Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Can_do mam naszą klase jeśli też masz to wyszukaj mnie . Imie nazwisko w mailu i wpisz środa wielkopolska lub śrem powinno wyskoczyć . Szare zdjęcie mam jako głowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam facebooka wiec jak któras ma wyslijcie na meila link to dodam do znajomych...mozna tez załozyc konto na fejsie nasze bo widziałam ze tam dziewczyny maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zalogowałam się bez problemów na onet :) Myślę, że to świetny pomysł - takie wspólne miejsce tylko dla nas! Magslom - ja kupiłam go dyszkę taniej, za 89,99. Wygląda tak : http://imageshack.us/photo/my-images/828/zdjcie000d.jpg/ (jakość zdjęcia do kitu - robione telefonem ). A konto mam tylko na fejsie - z naszej klasy zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia 83
Hej mamuśki, ja też miałam ciążką noc, boli mnie spojenie łonowe coraz bardziej, zwłaszcza jak się przekrecam z boku na bok lub za duzo chodze. U was tez tak zimno na dworze u mnie masakra. Poszłam na targ chciałam jakieś buty kupic-a kupiłam czapke bo mi strasznie zimno było hehe. Ja równiez poproszę o maila hondaax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale widze ze nie masz tam aktualnych foteczek...:) oj nie ladnie :P a fotka Młodego w wannie- bomba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie będe wstawiać zdjęcia swoje, synka i maludy . Fakt synek ma czasami takie miny że idzie sie uśmiać :) dzięki mam więcej tak zdjęć , nie które takie że idzie sie totalnie polać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia 83
Dziewczyny proszę o maila. hondaax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po sniadanku mam cukier 92, ale jestem szczesliwa:D U ginekologa z mala wszystko ok, waga nie wzrosla(kolejny powod do szczscia):D, serducho bije strasznie mocno:) Tylko nie wiem co sobie na obiad zrobic, bo bez gazu to ciezko;/ z tego wszystkiego jeszcze sie ciesze bo wylicytowalam torebke, za swietna cene;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Dziewczyny,prosze o meila Sylax81@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na poczte onet swój link do facebooka,dziewczyny które maja tez niech wysla zaproszenie tam napewno bede miała aktualne zdjecia maluszka itd;) Wysłałam meile z loginem do tych które dały meila:) Te które maja nk moga na onecie zostawic imie nazwisko to sobie zdjecia podejrze chociaz na nk bo mam tam jakies konto fikcyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) U mnie pogoda paskudna tzn w sumie raz jest słońca a raz leje jak z cebra. Jeśli chodzi o pieluszki póki co mam dwie paczuszki huggies z wycięciem na pępuszek :) resztę dokupię później tzn po porodzie :) u mnie nocki mijają nie najgorzej wstaje tylko na siku i to tylko raz :) a jeśli chodzi o zgagę to nie obżeram się już tak i zgagi nie ma, lekarz mi powiedział, że zgaga bierze się u mnie z tego, że za dużo jem :) joanna_r super ten kombinezon :) a to mój mail bonik13@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez na onet wyslalam link do fejsa...:) Kuzwa zaczynam sie stresowac wyjazdem...:( niby jeszcze ok 5 miesiecy ale patrzac na to jak mi ciaza zleciala to wiem jak szybko zleci te kilka miesiecy... zwlaszcza po porodzie czas zacznie zasuwać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super zdjęcia!!Marta brzusio cudowny!!! ja miałam dzisiaj cos pozałatwiac ale mam taki ból pleców ze ciezko mi po domu sie wogóle ruszyc i na dodatek jakos grypowo sie czuje...robie rosołek i leze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też poproszę o te dane do konta na onecie;) kaska84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem bez fb i nk, ale już szukam kabla od telefonu lub aparatu i coś swojego wyśle. Może mi to trochę zająć, bo wszystkie rzeczy mam w kartonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety fejsa nie mam i tak już mam tyle haseł do zapamiętania że starczy chyba :) ale karolcia jak chcesz podejrzeć na nk to wpisz moje imie nazwisko i środa wielkopolska powinna ci wyskoczyć moja osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to ja też nie najlepiej się czuję:( chciałam dzisiaj się wybrać na zakupy, ale niestety nie jestem w stanie ujść 10 metrów:( tak mnie kuje w pochwie:( jakby mi ktoś szpile wbijał:( nie mam siły nic robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) Ja też poproszę o dana na naszego maila :) To jest mój adres e-mail: aniap_87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×