Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gapp dzięki za info - bo ja właśnie też do ZUS składam. Poza tym wyślij na pocztę jakieś swoje fotki i Martynki oczywiście. Ja też kiedyś miał epizod blondynki, w ogóle to miałam wszystkie kolory, ale ten blond mimo że kochałam to strasznie niszczył strukturę włosa, i też zaczynałam od pasemek - powodzenia. Jak znajdę to prześlę Wam fotki jak wyglądałam jako blondi :D U Was też tak wieje? Młody tak mi dokuczał że padł i właśnie śpi mi na piersiach, boję się go nawet odłożyć do łóżeczka żeby znów nie płakał. Trudno posprzątam wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też okropne wiatrzysko, byliśmy na spacerku i zakupach to myślałam, że głowę mi urwie :P teraz synuś pije cycusia i widzę że będzie spał :) życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi jak do ZUSu to podaj jeszcze swój pesel :P A muszę wysłać ale jakoś ciężko mi się za to zabrać a blondynka byłam parę lat temu i pomimo że to niszczy włosy jakoś mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej w kwesti urlopu nie pomoge, nie mam zielonego pojecia. Ja tez bylam za mlodych lat farbowana bladynka, teraz ciemna i wiele osob potwierdza ze w ciemnych lepiej. U nas w nocy pobodki co 2 godz. Kiedy pospi wiecej to nie wiem, ale sie przyzwyczailam juz. Dzis bylam u lekarza sie dowiedziec co zrobic z wedzidelkiem po gorna warga, na to lekarz ze nic, nie podcinac, dopiero za pare dobrych lat i sama nie wiem co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi ja dziś właśnie dostałam to DHA a już miałam sie zacząć wkurzać :) mi zostało jeszcze 9 kapsułek z D+K a młoda kończy 3 miesiące 11go, 12 tygodni kończy za tydzień i myślę, że chyba też juz nie będę dokupywać, nie? nie ma chyba sensu sylwka79 - mi obliczył zakład pracy, ale zanim mi to obliczył to ręcznie przy pomocy kalendarza obliczałam 120+28+ urlop, mi wszystko wychodzi jakoś do sierpnia, podstawowy macierzyński do 29maja w każdym razie Donia - a u nas wyjątkowo fajnie na polku! własnie wiatru jako tako nie ma i temperatura fajna bo ani nie jest za zimno ani za ciepło, dla mnie super, można usiąść na ławce i nie robi się chłodno po chwili :) własnie ze spaceru wróciłam, zaliczyłam awaryjne karmienie na polu! fajnie bo kiedyś trzeba było spróbować, park był akurat prawie pusty i mogłam swobodnie cycem operować :) ja wychodzę z młodą minimum godzine po karmieniu, a dziś wyszłam 1,5 jakoś, wychodze tak żeby zwiększyć czas między karmieniami, tak mi poleciła położna, żeby młoda nieco więcej zjadała, a nie tak co godzinę i w sumie pierwszy raz tak mi smęciła a chciałam jeszcze pobyć na polku, zjadła, ale dalej w sumie smęciła więc jednak nie o to jej chodziło, może na rączki chciała, teraz leży w łóżeczku a ja sobie przygotowuję obiad i zadecydowałam już co dalej, zostanę z młodą do końca roku w domu, na wychowawczym, nie stac mnie na niańkę, nie mam z kim jej zostawić w domu, masakra :( w sumie ja i tak grosze zarabiam więc szkoda nawet denerwować się jak wszystko ze soba pogodzić i wolę z młodą posiedzieć aż skończy roczek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzunia, ja karmienie piersiowe już zaliczyłam na polu kilka razy, w urzędzie skarbowym, w bibliotece :P ale nie narzekam, jestem przyzwyczajona do takich sytuacji. Nie ma to jak jedzonko na wynos :) haha Buziaki dla wszystkich, dużych i małych :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w dzien jak jestem w domu to obojetnie kiedy dam cyca a na dworze to spi z jakies 2 godz, zawsze w razie mam ze soba herbatke w nocy pobudki co 2godz , poczekamy co czas przyniesie ide jesc ogorkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) My meldujemy sie po pierwszym szczepieniu :-) mala dostala jakas szczepionke skojarzona(3 dawki co 6 tyg) i dzis jeszcze miala jedna na zoltaczke.dzielnie zniosla,prawie nie plakala,tylko tak przez 5 sekund :-) zaraz potem zasnela i spi do teraz,nawet jej w domu nie rozbieralam tylko otwarlam okno :-) i w koncu sie dowiedzialam ile wazy,bo w domu wagi nie mam :-( a wiec waga-7820 a wzrost 66 cm :-) az sie zdziwilam,myslalam ze bedzie kolo 7kg a tu prawie 8 :-) a ma 2 i pol miesiaca :-) u nas dzisiaj ani cieplo ani zimno i lekki wiatr ;-) Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale dzisiaj u nas wieje niby nie jest tragicznie zimno ,ale łeb urywa. dlatego nawet nie wychodziliśmy. Co do urywania to widziałyście to :-) http://www.youtube.com/watch?v=FUDk98DHbvM tak mi się przypomniało :-) przy dzisiejszym wietrze. sylwka- międzynarodowy zjazd styczniówek nieźle :-) camilla prawie 8 kilosów wow, ale Ty karmisz piersią czy mm ? :-) A ja się dzisiaj przejechałam na wieś do mamy, cały rok tam nie byłam i cały rok nie prowadziłam samochodu :-P. Myślałam że zapomnę jak się jeździ, ale to jak z jazdą na rowerze he,he. Dzisiaj też tak nie za dużo się tutaj dzieje, wywiało Was wszystkie czy co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camila- ale masz kluseczkę:) ładnie Ci przybiera:) mało jest do poczytania, wszystkie na spacerkach albo robią porządki na święta mój mąż w domu a więc i ja dzisiaj dokończyłam myć okna, byliśmy też na spacerku, pooglądaliśmy naszą działkę, pomarzyliśmy o domku:) ja też podaję witaminkę k+d, k do 3 msc, a d nawet nie wiem, ale chyba będę podawać po drugiego roku życia tak jak tutaj piszecie, bo akurat moja szwagierka była w tą sobotę u ortopedy ze swoją 1,5 roczną córką i lekarz powiedział, że ma krzywe nóżki i kazał dawać witaminkę d, a ona napewno jej nie dawała ja już kupiłam ubranko na chrzest, ale w sklepie i niestety z poliestru bo teraz wszystkie takie robią. W komplecie jest koszulka z muszką, spodenki, czapeczka, kamizelka i kurteczka, dokupiłam buciki, rajstopki i body. Na początku chciałam beżowy ale białe były ładniejsze i wziełam biały z takimi szarymi wstawkami. Rozmiar 68 ale jakiś taki duży mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wywiało :-) :-) :-) Betinka ja karmię tylko piersią i czasem daje herbatkę koperkową :-) taka wielka dziewczyna mi rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Ci dziewcze przybiera. To już druga jesteś co takie oleum w cycach :-P pierwsza chyba była Fasolka z tego co pamiętam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka Dobre z tymi drzwiami. :-D Sylwka Zjazd styczniowek, no to było by coś. Ja bym chętnie poszła sobie z co niektórymi na kawkę, ale niestety do wszystkich mam daleko. I zazdroszczę że część z Was jest z jednego miasta, tak to się można spotykac. Coś tu północ kraju słabo jest reprezentowana, tzn ilościowo bo jakościowo to jest całkiem całkiem hehe ;-) ;-) ;-) żarcik taki ;-) ;-) ;-) ale jak by tak zorganizować taki zjazd na spa na mazurach to ja się piszę :-) Camilla Ale duża dziewczyna! A my byliśmy dziś u lekarza bo Czarek ma jakaś wysypkę. Takie szorstkie krostki, najpierw miał długo tylko na policzkach, niewidoczne ale czuc było przy dotyku. A od kilku dni na szyi i brzuszku. Dostał do smarowania maść robioną w aptece z mocznikiem i mamy go kąpać w nadmanganianie potasu. Obserwować i jak przez dwa tygodnie nie będzie poprawy to przyjść znowu. A w czwartek jedziemy na to przeplukiwanie kanalików, trzymajcie kciuki, bo się boję i chyba się zaplacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.Dzis rano poszłam z mała na miasto,nawet bylo w miare,ale juz jak dochodzilam do domu to zaczelo tak wiać od pola,ze zasuwałam ino wicher,zeby jak najszybcij schowac sie do klatki :) Gapp-nam zmiana czasu tez rozregulowalam rozklad dnia,zazwyczaj mała jadła tak o 20-21 ostatnia butle a teraz o 19 juz taki ryk :/,ze trzeba dawac butle,a efekt tego taki ze dzis w nocy zamiast o 4-5 rano wstała o 1.30 :/,naszczescie nie bylo problemu z zasnieciem :).Tylko wydaje mi sie ze chyba musze przejsc na wieksza butelke,bo na mleku pisze ze dziecko od 2-3 mc powinno pic 120-130ml a ona ma 2,5 mc i chyba zaczyna jej to nie wystarczac. camilla-spora babeczka ta Twoja corcia :).Moja ostatnio wazyla polozna do Weronika dopiero co skonczyla dwa miesiace i miala 5830,w sumie to sie zdziwilam bo wszyscy mowia"jakie ona ma fafoli,a jakie ma nozki grubiutkie" a tu wcale nie az taka ciezka.teraz juz tez ma 2,5 mc.12 kwietnia idziemy na szczepienia wiec beda ja wazyc i zobaczymy ile przybrala.Moja urodzila sie dluga 61cm i jestem ciekawa ile juz mierzy :) lisabell-mysmy tez mala kapali w nadmanganianie potasu,mialam niczym jej nie smarowac,potowki owszem zeszly,ale buzka dalej byla taka szorstka.Wiec u dermatologa dostalismy recepte z mascia tez robiona,ale niestety wyrzucilam kateczke ze skladem,ale po 4 dniach stosowania buzinke ma slicznusia.Aha nie mielismy problemu z ciemienucha i niewiem czy to od tych kapieli w tym potasie,ale nagle zaczela jej sie robic taka skorypa na glowce(moze skora byla przesuszona),wiec jesli na głowce nie ma tych krostek najlepiej jak byś Czarusiowi po tych kapielach głowke oliwka smarowała (moze u nas ta ciemieniucha nie od tych kapieli,ale to tak zapobiegawczo).Teraz walczymy z ta ciemieniucha ahhh tez na recepte specyfik z kwasu salicylowego i oliwy z oliwek,juz jest lepiej.A dermatolog nam powiedziala ze te zmiany skorne to łojotokowe zapalnie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh mialam sie was jeszcze zapytac.Wiem,zeby nie trzymac sie scisle tego co pisze na opakowaniu mleka,ale sie zastanawiam bo skoro pisza ze dziecko od 2-3 mc 120ml to po ukonczeniu 3-go mc leci maluchszkowi juz 4mc to wtedy podawac dziecku porcje jak dla czteromiesiecznego dziecka?To tak tylko z czystej ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajek mój Tymcio w czwartek będzie miał 11 tygodni a potrafi 170 (woda+mleko) wypić,więc różnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to moje dziecko upodobało sobie prawą strone :/ lekko główka mu sie spłaszczyła. Łóżeczko już dawno obróciłam żeby na lewo patrzył,podkładam mu pod prawą strone zrolowany ręcznik żeby sie nie przekręcił. Ale i tak sie wierci,że sie odsunie od niego i po swojemu. Na boku jak ma zasnąć to też tak długo wojuje aż sie obróci. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajek No ja bym tak właśnie to rozumiała z tym mlekiem. Oczywiście nie tak co do dnia te miesiące. I chyba jednak najważniejsze to obserwować dziecko czy się najadlo. I dzięki za zwrócenie uwagi na ta ciemieniuchę. Będę obserwować. Alka Co tam u Ciebie i Hanulki? Edzia Ja mam cały czas te 7 kg na plusie :-( mimo że jem dużo z parowaru, ze słodyczy to tylko ciastka zbożowe no i siłownia i spacery a to dziadostwo się trzyma. Także nie jesteś sama. :-) Chyba idę spać, jakaś taka padnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa u mnie te krostki też się rozsiały - już na ramionkach i szyjce są - okropne w dotyku. I się zastanawiam czy nie iść do pediatry, szczepienie dopiero 4 maja więc nie ma chyba sensu czekać. W jakich proporcjach ten nadmanganian potasu macie rozpuszczać? Camilla co Ty masz kobito w tych piersiach że Ci córa tak rośnie ?:D Normalnie szok. Oj też mi się marzy z wami spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa-Weronika w sobote skonczy 11 tyg. i chyba jutro zrobie jej juz wiecej tego mleczka,bo zauwazylam ze juz coraz krotsze przerwy ma miedzy posilkami.Na poczatku jak zaczynalam dawac jej 120ml to wytrzymywala 4-4,5 godz teraz max 3.Wiec jutro nie bede jej juz meczyc :).Swoja droga Tymcio ma niezły spust z tym mlekiem hehe :D,rośnie Ci duzy mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane mamusie:) Wlasnie nakarmilam moja malutka i polozylam spac, wiec mam czas dla siebie :) Liss-jak cwiczysz duzo to waga Ci stanie,bo tluszczyk przerabiasz na tkanke miesniowa.tylko sie cieszyc i powodzonka:) Monia-moja matylda tez ma zamilowanie do prawej strony i bardziej plaska glowke z tej strony,ale po wizycie u lekarza ostro z tym walcze,bo podobno moze to powodowac przykurcze w szyjce i koniecznosc rehabilitacji. Camilla-gratuluje wagi.moje piskle ma 2.5mca i 5.01kg.wiec niezla roznica. My dzis zaliczylysmy spacer mimo wiAtru.probujemy sie nacieszyc pogoda bo w weekend ma snieg padac. Co do podrozy to my planujemy lot ok 2.5h jak mala skonczy pol roczku. W kwestii witamim tez koncze k+d i przechodze na samo d do 2 roczku. A jesli chodzi o zlot to ja jestem za:)trzeba tylko dobra lokalizacje znalezc i byloby zabawnie:d Milej nocki i pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa-moja zaś sobie upodobala lewa strone,tez juz lozeczko obrocilam i nic,pod podusie polożylam wałeczki z pieluszki,zeby ewentualnie lezala na wznak,ale tak sie wierci ze wszytsko zdemoluje :),Naboczku ukladam ja juz jak zasnie,pozwalam zasypiac jej na tej stronie na ktorej ma ochote.W ciagu nia jak ja usypiam to tylko na prawej stronie.Bo tez zauwazylam,ze jak jej zaczesze wloski to główka z lewej strony jest delikatnie spłaszczona :/,ale staram sie tego ciagle pilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnym zbiegiem okoliczności kupiłam dziś wdzianko na chrzest dla Filipa , kosztowało mnie 15 zł :) nowe , polarowe , lekko ecru - jestem zadowolona , ja ktoś ciekawy to wrzucę fotkę kuzynka mnie wyciągnęła do gościa który w ubiegłym roku zlikwidował sklep dziecięcy i ma jeszcze w garażu spory zapas rzeczy które się nie sprzedały , cena 50 % od tego co na metce i trafiało nam się polarowe piękne wdzianko :) super bo problem z głowy a cena śmieszna , wzięlismy rozm, 62 ale strasznie duży , butki też się trafily za grosze i jeszcze parę rzeczy a jutro mamy dostać to łóżeczko turystyczne , mam nadzieję że Miśkowi przypadnie do gustu: dziś zaliczylismy kąpiel na brzuszku , próbujemy nowości no i sie podobało :) wyobraźcie sobie że Filip ma mega opalone poliki no i sie zastanawiam czy nie kupić czegoś z filtrem bo obecnie to smaruję nivea na wiatr itp , u mnie buzia też opalona i dlonie od trzymania wózka, nawet nie wiem kiedy to złapało - no w sumie to spacerujemy między 12-15 wiec w samo słońce , może by tak w stringach pospacerowac po okolicy i złapać brąz :p betinka1 tak ja podobno tez mam oleum :) nie wiem ile dokladnie waży Fifi bo szczepienie dopiero 6 kwietnia , myśle że ponad 7 nagle zaczął tak podnosic głowę że szok, trzyma ją dumnie i rozgląda się dookoła , a dopiero nie chcial nawet na brzuchu leżeć a nos wciskał w koc, a tu zryw i zupełnie inaczej - niesamowity ten rozwój , ciągle mnie czymś maluch zaskakuje :) lisabell no ciekawa jestem co po zabiegu napiszesz, ale zazdroszczę że zaraz będziesz mieć to za sobą, ja się ciągle czaję i łudze że moze jakoś samo się rozejdzie odwiedziła mnie dziś kuzynka z ponad rocznym synkiem , normalnie postępujące ADHD :) , myślałam że mi dom rozniesie ... szalał tak 3 godz aż mu się bateria rozładowała i usnął w pozycji na kucaka :) widzę co mnie wkrótce czeka, mały rozwalił w ciągu 5 min dwa piloty do tv , włożył palce do kontaktu , biegał jak nakręcony, chcial przesadzić kwiatka doniczkowego :) i rozniósł płyty cd - niesamowite ! jutro babcia zabiera Filipa na spacer a ja biorę się za okna ( firanki juz się moczą ) i porządkuje ogród, bo potem jakiś snieg i deszcz wróżą 21.12.11. dołączył do nas Filip :) 21.12.11. dołączył do nas Filip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nocną porą :) My też dziś po szczepieniu , druga dawka Infanrix'u i pierwsza Synflorix'u przeciw pneumokokom , przy ukuciach było troszkę płaczu ale wszystko poszło w zapomnienie. Jestem przeszczęśliwa bo wreszcie po tym rozszerzeniu diety Kajtunio ruszył z wagą , przez dwa tygodnie przybrał ok 650g a przez wcześniejsze dwa tygodnie 40 g !!! więc jest różnica , waży 6480 g . Pani doktor stwierdziła że powoli możemy się przymierzać do mięska i wprowadzania glutenu , wszystko to tak wcześnie ale jemu właśnie to służy. Pytałam lekarki o te pneumokoki , twierdziła że jeszcze nie mieli żadnego złego przypadku reakcji poszczepiennej , wieczorem Kajtuś był troszkę rozdrażniony i płaczliwy , może przez te szczepienia a może wymęczyła go droga do Rzeszowa itd, dostał czopek Paracetamolu i mam nadzieję że prześpi ładnie noc, choć pewnie i ok 5-6 będzie po spaniu, tak teraz wstaje moje dziecko :P Agniesiulka - Wy też szczepicie przeciw pneumo tymi darmowymi szczepionkami ? Jaką dostaniecie ?Myślałam że dostaniemy tę 13 walentną czyli ten cały Prevenar 13 a tu Synflorix. My chrzcimy w końcu na początku maja, 3 albo 5 , dziś byliśmy zamówić catering , jeszcze ksiądz został do załatwienia. Sylwak- pierwsze słyszę z tym mieszaniem marchewki z mlekiem, ja podawałam samą , już powoli możesz kupować słoiczki , jest z czego wybierać:) Mufi - nie tylko 3 latkom karzą podawać wit D3 ale do ok 18 roku życia , dopóki dziecko rośnie - to są najnowsze wytyczne :)ja Zuzi podawałam do ok 2-2,5 roku , teraz dostaje Miodzik z DHA i D3. Położna mnie przestrzegał żeby nie zwiększać dawki wit D3 jak często zalecają ortopedzi ponieważ wtedy szybko zarośnie ciemiączko a potrzebne jest przy ząbkowaniu , jakoś przez nie uchodzi ciśnienie a jak zarośnie to ból przy ząbkowaniu jest okropny. Mufi - Bobovita ma teraz konkurs, jak kupisz 10 sloiczków to otrzymasz kupon z rabatem 20 % do Cocodrillo :) http://www.bobovita.pl/promocja/ Camilla- wow , to niezła waga, Emilka rośnie jak na drożdżach :) A lekarz nic Ci nie mówił że to dużo ? Bo taka waga to chyba jest już po za siatką centylową . kajek - te wskazania na pudełkach z mleka to tylko teoria i nie można trzymać się tego kurczowo, jak wiesz że jest głodna to zwiększ porcję. Jak dziecko kończy 3 miesiąc to już "wchodzi" w 4 więc stosuje się zalecenia dla czwartego. No właśnie , Ala co tam u Was ? Natel też się bardzo długo nie odzywała , Madzia_mi, Aniela , Gosia z resztą dużo dziewczyn już nie pisze :( Fasolka - to Ci się trafiło z tym ubrankiem , jak kupiłam pod koniec lutego i nie wiem teraz czy nie będzie za małe do maja:P Słoneczko świecić będzie co raz mocniej więc krem z dużym filtrem koniecznie. Ale fajnie że tak Fifi zaskoczył z tym podnoszeniem głowy, Kajtek dalej , wręcz nienawidzi leżenia na brzuchu , na chwileczkę się podniesie a zaraz jest pisk . Uciekam :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka-super ze tak ci sie trafilo z tym wdziankiem da Fifiego :).Too dawaj foty :).Ja Wercie smaruje juz kremem z filtrem.I usmialam sie z tych stringow hahaha :) kika-rozumiem,zeby sie scisle nie trzymac zalecen na mleku,ale tak ciezko nad tym myslalam,ze musialam sie was zapytac heheh :D Ja mojej malej chce kupic szydełkowana sukieneczke do chrztu i tak sobie pomyslalam,ze fajny bylby do tego taki plaszczyk cieniutki A'la grzybek z takimi duzymi guziorami.Ale hmmm za taki plaszyk troche zaplace.I nagle mnie olsnilo,ze mam w szafie dla malej taki plaszczyk tylkoze delikatnioe wrzosowy zdelikatna koroneczka na rekawkach i na dole.Stwierdzilam,ze przeciez nie musi byc cala na bialo,a ten plaszczyk jest sliczny,a po co mam taki drugi kupowaz tylko ze bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski, meldujemy sie po najeździe gości, przeczytalam was i nadrobilam zaleglosci w czytaniu az strach jak wasze malenstwa rosna moja to mala kruszynka a cyce mi odpadaja od jej ciagniecia zwlaszcza noca no ale to walka o to cale IQ :)! moja ma dopiero 5400 i 2,5 m-ca 62 cm wczoraj ja zwazylam. sliczne ubranka na chrzest proponujecie u nas tez impa juz tydzein po swietach, czekamy na poprawe pogody i spadamy na spacer ja podobnie jak elzunia dlugo spaceruje ok 3h dziennie... a i pytanie jakich filtrow uzywacie dla dzieci jakiej firmy kremy polecacie ? moja wlasnie lezy na macie i wali w slonie raczkami, smieje sie jak glupia do zabawek, balony podwiesilam na zyrandolu i jest wniebowzieta ale najlepsze sa obrazy mamy 5 szt nad kanapa- najbardziej podoba jej sie stare miasto w warszawie sa tez inne praha, kijow , londyn ale patrecie jaka patryiotka tylko do warszawy gada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotkę wrzucę ale wieczorem bo teraz pogoda piękna i biorę się za okna , wdzianko bardziej sportowe takie jak chcialam z polarku więc nie spodziewajcie się gajerka bo to nie nasz styl :) a jak duży filtr dla naszych maluchów wybrać na slońce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, jakie okna dopiero co myłaś chyba z 2 tyg temu :-) Chyba Ci się nudzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co do kremu z filtrem to my mamy biodermę 50. Kosztował 50zł, ale jest go 100ml więc na całe lato wystarczy.Najwazniejsze ze jest bez alergenów..no i muszę kończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×