił:) Wieczorem dokładnie 22.25 leżymy sobie i nagle takie bum bum bum w brzuch az byłam w szoku!!!Pierwszy raz zapodał takie kopniaki ze narzeczony czuł bo tak tylko ja czułam ze tam sie rusza ale wczoraj to było juz konkretnie i tak przez godzinke co pare minut dostawałam serie kopniaków:D To mi wynagrodziło wszystko te bolace dziąsła,drętwienie nóg itd...to było cudowne:D i Zycze Wam wszystkim zebyscie tez mogły jak najszybciej to poczuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Hej kobietki :) hehe karolcia zazdroszczę Ci tych kopniaków :) też bym tak chciała :) ja czuje na razie tylko takie "łaskotanie" pytałam lekarza czy tak wcześnie mogę czuć ruchy dziecka bo niby książkowo jest od 20tc chyba, ale gin powiedział, że tak bo jestem szczupła. Więc póki co pocieszam się łaskotaniem :P wiosna współczuje Ci siedzieć w pracy dzień zapowiada się ładny ale coś mówią w tv że ma padać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . Wczora byłam u fryzjera podciełam włosy i zrobiłam pasemka. Babka sie śmiała że drabinke następnym razem sobie wezmie na tak długie włosy :) karolciaa ja miałam wczoraj to samo i chciałam to nagrać i jak zaczynałam to przestawał sie ruszać. :) a ja z dzidzia już mamy zabawe :) jak pukam w lewą strone brzuszka to mały przetranspotowuje sie na prawa i tam kopniaczka daje . Jak pukam w prawą strone brzuszka to idzie na lewo i tam puka mnie :) przeważnie wieczorem jak leże to sie tak z fasolcią bawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×