Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

magdulek, chwała Ci za ten maltan :) ja wczoraj odciągałam mleko odciągarką, zeby zapalenie się nie zrobiło i mleko leciało z krwią z tych ran sutkowych, a laski w szpitalu - każda z maścią, a ja głupia byłam twarda i teraz mam. I tak powoli przechodzimy na butlę, mleko się kończy przez to że je z jednego, on ciągle głodny, potrzebowałabym 4 cycków żeby był zadowolony. justinka :) ja też w cyklu w którym się udało uchlalam się do bólu :D naprawdę, bo stwierdziłam że dość cackania się co miesiąc :) kochana, jest nadzieja, czekamy :) Get, zazdroszczę Ci ze teraz Ty :) naprawdę, zazdroszczę, ze lada chwila się spotkacie po raz pierwszy, ach, jakie to piękne :) mi tak brakuje dzieciątka w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Wreszcie test owu wyszedl pozytywny. 17dc troche pozno ale wazne ze jest. Po jakim czasie od owu moge zrobic test ciazowy? Słuchajcie za tydzien 28 bede robic impreze rodzinna. Jak myslicie moge cos wypic? Czy lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka -trzymam kciuki :) W ogole bardzo podoba mi sie Twoje nastawienie. To bardzo wazne, zeby byc pozytywnym :) Szarlotka- ja juz sie nie moge doczekac. Ciezko mi juz chodzic. Jak jestem w domu to jest ok,ale na zewnatrz wloke sie jak zolw, bo mnie zaczyna bolec. I czuje duze napiecie, wiec mala musi byc juz bardzo nisko. Kurcze, to Cie niezle musi bolec :/ Rozumiem, ze juz jest za pozno na to, zeby masc pomogla? Madzia- ja sie chcialam wczesniej odezwac, ale w ogole nie moglam napisac posta. Nie wiem , czy dostalam jakiegos bana, czy cos :D Najbardziej chyba dluzyl mi sie ten miesiac od 30 do 34 tygodnia. teraz nie jest az tak zle. Teraz jest 36 tydzien + i jest osiagnieta kolejna faza spokoju :) Tak jak byla przy 25 tygodniu i przy 30 :) Eowin- mysle, ze test powinno sie wykonac 2 tygodnie po owulacji, czyli w dniu spodziewanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo szarlotko, a powiedz mi jak z tymi laktatorami? masz reczny czy elektroniczny? koleżanka mi poleciła ręczny, właściwie zaproponowała że pożyczy i tak się zastanawiam czy nie skorzystać. W sumie na początku to nie wiadomo czy wogóle bedzie potrzebny...a właśnie ja się przychylam do pytania: jak rana po cięciu? pewnie ciągnie brzusio:/ Get, ja ci tak zazdroszczę że normalnie achhh!!:) nie wiem jak przeżyję jeszcze te dwa miesiace serio:) Eowin super!!!:):) ty się nei skupiaj teraz na teście ciażowym tylko na baaaaaaaaaaardzo wydajnym i przyjemnym staranku!!! :D:D:D pozwól sobie i mężowi skorzystać z tej pięknej chwili:):) cieszcie się sobą i nie myślcie w jakim celu, przecież dzidzia to byłby co prawda jakże cudowny dodatek ale jeszcze cudowniej bedzie oprócz dwóch kresek na teście będziecie sobą nacieszeni:) życzę wam jednego i drugiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Eowin, pewnie że się napij!! Przynajmniej się rozluźnisz a nawet jakby zaskoczyło to tak wcześnie to nic się nie stanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, rana po cięciu super, jest tak wiecie, na zgięciu brzucha więc kompletnie jej nie widać, więc noszę ją w majtkach i w ogóle jej nie widzę sama, maż też nie mógł jej dopatrzeć, ogólnie brzuch nie jest zły, trochę flakowaty jeszcze, ale myślałam że będzie gorzej, waga już 3 kg mniej niż przed ciążą. Rany tej już w ogóle nie czuję na ten moment Madzia ja mam zwykłą pompkę do odciagania, taka za 25 zł, mąż mi kupił do szpitala, uważam ze nie ma co przepłacać i wydawać 300 zł na super ekstra laktator, bo taka zwykła pompka się sprawdza, 10 minut i pierś wydojona :D jakieś wyjątkowo miłe to nie jest ale ulgę przynosi. Zwłaszcza jak sie przygotuje piersi tą maścią, są też nakładki silikonowe do karmienia, podobno cudne, w ogóle nie boli, no tylko ze u mnie to już na wszystko za późno, muszę tę pierś po prostu wykurować. Wiesz, jak chce pożyczyć to czemu nie, nie każda przechodzi tak masakrycznie karmienie jak ja, oby u Ciebie było gładko, poza tym taką zwykłą to można i kupić, bo tania. Magdulek, ciesz sie tymi dwoma miesiącami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry kochane:* Dzieki za wsparcie:) Jeszcze kilka dni i będę wiedziała co i jak:) dzisiaj wstawałam w nocy siusiu i wogóle zasnąć nie mogłam a teraz jak zwłoki, jem sniadanko na pół przytomno. W sumie to się troszkę zmusiłam do jedzenia bo nie chcialo mi się:/ ale coś musiałam przegryźć. Tymonek słodki:) Trzymajcie się i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, może wyda się to Wam głupie. Ale wczoraj byłam tak pozytywnie zaskoczona. Bo ja nigdy nie wiedziałam jak się czuje owulacje. Mnie często coś pobolewało, więc nie wiedziałam, które to może być właśnie owulacja. A wczoraj jak ten test wyszedł pozytywny to wiedziałam ze w ciągu kilku godzin się ona pojawi. I w pewnym momencie leżymy sobie i oglądamy film a tu coś mnie zakuło w prawym jajniku i tak mnie kuło jakiś czas. I sądzę, że to właśnie było to. Bo dziś rano test owulacyjny znów wyszedł tak, że ta testowa kreska była jaśniejsza od kontrolnej. Mówię Wam pierwszy raz wiedziałam ze to co czuje to jest rzeczywiście owulacja. Wiem wiem głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko....3 kg mniej niż przed ciążą????????? boże cudownie.......:):) swoja drogą myślałam że jakoś intensywnie się ten brzuch odczuwa po cesarce, a może to po prostu zależy od osoby tak samo. Nie słyszałam o tych ręcznych pompkach ale za to coraz częsciej słyszę że najlepiej to się właśnie ręcznie ściąga bo szybciej i mniej zabawy. No zobaczymy, na pewno nie kupowałabym laktatora bo szkoda kasy, z pożyczką to się zastanowię;) Eowin to wcale nie głupie no coś ty:):) to na prawdę super wiedzieć co się dzieje z naszymi ciałami:) zwłaszcza że TO się dzieje! a przecież o to chodzi:) łatwiej ci bedzie pewne rzeczy kontrolować, a nie że ciągle jedna wielka niewiadoma. No i mam nadzieję że wykorzystaliście sytuację:P Ja to dziś znowu miałam "po spaniu"w nocy. Już drugi raz,a dopiero co się zapierałam ze wcale mi dziecko nie przeszkadza haha:) a tu drugą noc dyskoteka od 2 do 5 godziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu oczywiście że wykorzystaliśmy ten czas. Nawet się zastanawiam czy oby nie za bardzo ;/ Ale pierwszy raz od dawna mogliśmy się z czystym sumieniem tym po prostu bawić a nie myśleć czy na pewno trafiliśmy w "ten czas". Przytulania na razie nie zaprzestajemy a za 2 tygodnie będę z niecierpliwością czekać na test ciążowy. A te dyskoteki w nocy to ja ci chyba wykrakałam:) Moja bratowa miała wielkie dyskoteki w brzuchu. Ona miała na to taki sposób, że w nocy wstawała i zajmowała się domem , prasowała sprzątała a w dzień spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaah! może to rzeczywiście jakiś sposób;P no jak tak dalej pójdzie to coś podobnego będę musiała wymyśleć hihi:) zwłaszcza że znów wracają upały więc i tak w ciągu dnia będe leżeć plackiem:) a powiedz mi jak się udały te krewetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz farsz wyszedł mi pyszny ale chyba gotowałam je a parze w zbyt dużej temp. bo dna się poprzyklejały do garnka i niestety sakiewki się rozpadły. Mam nowy przepis i będę dalej cudować. Dzisiaj zrobię dla odmiany sakiewki z kurczaka z serem brie i migdałami a no i żurawiną. Zobaczymy co z tego wyjdzie:) Coś mnie ostatnio na kucharzenie wzięło:) Muszę się chyba zająć czymś żeby nie myśleć cały czas wiadomo o czym:) I nawet dobrze mi idzie :) Boli mnie dziś brzuszek:( Mam nadzieje, że to nie wróży nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest genialny pomysł:D:D widzę że idziesz w moje slady haha bo ja też miałam taki etap podczas staranek:D oby i u ciebie przyniosły rezultat hihi :P a słuchaj te sakiewki to jak robisz? bo ja rozumiem że to takie jakby makaronowe kluseczki prawda? W sumie tylko takie znam, nie wiem czy sa jakieś inne;) kurde narobiłaś mi smaka tymi pysznosciami:) brzuszek boli bo jak miałaś owulkę to coś tam pracuje w końcu także spokojnie, moim zdaniem to akurat dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakiewki zrobiłam w papierze ryżowym tylko chyba za cienki był. Farsz posiekane krewetki, kolendra, kiełki sojowe, por i trochę sosu sojowego. To się zawija w ten papier ryżowy i powinno być oki. Ale moje się niestety rozpadły. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Eowin, powiem że mi wjeżdżasz na ambicję :P i chyba normalnie zaraz idę do sklepu i coś wymyślę fajnego hihi:) mój M co prawda nie lubi wynalazków ale ja jestem absolutnie wszystkożerna i otwarta na nowości hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki..nie zaglądnęłam przez week a Wy tyle się spisałyście:) Szarlotka Tymonek jest słodki. Dobrze wiedzieć o tej maści, na pewno ją kupie, i o laktatorze też myślałam tym zwykłym, tanim z apteki, nie ma co przepłacać... Szybko Ci się brzuszek goi, ja gdzieś wyczytałam, że nawet i do pół roku może się zmniejszać po cesarce. a powiedz miałaś rozstępy? jest szansa, że one też znikają choć trochę? Justinka kiedy masz zamiar test robić? Masz być cały czas tak pozytywnie nastawiona kochana:).. Eowin Ty również:) Get ale Ci zazdroszcze, że to juz ten tydzień. Powiem Ci, że mi juz też cięzko, jak leże to oki, ale jak wyjde gdzieś na spacer to już gorzej, tylko, że ja mam dwójeczke:). ja dziś 27 tydz.i 4 dni, niby można mówić że 28, a gdzie to do końca:) Patrze codziennie na mój brzuch i na razie nie widze rozstępów ale pewnie lada dzień wyjdą, bo brzuch zaczyna swędzieć i piecze czasem. a Wam się pojawiły juz? Ale mi smaków dziewczyny narobiłyście tym jedzonkiem, a ja mam teraz taki apetyt i smaki:), ostatnio chodzi za mną shaorma, muszę męża namówić, żeby mnie zabrał do resteuracji... a ja dziś zrobie kotlety - devolaj, mam przepis na pyszna panierkę, prawię jak z KFC, jakbyście chciały mogę podać, na prawdę rewelacja, mój M.już nie je kotletów ani udek w zwykłej bułce tylko musi być ta panierka:) Miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja jestem bardzo chętna na przepis. Za mną chodzą chodzą jeszcze kotlety rybne w panierce z bułki tartej i kolendry. ALe nie wiem jaką rybę wybrać na kotleciki. Muszę się czymś zająć w oczekiwaniu na możliwość zrobienia testu ciążowego :) No i oczywiście strasznie mocno trzymam kciuki za Justinke:) Ależ to musi być świetne uczucie jak Wam te szkraby malutkie bo brzuchu biegają:) Bardzo lubię Was czytać i bardzo pomaga mi Wasze wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh przeczytałam swój post i doszłam do wniosku, że coś się ckliwa zrobiłam:) Od jakiegoś czasu (kilku miesięcy) wszystko mnie wzrusza, coś gdzieś usłyszę i płaczę. Ahhh te baby to chyba tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eowin, pewnie ze to nie głupie, moja siostra jak starali się o dziecko zawsze wiedziała kiedy ma owu, tak się wsłuchiwała w organizm że zawsze miała właśnie takie kłucie, ja próbowałam i nie wychodziła mi taka obserwacja, ale wierzę ze są babki które to czują w ten sposób. mika, maść kup koniecznie, zwłaszcza że Ty na dwie piersi będziesz działać :) kochana, ja miałam brzuch ogromny, każdy w szpitalu się pytał, nawet z personelu, czy to bliźniaki, Tymcio ułożył się bardzo dziwnie, w jednej części brzucha, wypiął się tak, że w brzuchu pozostała mi pusta przestrzeń a on wyprężył się wzdłuż mojego brzucha, no i w związku z tym, że brzuch wielki, rozstępów miałam całą masę, po prostu cały brzuch, i powiem Ci mika, że teraz są dużo mniejsze, już jak brzuch zrobił się mniejszy no i mniej widoczne, wiadomo, mój brzuch cudowny to nie jest, jest flakowaty, no ale co tu wymagać, dzieci w końcu rodzimy. W szpitalu gdzie ja leżałam, to prawie same cesarki, bo tam ciężkie przypadki, no i wszystkie laski po cesarkach dosyć szybko zaczęły śmigać, aż mnie to motywowało i głupio się robiło, bo leżałam i jęczałam ze mnie boli. Więc pomyślałam wtedy że basta, ze wstaję z łóżka :) 28 tydzień, Matko Boska, mika, tosz to lada chwila 30 i Twoje szkraby są coraz bezpieczniejsze. Mi smaka też narobiłyście :) ja prawie nic jeść z takich dobrych rzeczy nie mogę ze wzgledu na karmienie, mały ledwo co cycka pociagnie a ja i tak nie mogę :( pompki kupcie, mąż dał za moją 23 zł chyba, czyli tanio a przydać się może, mi to ratuje pierś, ale jak Tymon leżał pod lampami z żółtaczką to też trochę odciagałam żeby go karmić nie wyciagając go spod tych lapmp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, nie że "można mówić że 28 tydzień" tylko jak najbardziej 28:):) jak w 29 poszłam do gina na wizytę to mi powiedział, że to jest już bardzo piękna ciąża:) i wtedy sie jakoś tak pewniej poczułam:) ty też powinnaś, w końcu dwójeczkę tam chowasz! Ja mam rozstepy ale nie na brzuchu tylko na piersiach, są ogromne! Moje piersi wyglądają jak słoneczka hihi:) no i zaczęły mi z tyłu wyskakiwać tak powyżej linii bioder, ale to niedużo. Mama mi mówiła że po ciąży nie schodza tak do końca ale się spłycają i nie są tak widoczne. Tzn ja i tak mam to w nosie;P na rozkładówce raczej nie wystąpie hihi:P Na panierkę ja też poproszę przepis:D:D Ale kwoki z nas, same dzieci i gotowanie :D:D:D szarlotka smaruję się ta maścią, ale zauważyłam że brudzi bieliznę, tzn na biało ale brudzi mimo wszystko, więc dziś kupiłam moje pierwsze wkładki laktacyjne, ha! ;) pod krem są akurat a na potem się przydadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Eowin- Super, ze czujesz ta owulacje. Ja akurat z tych, co nic nie czula albo czula codziennie , zaraz po okresie :) Madzia- moja miala dyskoteke jak mi polozna chciala sprawdzic jak bije serduszko dziecka:D I sie caly czas wiercila :D Az sie Emma smiala, ze taka aktywna :D Mika- ja Ci wierze, ze ciezko. Z dwojeczka to juz w ogole. Ja narazie rozstepow nie mam i oby tak zostalo. Nie wiem czy to zasluga mojego olejka, ale na pewno pomogl na te rozstepy na biodrach, ktore mialam z okresu dojrzewania, wiec nawet jesli cos sie pojawi, to jestem spokojna. Ja w ogole nie mam duzego brzucha, ale podobno ma wymiary w normie, wiec tez staram sie nie martwic. szarlotka- 3 kg mniej to cudownie :) Ale mozna sie bylo tego spodziewac, bo Ty w koncu duzo puchlas i ten nadmiar wody powodowal dodatkowe kilogramy na wadze. I z tym cieciem , to slyszalam, ze wiele zalezy od lekarza, wiec chwala Bogu, ze tak dobrze Ci zrobil. Brzuszek Ci sie niedlugo wchlonie, za jakis czas bedziesz mogla pocwiczyc, wiec juz w ogole bedzie super :) Znowu zaczely sie upaly. Mi jest tak goraco, ze chodzi w sukience-luznej tubie, takiej jaka sie zaklada na plaze, na bikini :D Jest na gole cialo , a i tak strasznie cieplo. Po raz pierwszy mialam ja zalozyc do wody , do porodu, a ja juz w niej latam :D Mika- ja oczywiscie poprosze o przepis na panierke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, no właśnie zastanawiam się kiedy zrobić test, doradźcie. Ostatnią @ dostałam 30 czerwca czyli wychodzi na to że mam 25dc tak? Tylko teraz nie biorę tabletek i niewiem dokładnie czy @ przyjdzie tak po miesiącu czy szybciej czy później, ale skoro miałam jakies tam objawy owulki to wydaję mi się, że @ będzie na czas o ile będzie:) więc obstawiam koło 29-30 lipca to kiedy powinnam zrobić ten test?? Powiem Wam, że im bliżej @ tym mnie bardziej nosi, ale tak bardziej z ciekawości, chciałabym wiedzieć czy się udało czy nie:)Kiedy Wy byście zrobiły test??Ja myślałam żeby na weekend spróbować, sobota niedziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Ja dziś znów zrobiłam test owu wychodzi bardzo słaba kreska testowa ale wychodzi cały czas. W niedziele rano pokazało mi tylko dwie mocne krechy i tego samego dnia wieczorem poczułam kłucie w prawym jajniku i takie jakby pieczenie. i tak cały czas ta prawa część brzucha mnie pobolewa. Justinka wiem troszeczkę co czujesz bo też myślę kiedy tu to sprawdzić, tyle że u mnie to możliwe że jajeczko jeszcze sobie wędruje po jajowodzie, więc trochę poczekam. Ale tak jak mówisz zrobiłabym test 29dc. Ja to ciągle biorę takie ziołowe przepisane przez profesorkę leki uspokajające, bo mnie zaczyna nosić. Wczoraj za to byłam u neurologa w związku z tym, że zdarzają mi się omdlenia. I dał mi skierowanie do szpitala na 5 dni na przegląd neurologiczny.No i nie wiem teraz bo na termin się czeka w szpitalu i 3 miesiące a na pewno będzie chciał mi zrobić rezonans magnetyczny i już się martwię, że jakbym zaskoczyła z ciążą to co z tym badaniem. Aj widzicie i jak tu żyć w spokoju. Mika czekamy na tą panierkę z niecierpliwością. Get będziesz rodzić w wodzie? Spakowałaś się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eowin, kurcze ten rezonans to nie byłby wskazany jeśli by się udało...wiec lepiej nie mdlej kochana! Słuchaj a może to przez ten twój tryb życia co? Praca w biegu, pewnie mało jesz, pogoda też nie sprzyja z tymi zmianami ciśnienia....Myślę że powinnaś trochę zadbać o siebie po prostu:) Wiecie co, ja test paskowy robiłam w 31 dniu cyklu i wtedy wyszedł pozytywny. Właściwie to był jedyny cykl że zastrajkowałam robiac zwykłego pasiaka, bo co miesiąc biegałam na hcg z krwi, wtedy można pójść przed terminem okresu jeśli ktoś niecierpliwy no ale za to się oczywiście płaci. Jeśli idzie o pasiaki to ja bym robiła w terminie miesiaczki jeśli nie przyjdzie (za co trzymam kciuki:) ). Czasem wcześniej też wychodzi ale jak nie wyjdzie to po co się zastanawiać nad tysiącem powodów, zwłaszcza jeśli ktoś do końca nie wiem jaki cykl ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to jak we dwie teraz zaskoczycie jedna po drugiej to normalnie chyba odpalę szampana:D bezalkoholowego oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym szampanem magdulek to byłby fajny pomysł, ja od dłuższego czasu mam takiego smaka na piwo albo szampana, a nie pomyślałam, że można byłoby zaspokoić się bezalkoholowym:p,a więc dziewczynki trzymam kciuki i poczekam z tym szampanem na Was, mam nadzieje, że szybko będę mogła poczuć jego smak:):) Get pamiętam jak mówiłaś o tym cudownym olejku, moja kuzynka przyjeżdza z anglii w sierpniu to ją poproszę, żeby mi kupiła, tylko jak możesz to powtórz dokładnie jak się nazywa - oil...coś tam? mówisz, że miałaś rozstępy kiedyś i całkiem zniknęły po tym olejku? bo wsz.mówią, że rozstępy zostają na zawsze:(. Ja to sie też trochę boje o mój brzuch bo miałam kiedyś kolczyka w pępku, byłam młoda:P, a teraz brzuszek rośnie i akurat w tym miejscu mam najcienszą skóre i tak strasznie piecze, kiedyś się chciało wyglądać "atrakcyjnie" a teraz muszę cierpieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i trochę jestem zła bo dzwonili z mojego szpitala i przesunęli termin wizyty u gin tydz.później, na 17 sierpnia, praktycznie za miesiąc, musiałam oczywiście do lekarza zadzwonić czy w moim przypadku może tak być, bo myślałam, że częsciej będę chodzić teraz na wizyty, ale mówił ze przeglądał moją karte i nic się nie dzieje,a w razie czego to na izbę przyjęć...więc tyle muszę czekać do nast.wizyty,a z drugiej strony to juz jakiś 32 tydz.będzie, mam nadzieje, że do tego czasu bedzie oki, no i w domku będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto przepis na panierkę: 8 łyżek mąki po 1 łyżeczce - czosnku granul., imbiru, papryki, pieprz, sól ( przyprawy w proszku) 2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia To wsz.mieszamy, (ja robie zawsze z fileta z kurczaka), w jednej misce ta panierka, w drugiej zimną wodę, mięso maczamy w wodzie i w panierce, i tak ze 3 serie.i na gorący olej, smażymy. Mi tak starcza to na 4 duże kotlety, można też zrobić takie kęski to już wedle uznania:). Mam nadzieje że Wam będzie smakowało, trochę brudnej roboty przy tym ale warto.. i ciasto się klei dlatego najlepiej od razu na patelnie, a jakbyście chciały na drugi dzień jeszcze zjeść, to tylko chwile na patelnie i znowu zrobi sie chrupiaca panierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam Mika ale narobiłaś smaka. Muszę wypróbować może nawet dziś! Ja niestety cierpię na kilka dolegliwości, które mogą wywoływać te omdlenia. Omdlenia mam już dość długo więc idę dzisiaj po skierowanie do szpitala. Dowiadywałam się, że rezonans nie jest taki szkodliwy. Gorzej jakbym miała mieć tomografie albo rtg. Tylko przed rezonansem trzeba lekarzowi powiedzieć, że się jest w ciąży to nie podają kontrastu po prostu. Mój M. stwierdził, że mam gorączkę i rzeczywiście lekką mam od wczoraj. pewnie też osłabienie. Tym bardziej słabo widzę pozytywne wyniki w tym cyklu. Z drugiej strony łykam wszystkie lekarstwa zalecone przez profesorkę do tego witaminy centrum i kwas foliowy. Nawet owulację miałam, ale może przez to tyłozgięcie trzonu macicy nasienie nie może trafić do celu, ja już nie wiem. Jak widzicie dzisiaj coś podłamana jestem, walczę żeby nie siedzieć i nie beczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×