Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Ciężko Ci będzie podjąć taką decyzję, rozważ wszystkie za i przeciw. Ale skoro on nic sobie z tego co mówisz nie robi, to może lepiej będzie jak od niego odejdziesz. Jeżeli zrozumie, to będzie się starał Ciebie odzyskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogie
dziewczynki, gdyby nie Wy to byłabym zupełnie sama... nie mam tu nikogo jestem z córką sama... najbliższa rodzina daleko, daleko... Nie wiem co robić, jak się nie denerwować, żeby maluszowi nie zaszkodzić. Wmawiam sobie - nie denerwuj się ale to jest silniejsze ode mnie, próbuję czymś się zająć ale suma sumarum i tak cały czas o tym myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogie :* Dziewczyny, mi się nic nie chce... Jestem na zwolnieniu lekarskim, siedzę w domu i przynudam. Nie mam ochoty wyjść na dwór, ba nawet mi sie nie chce naczyń umyć. Misja na dziś - pranie- wykonana a tak poza tym to nic nie zrobiłam. Nie idę jutro do endo bo mi odwołali wizytę, jutro lekarki nie będzie w pracy. Odbieram jutro wyniki sh i ft4 zobaczymy, może z nimi uda mi się wcisnąć do innego endo w limie... Fajne jest to ze mam prywatna opieke medyczna z pracy, nie place za lekarzy ani za wiekszosc badan... Jak wy sie czujecie? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia555
kizia mizia mi powoli juz mija dokuczanie ciazy. to znaczy bole piersi minely. co do mdlosci to coraz mniej noi nabieram w koncu sily do pracy a byla masakra. a jak u was? czujecie sie lepiej. bo mi sie wydaje ze powoli nic mi nie ma i sie martwie nawet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie mam czasu na nic.. czytam Was, ale nie mam czasu pisać. Na dodatek córa mi się pochorowała, ma 40 st. gorączki i wezwałam lekarza na 21.. Gratuluję Wam dobrych wyników :) Ja byłam dzisiaj u lekarza. Dzieciaczki rosną, serduszka biją. Jestem w 9t3d. Jeden dzidziuś ma 2,96 cm a drugi 2,67 cm. Takie małe człowieczki :) Następna wizyta 6 lipca i usg genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety wypisuję się z waszego forum. Dzisiaj się dowiedziałam,że serduszko nie bije mojemu maluszkowi. Nie miałam złych objawów :(... Jutro idę szpitala. Na zabieg :(... Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ czarna1992____19______ 01.01___ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______ 01.01____Warszawa______ ? kika79________ 31______02.01____Rzeszów_______ ? Susełek________35______03.01____Olsztyn________ ? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa______ ? Gosiaczek 126__26_____ 04.01____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01____ Tarnów________ ? foxy30________30______08.01 ____ śląskie________ ? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka____ ? Sandra________28______08.01______Kielce________? ogie__________ 31____ 08-19.01___ Koszalin _______ ? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23_____ 09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23_____ 09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin______ ? kizia__mizia____25_____10.01_____Wrocław_______? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B______ ? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01______ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ Kraków_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy_________? youstta_______ 28_____17.01_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ Dolny Śląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ Głogów_______ ? Ana Lena______28______20.01______Warszawa____? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ trójmiasto____? zoooja________ 23_____21.01_____ Podkarpacie___? kat-har-sis_____25_____22.01______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ Poznań_______? iti___________ 34______25.01_____ Toruń________? Locaa_________28_____ 26.01_____ Wawa________? ira1___________26_____???????_____ UK _________ ? monia_aa______ 23______ ?________ wlkp ________ ? edkar2________32_______?________ Kraków______ ? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ trójmiasto ____? polajanka______30_____ 28.01_____ Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu Kinia tak strasznie mi przykro :( wiem co przeżywasz kochana. jestem z Tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
Kinia :( tak strasznie mi przykro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia przytulam cie mocno ❤️ tak bardzo mi przykro, kochanie... wiem jak to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałam Wam napisać jak u mnie super (byłam dziś na wizycie) ale z szacunku dla Kini74 nic nie piszę. Współczuję Ci bardzo, jesteśmy z Tobą Słońce. Wiem że nikt nie jest w stanie Cię teraz pocieszyć. Trzymaj się Kochana :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trzymam za Was kciuki, żeby z Waszymi maleństwami było wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 25
hej:)kinia szczerze współczuje.ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivanilli
Kinia :( Przykro - wiem co przeżwasz :( Trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogie
Strasznie współczuję.... Będę a właciwie wszystkie będziemy trzymać kciuki, żeby słońce dla Ciebie jeszcze zaświeciło. Trzymaj się cieplutko i nie poddawaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia-przesylam mnopwstow przytulaczy:(:( przykro mi. Dziewczynki tak jak kizia 0-mizia napislaa zupelnie mi sie nic nie chce, o 20 jestem juz w pizamie i przed tv, w pracy zawalam robote;/ no nic a nic mi sie nie chce , to jest straszne:O, takiego lenia to dawno nie mialam wszysto jest mi doslownie obojetne.. wczoraj bylam na usg w publicznm i oczywiscie znow jak kupe miecha mnie potraktowano, komentarz lekarza bez cenny '' serce bije jest żywe'' jakis chory w ogule, nie pokazal mi dzidziusia na monitorze, dal tylko wydruk z ktorego musialam sobie sama wszystko przeczytac , :/ koszmar, jak sie nie zaplaci to nie maa normalnego traktowania bezsens;/ Maluch ma 3,6 cm :) serce bije miarowo 145 na minute:) wszystko z maluszkiem ok:) ale juz sama nie wiem keidy bede miec ten poród:P z usg wychodzi ze ejstem 10 tyg 6 dni, od ostatniej miesiaczki wychodzi 11-12 tyg, juz sama nie wiem:P na klarcie ciazy mam termin niby miedzy 04-09 stycznia:P jestem juz zdezorientowana tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivanilli
A ja dziś mam dzień do d... Rano babcia mnie budzi - pies uciekł do sąsiada - a poźniej poleciał dalej... :/ Teraz sie dowiaduje, że ciocia- u której od szczyla zawsze spędzałam wakacje miała wypadek :( - auto wymusiło pierwszeństwo i do niej dobiło a ona na rowerze :( Masakra jakaś :( kumulacja po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane orientujecie sie moze, do którego tyg/miesiaca, jest najwieksze ryzyko poronienia? a kiedy mozna juz z ulgą odetchnąć, troszke sie zmartwilam, co jakis czas ktos z naszej listy wypada, przykre to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivanilli
Z ciocią tej nocy było tragicznie :((((:( Psa złapałam przed chwilą - cały zdrowy umazany jak prosie i przeszczesliwy... Modle sie żeby wszystko było dobrze z ciocią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
Ojej. Niedobrze. A było już tak ładnie, 12tydz. Bardzo mi przykro, Kinia. Madzia - 10t6d to przecież 11tydzień. Moim zdaniem jest wszystko ok. Poza tym , ja już pisałam ,dziewczyny musiscie albo zawierzyć sobie albo lekarzowi i trzymać się jednej daty. Bedzie Wam łatwiej. :-) Co usg będziecie miały inne wyniki, to zależy od wymiarów dziecka, raz udo jest dłuższe raz brzuszek większy i stąd rozbieżności. Moim zdaniem, wszystko jest ok. NO poza postawą lekarza, bo ewidentnie gbur z niego. I przyjmuje się,ze do 12 tyg jest najwieksza możliwośc samoistnych poronień. Vivanili - przykro mi,ale trzeba wierzyc,ze bedzie dobrze. Miłego. Mam w domu wirusówkę- przyniesioną z cholernego złoba zamiast dziś isć z dzieckiem na zaległe szczepienie , to musimy je teraz znów odłożyc na za 4-6tyg. Masakra! Ale co tam, są większe zmartwienia. Damy radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zaczynam miec cykora tak bardzo bym chcioala zeby wszystko bylo wporzadku. jeszcze musze do tego 12 tyg przetrzymac potem moze odetchne z ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) Madzia_mi obawy zawsze pozostaną,że coś sie może stać ale musimy być dobrej myśli. Ja dziś byłam zrobić badania,wyniki w poniedziałek. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ czarna1992____19______ 01.01___ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______ 01.01____Warszawa______ ? kika79________ 31______02.01____Rzeszów_______ ? Susełek________35______03.01____Olsztyn________ ? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa______ ? Gosiaczek 126__26_____ 04.01____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01____ Tarnów________ ? foxy30________30______08.01 ____ śląskie________ ? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka____ ? Sandra________28______08.01______Kielce________? ogie__________ 31____ 08-19.01___ Koszalin _______ ? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23_____ 09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23_____ 09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin______ ? kizia__mizia____25_____10.01_____Wrocław_______? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B______ ? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01______ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ Kraków_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy_________? youstta_______ 28_____17.01_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ Dolny Śląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ Głogów_______ ? Ana Lena______28______20.01______Warszawa____? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ trójmiasto____? zoooja________ 23_____21.01_____ Podkarpacie___? kat-har-sis_____25_____22.01______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ Poznań_______? iti___________ 34______25.01_____ Toruń________? Locaa_________28_____ 26.01_____ Wawa________? ira1___________26_____???????_____ UK _________ ? monia_aa______ 23____ 26.01.______ wlkp ________ ? edkar2________32_______?________ Kraków______ ? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ trójmiasto ____? polajanka______30_____ 28.01_____ Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze obawy beda zawsze, ale jak minie 12 tydzien to troszke jednak odetchne z ulga:) ale mam leniaaaaaaaaaaaa:D spaccccc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×