Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gośćzielarka2222222222
2ona dziękuj***ardzo za słowa otuchy :) Wczoraj już myślałam że się udało okres spóźniał mi się 2 dni niestety przyszedł dziś ale bardzo skąby wręcz co jakieś kilka godzin niewidoczny... dalej będe pić ziółka i brać bromergon i oczywiście kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
gośćzielarka2222222222 robiłaś test? Nie chcę Cię niepotrzebnie nakręcać, ale warto sprawdzić czy nic się nie kryje za tym skąpym okresem. Będąc w ciąży w terminie @ miałam dwudniowe plamienie. Nie wiem czy to było zagrożenie poronieniem czy plamienie implantacyjne, ale krwi było sporo. Nie kilka kropelek tylko cała wkładka czerowna. Wiedziałam już o ciązy więc leżałam plackiem, wstawałam tylko na siku i się udało. Brałam też duphaston od 16 dc 1 tab, a jak test pokazał ciążę 2 tab. Dwa dni później poszłam do lekarza i potwierdził ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzielarka2222222222
2ona test robiłam 2.07 i wyszedł negatywny.. może faktycznie ponownie go zrobię. Teraz to już w ogóle prawie nie mam @ trwała tylko pół dnia ! jedyne co to jak się podcieram to widać tak jak by końcówkę @... jajniki bolą i co dziwne mam śluz taki jak na dni płodne... nie wiem co myśleć czy to wina ziółek..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćzielarka222222222 daj znać co test pokazał, będę trzymać kciuki :) U mnie akurat test szybko wykrył ciążę, jeszcze przed terminem @, ale u mojej koleżanki np dopiero kilka dni po terminie bo wcześniej pomimo ciąży wychodził negatywny. Test najlepiej z pierwszego, porannego moczu, ale to pewnie wiesz :) Ziólka mają raczej dobre opinie, wielu dziewczynom pomogły, ale tak naprawdę nie wiemy co jest u Ciebie przyczyną problemów i czy zioła nie namieszały. Wiem, że skąpy okres może być też następstwem cienkiego endometrium ( co też nie sprzyja zapłodnieniu bo zarodek nie może się w nim ulokować ). Sama mam skąpe, trzydniowe okresy, więc trochę o tym czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
To wyżej to oczywiście ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzielarka2222222222
2ona od zawsze miałam bardzo skąpe i krótkie @ ... zrobie test i wszystko się okaże nie do końca im ufam więc też może wybiore się na badania z krwi żeby mieć 100% pewność luteina w razie czego nie zaszkodzi ziółka też :) dziekuje za wsparcie też za każdą z Was trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
gośćzielarka2222222222 co u Ciebie? Robiłaś test? Okres się rozkręcił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JAAAA83
Do ------gośćzielarka2222222222 ------napisz co u Ciebie, trzymam kciuki:) !!! Ja piję zioła i czekam, co przyniesie ten m-c po wielkim rozczarowaniu w czerwcu,........pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88jakajatuja
gośćzielarka2222222222 trzymamy kciuki!:) 2ona będę piła dalej razem z wieśkiem , tyko nie wiem co z duphastonem bo miałam brać przez 3 miesiące i właśnie wzięłam 3 raz , wizytę u endo mam końcem lipca a do ginekolożki muszę się umówić jak mi się ten nieszczęsny okres rozhula bo jak dotąd poplamiło i nic ale teoretycznie jutro powinno mnie zaatakować doszczętnie:P Ehh czekam na te wizyty bo mam niski estradiol i FSH i nie wiem za bardzo czy jest na to jakaś rada...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca1709
Witam troche mnie nie bylo tak robilam badania hormonalne i wszystko dobrze caly czas pije ziolka biore witaminy, w poniedzialek jade zobaczyc czy jest pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
88jakajatuja a robiłaś test? Kiedyś czytałam, że takie plamienia przed @ wskazują na niski poziom progesteronu. Na temat estradiolu i FSH niestety nic nie wiem, ale wątpię, żeby nie dało się temu zaradzić. Będzie dobrze :) starajaca1709 cieszę się, że badania wyszły ok. Odzywaj się częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88jakajatuja
No właśnie jestem po teście -negatywny; ( plamienie w 26 dc przeszlo a @ brak ... progesteron mialam też za niski ,dlatego ginka kazała brać duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie pije te ziola ojca sroki, do tego 3raz dziennie pierzge na miodzie ma bardzo duzo witamin,i od trzeciego dc przez 5dni clostilbegyt znajac moje szczescie to jesli wogole bedzie pecherzyk to pewnie bez zastrzyku z ovitrelle sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
88jakajatuja przykro mi, że test wyszedł negatywny :( Warto go powtórzyć za dwa dni jakbyś nadal nie miała okresu. Starajaca1709 taki zmasowany atak na owulację musi się udać :) Trzymam kcuki za pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88jakajatuja
Wczesniej mialam cykle nawet po 90 dni ... od 3 miesiecy jestem na duphastonie i cykle byly ok 26 dni (jak bralam dupka od 16 dc) ,teraz chcialam poczekac do potwierdzonej testami owu i zaczelam brac od 20 dc ,26 dc dostalam plamienia teraz mam 30 dc i nic a testy negatywne ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
88jakajatuja jak owulacja była w 20 dc, @ powinnaś dostać po 14 dniach, czyli w 35 dc. Teoretycznie test mógłby już pokazać ciąże ( jesteś 10 dni po owulacji), ale nie musi. Najbardziej wiarygodny jest w terminie @, czyli 14 dni po owulacji. Plamienie po 6 dniach od owulacji jest podejrzane może wskazywać na ciążę, ale niestety mogło do niego dojść dlatego, że organizm chciał już @ a Ty przyjmowałaś duphaston. Chociaż czy jedna tabletka mogłaby zablokować @, no nie wiem wydaje mi się, że to za mała dawka. Oczywiście mocno trzymam kciuki żeby się udało, a jak się nie uda ( wierzę, że się uda :) ) życzę szybciutko @, żeby móc znów się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzielarka22222222222
Hej dziewczynki ;) testu nie robilam a z @ jest tak że nie musze nosic wkladki a tym bardziej podpaski poniewaz nie ma sladu @ lecz jak sie podetre to wtedy widać że coś sie tam dzieje.. Sama nie wiem czy to okres czy plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Jaaa83
Dziewczyny a ja po poronieniu mam problem z wyliczeniem owulacji....lekarz kazał mi potraktować spóźniony okres o 5 dni jako 1 dzień cyklu, zawsze mama regularne cykle 28 dni.....i teraz nie wiem, czy ma liczyć 28 dni, czy też 36 dni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88jakjatuja
2ona - kurcze nie wiem teraz czy pić dalej ziółka bo jeżeli by się jakimś cudem udało to czy ta cała ruta w składzie nie zaszkodzi... no i przy niskim progesteronie czy organizm poradzi sobie sam bez duphastonu... kocioł jakiś :P chyba najlepiej będzie po prostu czekać bo sfiksuje od tego zastanawiania się:P dobrej nocy dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2ona dziekuje za wsparcie jest zawsze bardzo potrzebne, ktoras z pan pytala sie o dlugosc cykli po poronieniu u mnie po poronieniu cylke dlugosci nawet do 40 dni ale po trzech czterech miesiacach wszystko sie unormowalo, 88jakajatuja. musiszpoczekac jakies pare dni tak ok 35dc i powtorzyc test jesli nadal nie bedzie@ wiem ze to bardzo trodne bo sama nie moge wytrzymac jak przychodzi ten dzien ale czase trzeba trzymam kciuki zebys byla w ciazy i zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
gośćzielarka22222222222 nie trzymaj nas dłużej w niepewności, zrób test :) Taka_Jaaa83 z tego co pamiętam mój cykl po poronieniu miał normolną długość, ale każda kobieta jest inna, więc nie wiadomo jak będzie u Ciebie. Wiem mniej więcej kiedy mam owulację ponieważ odczuwam ból okołoowulacyjny. Tobię mogą pomóc testy owulacyjne, ewentualnie seks co dwa dni to będzie większa szansa, że w te dni traficie :) 88jakjatuja faktycznie kocioł, nie wiem co Ci poradzić. Na Twoim miejscu chyba bym odstawiła ziółka na dwa ,trzy dni, ale z drugiej strony dużo dziewczyn zaszło w ciążę pijąc zioła, piły je jak o ciazy nie wiedziały i nic się nie stało. Starajaca1709 po Twojej stopce widzę, że też dużo przeszłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czasem sie zastanawiam czy nade mna nie ma jakiejs klatwy :-) jak przychodzi ten dzien i jest @ to sie podlamuje ale zbieram sie w sobie glowa do gory i walcze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88jakajatuja
Chyba nad nami wszyskimi ciąży ta sama klątwa :( Mnie jednak @ nawiedziła i to konkretna ,wiadomo dół , ale z drugiej strony kolejna szansa do wykorzystania:) Zaczynam drugi cykl z ziołami, dołączam wieśka i moze dalej duphaston -bo miałam brać 3 miesiace ,ktore już minęły wiec musze pytac lekarza... Ehh,zobaczymy ,podobno lato sprzyja poczęciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88jakajatuja trzymaj sie jakos moze akurat nastepnym razem sie uda,ja jade dzisiaj wieczorem na ocene owolacji juz od rana sie tak stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym do Was dołączyć jeśli można:) Wracam do ziółek po obowiązkowej przerwie:) Mam nadzieje, że ten cykl będzie udany i szczęśliwy dla nas:) podobno miesiąc urodzin jest najbardziej płodnym a oboje jesteśmy z lipca więc musi się udać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Starajaca1709 A w pierwszą ciążę zaszłaś bez problemu? My też się staramy o drugie dziecko, mamy już 13 miesięczną córeczkę. I koniecznie daj znać jak po wizycie. 88jakajatuja nowy cykl, nowa szansa. Dobrze, że już nie masz tak długich cykli. buka199 pewnie, że można. Jeśli masz ochotę napisz coś więcej o sobie, długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×