Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość Rimela
Agusssia2008 straznie mi przykro :( byłam pewna, że na tym etapie nie będzie już żadnych złych wiadomości a tu taka smutna nowina :( trzymaj się kochana!! Akinom77 sto latek ciężaróweczko!! zdróka da Ciebie i dzidziusia! spóźnione ae szczere, nie mam w domu netu więc musisz przyjąc ;) wiekiem się nie przejmuj! ma się tyle na ile się człowiek czuje :) Aguniek0121 witamy :) lekturka ciekawa i duuużo do nadrabiania bo sporo tch stron produkujemy ;) Przeprasam dziewczynki za te gołębie ale już mi tak ślinak ciekła że szok ;) ale się wycwanilam i to mamusia robiła biedna od rana, bo mnie by się nie chciało :D zaś camila 2011 narobiła mi chęci na barszczyk ;> dziś jade na wieś troche odpocząc i poklachać z kuzynkami. Już będzie na mnie czekał lacek drożdżowy z malinami...mmm, taką mam na niego ochotę że aż czuje jego zapach :D Alka28 to super że z Wami wszystko ok :) rozsan czekamy na dobre wieści :) ale się rozpisałam ;P ale dziś mam dobry humor przez ten wyjazd no i żadnych koszmarów nie było :D miłego dnia ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusssia - przytulam mocno, trzymaj się dzielnie ... rozsan- ja w pierwszej ciąży tez tak zbierałam różne próbki i gratiski, takie nic a cieszyło :P:P:P:P:P Ostatnio dostałam za wypełnienie ankiety litrowy płyn do kąpieli z Johnsona i czekam na żel i maszynkę do golenia tą najnowszą z Gillette, bo ponoć wygrałam , wypełniłam test na ich stronie i się udało. Fajna sprawa to http://www.streetcom.pl/, znajoma cały czas tam coś testuje :) Ja Wam polecam też stronę Bobovity , można zamówić bezpłatny poradnik żywienia , w pierwszej ciaży dostałam takie dwa do roczku i po roczku dziecka , dużo mi pomogły a przy okazji jeszcze dostałam jakieś soczki, słoiczki, kaszki itd :) Placek z malinkami ... mniammmmm , a ja mam dziś zamiar robić soczek malinkowo pożeczkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już się nie mogę doczekać weekendu bo jadę do rodziców i wreszcie zobaczę sie z siostrą bo nie widziałam jej już 2 miesiące. Rozsan co do próbek to powiem Ci że ja też jestem starsznie łakoma na wszelkie gratisy. U teściowej czeka na mnie reklamówka pełna próbek od znajomej położnej. Jak będę miała już wolne to przeszukam wszelkie mozliwe strony gdzie oferują takie próbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, przykro mi bardzio:(:( dziewczynki nie piuslaam troche bo nie mialam weny w ogule, i duzo spraw na głowie. Dziewczynki troche sie zmarttwiłam:( ciaza agusi obumarła w 13 tyg:(:( ech czemu tak sie dzieje cholera jasna!!!:D teraz i ja sie boje o siebie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra jakbym słyszała swojego męża. On ma do mnie pretensje że źle się wobec niego odnoszę że mówię podniesionym tonem, a mi się wydaje że cały czas mówię tak samo. Poza tym mylą mi się słowa, nie wiem jak nazywa się jakiś prosty przedmiot itp. Mój jest przyzwyczajony bo ja zawsze jestem taka roztrzepana, ale mówi że teraz to jakieś apogeum. Boi się o mnie cały czas, że się zagapię przechodząc przez przejście albo coś podobnego. Mam też takie zawieszki, mówi coś do mnie a ja się patrzę ale jestem myślami gdzieś indziej. Teraz to się śmieje tylko z tego ale wcześniej starsznie się irytował, mam nadzieję ze gorzej już nie będzie. Dodatkowo pada mi na zwrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ja jak codzien zaspana co dzien nastawiam budzik na 7 rano a i tak nie wstaje corcia mnie budzi he he, a do teg u nas sie ochlodzilo ale nawet dla mnie lepiej... Mi do wizyty zostalo dwa tygodnie tez teraz sie boje co z moja dzidzia chyba bede musiala cos wymyslec zeby isc predzej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusssia bardzo mi przykro, trzymaj się. Tojah - jesteś moją imienniczką :) Z tego co zauważyłam jest tu kilka Aguniek ;) Temat nadrabiam z wielką przyjemnością bo bardzo przyjemnie czyta się Wasze wpisy. Daleko jeszcze nie zaszłam, ale na pewno przeczytam wszystko bo to największa kopalnia wiedzy zwłaszcza dla takiej niedoświadczonej "ciężaróweczki":) Widzę, że tabelka dłuuuga, fajnie, że jest nas tak dużo, ale jak ja to wszystko ogarnę hehe ;) Widzę, że jestem tu jedyna z Lublina. Ale rym ;) NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Socjofobiqe____18_____22.01_______Mława (Maz.)___?? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? monia_aa______ 23_____26.01_______wlkp __________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? Alka28_________28_____22.01_______Warszawa____ Miłego dnia Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!:) Ja dziś od rana zaliczyłam już kłótnie z matką..Już na nią patrzeć nie mogę a ona na mnie. Po kłótni nie możemy przebywać w jednym pomieszczeniu. Dobrze, że u was wszystko jest ok:) Bo ja dochodzę do wniosku, że gdyby nie ta ciąża to miałabym mniej problemów i zmartwień.. :( o ale cóż.. jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się i ja :) córcia wyprawiona na spacer, a ja spadam zaraz do nauki :o tojah, no wiec moze poznasz pierwszego n-la, który nie zdał mianowania :P:D o wiedzę i dorobek sie nie boję, bo miałam tego tyle, ze z prezentacji musiałam wyrzucić ponad połowę, bo miałam sie zmieścicć w 20 min a ja miałam na 45minut! przepisy, ustawy itp juz obczytane, teraz uczę sie przykładowych pytań, które moga paść. martwię sie tylko tym, ze to egzamin w gminie, a ja tam im przystopowałam prywatyzację i zostali z wielkim problemem (finansowym). w zasadzie po moim wystąpieniu na jednej z sesji zaczęła sie lawina (tv, gazety...) i radni nie przegłosowoali propozycji uchwały, no a że przy wszystkich pojechałam troszkę po p. v-ce burmistrz to się troszkę tego boję, bo ona może siedzieć w tej komisji. i to cały problem. o nic innego sie nie boję. ale stwierdziłam, ze nie jest to koniec świata. zdam - bedzie super, a jeśli p. v-ce udowodni mi, ze sie nie nadaję, to trudno. najgorzej, ze zewsząd słyszę "kto jak kto, ale ty to zdasz z zamknietymi oczami" i to najbardziej dołuje... zaraz przypomina mi sie egzamin z logopedii na studiach, byłam obcykana na maxa a babka mi udowodniła, ze nie umiem :o ale pytania szły równo z neurologii, medycyny! i jak wyszłam i powiedziałam, ze oblałam to wszystkie sie śmiały "taaa, jasne ty, stypendystka..." i dopiero jak mi oczy zaszły łzami to musiałybyście widzieć jak zaczęli wertować książki :D ech, mam nadzieję, ze historia nie zatoczy koła. będzie co będzie. nie mam zamiaru sie denerwować, zycie mnie nauczyło, ze mimo troski, przygotowań... czasem życie wybiera inny scenariusz i nie mamy na to wpływu... chciałam jeszcze powiedzieć, że wczoraj ktoś powinien dostać po dupsku za wpisanie barszczyku z krokiecikami 😭 dziś będę gnała po buraczki!!! krokieciki też musze gdzieś upolować! socjofobiq przez ciebie wczoraj na kolacje wylądowałam z tuńczykiem :D ale był pycha :D:D:D ok, uciekam... nie piszcie za dużo :P bo potem nie nadrabiam :P aaa, jeszcze gratuluję wszystkim tym, które miały dobre wyniczki z wizyt ❤️ ja dopiero w sobotę sie dowiem, czy tym razem sie udało przebrnąć przez 12tc... powiem wam, ze jest to "najstraszniejsza" dla mnie wizyta. przy pierwszej ciąży latałam na wizyty jak na skrzydłach, a teraz... im blizej soboty, tym wiecej o tym myślę, i sny intensywniejsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku wspomniałam, że moja ciąża przebiegała z komplikacjami ;( Na pierwszą wizytę do gina wybrałam się w 8 tc, wszystko było ładnie, pięknie, czułam się świetnie, nic mnie nie bolało, żadnych plamień od początku także mimo tego, że jestem taką małą panikarą byłam dobrej myśli. Niecierpliwiłam się w kolejce, żeby jak najszybciej wejść do gabinetu i dowiedzieć się jak rozwija się moje maleństwo. Lekarz zaczął mnie badać i mówi, że krwawię i czy tego nie zauważyłam. Ja w szoku, kurdę co on do mnie mówi, przecież nawet w gabinecie nie było żadnej plamki na białej bieliźnie. Nic nie czułam czekając w kolejce. Gin nie chciał mi nic powiedzieć, szybko wypisał skierowanie do szpitala (jest w nim ordynatorem, teściowa mi go poleciła bo ja w Lbn.nie znałam żadnego ginekologa, pochodzę z okolic Zamościa, po ślubie zamieszkałam w Lbn.) Wyszłam z gabinetu, w szoku nawet zapomniałam zapłacić (co później uregulowałam). On też chyba zapomniał, sam przejęty dzwonił do szpitala, że przyjdę. Szpital akurat jest po drugiej stronie ulicy także blisko. Wyszłam na zewnątrz i się popłakałam z tego wszystkiego, zadzwoniłam do męża bo nie chciałam iść tam sama. Tak się bałam. Mąż zaraz przyjechał i szybko poszliśmy na Izbę Przyjęć, męża wyprosili i tak biedaczek czekał na mnie ponad godzinę nie wiedząc co się dzieje. Sam był przerażony. Dopiero jak przydzielili mi łóżko mogłam do niego zadzwonić i powiedzieć gdzie jestem. Dostałam leki i kazali mi w ogóle nie wstawać, tylko do toalety. Cały czas miałam łzy w oczach, nie mogłam się uspokoić. Ale mimo wszystko czułam, że jest dobrze, nie podejrzewałam najgorszego. Do szpitala trafiłam ok 19h także dopiero rano zrobili mi USG. Okazało się, że mam małego krwiaka 7x9 mm. Wszystkie wyniki były dobre, serduszko biło także wszystko było dobrze ;) kamień spadł mi z serca. Krwawiłam w sumie tylko wtedy jak trafiłam do szpitala, później już tylko plamienia. Wypuścili mnie po 5 dniach, krwiak szybko się wchłonął. każdego dnia pytałam czy mogę już wyjść do domu bo ja tam w ogóle nie mogłam spać, na dworze straszny upał, w salach duszno, masakra ;( Spałam po ok 4g. To był mój pierwszy w życiu pobyt w szpitalu, nigdy na nic nie chorowałam. Leży tam tyle młodych dziewczyn, niektóre po kilka m-cy, już do końca ciąży. Dziewczyny nie chcę już tam wracać, najlepiej od razu na porodówkę jak dzidziuś będzie już chciał do nas wyjść ;) Kochane życzę Wam, żeby ciąże przebiegały prawidłowo, żeby Wasze maleństwa rosły zdrowe bo to jest najważniejsze. Dbajcie o siebie, nie zamartwiajcie się, na pewno wszystko będzie dobrze ;) Ja po wyjściu ze szpitala łykam leki i praktycznie do tej pory cały czas leżałam bo takie mam zalecenie. Do tego męczyły mnie straszne nudności, wymiotowałam rzadko, ale było mi tak niedobrze, że nie mogłam często nawet wstać do południa, tak mnie mdliło, wszystkie zapachy mnie odrzucały. Fujjj! Już mi to przeszło, ale czasem wymiotuję. Np w ogóle nie mogę jeść białego sera bo zaraz zaliczam łazienkę :(, czasem też po jogurcie średnio się czuję. Za to pochłaniam pomidory w ogromnych ilościach bo je uwielbiam. 22 czerwca miałam pierwsze USG na którym widziałam maleństwo, byłam z mężem. Byłam mega zdenerwowana co i lekarz zauważył więc starał się mnie odstresować. Na USG chodzę do innego, mój niestety nie robi i to jest minus bo i tak za wizytę płacę 170 zł. Ale on pracuje w szpitalu w którym będę rodziła, blisko naszego mieszkania także mi to odpowiada. Zresztą ten gin ma bardzo dobre opinie, to już starszy pan, ale dobry specjalista. Wracając do USG byłam wzruszona, nasz kochany skarb był taki rozkoszny, że mogłabym wpatrywać się w niego godzinami. Ale która z nas tak nie ma, prawda? ;) Wszystko rozwija się dobrze. Pomachał nam rączką, wiercił się ciągle, płeć jeszcze nie jest znana, ale patrząc na to maleństwo czułam, że to chłopiec. Nawet w tych chińskich kalendarzach, które tu znalazłam wychodzi, że chłopiec. Najważniejsze, żeby było zdrowe. To moja pierwsza ciąża więc mam tyle obaw i ciągle rozmyślam. 29 czerwca byłam u gina, też wszystko ok, ale stwierdził, że mam za krótką szyjkę macicy i będzie musiał to kontrolować. Nie dał mi żadnych zaleceń co do tego, ale ja już się martwię. Nie chcę znów trafić do szpitala ;( Nst.wizytę mam w środę i już nie mogę się jej doczekać. Wybiorę się chyba też na USG, żeby zobaczyć czy wszystko jest w porządku. Wybaczcie, że tak dużo napisałam, ale chciałam nakreślić Wam tak w skrócie moją sytuację od początku. Może ktoś przez to przebrnie ;) Idę się położyć -znowu ;( Choć i tak teraz lepiej się czuję, bo wcześniej byłam taka bezsilna. Dziś miałam zrobić badania moczu i krwi, ale ja to taka zakręcona jestem i zapomniałam nasiusiać rano do pojemniczka, a później już nie mogłam (tylko troszeczkę), wkurzyłam się, wylałam to co było i pójdę dopiero jutro. Eh;/ A byłam już w pełni gotowa, ubrana, uczesana ;) Wstałam nawet wcześniej, żeby szybko pójśc do laboratorium. Jestem zła na siebie ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka przepraszam bardzo :P Ja ostatnio pomyślałam o pasztecie.. ale zrezygnowałam z tejże przyjemności. Ale obiło mi się coś o gołąbkach:P dziś mamuśka ma zrobić. Trochę ulepszonym sposobem, bo nie używa zwykłej kapusty, a kapustę pekińską. pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam, ze my z m już chyba przyzwyczajeni :) wystarczy, ze wspomnę "denerwuje mnie to, chyba nie chcesz sie pokłócić" i on wie o co chodzi, odpuszcza :) ale mój już jest wyedukowany przez 1 ciążę :) a wtedy to bywały jazdy :D:D:D teraz biedak ma jeszcze gorzej przez egzamin i stres przed wizytą. wszystko sie odbija w kontaktach... na szczęście on potrafi sie usunąć, tylko nieraz nie wyłapie, ze moje wypowiedzi to nie żarty i nie trzeba w nie brnąć dalej :D dlatego jak czuję, ze coś zaczyna sie dziać z moimi nerwami, to wolę go uprzedzić i po problemie, 90% kłótni mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjofobiq ja na gołąbki nie mam dziś ochoty. cały umysł zajął barszczyk z krokietami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak ostatnio zażyczyłam sobie barszczyku to sama musiałam jeść :P nie było chętnych. Ja od samego początku ciąży pokłóciłam się raz.. ale to baaardzo ostro.. I miejmy nadzieję, że już się to nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poprawiam kolejność, z małą zmianą daty :) NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Socjofobiqe____18_____22.01_______Mława (Maz.)___?? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? monia_aa______ 23_____26.01_______wlkp __________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 jak miło, ja pochodzę z samego Zamościa. W Rzeszowie mieszkam 11 lat. I w dodatku jesteśmy prawie w tym samym wieku. No to kochana koniecznie musimy się umówić za rok w wakacje w odrestaurowanym parku zamojskim i zoo z naszymi szkrabami. U mnie na 99 % też będzie chłopczyk - tak czuję. Moja mama tez robi gołąbki z kapusty pekińskiej, o niebo lepsze spróbujcie. Ja to w sumie powiem Wam że z mężem się w ogóle nie kłócę odkąd jestem w ciąży, bo te krótkie wymiany zdań to nie mozna nazwać kłótnią. My oboje jestesmy bardzo do siebie podobni, bardzo temperamentni i wybuchowi więc u nas zawsze iskrzy, ale teraz mąż wykazuje się niebywałym zrozumieniem. Prosiłam go żeby mnie trochę kontrolował i to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewuszki co tam słychac troszku mnie nie było a wy się tak rozpisałyście agniesiulka współczuję :( Mam pytanko czy u was w 12 tygodniu było widać już brzuszki ??? :) Bo u mnie jakby troszkę wypchneło się co nieco na brzuniu :) a oto fota do mego brzunia :) http://www.garnek.pl/gazar/16116567/12-tydzien-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama ja taki brzuch miałam w 8 tc. teraz jestem w połowie 15 tc i jestem już strasznie wybrzuszona. Jak leżymy z mężem na kanapie to musze z przodu bo się już nie mieścmy. Nawet się do Was nie poruwnuję bo wyglądam na 5 miesiąc a to moja pierwsza ciąża. Podobno brzuch to sprawa indywidualna. Podobno u drobnych kobiet szybciej widać ale moja mama też się zdziwiła jak mnie zobaczyła że już taką mam piłeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
fajny brzusio Cama, ja dziś kończę 14 tydz ale mam troszke mniejszy bebenek imi jakos rośnie już od pod biustem ;) w sumie to się nie moge doczekać aż będzie bardziej widać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
Mufi tak jak mówisz każdy ma inaczej, moja qzynka te styczniówka ale z samego początku juz od 2 miesiąca ma brzucholek jak w piatym :) jak mi posłała mmsa to nie umiałam uwierzyć ;) to jejpierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ira dopytywałaś się o te badania u Was? Ja mam lekko zaokraglony brzusio, dopiero od kilku dni można zauważyć że sie lekko zaokrągliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę to widocznie zalezy od kobiety itp. każda ma inaczej :)ja tam kocham swoje brzunio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę przyznać, że jakby nie wiedzieli to by po brzuchu nikt nie poznał :P Bo od zawsze mam fałdki na brzuchu :( Tak więc tylko ja i mój P tak zauważyliśmy że podbrzusze mam zaokrąglone, a tak to nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimela ja tak samo mam brzuch już od piersi, taki typowo ciążowy. Może coś popstrykam zdjęć to Wam pokaże. Smaruję się już regularnie 2 razy dziennie bo strsaznie mi skórę ciągnie i jak posmaruję to jest mniej napięta. Rano kremik wieczorem oliwka, ale teraz w te upały to nie chce mi sie tej oliwki używać. Dopiero 13 a mi się już chce do domku :-( zapodajcie jakies smaki bo nie wiem co mi się chce dziś na obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie miałam zapytać jakich kremów używacie na brzuszek itp :)? A może tak mięsko schabowe do tego ziemniaczki młode i kapustka kiszona lub buraczki :) pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×