Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

hej🖐️ ZU " kto rano wstaje...." - jak masz takiego povera to może weżniesz dzisiaj dwa etaty:-P życzę miłego poranka- do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmę nawet trzy etaty :P dobrze jak noc z Hiszpanem się udała? bo dziś moja kolej. Majtki z koronki już wyciągnęłam :P sztringi :P Michaszkoo młody już w ruchu? dał się wyspać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biega po ogrodzie i zrywa kwiaty dla mamy, to muszę pojechać do jakiegoś marketu po nowe sadzonki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dbra kwiaty zerwane bukiecik zrobiony a teraz lecę odwieźdź malego do domu i musze jeszcze skoczyć do pracy na chwilę więc do zobaczenia po południu Aha Marzena :P nie dostałem tego maila ciągle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU a jakie dni miałaś ??:D--- ja się normalnie w nim zakochałam ...gorący Hiszpan 👄 Michaszkoo przynajmniej porządnie wyplewi ogródek z chwastów:D Mail dojdzie tylko uporam się z paroma rzeczami ;-) coś na dobry początek dnia- przed chwilą słyszałam w radiu :-P http://www.youtube.com/watch?v=hDgx6LNRFFU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak płodne to może ja go jeszcze przetrzymam- on nie chce komplikacji hmmm wiesz bociany i te sprawy :-P słoneczka zamelduję się za jakąś godzinkę - muszę nadgonić trochę prace ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje że nadmiernie go wykorzystujesz - na propozycję noclegu u ciebie biedaczek skulił się w fotelu :D czyżby te fatałaszki na niego ta działają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy być przyjaciółmi, ale stawaliśmy się sobie co raz bliżsi. Nagle on zaczął bardzo dużo pracować i przestaliśmy się spotykać bo niby nie maił czasu. Wiedziałąm jednak, że gdyby chciał, to znalazłby czas dla mnie. Codziennie pisał jednak smsy, rano i wiczorem, bardzo miłe. Po 3 miesiącach spotkaliśmy się. Przytulaliśmy się, oglądaliśmy film. Mimo to nadal się nie spotykaliśmy, był tylko kontakt tel. Po miesiącu wybraliśmy się na imprezę, wtedy też całowaliśmy się pisrwszy raz. Po upływie kilkunastu dni przypadkowo spotkaliśmy się w jakimś lkubie. On był ze swoimi znajomymi, ja z moimi. Chciał się całować ale był pijany, więc ja tego nie chciałam. Od tamtej pory nasz kontakt się zdecydowanie zmniejszył. On pisze co kilka dni, ale nie tak jak kiedyś- rano i na dobranoc i są to zwykłe smsy- co tam słychać. Jak odbierać jego zachowanie? Co o tym sądzicisz? Tęsknię za nim i chcę z nim być. Ja jestem zakochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU no nie wiem, nie wiem - na słowo "kajdanki" schował się w szafie... i jak ja go teraz wyciągnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odsłuchałam muzykę którą wrzuciliście tu na linkach: dobrze oj fajne czasy, byłam gdzieś w ósmej klasie jak Sasha był na szczycie kariery :classic_cool: Michaszkoo fajne, nie słyszałam tego A Hiszpan....coś mu temperament opadł, mam nadzieję że tylko temperament :P Ale z szafy musi wyjść sam, prosić się nie będę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam 20 lat. NIe miałam chłopaka nigdy wcześńiej, nigdy nic...hm skąd mam to wszystko wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania!!! hymmmm no może od koleżanek ?? ZU witam Marzena :) jak z tym mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszko od koleżanek ?? mail wysłałam :) melania!!! ile ten facet ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU oj temperamencik to on miał :-P - nie wiem jak teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Hiszpan łypie na mnie okiem z szafy i widzę że ma chęć na blondynę :P Ale ja dziś jakaś zmęczona i chyba muszę się wymigać migreną :classic_cool:. Więc jak chcesz to jeszcze na tą jedną noc jest twój :D Mieszkoo tą piosenkę też lubiłam, to gdzieś czasy ogólniaka mojego były...stara chyba się robię, żesz kurczę :) http://www.youtube.com/watch?v=ZEVIeErWcnU a to coś ode mnie...fajne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze przeczytałem i odpowiem jak tylko pozbieram słowa bo narazie zbyt sporo mi sie ciśnie na usta :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×