Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość agatka87
tak duza czesc z nas ma na poczatku lipca wizyte i kazda liczy na to ze sie dowie płci, ja tez :) erka masz racje z tymi rozmiarami ja tez jak przykladam to nie zawsze sa rowne a niby te same rozmiary, ja juz dawno stracilam kontrole nad kupowaniem wczoraj robilam segregacje i troche tego jest ale masz racje przynajmniej nie bede musiala codziennie prac.. dzisiaj bylam w hurtowni i kupilam skarpeteczki słodkie i rajstopki na zime nie wiem czy je wykorzystam bo nie wiem czy na pajacyki sie ubiera jeszcze rajstopy chyba nie co??hehe nie mam doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie ja mam dzis polowkowe o 19.40 juz sie nie moge doczekac choc tez sie denerwuje bo to wazne badanie dla dzieci:) trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok zobaczymy czy nasze przewidywania co do plci sie sprawdza:) mam nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
mamo bąbelków trzymamy kciuki !!! :) Musi być dobrze i płeć też będzie dobra :P u mnie się potwierdzi płeć chyba za 4 tygodnie dopiero :( trochę się to u mnie opóźniło no ale ważne aby Fasolka była zdrowa :) Kurcze już tyle ubranek macie ja dalej nic i nie wiem ciągle na co się zdecydować ile jaki rozmiar :) masakra jakaś :) w końcu listopad mnie zastanie z tym wszystkim hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny macie ze juz na poczatku lipca macie polowkowe i poznacie plec:) ja dopiero 15 lipca ide do gin i moze laskawie-jak ja ublagam da mi skierowanie na USG(czyli jeszcze 3 tyg czekania). Moja gin twierdzi ze zazwyczaj daje takowe skierowanie ok.26 tygodnia ciazy ale moze dac mi wczesniej. Czyli ok poczatkow sierpnia sie dowiem co i jak:) Mowicie o szkole-ja zaczelam nauke w styczniu 2011 w policealnej szkole w kierunku kosmetyka, ale jak dowiedzialam sie o ciazy to odpuscilam. Dzisiaj bylam odebraac papiery ale babeczki w sekretariacie namowily zebym jednak sprobowala od pazdziernika, bo moze sie uda. Podpisalam papiery ale i tak mysle ze nie zdolam pogodzic opieki nad dzieckiem, babcia, mieszkaniem. Tymbardziej ze moj TZ pracuje cale dnie a czasami wyjezdza na tygodnie. Co do ubranek-to ja narazie mam 3 body i bluzeczke:D nie moglam sie juz opanowac od zakupy tego, mimo iz rozmowa z moim TZ wyglada tak: TZ-nie kupuj nic bo nie znasz plci JA- ale bede kupowala neutralne kolory TZ-ale przeciez kazdy ciuszek czy cos ma inny kroj i wzor, ktory pasuje do plci :) i taka rozmowa;p poki co uwiielbiam chodzic po sklepach wiec kupuje to co moze sie przydac, ale nie kupuje wszystkiego co mi wpadnie w oko, kupuje w rozwaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-3w1-0-18-kg-t4145-i1683588155.html to jest link do leżaczka:) Ja dzisiaj byłam na basenie i troszke sie poopalałam i ochłodziłam w wodzie bo u nas upał okropny... Mama bąbelkow trzymamy kcuki:) Życzę Wam dziewczyny zebyscie jak najszybciej poznały płec i mogły mówic do brzuszka moja córeczka albo mój synus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
mamo babelkow tez trzymam kciuki napewno bedzie dobrze ja po raz drugi dzisiaj bylam na zakupach i co oczywiscie znowu kupilam cos dla malenstwa teraz juz naprawde musze sie opanowac bo wszystkiego nie wykorzystam a czasmi biore cos bo mi sie podoba a nie wiem czy bedzie przydatne... :) na taki lezaczek to musze namowic kogos z rodziny :) chcieli wnuka/wnuczke to niech kupuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka każda z nas tak ma:) jak się coś spodoba to do kasy;) a później się okazuje, że ( tak jak u mnie) mamy 14 sztuk pajacyków;) ale jak tu nie kupować skoro tak kusi!!!! wszystko takie piękne, a tak naprawdę ciuszki to najmniejszy wydatek, później wózek, fotelik, wanienka, łóżeczko, pościel...aż strach myśleć jakie kwoty na to pójdą! a ciuszków ciężko sobie odmówić, no i w końcu jakoś muszą wyglądać te młode damy i młodzi dżentelmeni jak przyjdą na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ja dzisiaj w strachu rano silnych bóli dostałam , biegunka i na dodatek tego dziecko tak słabo sie rusza . Dziennie zawsze z 20 do 30 kopów dostaje a dzisiaj raptem 6 od rana :( czekam za mama bo chce do szpitala jechać bo sie nie pokoje strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie denerwuj sie bo napewno wszystko jest ok ale jedz spr do szpitala dla pewności! trzymam kciuki i daj znac co i jak! Mnie dziewczyny tez kusi zeby kupowac wszystko ale próbuje sie hamowac ... co ms kupie jakas jedna droższa rzecz zeby pozniej wszystko nie spadło na raz, a ciuszki kupie we wrzesniu bo mam outlet smyka koło siebie wiec napewno beda fajne promocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Aniu trzymaj się! Wszystko będzie ok!!! Teraz widzę plusy tego, że muszę leżeć, bo jak bym tak zaczęła latac po sklepach to szafę już bym miała pełną maleńkich ubranek tych potrzebnych i tych mniej potrzebnych a mój M z bólem serca sprawdzał by stan konta :):) ale to nic i tak sobie radzę :) O! Kobietki może Was się poradzę, chodzi mi o wanienki póki co to tylko przypadkiem przewinęły mi się gdzieś tam przed oczami i zastanawiam się jaką długość tej wanienki była by praktyczniejsza ja znalazłam póki co tylko 86cm (chyba) i 100cm jak myślicie jaka będzie lepsza ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła wiecie co stwierdzili że to jest nic nie pokojącego nawet palcem nie dotkneli nic. Jutro do swojego ginekologa pojade. W szpitalu na pogotowiu kazali leżeć jeśli do jutra nie przejdzie zgłośić sie nosz kuźwa szok takie h**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to przeszłam...normalka...wiesz,musisz umierać wtedy zaczynają myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia a racja. A byście widziały jaka furia we mnie weszła no złość niesamowita a pózniej sie słyszy źe coś sie dzieje i nfz ma żal że ludzie ciągną odszkodowanie za niedopatrzenia cholerne przygłupy w tych szpitalach pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przykre jest to co Cię spotkało:( najlepsze rozwiązanie to faktycznie iść do gina prowadzącego, on z pewnością nie zbagatelizuje. a jakie te bóle masz, twardnieje Ci brzuch? ja miałam jakiś czas temu też okropne bóle, zaczęły mi sie w niedziele, więc cały dzień leżałam i jadłam no-spę, wieczorem ból miałam aż pleców ( w krzyżach) i dość twardy brzuch, byłam przerażona,że coś może się stać, no spa nie działa, poszłam do gorącej kąpieli, pomogło trochę, w poniedziałek ból od rana, zadzwoniłam do gina, kazał przyjechać do szpitala, akurat miał dyżur i wiesz co okazało się,że to naprawdę nic złego, z dzidzią było wszystko ok, macica nie była obkurczona, także super, a brzuch bolał, bo się po prostu rozciągał, chwilę później okazało się,że faktycznie tak nagle mi bimbał wyskoczył;) no-spę miałam zażywać 3 razy dzienni przez tydzień i przeszło, po tym czasie nie miałam już takich problemów ale Ciebie dobrze rozumiem, ja też strachu się najadłam, ale piszę Ci to wszystko, żebyś wiedziała, że to naprawdę może być drobnostka, oczywiście sprawdzić trzeba czym prędzej, ale nie martw się na za pas, jak masz no-spę to sobie zjedz, ja bym dzisiaj na wieczór zjadła jedną, jutro rano drugą i do lekarza, chyba, że nie są to takie skurczowe bóle to nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisze je jak najlepiej. No więc tak leżałam i chciałam wstać i złapał mnie taki kłujący ból który sie rozciągał wzdłuż brzucha tylko po bokach z czego z lewej aż na pośladek wchodził ruszyć sie nie mogłam przez jakąś minute ale powtarzał sie co chwile po tym bólu dzieciątko sie wogóle nie ruszało próbowałam poruszać brzuchem ale nie reagowało a na dodatek biegunka mnie wzięła. Teraz kopie co jakiś czas ale nie tak jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Aniu Maluszek może się mniej rusza właśnie ze stresu, czuje Twoje zaniepokojenie i sam nie czuje sie pewnie i przez to nie kopie nie wiem sama, powodów może być tysiące, ale ja bym była dobrej myśli, jęśli nie masz jakichś plamień to raczej powinno być dobrze tylko ta biegunka...wiesz to też może być z nerwów, albo jakiś wirus, co też nie byłoby dobrze mnie jak tak z boku bolało lekarz mi mówił, że to więzadła podtrzymujące macicę się rozciągają i stąd może być ból odczuwalny właśnie po pokach, lub z jednej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania idź lepiej do swojego ginekologa. Dziwię się trochę, że żadnej kroplówki nie dali na rozluźnienie. A usg chociaż zrobili, czy z dzieckiem wszystko w porządku? Monia wanienka lepsza większa :) Mamo Bąbelków jesteś? Wszystko w porządku z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem wlasnie wrocilam wszystko jest ok dzieciaki rozmiarowo na 20 tydzien wszystkie narzady ok i ...SA CHLOPAKI DWA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje:D U mnie same dziewczyny się urodziły,to może...mogę być wyjatkiem...................poważnie ani jeden chłopak(jako pierwszy) same dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bąbelków Gratulacje:) Jestem ciekawa czy na naszym forum bedzie wiecej dziewczynek czy chłopców... Aniu koniecznie rano zgłos sie do swojego gin bo mimo wszystko nie mozna lekcewazyc tych bóli... Moglas za zadac USG albo zeby ci napisali ze odmawiaja o potem jakby cos sie stało to oni niewinni...tragedia jest w tych szpitalach! Ja dzisiaj dzwoniłam do kumpeli zeby sie dowiedziała ile kosztuje opieka położnej tu u mnie w szpitalu w ktorym chce rodzic zobaczymy ile zazada sobie bo tak to niewiadomo na jakie babsko sie trafi... Dobranoc dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja kiedys zażądałam takiego papieru od internisty ze mi odmówił pomocy :D ... od razu mu się odwidziało a propo dobranoc......3 noc się meczę...bezsenność całkowita mnie złapała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczynki. Bo to jest polski porypany świat usg palcem nawet nie dotkneli no troche brzucha pomacali jakby przez skóre dziecko miało im powiedzieć że coś jest nie tak. Masakra jakaś z tymi lekarzami jest. ale już ja im dam jeśli (tfuu) przyszło by co do czego na oddział do nich trafie odechce im sie takiego traktowania . Wiem mścita jestem ale kurcze trzeba oko za oko no i bronie swoich dzieci jak lwica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wiec odpowiadam -od poczatku lekarz mowil ze dwujajowe moze dlatego ze jednojajowe dwuowodniowe dwukosmowkowe zdarzaja sie tak sporadycznie ze prawie nigdy, dwa jaja wytwarzaja sobie osobne owodnie kosmowki itd a przy podziale zwykle maja cos wspolnego i to je odroznia ,w zasadzie tylko badania genetyczne po narodzinach moga nam powiedziec ilu jajowi sa chlopcy:) choc lekarz raczej nie ma zludzen ze sa z dwoch jajeczek ale przeciez to tak malo wazne:) ale wczoraj uslyszalam cos od niego o dwunaczyniowej pepowinie choc on nie powiedzial ze tak jest nocka z glowy:( rano z nim rozmawialam i zapewnil ze doliczyl sie trzech naczyn u obu chlopcow wiec moge odetchnac,tak myslalam ze gdyby jednak cos znalaz to juz bym dzisiaj byla u niego na oddziale:) wiec wszystko jest w najlepszym porzadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
mama babelkow gratuluje 2 chlopaki super!! ja dzisiaj mam lenia strasznego wstalam po 10 do pracy nie poszlam jutro ide na badania i chyba wejde do mojej ginekolog po zwolnienie bo juz mi sie nie chce tzn jestem leniwa przez ta ciaze chodzic do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Hej kobietki :) mamo bąbelków gratuluje chłopaków!!!! Aniu nie martw się ja tez ostatnio u lekarza mówiła, że mnie kuje tak z boku czasem to powiedział, że tak może być i najlepiej ułożyć się na boku... bo ja ostatnio leżałam na plecach i kichnęłam jak mnie zakuło to nie dałam rady się przekręcić na bok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama babelkow - ależ zazdroszcze, dwóch chłopaków, niezła frajda;) ania mam nadzieję, że u Ciebie wszystko już ok, w szpitalach niestety pracują wypalone chamy często, ludzie, którzy tak dawno stracili powołanie, że już nawet nie wiedzą czym ono jest;/ wredne zgorzknialce:/ Ja również dzisiaj cały dzień lenia mam, najchętniej rozłożyłabym gdzieś na balkonie, albo na trawce w parku leżak z parasolką, do tego lodówka turystyczna z owocami, batonikami i wodą, dobra książka, i tak mogę przeleżeć do końca lata :D Wczoraj ważyłam się u rodziców- kolejny kilogram do przodu, łącznie to już 9 kg od początku ciąży :D W Listopadzie, trzeba będzie kilku ludzi, żeby mnie wnieść na porodówkexD Bo jak taki wielorybek padnie to już się nie podniesie hehehe :) A jak tam apetyty i kopniaczki :)? U mnie ostatnio szał na kabanosy i kiełbase polską, aż jestem w szoku :D A kopniaczki coraz częstsze i mocniejsze, czasem rano przebudzam się i czuje jak maluch już szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×