Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Powiedzcie mi dziewczyny jak to dokładnie liczyć. Jesli jestem w 10 tygodniu czyli w 8 od zapłodnienia to w którym tygodniu kończy sie 1 trymestr, czy w 12 / 10 tydzień/ czy w 14/12 tydzień życia dziecka/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Aktualizuję: Gosiek_76..........35........Katowice...............8.... .... .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ... ... ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................8... ... . . ....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................6 ........... ..20.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................6... .. .... . ..24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk..................7.. . ........ . .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle....6....... .. . ...28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........10. ....... ... .03.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............8... ... .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... ..........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy...............9..... ........ ...07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz.................5... .............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź..................6. ................29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9................. .08.12 .. MISIA ANULA......27...........kraków................7............ ..? doooorka11......19...........Bielsko Biała...........6..........24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............7.... ..........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............10... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........9...... .........5.12.2011 Mama Oliwki....... 26............Płock...........7...............23.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1311
Lasencje! Tym pajacem "z dylematem" się w ogóle nie przejmujcie. Na każdym forum pojawia się takie zgniłe jajo, które nie może znieść pozytywnej energii i optymizmu, jaki z nas bije... Podejrzewam, że to nawet nie musi być facet, tylko jakaś sfrustrowana Dziuńka, chce nam dolać łyżkę dziegciu do naszej beczułki miodu. Najlepiej nie reagować na takie prowokacje i konsekwentnie je lekceważyć. A co do mnie? Jest super. Nie mam żadnych dokuczliwych objawów póki co. Apetyt dopisuje, wysypiać się wysypiam jak susełek - chociaż fakt wstaję wcześniej niż kiedyś... Brzusio wywala od czasu do czasu, ale to raczej wzdęcia albo zatrzymywanie wody niż mój Bąbelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska - tygodnie liczy się od dnia ostatniej miesiączki. Czyli 12 tydzień kończy się licząc od momentu ostatniej miesiączki, czyli u Ciebie za 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wtedy kończy mi się pierwszy trymestr??? Dziwne to dla mnie bo zawsze mi się wydawało żetygodnie powinno sie liczyc od momentu zapłodnienia a nie od zakończenia ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jestem nowa ale chetnie sie przyłącze ;p to moja pierwsza ciaza, termin wg usg mam na 14 grudnia , 8 tydzien ale niestety juz wyladowalam w szpitalu na patologi ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam o 3 nad ranem do łazienki i jedyne co pamietam to krew ;/ dobrze ze mam szpital bardzo blisko no i mnie zostawili. naszczescie badania wyszly dobrze i na usg wyszlo ze fasolka;P zyje :) ale juz mam zakaz pracy , tabletki na podtrzymanie ciazy i sie troszku ponudze do grudnia w domku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Soniówka, ciesze się, że fasola ma sie już dobrze . Dopisz sie do tabelki , będziemy razem oczekiwać na nasze dzidziusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki, zresztą na USG też tak liczą:) Mam dzisiaj mega mdłości..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wspolczuje mdłosci.. meczyly mnie w ubieglym tygodniu od rana do nocy.... dziewczyny wystarczy jak skopiuje i wkleje i tylko sie na dole dopisze do tabelki?.... nie wyjdzie z tego misz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście witam Cię Soniówka:) Ja w sumie cieszę się, że mam jakieś objawy bo jednak jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie: Gosiek_76..........35........Katowice...............8.... .... .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ... ... ..29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................8... ... . . ....08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................6 ........... ..20.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................6... .. .... . ..24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk..................7.. . ........ . .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle....6....... .. . ...28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........10. ....... ... .03.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............8... ... .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... ..........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy...............9..... ........ ...07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz.................5... .............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź..................6. ................29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9................. .08.12 .. MISIA ANULA......27...........kraków................7............ ..? doooorka11......19...........Bielsko Biała...........6..........24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............7.... ..........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............10... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........9...... .........5.12.2011 Mama Oliwki....... 26............Płock...........7...............23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice.........8..............14.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozumiem, że 1 trymestr kończę za 2 tygodnie. Ja dzisiaj bez wiekszych objawów brzusznych, zjadłam bardzo dużo, napchałam sie ciasta z truskawkami i wybieram się do spania. Buziaczki dla Was i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
ja miaalm 2 jajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie karrlla nie pocieszyłaś :( a od tego jeszcze jakieś cholerne zapalenie mnie dopadło i lekko mnie piecze i właśnie wyczytałam, że można się podmywać korą dębu bo i na hemoroidy polecam bo już kiedyś sprawdziłam a w końcu nas dopadną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, jak samopoczucie? U mnie dobre, brzuch nie dokucza, wyspałam się, jest nieźle :) Pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
a serduszka biją bo u mnie od poczatku nie mogli wykryc drugiego serduszka , mysleli ze jeden zakrywa drugiego. na kolejnej wizycie jak juz byly wieksze pecherzyk sie juz zapadał wiec u mnie od poczatku prawdopodobnie kropeczka nie zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
eska 271 jestesmy w tym samym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
:) widac juz u ciebie brzuszek bo u mnie jedynie to sadło urosło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Ja to sie dzis czuje ni za fajnie, obudzily mnie mdłosci ;P i te dziwne uczucie w brzuchu.... taki on ciezki i mnie rwie ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mnie od paru dni tak rwą jajniki,ze szok, jak kaszle kicham, nagły ruch zrobię, nawet jak się śmieję;/ Oj mały rośnie i się rozpycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrla ja w sumie brzucha nie mam, przytyłam bo mierzyłam sie w pasie i mam ze 3 cm więcej. Brzuch mam napięty i kształt jest inny niż zwykle. Podejrzewam, że na sadełko przyjdzie czas :) Choc ta druga ciażą całkiem inna niż pierwsza. Sonióweczko przechodziłyśmy to wszystkie, cierpliwie czekaj na koniec mdłości, pij dużo wody i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam cierpliwie :) nawet nie narzekam.... wazne ze dzidzia zyje... wiec niech mnie meczy ile chce ;P :) buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny :-) Witam Soniówke.. Nie pisałam bo fatalnie się czułam, u nas ciągle burze a ją na nie źle reaguje. Bóle głowy, niedobrze mi, prawie mdleje, a do tego brzuch też szalał :-( Dziś dla mnie ważny dzień..1 rocznica ślubu...kurcze jak to przeleciało :-D. I jak w sam raz dziś zaczynam 10 tydzień.. Miłego dnia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera - mnie też coś podobnego dopadało, na to jest rada - dużo wody z cytryną, przeszło:) Ale zrobiłam badanie moczu - wyniki będą jutro. Podobno zapalenie pęcherza często się zdarza w ciąży. Ja dzisiaj bardzo dobrze spałam, nic mnie nie boli, jestem w dobrym nastroju:) Ale mam dziwne uczucie delikatnego drętwienia w lewym biodrze. Strasznie dziwne uczucie - nawet mnie to łaskocze... Podejrzewam, że żadna z Was nie ma czegoś podobnego:) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, mnie w każdej ciąży albo męczy nerwoból lędźwiowy, albo drętwieje noga,albo boli miednica i uda , więc nie martw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×