Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

witam mamusie. A już myślałam że tylko moja mała często( czyt. ciągle jak nie śpi :-) płacze). Ja normalnie nie mogę jej odłożyć bo jest ryk. Może jednorazowo wytrzyma kilka minutek ale to zdarza się tak rzadko że szok, więc dyndamy na rączkach i chodzimy. Pewnie chusta by się przydała w tym wypadku. Wy tak piszecie że maluszki leża w leżaczkach -aż zazdroszczę. tyle tylko że dużo śpi więc tutaj nie mogę narzekać, wręcz się zastanawiam czy nie za dużo. No i tak myślę że jak dziecko wyspane to powinno się obudzić, porozglądać poobserwować świat a mam wrażenie że ciągle coś jej nie pasi. No nic może ja ostatnio bardziej zestresowana jestem tym jej brzuszkiem i kupkami że to się odbija na niej. Dzisiaj byłam u pediatry żeby poleciła mi jakieś mleko przy tym brzuszku bo chyba nie za długo pociągnę moim. Ale Wam dobrze z tymi pączusiami, ja teraz to nawet boję się czegokolwiek do ust wziąść żeby nie zaszkodziło i jadę na ryżu kurczaku i marchewce jak na początku. Kreskę na brzuchu też mam i z tego co pamiętam to po pierwszej ciąży tak szybko mi nie zeszła więc teraz też się nie spodziewam. Gapp mojej małej ten naczyniak z wiekiem troszkę urósł a potem zaczęło blednąć, no ale jak jest na buźce to lepiej się wszystkiego dowiedzieć od specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś pyatałą o zupy? Ja właśnie zrobiłam taką z buraczków tartych z marchewką, ziemniakami i koperkiem+ odrobina soku z cytryny(ze śmietaną kwaśną) . Wczoraj robiłam pierś faszerowaną suszonymi pomidorami w ziołach(estragon, oregano, bazylia, sól, pieprz,papryka) pieczoną w rękawie(z odrobiną wody, zeby nie była sucha)- naprawdę polecam-pycha! sylwka79- właśnie oglądałam ten program-bardzo fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alka - ja też mam chustę - tę http://allegro.pl/chusta-elastyczna-do-noszenia-dzieci-instrukcja-i2109411422.html , jest taniutka w porównaniu z tymi co na tej stronie, którą podałaś, mi ta chusta pasi i ma super kolorki (mam żabkowy :) ) kajek :) no co ty, cos za coś :) ja tam sie nie przejmuje, że mała z nami śpi, mężowi też nie przeszkadza, a jesli moge mieć chwile spokoju żeby zjeśc coś - co przecież ma wpływ na produkcje mleka - to kicham gdzie śpi, może nawet na mnie spać, zresztą moje teorie wychowacze legły w gruzach po porodzie, bo np. twardo i ambitnie upierałam się, że nie będę stosować smoczka, nie kupiłam go i nie zwracałam uwagi jakie sa typy itp., po czym po 3 dniach w szpitalu blagałam męża żeby natychmiast przywiózł mi jakikolwiek smoczek... EdZiA:) - o kurcze dzięki za mega cenną wskazówkę, że cyca nie możesz wyciągnąć w bluzce do karmienia! bo ja mam dużą pierś to pewnie ledwo brodawke wysunę :) ale niestety za późno na rady bo kupiłam wczoraj na allegro 2 topy do karmienia, fajnie wyglądają a jakie będą no to już zobaczę :) najwyżej będę kląć, ja kupiłam to w każdym razie http://allegro.pl/show_item.php?item=2101042566 jesli ktoś sobie życzy mogę potem zdać relację czy cyc wyszedł czy nie :D czyli czy opłaca się kupować jednym słowem :P Donia - szacun, ja w "normalnym" życiu nawet 3 bym nie zjadła, dobiłaś mnie mielonymi, to coś o czym aktualnie marzę :) nawet nie próbuję bo małą obsypało znowu na twarzy i jak zwykle nie wiem od czego, chyba od soku porzeczkowego Madzia_mi - ciekawe co piszesz, ja tam mam jeden jedyny rozstęp przy pępku na środku brzucha, ale kurcze po tym cesarskim cięciu to boję się energicznie masować brzuch nawet oliwką :/ nie wiem jakoś boje się, że nagle mi się rana otworzy czy coś :D wiem, głupie to, ale wolę nie ruszać jeszcze, a może kolezanka zna sposób na pomarańczową skórkę? :P tojah - super, że możesz wychodzić gdzieś, to z pewnością mobilizuje, ja chodze po domu jak pasztet, ale mąż mnie jeszcze z łóżka nie wyrzucił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzunia ten top nie powinien być taki zly jak te z takim jakby przecięciem- mam taką piżamkę i nie da się w niej karmić moim zdaniem a te topy są jak stanik więc powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1- na pomarańczową skórkę , najlepsza jest oliwka(np ziaja antycellulit)+ bańki chińskie- trzeba się masować codziennie około 15minut, ale efekt jest super. Byłam w spa na jednym zabiegu, później robiłam sama-ale to było przed ciążą:P http://www.youtube.com/watch?v=tIofyzdXv8Y- tu jest pokazane jak robić taki masaż(choć laska jest beznadziejna) Aha, siniaki na początku mogą się pojawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka 2012
Witajcie, czasem Was podczytuje, ja urodziłam 3 stycznia i lubię korzystać z Waszych rad, więc tym razem ja postaram się pomóc..sprawa dotyczy chust, na podanej przez jedną z dziewczyn stronie są chusty GIRASOL: http://zachustowani.pl/limitowany-girasol-symphuo-p-505.html?cPath=1_13 Ja polecam sklep: http://www.szczyptaswiata.pl/pol_m_Chusty-do-noszenia-dzieci_Dlugosc-4-2m-244.html Tam są one tańsze i jeśli ktoś ma możliwość to w sklepach "Szczypta świata" (np. we Wrocławiu) jest możliwość darmowej nauki wiązania, ja byłam jeszcze w ciąży i bardzo się przekonałam do chust, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw-w ciagu dnia to tez mi to tita gdzie spi,jak usnie przy karmieniu to zostawiam ja na lozku.Jak usnie na mnie to wtedy musze ja polozyc do lozeczka bo w tym czasie chce cos zrobic,zjesc itd,ale nie ukrywam ze bardzo lubie jak ona sobie na mnie lezy i sobie tak slodko spiocha a ja ją caluje w czulko :).W nocy to w lozeczku spi,maz niedawno do sypialni wrocil,bo mala na poczatku w lozku ze mna spala.A musze ja odkladac do lozeczka bo moj m. to by ja mogl przygniesc,nie ma takiego czujnego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż wrócił z pracy przeziębiony!!! masakra , oby synek się nie zaraził:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia ty masz psa czy mi sie wydawalo? jak reaguje na dziecko? mój mąż dzis przywozi od moich rodziców naszego psa...długo jej nie widziałam...troche sie boje jak to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia mi wlasnie malutka zachorowala napewno zarazila sie od starszej cory. Dziewczyny co mam robic malutka ma brzydki mokry kaszel i jak oddycha to czasami slychac charczenie. Nawet nie wiem czy takim maluszkom mozna cos podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę, że goracy temat chust. Prawdę mówiąc nic nie wiem w temacie. A może warto by się rozejrzeć? Zobaczymy. Drugim gorącym tematem są/były paczki. W tym roku z racji tego że jest u nas mama mojego męża a ona piecze wspaniałe pączki, to miałam wybitnie przewalone. W domu pachniało, na stole kilka półmisków pączków z nadzieniem do wyboru a ja nic :-(... nawet jednego. Za bardzo się bałam, że Dominikowi zaszkodzi. Za to dżem truskawkowy jem od dnia nr 1. W ilościach imponujących po kilka kanapek dziennie. Co do pępka (Tojah?) to nam( hahah jakim "nam"? mówię/pisze jak wprawiona mamusia) odpadł w 4 dniu życia. Tyle, że ja nie stosowałam do pępka niczego. Normalnie przemywałam wodą, jak myłam syna i tyle. 5 tygodni to strasznie długo na pępek. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ W SPRAWIE CHUST KUPIŁAM - MĄZ MI KUPIL BO PLAKAŁAM, ZE NIC NIE MOGE ZROBIC I KREGOSLUP MI PADNIE , POSIADAM TAKOWA, LINK PONIŻEJ http://www.patiimaks.pl/Product.aspx?cat_name=nosidelka-i-chusty-dzieciece&ProductID=12712&producer=bykay CUDOWNA POLECANA PRZEZ RANI JUSIS ITD, CO Z TEGO JAK W OGOLE NIE UMIEM Z NIEJ SKORZYSTAC DO TEGO WCZORAJ BYLISMY U JAKIEGOS CUD LEKARZA - PONOC JEDEN Z NAJ SPECJALISTOW OD BIODEREK U LASEK W WAWIE I WYSLAL NAS NA USG BO MIMO IZ NOZKI MAJA ROWNE FALDKI I WSZYSTKO ZEWNETRZNIE OK TO ON W JEDNYM STAWIE SLYSZY DELIKATNE KLIKNIECIE...... MARTWIE SIĘ... A ZAROWNO W SZPITALU JAK I W REJONIE BYLO WSZYSTKO OK A WTEDY NOSZENIE W CHUSCIE ODPADA KRESKE TEZ MAM NA BRZUCHU MALUTKA PRZEZ 5 TYGODNI MALO PRZYTYLA TYLKOI 700 GRAM, ALE LEKARKA MOWI ZE TO WCALE NIE JEST ZLA WAGA A JA SIĘ ZNOWU MARTWIE, CHYBA BEDE JA DOKARMIAC JEDNYM POSILKIEM SZTUCZNYM DZIENNIE ....LEKARKJA POWIEDZIALA, ZEBY SIE NIE PRZEJMOWAC BO PRZYNAJMNIEJ MLODA NIE BEZIE NA WIECZNEJ DIECIE PRZEZ RESZTE DOROSLEGO ZYCIA:) MOJA MALAM ODPUKAC KOCHANA, SMIEJE SIE CUDOWNIE JAK NAS SLYSZY I WIDZI, BUJA SIE , COS GADA I PISZCZY, POKI CO ZDROWIE JEJ DOPISUJE.... SPADAM BUDZI SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo s biustonoszy to polecam http://www.lovemum.pl/attributes/Rozmiar/70B sa cudne ja zamowilam sobie ten jagodowy, niestety karmnikow nie ma w moim rozmiarze, moze, ktoras z was cos dla siebie znajdzie, na pewno podtrzymaja cysie nie to co nawet najlepszy elastyk, chociaz mi one akurat do karmienia pasuja mam mamabel i jestem zadowolona ale seksowny to on w zadnej mierze nie jest w sam raz jak pisze elzunia do rozpietej pizamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminka - daj znać co to za specjalista, może na maila jak nie chcesz pisać nazwiska na forum, może też skorzystam :) Dzięki za linki do chust! Szukam dalej :) W przyszłym tygodniu chustę już muszę mieć! :) Hania miała dzisiaj badań a badań, USG brzuszka, echo serca, ważenie, wizyta pediatry..., ze zmęczenia padła i wreszcie usnęła! I nie na rękach, co jest baardzo miłą odmianą. Może wraca do zdrowia, oby! Aha - waga bardzo w porządku, 3400, a więc o 850 gramów więcej niż waga przy wyjściu ze szpitala (2550), a skończyła we wtorek 3 tygodnie. Ale my musimy nadrabiać, bo urodziła się jako kruszynka :), wiec oby tak dalej, oby skończyły się wymioty, które mogą nam pomieszać szyki - a zaczęły się tydzień temu. Donia - zaszalałaś z pączkami, nigdy tyle bym nie zjadła! Ale skoro Mały nie narzeka, widocznie mu też posmakowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Tojah zmobilizowałam się i dziś ubrałam się o 11:00 :-) ja mimo wszystko najbardziej cenię sobie sen, więc jak tylko Maluszek uśnie to ja razem z nim, ale nie da się odespać tych zarwanych nocy. Do 3:00 jest jeszcze OK, pobudka co 1,5h ale od 4:00 co pół godziny :(nawet nie zdążę oka zmrużyć. I ty koniecznie zrób coś z tym pępkiem, u mnie odpadł dawno, ale jeszcze przemywam bo coś tam mu się zbiera, a wczoraj strupka oderwałam. Dziewczyny była któraś z Was była może w poradni laktacyjnej? Podobno badają tam pokarm, bo teraz tak się zastanawiam że może mój pokarm jest mało sycący, chociaż bardzo ładnie mi przybiera na wadze. Pomóżcie, bo jeszcze kilka takich nocy a cycku a się wykończę. Próbowałam dać dziś smoczka, ale wypluwa, w ogóle nie jest zainteresowany. Elzuniaw daj znać jak te bluzki. I masz rację, wszystkie teorie odnośnie macierzyństwa poszły się paść, bo rzeczywistość wszystko zweryfikowała. Madzia mi super ten sposób na rozstępy. Ciekawe czy działa na takie staruchy z lat młodzieńczych, bo w ciąży nie dorobiłam się żadnego dziada, ale za to jako nastka zdobyłam kilka :( Edzia ta metoda z bańkami skuteczna? Bo ja się ciągle czaję do zakupu tych baniek ale jakoś nie byłam przekonana. Co do chust to nie bardzo pamiętam dlaczego, ale nie pozwolili używać tych elastycznych, tylko i wyłącznie tkane. Ja jednak tego nie kupuję bo dla mnie to wiązanie jest mega skomplikowane. Donia nieźle z tymi pączkami, ja łącznie z dzisiaj zjadłam 4, a jutro zamierzam jeszcze usmażyć serowe. Dziewczyny jak nic waszym dzieciom nie jest to śmiało rozszerzajcie dietę, ja się tak czaiłam a mojemu Maluszkowi nic nie jest, a jem już naprawdę bardzo bogato. Pomidorowa? Ja ją jadłam już w pierwszym tyg. nawet nie pomyślałam że mogłaby Młodemu zaszkodzić. No ale za to dorobiliśmy się dzisija w nocy odparzenia na pupce, ale to moja wina, bo on tak się wydziera jak go przebieram że darowałam sobie smarowanie kremem. Gapp ja tez już olewam prasowanie, jeszcze w tamtym tygodniu mama była u mnie to mi prasowała, a teraz już nie ma kto, dobrze że jutro sobota to mąż mi poprasuje :D pieluchy to tylko w ciąży poprasowałam, bo tyle tego brudzimy w ciągu dnia że nie dałabym rady jeszcze prasować. A kiedy można zacząć ćwiczyć po CC? Alka oby Hania szybko wyrosła z tego refluksu, i wiem co czujesz b jak mój Hrabia płacze to mi normalnie serce pęka, nigdy czegoś takiego nie czułam na dźwięk innych dzieci. Sylwka a ten program nie jest jakiś stary? Bo ja go czasem oglądam i niektóre rady są takie nie na czasie :D ale ogólnie bardzo fajny. Kajek ja też uwielbiam jak Hrabia na mnie śpi i nie mam serca nieraz odłożyć go do łóżeczka :-) szczególnie wieczorem. A tak w ogóle to się bałam jak to będzie jak Maluszek będzie płakał cichutko a ja będę głęboko spała. No i się okazało że budzę się jak Młody tylko stęknie, nawet jak mi się coś śni już w tym czasie. Podajecie te rozmiary biustonoszy i jakoś się dziwię. Ja zawsze nosiłam 70 A lub 70 B a teraz kupiłam sobie 70 E i czuję że kupiłam za małe miseczki - normalnie wyglądam jak Pamela :D Lisa kiedy idziecie na pierwszy spacer? Ja dziś werandowałam 15 min, jutro myślę tak z 20 i chyba w niedzielę pierwszy spacerek chociaż na 20 min. Ale wczoraj po lekarzu nasz Maluszek był pierwszy raz na zakupach w Biedronce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi Jeśli chodzi o smoczki i to, że hrabia nie chce to może kup inny kształt. Mój maluch najbardziej lubi symetryczny, ale mamy w domu wszystkie rodzaje. Najlepiej mu przypasowal z firmy mam. Myślę, że te pobudki co pół godziny to raczej nie oznaczają że jest głodny, pewnie smoczek trochę by pomógł. A co do spaceru to ja się nie śpieszę bo u mnie dużo śniegu i przyjemności żadnej by nie było. Na balkonie mały spędza pół godziny dziennie. Ja mieszkam na3 piętrze i sama nie wyjdę. A póki ci wózek przydaje się też w dzień w domu to nie mogę go jeszcze w piwnicy zostawić a to ułatwi zadanie. Elzunia Dzięki za linka z chustami, zamówiłam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) elzuniaw1-moje 3 pieski zostały u mamy, a my się wyprowadziliśmy przed porodem...jeszcze nie widziały kompana do zabawy:P Ale Ebel ma pieska w domku, tylko rzadko tu zagląda:( Mufi-metoda z bańkami jest super skuteczna!Polecam... ira1-a kontaktowałaś się z położną, lub pediatrą? bo kurcze u dzieci to tak szybko rozwijają się paskudztwa, że szok... Oooooo...ale idzie kupa:) spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Mufi moja dopiero 3 smoczka łyknęła a tak to wypluwała, trzeba jej kształt spasować:-) A ten program o którym pisze Sylwka to z 2005 roku bo ja go oglądałam jak byłam z pierwszym dzieckiem w ciąży. Edzia muszę wypróbować te bańki bo w domu leżą i tylko kurz się na nich zbiera. :-) Kupiliśmy je kiedyś z myślą żeby postawić dziecku ale się nie udało :-) U mnie mała śpi na tacie, wczoraj to chyba z 2 godziny i nie chciał jej odłożyć bo mówi że to taki słodki ciężarek :-) A ja dzisiaj niewyspana, daje popalić czasami maleństwo, dzisiaj mi się tak wybudziła że najpierw było dyndanie na rączkach a potem w wózku. Moje łóżeczko stoi nieużywane chyba już 2 tyg, bo nie chce w nim leżeć Miłej soboty życzę, mnie dzisiaj czeka nawiedzenie teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek20 ja tez się zastanawiam co będzie z moim kręgosłupem za pare kilo bo już teraz jestem na wykończeniu a nosze 5,660 wczoraj mielismy niezłą akcję uffff jak sobie przypomne - o malo nie zeszłam , przy przewijaniu Małego zauważyłam nad siusiakiem w pachwinie duże zgrubienie pod skórą wystraszylam się bo myślałam że to moze coś związane z porannym szczepieniem, o 17 pojechałam na izbe przyjęc , lekarka mnie nastraszyła że to przepuklina pachwinowa i że jelita się chyba zaplątały w ten otwór i wogóle trzeba ciąć i wysłała nas na chirurgię dziecięca do Wrocławia , pojechalismy do domu Mały się drze nie chce jeśc , spakowałam nas szybko na pobyt , i pędem na ostry dyżur , po dordze z mężem wogóle słowa nie zamienilismy taki stres , po wykonaniu usg n izbie okazało się że to wdoniaczki jeden jądra o tym wiedzieliśmy i drugi powrózka nasiennego no i nas uspokoił że do roku jak się nie wchloną to operacja a tak pieluszkować i jądra podnosić do góry a jak coś się powiekszy lub zrobi obrzek to natyczhmiast przyjechać i wrócilismy do domu , ale straszne to było :( zrozumiałam co czuje Agniesiulka jaki to jest strach o dziecko ... oby się szybko u nas to wchonęło a jeśli chodzi i karmeinie to trochę piersią jak pociągnie a jak nie to butla , pojemniki kupilam i zajęłam półke w lodówce , mam nadzieje że jakoś z tą piersia może się ułoży bo tak ciężko się gdzieś ruszyć z laktatorem do znajomych i ściągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u was jest stały harmonogram dnia dla maluszka ? wczoraj mnie jeszcze mąż opieprzył ze z dzieckiem przy tv siedzę a powinnam o stałych porach robić te same rzeczy i jaki mam plan bo się naczytał "język niemowląt" ; niby godz wstawania kąpieli i snu są stałe , ale spacer wychodzi między 11-12 , i drzemki i zabawa też różnie i ze to podobno jest bardzo źle elzuniaw1 ja zamiast mielonych smażonych jem gotowane na sosie pomidorowym ze startą marchewką - pycha , polecam do tego ryż lub ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.Ja dzis troszked wykonczona.Mala wstala o 00.30 i nie spala do ponad 3 w nocy.Zasnela wkoncu przy cycu,ale do rana byla jeszcze pobudka.Niewiem o ktorej godz bo nawet nie mialam sily na tel zerknac ktora godz.No i na dobre wstala po 7 rano i nie spi do teraz.Dzis zamawiam chuste,maz mi powiedzial ze po co mi to,ze on woli sobie ja na rekch nosic.Fajne mu sie gada bo to on jest caly dzien w pracy a jak wraca to mala juz spi.To dlatego tak lubi ja nosic. Fasolka-u mnie nijak sprawdzil by sie harmonogram dnia.Mala i tak spi i je kiedy chce.Jednego dnia jest pokojna i slodko sobie spiocha,a innego dni aktywna calusienki dzien.Niewiem jakbym miala w takim wypadku harmonogram wprowadzic. No i kochana sporo musisz juz dzwigac prawie 6kg masakra.Moja ma dopiero miesiac a juz 5kg wiec pewnie za kolejny mc,juz tez tyle bede musiala na raczkach bujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane edzia dzwonilam do poloznej marazie kazala czekac, jezeli dojdzie katar to do lekarza. Ale malutka ladnie je wiec troszke sie uspokoilam. betinka dobrze by bylo zeby malutka chociarz na czas zabawy spedzila czas w lozeczku, a puzniej po troszku przyzwyczajac. Fasolka ja jak tylko uslyszalam kaszel u mojej malutkiej i jak pomyslalam o szpitalu to oczy mialam zalane lzami. Wyobrazam sobie twoj stres, oby to ladnie sie schowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, kajek u mnie tylko wieczorne kapanie jest a tak to tez jak chce jedzenie, przewijanie, spanie i gaworzenie i tak caly dzien. Moja malutka juz sie fajnie usmiecha do mnie i juz zaczyna gaworzyc, odrazu jak widze usmiech mojej kruszynki to zapominam o jakich kolwiek problemach. Dziewczyny a jak z antykoncepcja? Mi polozna kazala brac tabsy, na spiralke narazie nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jesli chodzi o namiary warszawskiego ortopedy to prosze bardzo http://www.znanylekarz.pl/eryk-dluski/ortopeda-chirurg/warszawa dzis ja tez mega niewyspana co poltorej h mala domagala sie cyca spala oczywiscie ze mna w lozku. jak juz bylo po 6 stej a ona znowu sie domagala cysia i w dodatku bylo skupsko w pampersie postanowilam ja zmienic w lozku bo juz mi sie nie chcialo wstawac i dostalam nagrod za lenistwo , podczas zmiany pampersa najpierw mnie zasikala a potem wystrzelila z kupskiuemtak, ze wlasnie skonczylam zminic posciel padam na r..., a jeszcze ugotuj obiad idz na bazarek posprzataj dom a i spacer z mala pomiedzy 11 a 12 a mezus w pracy do 16 i do tego jeszcze mega przeziebiony. Zaraz zatrudnie starszego syna do odkurzania... a prop's smoczkow to dla tych njmniejszych sa smoczki aventuidealne one nie maja tego jezyczka wygitego ku gorze tylko sa plaskie zeby nie niszczyc przyszlego zgryzu. wizualnie cale przezroczuste z otworkami na powietrze. moja zadnego innego nie chciala tylko ten ciumka.spadam do roboty mloda rodzi kupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam na allegro z tych stanikow "mama cyntia" mi tez bardzo pasuje,ma fajne te zapiecia i nie wyglada tak jak te aseksualne :-) jest bardzo ladny :-) co prawda mogłam sobie wziac. miseczke o rozmiar wieksza(jakos sie nie doceniłam he he) no ale trudno,potrzebowalam na juz do szpitala,to nie wymienialam :-) taki tez bedzie :-) podoba mi sie tez "mama talika" moze tez kupie :-) a i na allegro sa one troszke tansze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminka-j tych smoczkow z aventa mam az 3 i jakos na samym poczatku mojej malej nie podpasowaly,musialabym teraz sprobowac jej dac tego smoka bo juz jest starsza i toreruje smoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Karuzelka wczoraj przyszła i... REWELACJA! Mój 4 tygodniowy brzdąc leży i do niej guga :-) tak na pół godziny się nią zainteresuje, a wieczorem włączyliśmy mu na szum morza i zasnął :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×