Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

to kafe robi się coraz gorsze :( Chyba czas pomyśleć, aby stąd odejść. Co słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzosik, szkoda energii on widać nic innego nie potrafi... to jest jego jedyna rozrywka, innych przyjemności w życiu nie ma widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, tylko zawsze jest przyjemniej ,jak nikt nie dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzosiku, właśnie jak odejdziesz albo będziesz z takim dyskutować to on tu na pewno dalej tkwić będzie, będzie tez miał satysfakcję z tego, że odeszłaś albo się denerwujesz... ignoruj go maksymalnie, dlaczego Ty odchodząc stąd masz na tym tracić, dlaczego na Twoim odejściu mamy tracić MY, MY normalni.... ja się nie zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja nie potrafię tak nic nie robić, gdy ktoś obraża innych. Ale masz rację, chyba powinnam ich ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
vendome nie grzeb w tylku przy laskach. aniuli niema polizalaby ale napewno ktos ją zastąpi. milej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra ma być chłodniej, a w weekend ma padać deszcz. Macie jakieś plany na wolne dni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncertowo :D no i może w końcu się wyśpię ;) a w ogóle to neta mi odłączyli hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps: Hej Aniulka, myślałam ,że juz nikogo nie ma , ale i tak ide spac, bo jestem zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
czesc wszystkim 🖐️ ripmen Tobie tez :P ktos wspominal o swiecie stanika??? tzn. bez stanika? gdzie to jak to nic nie slyszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
Alez Jack.... sugerujesz, ze nie jestes glodny... mnie??? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Twoja interpretacja moich słów :) a ja nie to miałem na myśli :) paszteciku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
Ochhhh wybacz mi Jack.... mam tendencje do nadinterpretacji ;) a co miales na mysli...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same dobre rzeczy paszteciku :) ja u Ciebie dzień jutro wyglądać będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
Jack.... nawet nie pytaj!! Obudzi mnie wrzeszczacy budzik nastawiony na 5.00, do 14-ej jestem w pracy. Potem mam spotkanie czegos w rodzaju kolka rozancowego - zartowalam! :P otoz spotykam sie z dziewczynami i wspolnie robimy rozne rzeczy, ktore potem sprzedajemy a pieniadze ida na rzecz potrzebujacych ;) Wieczorem znow wychodze, tym razem w celach prywatno - przyjemnosciowych :) no wlasnie.... czasem mysle jak wyglada dzien faceta 30 letniego? opowiesz mi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
Aniulka.... :) przekaz Jack...owi, ze jest najbardziej refleksyjnym facetem jakiego znam :P ... cos w rodzaju szachisty korespondencyjnego :D Bywajcie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztecikowi odpowiem na pytanie jak internet odetkam, a wszystkim dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aniulko :) taaak, dzisiaj weekendowo :) i pewnie pustki będą. Trzeba korzystać z wolnego czasu 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno, wszyscy w łóżkach sami lub w towarzystwie ;) Kurcze..nie wiem jak u Was, ale u mnie jest nastrojowa, romantyczna noc :) 😘 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×