Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Ana Lena - raczej bez antybiotyku się już nie obejdzie , ale nie martw się , dostaniesz taki który nie zaszkodzi dziecku . Ja w pierwszej ciąży miałam dwa razy Duomox , raz na zęba raz właśnie na bakterie w moczu. Ale od tego czasu, odpukać , skończyły mi się problemy z pęcherzem, więc lepiej to porządnie wyleczyć . Ponoć najważniejsze żeby wyleczyć do porodu bo wtedy te bakterie są najgroźniejsze dla dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich Anulek , troszkę spóźnione ale od serca :) 🌼 🌼 🌼 🌼 [kwiatek ] 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika79 a ja bym dorzuciła zdjęcie nowożeńców:) do tych flaszeczek :) a pozatym cześć dziewczynki :) Ja już po śniadanku jestem i kończe pić kakao :) u nas paskudna pogoda cały czas pada juz na polach jeziora mamy :( czuję ,że nic nie będzie mi sie chciało dziś robić przez ta pogodę :)bo co tu robic w taka ulewę ?? dziewczynki ja się chyba wyleczyłam z tej grzybicy :) juz jest dobrze po 6 dniach kuracji nic nie wędzi nie piecze :) mam nadzieję ,że pani ginekolog to potwierdzi w piątek na usg :) Już chciałabym mieć USG zrobione i mam nadzieję ,że mam więcej tych wód ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja dziś w dobrym humorze :) Wczoraj tak moja kruszynka fikała, że na brzuszku namiocik mały zrobiła na kilka sekund. Podejrzewam, że nóżkę wypchała :P A później jeszcze raz brzuch się śmiesznie wykrzywił. :D Moje córki pod ogromnym wrażeniem, bo nie mogły się doczekać takiego ruchu brzucha :) A dziś rano odkryłam, że mam już siarę. Tak, tak, już w czwartym miesiącu może się pojawić. Po ściśnięciu sutka, mała kropeleczka. Moja młodsza córka teraz chodzi cała uchachana po domu i śpiewa, że mama ma już mleczko...hahahahahahaha Oby reszta dnia, też była taka fajna :D Buziaki dla Was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super DoniaJulia :) pozazdrościć tez juz bym chciała czuć ruchy malucha :) mąż juz tuli się do brzuszka i pyta jak tam się moje mnaleństwo czuje??? oczywiście o mnie nie zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie777777
witajce ranne ptaszki ;) Raz jeszcze dziekuje za zyczonka ! :) Rimela- super sen- ja tez marze o dziewczynce, ale nie widac nic jeszcze :( Agnieszka- mysle ze w Polsce napewno uzyskasz dokladniejsze informacje po usg, u mnie w 7 tyg byla juz czynnosc serca maluszka. Ana Lena- ja po wczorajszych wynikach rowniez mam liczne bakterie w moczu- jak mi sie uda to zapytam ich co z tym dalej. Teraz czekam na usg jamy brzusznej- moze mnie dzis wypiszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Angie777777 :) Mam nadzieję ,ze ciebie wypuszczą do domku wiem co to znaczy leżeć w szpitalu i ,że najlepiej jest w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 super że już lepiej. Pamiętaj tylko wziąć lek do końca, bo nawet jak nie swędzi to może coś jeszcze być. Zapytaj dr o laktowaginal, dobrze sobie odbudować florę po takiej kuracji a lekarze często o tym zapominają. DoniaJulia ale Ci zazdroszę, ja póki co mam zaliczone dwie "bulgotki", które kojarzę z dzidziusiem, i lekkie muśnięcie które nazwałam kopnięciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi ja wziełam lek do końca było to 6 czopków i się juz skończyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzuniaw1
ja właśnie po późnym śniadanku dziś wstałam lewą nogą :( obudziłam się nad ranem, gdy była jeszcze szarówka i nie mogłam długo spać, ciągle myślę o tym moim "nic-nie-czuciu", ja nie czuję żadnych bulgotek, żadnego przelewania, burczenia, nie mówiąc o czymkolwiek co przypominałoby faktyczne ruchy dziecka :( na dodatek wkurza mnie mąż, który nigdy nie pyta jak się czuje, nie dopytuje o dziecko, nie kładzie ręki na brzuch, przykro mi :( i czuje, że całą ciąże tak będzie ;( DoniaJulia - ale Ci zazdroszczę tych kopniaczków, i jeszcze siara Angie777777 - wracaj szybciutko zdrowa do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewwczynki jaka polecacie farbę do włosów abym mogła sobie zafarbować włoski ?? Bo juz nie wytrzymuję z takim kolorem :( strasznie mnie dobija :( Będę wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
witajcie dziewczynki właśnie wstałam, lecę do sklepu po produkty na śniadanko wracam i biore się za czytanie waszych postów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cama idziesz na USG do tego samego gina co ostatnio? Nie wiem jaka farbe Ci polecic bo ja tylko raz w zyciu malowałam włosy:) U nas od niedzieli nie pada, ale jest zachmurzone, teraz słoneczko wychodzi i jest ciepło. A ja nawet na spacer nie wychodze:/ Zazdroszcze Wam tego, ze mozecie normalnie funkcjonowac:) Ja mimo tego,ze przez całe zycie leczyłam sie jedynie na przeziebienie nie najlepiej znosze ciaze. Od poczatku komplikacje i szpital, teraz b.czeste wizyty u lekarzy. Mam dzis kiepski humor. Co robicie dzis na obiad. Ja mam barszcz czerwony, a dzis zaszaleje i zrobie do niego krokiety. Farsz mam juz gotowy takze szybko pojdzie. Teraz zbieram siły do działania. Miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 tak do tego samego mam w szpitalu się pojawic oni mają tam dobry sprzęt i ginekolog-położnik będzie mi robił Usg no własnie nie wiem jaka najbezbieczniejszą farbę wybrać ?? dziś 14 tydzień zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 nie martw się że jeszcze nic nie czujesz, ja też mogę powiedzieć że nie poczułam jeszcze dzidziusia. Miałam dwie bulgotki ale na dobrą sprwę mogło to być jedzonko :-) Mężem się nie przejmuj, jemu trudniej uwierzyć w cud życia który w Tobie rośnie, daj mu czas niech dotrze do niego ta wiadomość. NIektórzy instynkt dopiero mają z chwilą narodzin. Mój też na mnie dziwnie patrzy jak mówię do brzucha Wiktorku, ale coś już sam zaczyna gadać więc jest nadzieja :-) Czekaj aż sam poczuje ruchy to oszaleje ze szczęścia. Cama ja bym w 14 tygodniu maksymalnie zaryzykowała szamponetkę. Ewentualnie fryzjer, ja byłam w piątek u fryzjera i tak mnie w głowę paliło jak nigdy a farba była bardzo delikatna bo już widzę że się zmywa i przy każdym myciu jest kolor na pianie. Aguniek0121 ja też dziś robię krokieciki a barszczyk z torebki bo nie ma czasu na gotowanie trzeba się pakować - jutro wyjazd a jeszcze mąż mnie do kina dziś zabiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
ja też na obiad mam dziś barszczyk :) a włosy farbuje tylko szamponetką i to rzadko. Strasznie buzie mi wysypało :/ a wczoraj chyba poczułam dzidziusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie palette - one są bardzo silne mimo że nie zawierają amoniaku. Coś z innej firmy poszukaj. Moja fryzjerka kazała mi przyjść jak skończę 14 tydz. - tak na wszelki wypadek, żebym, potem nie myślała do końca życia ze coś się stało przez to że pomalowałam włosy. Pytała 2 razy w którym tygodniu jestem jak przyszłam. Wiesz lepiej dmuchać na zimne. Podobno nie szkodzi ale czy ktoś robił jakieś badania na ten temat? Wierzę CI że nie możesz patrzeć bo ja to samo. Ostatnio włosy malowałam tuż przed zapłodnieniem :D także 4 miesięczne odrosty - fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niestety nie ma u nas innych szamponetek :( ehh awłosy mnie strasznie denerwują :( ja też ostatni raz farbowałam z 4 miechy temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lena
Dziewczyny, a jak jest z kremami do depilacji? Można używać czy nie? Bo ja niestety nie dam sobie rady maszynką, mam włosy na udach :( A podobno lato idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi- wyjęłaś mi to z ust :TYLKO NIE PALETTE, to są najgorsze farby, bardzo mocne i włosy po nich wypadają . Ja mam w przyszłym tygodniu farbować , też pierwszy raz w ciąży, ostatnio farbowałam w marcu :P Ja polecam Casting z Loreal , http://allegro.pl/loreal-casting-creme-gloss-20-kolorow-od-ss-i1708689892.html one są bez amoniaku , więc nie pieką i nie cuchną , minusem jest to że nie są tak trwałe jak zwykłe farby ale łagodne, dobrze kryją i kolory są mocne . Cena ok 18-15 zł , zależy gdzie , czasem w Tesco czy Rozsmanie są na nie promocje . I są bardzo wydajne , jedno opakowanie wystarczy na długie włosy. Podobne są z Garniera " Color&Shine" http://allegro.pl/garnier-colorshine-nr-8-jasny-blond-i1695273598.html Też bez amoniaku , tańsze ale mniej wydajne, na długie włosy trzeba dwa opakowania. Ja osobiście wolę ten Casting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika79 myślisz ,że w 14 tygodniu mogłabym pofarbować którąś z tych farb ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być od 18 zł do 25 zł . Najgorszy ten amoniak i opary, to tak jak z farbami do malowania drewna itp , nie wiadomo co się wdycha i zaleca się żeby lepiej unikać . Mnie śmieszył szwagier, nie pozwalał szwagierce farbować włosów w ciąży bo dziecko będzie rude :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - pewnie że tak , na pewno są łagodniejsze od tych z Palette , one nie śmierdzą i nigdy nie piekła mnie skóra podczas farbowania . Ja już miałam wcześniej zafarbować ale stwierdziłam że poczekam jeszcze kilka tygodni żeby przed samym weselem sobie zafarbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - ja pytałam swojej lekarki i powiedziała, że w ciąży można farbować włosy, ale lepiej poczekać do 2 trymestru. Ja zafarbowałam włosy Loreal Casting też ok. 14 tygodnia, bo odrosty strasznie mnie męczyły. Trochę się bałam czy nie zaszkodzę maleństwu, ale wiele moich koleżanek też farbowało włosy kilkakrotnie w ciąży i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś zaczełam 14 tydzień to co poczekać ?? jeszcze kilka dni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - ja 2 tyg. temu malowałam Lorealem Casting - jakimś blondem, faktycznie jest mniej trwała, ale w ogóle nie śmierdzi, jest naprawdę delikatna. Ana Lena - ja też mam dużo bakterii, tylko leukocyty pojedyńcze. Lekarz powiedział że to b. częsta przypadłość w ciąży i żeby za jakiś czas powtórzyć badanie, jak się znowu powtórzą to mam zrobić posiew. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×