Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

yousta mala juz miala bebilon zwykly comfort nawet enfamil o lac teraz kazal dawac bebilon ha 1 hiperalergiczny pytalam czy moze dac jej lepiej ten bebilon pepti to on nie chce mi go przepisac bo powiedzial ze nie chce malej meczyc takim mlekiem i dalej ma zielone kupy ale chyba tego sluzu nie jest duzo bo w kupie sa takie zolte granulki i one sie tak ciagna wczesniej miala bardziej zielone i twardsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym tygodniu :-) dwa dni mnie nie było a Wy tu płodzicie, nie próżnujecie :-) Ja jeszcze zakładam rajstopki ale tak jak kiedyś mówiłam u nas ciągle wiało. Ale w weekend było nawet ciepło może nie całe dnie ale już lepiej, No i dzisiaj po całej nocy z deszczem teraz wyszło słoneczko :-) Nie było mnie 2 dni bo w sobotę jeździłam z zaproszeniami to wiadomo wszędzie chociaż troszkę trzeba było się zatrzymać no a wczoraj po bierzmowaniu byliśmy na obiedzie. Emilka oczywiście grzeczniutka była jak aniołek(umie się pokazać w gościach ;-) ) Fasolka nawet sex wymieniłaś w tej wyliczance, no to widzę że wszystko w tym temacie wraca do normy ;-) co prawda prawie na szarym końcu ;-) wiosna no Wy też macie niezłych sąsiadów, No czego człowiek nie robi żeby dogryźć innym, no i co się dziwić że takie pomarańczki potem też wypisują nam tu głupoty, ale to chyba z nudów Ci ludzie tacy. brak słów. Sparking wyobrażam sobie tą pogoń za wózkiem hi hi ladybird po odstawieniu mleka już nie ma śluzu. A i ja Wam nie pisałam jeszcze, bo to tak jest raz mniej a raz więcej. Moja mała robi pieniste kupki, już myślałam że przeszło jej ale ostatnio znowu. To też może chyba być chyba objaw alergii albo niedojrzałego układu pokarmowego, No nic brzuszek ją nie boli bo w ogóle mi się nie pręży ani nic więc nie panikuję tylko obserwuję. A no i te kupki u nas to bardzo rzadko są bo w tamtym tygodniu poniedziałek, piątek. no i od piątku na razie cisza, No ale na cycu więc chyba aż taka przerwa może być, zwłaszcza że widzę że jej to za bardzo nie przeszkadza. Edzia jak przeczytałam co Ci powiedziała lekarka to aż mnie zmroziło, Kurcze czy oni nie mogą się nie wypowiadać jak nie wiedzą albo nie są pewni. Ale chyba tak wszędzie bo ja też kiedyś miałam ze starszą bo już mi nawymieniała że dziecko, krzywe z płaskostopiem i koślawe a później ortopeda stwierdził że jest ok. No ale Ciebie to musiała nieźle nastraszyć..... Oj elzunia i u mnie też lekarka w ogóle nie sprawdza jak sie dziecko rozwija ale potem w książeczce mam zaznaczone np że podnosi główkę czy tam wodzi za przedmiotem ech szkoda gadać. zoooja od czasu do czasu jakiegoś herbatnika zjem, odstawiłam np margarynę . Ja w ogóle lubię jak jest dużo masła(wiem niezdrowo) no więc jak nie mogłam to się przerzuciłam na ramę i jak zaczęłam sobie pozwalać na więcej to też wydawało mi się że jej się częściej ulewa. Jem za to drożdżówki czy jakieś placki drożdżowe a wiadomo że oni tam mleko dodają. Nie wiem może po prostu umiar we wszystkim wystarczy. narka odezwę się wieczorem coby zaległości sobie nie narobić jak przez weekend. Jak macie jakieś typy gdzie się udać po sukienkę to proszę mi tu powiedzieć, bo jutro jadę i żebym po 40 sklepach nie chodziła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka mi położna na pieniste kupy przy karmieniu piersią mówiła żeby wypić mocną czarną herbatę :) bo herbata zasusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Jak minęła noc? Ja byłam zakręcona jak słoik:P Mąż dał jeść małemu o północy, a ja obudziłąm się o 00:35 i chciałam robić małemu jedzenie:P Ja wczoraj zamówiłam to pierwsze- widziałam w realu u koleżanki, która użytkuje je od 3miesięcy i wg mnie jest super. Mi zależy na gumowych kółkach, a tylko to ma takie. W dodatku ruchomy podnóżek jest fajny dla takich maluszków jak nasze(które jeszcze nie siedzą). A i też wzięłam zielone:P A jaki fotelik 9-36 kg polecacie? Moja znajoma mówiła, że warto wziąć taki, gdzie jest regulacja oparcia do pozycji półleżącej, ale nie wiem... Wczoraj byłam w hurtowni i pani mówiła, że to nie jest dobra pozycja dla dzieci... Mi podoba się takie tzn. na takie mnie stać:P http://allegro.pl/kup-dziecku-ferrari-sp-9-36-kg-alarm-pasow-i2265415617.html http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-chicco-neptun-9-36kg-gratis-i2266320004.html http://allegro.pl/fisher-price-fotelik-9-36kg-gratis-do-wyboru-i2265415065.html http://allegro.pl/babysafe-fotelik-9-36-microfibra-wys-24h-gratisy-i2269603669.html http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-kinderkraft-9-36kg-smart-hit-i2269291995.html Co sądzicie o nich, a może wszystkie są be:P ZUZIA_K- ja mam już 3 worki ciuszków za małych:( buu a niektórych nawet nie zdążyłam ubrać:( buuu Mój siedzi w foteliku i piszczy jak baba:) nie mam sił:) No to chyba każdy ma ciekawe sąsiadki... Naszą ostatnio pogotowie zabrało, bo biegała nago po klatce( ok.60,70 lat). Siedzi już miesiąc w Lubiążu w psychiatryku:P No i kto ją przebije?hihi A i wczoraj kupiłam małemu tego gryzaka- od kiedy mozna go podawać? Pamiętam, że któraś właśnie polecała , to kupiłam, a co:)http://allegro.pl/canpol-siateczka-gryzak-do-podawania-pokarmu-i2267663527.html dobra, już doczytałam 5m+:P http://allegro.pl/canpol-siateczka-gryzak-do-podawania-pokarmu-i2267663527.html http://www.suwaczki.com/tickers/tpxxxzdvas5fn46d.png http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e5dttug1x.png http://www.siatkicentylowe.com/odznaki/784f3e6e696ced1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia foteliki sprawdzaj na stronie ADAC tutaj masz stronę: http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/default.aspx?tabid=tab5&fb_source=message To niemiecka instytucja sprawdzająca bezpieczeństwo foteli samochodowych- najlepsza, jeszcze jest Decra znana ale ADAC pewniejsze :) my kupimy Recaro Young Sport- Recaro to firma produkująca najbezpieczniejsze fotele wykorzystywane m.in. w samochodach rajdowych :) jak chodzi o bezpieczeństwo w tej kategorii nie ma lepszego, są równie dobre ale u nas firma wygrywa i to że dużo ludzi znających się na rzeczy dla własnych dzieci wybiera ten fotelik :) np kierowcy rajdowi :) aczkolwiek my się wstrzymujemy bo w maju powinien wyjść najnowszy test ADAC i może się okaże że jest coś bezpieczniejszego. Fotelika nietestowanego przez ADAC/Decre bym nie kupiła bo nie wiem jak by się zachował a nie będę ryzykować :) temat dość dla mnie istotny stąd dużo wiem i służę radą wśród rodziny i znajomych tzn nie powiem który kupić, wiem na co zwracam uwagę i mogę podpowiedzieć ale decyzja należy do rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia z doświadczenia wiem że fotelik z regulacją oparcia to super sprawa. Ja mam 9-25 kg coneco. Nie wypowiadam się co do innych bo nie wiem , ten dla nas jest dobry.jak mi dziecko uśnie to jednym ruchem ręki przesuwam i sobie leży, głowa nie lata a to ważne bo byle hamowanie jak dziecko uśnie to główka się kołysze. My kupowaliśmy do 25 kg bo te do 36 różnią się chyba tym że potem zdejmujesz wszystko i masz samą podkładkę dla większego dziecka. Moja starsza jeździ jeszcze w tym foteliku bo ma ok 22 kg i szczuplaczek jest. Teraz kupiliśmy jej dopiero taką podkładkę i powoli na krótkich dystansach już jedzie z podkładką i pasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ... :) dawno nie pisałam nic nowego, bo w sumie po tym wtorkowym szczepieniu sporo się u nas działo i niestety nic dobrego ... :( jak Wam pisałam samo szczepienie nie było najlepsze, bo mała strasznie płakała i po też dość długo, ale potem niby było oki, poza odczynem i opuchlizną na nóżce, którą za Waszą radą smarowałam fenistilem... niestety w środę wieczorem malutka tak zaczęła wrzeszczeć, że nie wiedzieliśmy co się dzieje, a nigdy w ten sposób nie płakała... nie dała się w żaden sposób utulić... w końcu padła ze zmęczenia. w czwartek niby wszystko było dobrze,aż tu w piątek od samego rana znów ten okropny wrzask...już chciałam jechać do szpitala z nią... ale w końcu wybrałyśmy się do przychodni... gdzie oczywiście Pani dr nic nie stwierdziła, poza niepokojem po szczepieniu... ze względu na śluzowate kupki małej nie dała Viburcolu, ale na brzuszek delicol, bo też po tym szczepieniu (chyba po rotarixie) mała miała ślady krwi w kupce... w ten piątek mała jeszcze trochę poszalała,ale poobserwowałam ją i zaczęła mi się strasznie ślinić i pakować swoje i nasze ręce do buźki, więc za radą kumpeli kupiłam Camilię i wieczorej jak się sytuacja powtórzyła zaaplikowałam je i jak ręką odjął. sobota była spokojna,ale wczoraj znów, więc dwa razy Camilia... i spokój... a dziś póki co malutka spokojna i teraz ma swoją drzemkę... popołudniu zawsze biorę ją na spacerek, bo ciężko jej w domu zasnąć... aż trochę żałowałam tych szczepień, bo dawałam 6w1, pneumo i rota ... :( a z pozytywów malutka od wczoraj trzyma główkę przy siadaniu więc strasznie się cieszę chociaż z tego. i okazało się, że 400m od naszego mieszkania będzie dla małej miejsce w prywatnym żłobku z dotacją Um czesne 550/mc, więc kolejna mega radość :) sorry za ten wywód, ale musiałam się trochę wyżalić... miłego dnia wszystkim życzę !!! aha, miałam Was zapytać, o co chodzi z tym wyrzycaniem smoczków po rotarixie?? bo u nas pielęgniarka popychałam nim kropelki u małej, ale nic mi nie mówiła,że mam go wyrzucić, więc o co chodzi? pozdrawiam WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no nie uwierzycie: moja znajoma z liceum miała termin dwa tygodnie po mnie (to akurat nie jest aż tak dziwne) no i tak od czasu do czasu sobie piszemy o naszych doświadczeniach itp i dziś się zgadałyśmy że mieszkamy nawet nie minute drogi od siebie a dowiedziałyśmy się bo... nie miała ciepłej wody jak ja no po prostu nie wierzę- to ja na tyle spacerów chodziłam sama a tu koleżanka pod nosem No brak słów normalnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Interwencji dziś o 16:15 będzie o tym zagłodzonym 11 miesięcznym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia a ja jeszcze w sprawie tego "naszego" krzesełka :P ten trzon między nózkami dziecka to on jest montowany do krzesełka czy do blatu ? można go zupełnie zdemontować ? a jak maluch tam posiedzi to nie odparza się od tego materialu, czy to ceratka czy oddycha ? a jak się wode na to wyleje to wsiąka czy spływa i można zetrzeć ściereczką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak na szybko bo mala spi mi na rekach wiec zabardzo nie mam jak pisac jagodka-a te zmiany skórne u was to nie skaza bialkowa,bo z tego co slyszalam to wlasznie jest na buzce,raczkach i nozkach. dzis na rehabilitacji zapytalam sie o to podnoszenie glowki do siadania i rehabilitantka powiedziala,ze dopoki nie skorygujemy tego skrzywiana glowki to lepiej zeby jej nie podnosila, bo tak podnosila by sie z krzywa glowka i utrwalala by sobie ta postawe,i powiedziala,ze mala jest bardzo silna i raczej nie to ze nie potrafi tylko jest z niej leniuszek i jej sie nie chce.yhhh mialam cos jeszcze napisac i zapomnialam,pozniej poczytam i jak nie padne ze zmeczenia to odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wyrabiam się jednak z byciem na bieżąco na forum ... Przepraszam ale napisz tylko o sobie bo ostatnio u nas gorąco. Jednak to ząbki i mały coraz bardziej jest marudny, normalnie usiąść chociaż na chwilkę jest teraz problem... A na dodatek sesja się zbliża :( więc pewnie wrócę do większej aktywności dopiero po niej :( naprawdę nie mam kiedy czytać a co dopiero pisać :( Pozdrawiamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie mogę się dziś na niczym skupić. Jutro Prokocim, pojutrze zabieg. Jakoś się trzymam, wiem, że będzie dobrze. Trzymajcie kciuki. Buziaki dla was i maluszków. Jeśli będzie wszystko dobrze, w czwartek wracamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka zrobiłam kilka testów i tak: - trzon między nóżkami jest jakby częścią podnóżka, więc jak wymontujesz podnóżek, to będzie bez trzonu:) - jak wyleje się coś na ten materiał w kropki to spływa, nie wsiąka, ale tam jest taka wkładka z pokryciem siateczkowym takim dla maluszków i w nią może wsiąkać - a co do odparzania, to teraz oczywiście nie, ale jak będzie latem jak będzie tam gołym ciałkiem dotykał to nie wiem, zależy pewnie jak długo będzie siedział Mam nadzieje, że pomogłam:) jakbyś chciała jakieś zdjęcia konkretne to mogę zrobić i ci wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZIA_K-z ta główką chodzi o to,że moja mała zamiast trzymać prosto skrzywia ja na prawo tak jakby chciała sobie oprzeć ja na ramieniu.A nie podnosi jej do siadania,ja jej daje rece a ona nic leży jak kłoda :D hehe.Chociaż wczoraj zauważyłam jak ją moja mama trzymała to tak odrywała główke od jej klatki piersiowej,że szok,a wiem,że tak nie może wiec wolalam ją położyc na mate,bo wtedy głowki podnieść by jej sie nie chciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniajulia- trzymamy kciukasy.Wszystko będzie dobrze :-) monia_1983 my też ostatnio byliśmy na szczepieniu rota i 5w1 i ogólnie widzę że u mnie to samo co u Ciebie. Krzyk niesamowity nic nie działa noszenie lulanie przytulanie dopiero jak już nie ma siły to taka padnięta zasypia. Ślini się strasznie,smoka naciąga nie tyle go ssie co jakoś tak przekręca obraca. Ale u nas to chyba jeszcze nie ząbki,przynajmniej jeszcze nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mancia_ewcia baaaaaaardzo ci dziękuje :) pomyślisz że jakaś upierdliwa jestem i męczę tu wszystkich tym tematem , ale jakoś ostatnio brak mi decyzyjności i zamiast kupić i już to szukam dziury w całym , jednak trochę tej kasy się wydaje no i nie chcę się później wkurzac sie że jakiś bubel kupiłam i mogłam jeszcze coś poszukac albo że nie do końca funkcjonalne , ale wierze ci że jest ok no po tych testach to już wogóle , skoro ma twój certyfikat to biorę się i kupuję :) ten drugi model http://allegro.pl/show_item.php?item=2288476073 który mi się równiez podoba to mimo ruchomego podnóżka który nie wiem czy w użytkowanie taki niezbędny to tkaninia mimo zapewnień o jej przepuszczalności powietrza wyglada jakby chłoneła płyny , jakoś tak na zdjęciach wygląda Donia trzymamy kciuki :) widze że mój od kilku dni głowę strasznie napręża i już myślałam że to coś z napięciem mięśniowym, wiem że niektórzy mają na to rehablitacje ale u nas to raczej chęć przewrotu na bok lub plecy, ciągle się jeszcze nie udaje ale Mały dzielnie walczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstta-ja wiem ze kazde dziecko rozwija sie indiwidualnie,ale tak sie zastanawialam bo kolzezanka ma synka jest chyba miesiac mlodszy od Weroniki i ona mowi ze daje mu rece a ten az sie caly rwie do podnoszenia. Dziewczyny mozecie mi nie uwierzyc :D,ale moje dziecko dzis powiedzialo mama :D,oczywiscie to czysty przypadek,ale lezała sobie na macie i gaworzyła do zabawek ja wypisywałam jej pamietkowa ksiazeczke a ona krzyczy do sloneczka "aaaaaaaaaaa ma-ma" normalnie zaniemialam z wrazenia nie żadne y,a,g,e tylko ma-ma,alez bylam szczesliwa tak ja wycalowalam. gapp-moja mała ma ma dodatkowy nadtadek na uszku,i lekarze mowia ze po 6 miesiacu mozna to usunac,ale obserwuje to widze ze to nie rosnie wiec narazie jej tego nie tykam. docia-ja dopiero zaczne wprowadzac inne pokarmy za 3 tyg,ale na poczatku dziewczyny pisaly ze zaczyna sie od 2-3 lyzeczek to ja osobiscie chyba wolalabym ugotowac marchewke za 20gr niz kupowac soiczek za 4 zl ja na bierzaco ciuszki odkaladam i daje szwagierce,ona jak juz widzi ze cos tam tacham to mowi "o matko przeciez ja tego wszytskiego niewykorzystam" Zmykam spac,bo mialam isc dzis spac wczesnie i jak zywkle nic z tego nie wyszlo a jeszcze musze prysznic wziac :).Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. My już po chrzcinach. madzia w kościele nie spała, ale była grzeczniutka, przyglądała się wszystkiemu cichuteńko. W restauracji też fajnie, jedzenia bardzo duzo, sporo nam zostało- nie domykam lodówki:) Doniajulia- trzymamy kciuki, na pewno wszystko będzie w porządku. Kajek - wierzę Ci, bo mojej tez już raz się wypsnęło:) Gapp- nieźle wyszło z tą koleżanka:) ten świat jest jednak malutki. Bardzo ładnie wyglądasz w spódnicy. Edzia- faktycznie fajna sąsiadka. Przynajmniej macie ciekawie:) Kurcze Wy już oglądacie foteliki od 9 kg a ja właśnie dziś kupiłam kolejne nosidełko do 13 kg, bo stwierdziłam, że musimy mieć dwa, żeby ciągle nie przekładać z jednego samochodu do drugiego. Youssta - no niestety ta dieta nie działa, kiedy je się słodycze:) a szkoda. Ja musiałam przełożyć jej rozpoczęcie, po po chrzcinach tyle jedzenia zostało, że trzeba to zjeść najpierw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam jeszcze pytanie o te kupki- bo odkąd przeszłam na mm to moja robi zabarwione na zielono - kurcze nie wiem jak to opisac, ale ma takie grudki zielone. Czytam i czytam o tym na necie i raz piszą że czasem tak może być po mm a raz, że to źle. Sama już nie wiem. Moja pije nan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,przez tydzien nie mialam czasu nic napisac a nawet was poczytac. mala miala trzydniowke,a potem jeszcze przez tydz byla marudna,nie chciala spac,caly czas chciala byc noszona itp. Ale od wczoraj jest juz super,w ciagu dnia robi sobie dwie drzemki po pol godz,a reszte czasu sie smieje,opowiada,bawi na macie :-) jagodka- emilka miala takie krostki w tych miejscach co piszesz i chyba to bylo od proszku,bo pralam w zwyklym,a jak wrocilam do dzieciecego to zniknely :-) edzia- ja kupilam fotelik graco nautilius 9-36 kg,ale jaki jest przekonam sie za jakis czas. Z tego co nam sprzedawca mowil, te foteliki 9-36 praktycznie nie rozkladaja sie wogole do pozycji pollezacej,te do 18 kg tak. Moj sie tylko odrobine przechyla,prawie wcale :-( to jest minus niestety :-( tez myslalam o tym ferrari,ale jednak zdecydowalam sie na ten graco :-) Donia powodzenie,wszystko bedzie ok :-) ps.mialas racje z ta trzydniowka ;-) Betinka-u nas kupki tez zadko,ale brzuch nie boli to chyba ok. sasiadow macie rozbrajajacych :-) i wasze akcje z wozkami tez dobre,ja takich nie miewam :-) Kurcze,jak to jest z tym obracaniem dziecka?moja kiedys przez caly dzien obracala sie z brzucha na plecy,co ja polozylam to ona myk.ale byl to tylko jeden dzien, teraz juz nawet wogole nie probuje :-( i jeszcze pytanko do dziewczyn ktore kupuja w aptece doz ( mufi,jak dobrze pamietam ) jak mozna dostac karte rabatowa tej apteki? Bo jest w niej promocja na pampersy te biale i chcialabym kupic. Niby czytalam ze trzeba sie zarejestrowac,ale przy rejestracji nie podaje sie zadnego adresu ani nic,to jak? musze poczytac co tam pisalyscie jeszcze,bo troche zaleglosci mam :-) a dzieciaczki na chrztach wygladaly super,male aniolki :-) nam znajomy robil zdjecia w kosciele i zrobil z nich pamiatke,wywolal w takim duzym formacie,wkleil do pieknego albumu,ktory dal do podpisania ksiedzu udzielajacemu chrztu :-) fajny prezent dla malej :-) Kushion i tak mi sie przypomnialo ze ta twoja znajoma to chyba na leb upadla,male dzieci sa brzydkie?chyba jej ;-) nasze sa piekne :-) i zrobilabym jej tak,jak agniesiulka radzila :-) dobra zmykam,dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, sory ze sie tak wcinam, nie jestem zbytnio na bierzaco z wpisami bo nie mam zbytnio czasu przy malej, ale chcialam tylko zapytac co dla 3,5m dziecka na kaszelek? mala mi od czasu do czasu kaszle i tesciowa zalcila kupic jakis syropek moze zeby to zastopowac, co myslicie? ktoras juz przechodzila przeziebienie u malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camilla2011 tu masz linka do rejestracji konta, później pocztą dostaniesz kartę https://www.doz.pl/profil/n0-Nowe_konto chyba Gapp pisała że kartę można wyrobić też w aptece -tak chyba najszybciej. Tylko pamiętaj to co pisałam, że musisz tak to zaplanować żeby zdążyć odebrać produkt przed końcem promocji - data promocji jest drobnym druczkiem Agugusia23 a skąd pomysł że to przeziębienie? Takiemu maleństwu często jeszcze mleczko podchodzi do gardełka i dlatego pokasłuje? Po co chce je faszerować od razu lekami? Coś oprócz tego kaszlu jest? Gorączka, katar? Najlepiej iść do lekarza i nie słuchać rad teściowej - to moja rada. A coś jeszcze pisałyście o ubieraniu. Rajstopki NIE, czapka - ZAWSZE na dworze. Do chrztu ubrałam Małemu rajstopki bo była okropna pogoda i całą mszę myślałam tylko o tym że go przegrzewam. Mąż mówi że mam obsesję na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka nie przejmuj się chętnie służę radą:) ten drugi bardzo podobny tylko ma ruchomy podnozek (to chyba moze byc tylko na poczatku przydatne do pozycji pollezacej, ale bez przesady..) no i materiał faktycznie jakby chłonny..ale ten "nasz" jest przede wszystkim ładny:) a ja wybredna pod tym wzgledem i miałabym problem zeby zdecydowac sie na cos dobrego ale co mi sie nie podoba...:) Miłego dnia wszytskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! A ja mam zły humor i nie będę dziś pisać. Mam mnóstwo sprzątania, prasowania i takich robót domowych innych. nie chce mi się,ale co zrobić. Mąż mnie znowu zostawił na lodzie z opieką dla Kindziulki i moje 3 dni vacum znów sobie poszło. Coż widocznie nie jest mi pisane pomeczyc się na biezni za moje pieniądze ;-) Zatem Fasolka nie martw się, ja też już nie chodze na vacum. :-( To już chyba 4 raz jak wszystko musze przestawiać pod niego i jestem z tego powodu cholernie rozżalona. Dziękuje za informacje o sposobach na plamy, mówicie,ze są takie cud-mydełka? i że niby tylko ja jakaś inna i 2 dni mocze w vanishu hihi, A na marchew też tylko ten sposób znam i potem na słońce wywieścic,albo już się oswoić z tym,ze plamy zastaną na zawsze hihi,bo marchew słoiczkowa (znaczy plama po niej) jest trudna do zlikwidowania, w przeciwieństwie do gotowanej, swojskiej. Camila - jak się zarejestrujesz to za jakieś 3 dni powinnaś już miec karte, szybko przysyłaja. mancia - hihi, kupujesz krzesełko ,bo jest ładne? ale prawda taka,ze funkcje są takie same,to co za róznica. I moim zdaniem funkcja rozkładania się na płasko jest zupełnie zbyteczna. Co Wy tam zamierzacie dzieci na drzemkę układać? w krześle do karmienia? nakarmić i wyciągnać, ew, dać zabawki i niech sobie siedzi - jak już będzie siedziało - i się chwile bawi, jak mama obiad robi. Fasolka - nasze nie ma podnózka regulowanego i nigdy nie było nam to potrzebne. I jest ceratowe,łatwe do zmycia, a latem wkładałam na nie tetre,by się dziecko nie przyklejało. to tyle. Ale to drugie które wybrałaś wydaje się byc bardzo fajne. tylko ten materiał mnie interesuje,. czy bedziesz musiała co chwila zdejmować i prac? bo plastikowe, przetrzesz szmatką i czyste. agugusia - teściowa zaleciła? znaczy jest lekarzem? jak nie to udaj się raczej do apteki lub pediatry, ja nie przypominam sobie ,by któraś dawała już syrop na kaszel. dobra, spadam. nic więcej z siebie nie wydusze. nawet mnie wyjazd już przestał cieszyc, bo jak tak dalej pojdzie to nigdzie nie pojedziemy.. Miłego dnia życze! Donia - kciuki trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×