Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Szun gratuluje pipki (jak to mówi mój dwuletni bratanek) !!! witaj w klubie :) mnie też wkurzały te wszystkie przypowieści i do dzisiaj jeszcze nie wiem czy z zawiści niektórzy nie wierzą i twierdzą, że na pewno będzie chłopak i jeszcze się ujawni , normalnie wkurzyć się można , a ja tylko odpowiadam, że mój gin ma dobry sprzęt a nie jakiś przedpotopowy i na każdej wizycie mam usg a nie trzy w czasie ciąży i póżniej zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No to Szun chyba zawitam do Twojego klubu. U mnie w koło wszyscy kraczą na chłopca tylko tatusiek się smieje, że jestem z dziurawej rodziny więc na bank będzie kolejna dziewczynka. Mi w zasadzie jest obojętne co będzie ale z tego głupiego kraczenia tak jak Ty uwierzyłam, że chcę chłopca. Ostatnio się sama besztam, a kiedy mąż wymawia imię chłopca do brzusia ( bo i widzę, że on też uległ ) to mu przeprawiam na dziewczęce bo nasze na szczęście da się odmienić. To ja już wiem czemu dostałam zwolnienie na wejściu. Jak się płaci 150 zł za wizytę z usg to chyba działa z automatu ;) Co do podejścia lekarki nie mogę ocenić jak się zachowuje na nfz . Wiem, że pracuje w szpitalu, młoda jest , ale chyba ma podejście bo jak robiła mi usg to nie wypowiada normalnie : tu jest noga - tylko nuzia , rąsia itp. Ale się dziś koszmarnie czuję.. Ból głowy. Czekam jeszcze na krew z nosa bo przez ostatni tydzień minimum raz dziennie oddaje właśnie krew nosem :( Jak na samym początku nic mi nie było, tak teraz mam nadzieję, że nie nadrobię zaległości w objawach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Szun, gratuluję dziewczynki, fajnie będzie. Co do imienia, to ja dla ewentualnej dziewczynki też nie bardzo mam pewnie Eliza, a dla chłopczyka Krystian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka ja też tak mam z tymi krwawieniami jakiś czas spokój a później przez tydzień non stop , szczególnie jak mocniej kichnę :) wysłałam na email moje aktualne zdjęcie po fryzjerze a później prześlę mój brzuchol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera to i ja poproszę o dane do maila , chętnie podzielę się swoim brzuszkiem z ludźmi którzy mnie najbardziej i najnaturlaniej w świecie rozumieją :D Wysłałam na Twojego maila swoje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka wyślij na grudniowki2011@wp.pl bo ten mi automatycznie wskakuje a wcale to nie jest mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć juz po usg - to ONA :) - dość trudna poyzcje przybrala ale wstepnie lekarz powiedzial ze będzie dziewczynka wszystko ok, wazy ok 360g i ma juz lacznie ok 21 cm :) ja sie nie pomylilam - od poczatku przeczucia na dziewczynkę - choc ostatnio tez zaczelam myslec o chlopaku i przyznam sie ze troszke bylam zawiedzona - ale co tam, wazne ze zdrowa :) za to tatus szczesliwy ze będzie mial "córeczkę tatusia" :) Szun - gratulacje :) Nietoperek oddaj mi te sliczne portki z motylkiem :)) a imienia tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, wygląda na to, że laski górą!!! Ja też byłam lekko zawiedziona, ale już mi przeszło ;) Liczyłam też na chłopca, bo u mnie w rodzinie same dziewuchy :) ale naprawdę najważniejsze jest to że maluchy są zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) witam po długiej przerwie..:) ja mam nadal problemy rodzinne:( a poza tym cały czas siedzę w przetworach.....ogórki to mi chyba bokiem wyjdą:P wczoraj cały dzień robiłam sałatki z ogórków!!! mam w planie chociaż trochę poczytać co napisałyście:) pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 gratuluję dziewczynki :D Ja jak będę miała córcię to ja chyba zamęczę różowym :D:D:D Mój maż wyrwie mi za to nogi z 4 literek ale widziałam już śliczne sukieneczki :D Widziałam zdjęcia, brzusie mamy zbliżone , postaram się dziś zrobić mojemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zapierałam, że nie zrobię z mojej małej różowej księżniczki i jakimś cudem jak otwieram szufladę z ciuszkami bije po oczach róż :D to już jest w gwiazdach zapisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dziewczynki sie sypia :) gratuluje :) u mnie mama mowi ze dziewczynka (rozlazły brzuch, jak pancerz żółwia), siostra,ze chlopiec (nie przytyłam , nie nadrobilam jeszcze 3 kg do wagi sprzed ciazowych wymiotów, wg niej brzuch-pileczka, nie jem słodkiego) teściowie, ze byle zdrowe, choć licza na dziewczynke (bo u nich sami chłopcy) ja jeszcze nie wiem kogo noszę :) ale niezłego łobuziaka:) wczoraj jak mi przyfanzolil dwa razy to az podskoczylam:) leże na kanapie, a moj siedezi na fotelu obok i jak nie podskoczyłam :) łup w bebechy, a za sekunde w dol :) a dzis tez czuje jak sobie pływa w środku :) przyłoże reke i sie uspokaja:) mąż tez czuje dłonia ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera ...jak wybierasz sie nad "polskie morze" to na meteoprog sprawdź pogode ( do Mielna mam 30km) dzis mamy szaro-buro-mokro mam nadzieje, ze dobrze pamietalam,ze to Ty tu sie wybierasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Asiu to ja się wybieram i na kawkę wpadam :) sprawdzałam już pogodę i od początku sierpnia ma być już ładnie bo jak zawsze powtarzam trzeba sobie zasłużyć :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mogę powiedzieć że troszku Wam zazdroszczę tych dziewczynek... Niestety dałam się wkrecic że musi być dziewczynka i jakoś mi teraz dziwnie i aż głupio... Pierwsze dziecko więc chłopczyk fajnie, potem będzie starszym bratem i pełno rzeczy po chrzesniaku dostanę..;-) ale z drugiej strony u nas same chłopaki i wszyscy a najbardziej małpa :-P teściowa liczyli na dziewczynke. Imienia też dla chlopca nie mamy.... Ale cieszę się że już wiem, tak jakoś inaczej zupelnie się czuję...:-D A spodenek nie oddam :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze,ze w sierpniu, bo ja myslalam,ze jakos teraz w poniedzialek...cos sobie ubzduralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, polecam Wam ten film. Piękny. Od samego poczęcia aż po narodziny. A na samym końcu tak się zryczałam z wrażenia, że dobrze że nie zrobiłam sobie oczka bo by spłynęło w tej lawinie rozczulonych łez :) Film jest do obejrzenia za darmo na vod. POLECAM :D http://vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szun ja też tak miałam tylko że ja miałam imię dla dziewczynki a na chłopca nie i bardzo długo coś wybierałam aż znalazłam takie które ewentualnie mogłoby być, no i jak powiedziałam teściowej to stwierdziła że brzydkie :( a potem rozgadała całej rodzinie, zabierając mi tą przyjemność, i na imprezie rodzinnej wybierała sobie ze wszystkimi jak bedzie miał na drugie ( oczywiście mnie nie zapytała bo po co ) wrrr... imię już oczywiście zmieniłam i ani słowa jej nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka już też oglądałam wcześniej ten filmik :) super i też ryczałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziewany pączku chyba bym ukatrupiła taką teściową. Ja to mam najcudowniejszą teściową pod słońcem ;) Mieszka ode mnie prawie 100 km i widuję ją tylko co jakieś 2 do 3 tygodni na niedzielnym obiadku ;) Taka ze mnie szczęściara :D P.S. Ale mnie naszła chęć na pączka ;) Z marmeladą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe "wspaniała teściowa" może istnieć tylko w zdaniu obok słów "sto kilometrów" :) a co do różowych i niebieskich ciuszków to trzeba zrobić zjazd i się powymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff w końcu udało mi się wysłać tego maila :-D dopiero jak oglądam zdjęcia to widzę jaką mam szpiczasta piłkę :-D Wcinam borowke z jogurtem, kicia mi brzuszek grzeje i przeglądam książkę imion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrrr....ja ten telefon przez okno wywale....adres dobry ale wysyła mi maila od wczoraj i wysłać nie może, chyba zdjęcia tak długo idą :-/ ... Jakimś cudem wyslalam zdjęcia samego brzuszka :-D Nasza kociarnio-królikarnia :-P może kiedyś dotrze... W Bielsku dziś przeokropnie, tylko spać w taka pogodę a tu od 5 na nogach jestem :-( nieznosze 1 zmiany, a niestety teraz zamiast nocek będę chodzic na rano, wiec czeka mnie jeszcze tydzień męczarni, potem tydzień 2 zm i znowu 2 tygodnie 1 zm ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Nietoperek, no byłam, oglądałam, fajny mały brzusio. Mój jest tego samego wzrostu :-) Wczoraj jak leżałam na brzuchu to pierwszy raz poczułam, jak się mały turlał i przekręcał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×