Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Kaciaaa//:) Widzisz? Nie jesteś sama, w grupie siła :) I nawet jest komu wrazie czego ręcznie tłumaczyć ;) U mnie pochmurno i nie bardzo wiem co z dniem zrobić... o! me oczy ujrzały parę skarpet leżących pod łóżkiem... mężuś zapomniał do czego służą kosze na brudną bieliznę, mam ich tak dużo, bo dom piętrowy, ale widzę, że chyba jeszcze niczym szafki nocne muszę poustawiać przy łóżkach :P dzień dobry wszystkim :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taki ostry stan zęba to niewiele co pomoże prócz prochów :( Więc może od drugiej strony, spróbować zabezpieczyć żołądek. Tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i ja też i ja też was" - w połowie szklanki wody zagotuj 10-15 goździków - gotuj 3 minuty,odstaw przykryj i poczekaj ,aż ostygną(napar będzie letni) , weź łuk do buzi i płyn ten trzymaj na zębie,który cie boli przez kilka minut,połknij i weź następną porcję i tak aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawkę - bo Qanty jeszcze nie widać :) > > . > > A ja dzisiaj zostanę sama w domu z Synkiem, więc chyba idąc Twoim śladem Marguś wezmę się za porządki w szafkach, bo tak ogólnie to jest porządek :) Kaciu 🌼 - trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka to chyba mały rozrabiaka nie da Ci dużo zrobić?A gdzie córcia? Juz jeden pokój skończyłam,babulki obudzone i pokarmione,a ja trochę odpocznę. Qanta- dziś coś się ukrywa przed nami,ani kawy ani herbaty nie chce zaparzyć - ładnie to tak? kacia pisz co u Ciebie? Mam nadzieję,że lepiej.Wyświetliłam sobie foto twojej koteczki,jest bardzo podobna do naszej nazywa się "Pikasia" syn takie jej imię wymyślił niby od obrazów Pikassa,bo taka(jak powiedział)artystycznie kolorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córa pojechała z Tatą do Dziadków :) a my może damy radę coś tam zrobić :) Na wszelki wypadek Mąż jeszcze przed wyjazdem porżnął mi trochę drzewa do zwożenia - żeby mi się aby przypadkiem nie nudziło (widzicie jak o mnie dba? :D ) Marguś Ty to masz w sobie w sobie chyba jakiś motorek zainstalowany! Ja dopiero kawę dopijam, a Ty już jeden pokój masz zrobiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramuś - to nie tak,ja na co-dzień lubię czystość,więc często sprzątam, ale w meblach i gablotach trochę sie kurzu zebrało,na mojej kochanej kolekcji dzbanków i na drobnych pierdułkach.Więc wszystko generalnie wyczyszczone,panele pomyte ,jeszcze tylko żyrandol do wymycia został i 2 okna.Ale coś dziś szybko się męczę,znów u nas parota i duchota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co przeglądam jeszcze allegro w poszukiwaniu "kreacji" na wesele Brata dla moich Maluchów. Chcę kupić coś skromnego, niedrogiego i takiego, żeby potem jeszcze założyli. Dla Córeczki znalazłam takie coś: http://allegro.pl/sliczna-rozowa-sukienka-z-kokardka-104-i1648583215.html albo http://allegro.pl/sliczna-sukieneczka-w-kiawtki-z-cekinkami-ok-104-i1660366478.html a dla synka koszulę i jakieś spodenki i też nie żadne garnitury: http://allegro.pl/koszula-w-krate-mariquita-roz-92-promocja-50-i1654769927.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój codzienny standard to też: kurze, odkurzanie i przemycie podłóg mopem - więc też jest generalnie czysto, ale tak jak piszesz- ten kurz włazi wszędzie :( Szczególnie, że to wieś a droga przed domem to tzw. szlakówka... :( a samochody jeżdżą jak oszalałe :( Ale dzisiaj chcę sobie poukładać ciuchy w szafach... Może mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też ta różowa bardziej się podoba. A tej nawet nie zauważyłam, ale też jest śliczna - taka dziewczęca i delikatniutka :) Ale chyba zdecyduję się jednak na tę różową bo Mała po prostu uwielbia różowy kolor :) a niech ma - to jej ma się podobać :) Tylko jeszcze ją wymierzę w domu od góry do dołu, żeby była dobra, ale wydaje mi się, że będzie "akuratna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa - nie zauważyła, bo to rozm. 98 a moja Lala już 104 nosi i te tylko oglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wróci z tego "zabiegania" to musimy z nią poważnie porozmawiać,tak temat zaniedbać, koleżankom na chybcika kawy i herbaty zrobić i siu.:D - kaciaa - odezwij się!!!!! Martwimy się tu o Ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobi ale już wypić z nami to nie ma czasu! Oj grabi sobie Qantuś, grabi :D Szkoda mi tej Kaci naszej :( mam nadzieję, że to tylko jakiś chwilowy kryzys, a te odzywki itd to tylko chęć zrobienia drugiemu na złość - taka "gra" - tak jak to czasem bywa u nas... Najgorsze jednak jest to, że takie słowa potrafią czasem bardzo zranić i zostają w głowie i sercu na długi czas :( Ale życzę im, mimo wszystko, jak najlepiej - bo rozstanie to już ostateczność - na to zawsze jest czas, a póki się da to trzeba walczyć o miłość wszystkimi możliwymi sposobami - grunt tylko, by obie strony tego chciały... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacia odezwij się
co u Ciebie dzisiaj? Przeczytaj jeszcze raz uważnie wszystkie posty skierowane do Ciebie i wyciągnij odpowiednie wnioski. Jesteś mądrą kobietą, podejmiesz odpowiednią decyzję 👄 Pozdrawiam wszystkie panie i miełego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia//:) Mamy chyba podobne organizmy, bo ja dzisiaj też jakaś taka ,,anemiczna,, jestem :O RObię z przerwami... taka szarpaninna obowiązkowości z organizmem, który wyhamowywyje. Nie lubię takiego stanu rzeczy, bo to męczące i często kończy się bólem głowy. Kąciaczek nasz kochany pewnie nie chce już dłużej słuchać porad i dlatego się wyłączył. Wczoraj miała ochotę na ten temat rozmawiać, dzisiaj prawdopodobnie już nie, albo jest sprawa nieaktualna i tym bardziej to co było ,,wczoraj,, nie jest dniem dzisiejszym :) Quantanamera//:) Niczym wicher wleciała, przeleciała i poleciała :D Ciekawe na czym tak lata, bo na miotłę to za szybko :P :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantanamera//:D Wybierając nick przewidziałaś jego różne formy mego autorstwa ? ;) Normalnie... obciach... [zawstydzona mina]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) czasu nie mialam bylam w domu po polnocy a dzis w pracy urwanie glowy na chwilke sie pojawilam Sprawa nadal aktualna rozowo nie jest a wrecz strasznie dobrze ze dzis mam dzien wypelniony na maxa w domu znow pewnie bede ok polnocy Pzeczytalam Wasze porady dziejuje z anie za wsparcie za slowa otuchy :) caly czas namyslam sie co zrobic ale sprawa nie jest latwa :( Rozum mowi co innego a co innego serce Ehhhh Buziaczki dla Was wszystkich i jeszcze raz Wam dziekuje Rozmawialam dzis z babunia Powiedziala ze jak sie pokaza opienki ( jeszcze tyle czekania :( ) to zrobimy pyszne pierozki z kapusta i opienkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt Emmi - dziś sie czuję jak własna prababcia ,wszystko robię na raty,to chyba ta pogoda tak mnie spowalnia.Dobrze,że obiad mam,bo chłopaki by dziś dłużej musieli na niego czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz na obiad?
szukam pomysłu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam... drzewo do pozwożenia i trawnik do zagrabienia :( wygońcie mnie! Dobrze, ze chociaż w domu już porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w szafie naszej ogromniastej też wszystko pięknie poukładane :) Ja też jakaś taka nijaka jestem - tylko, że ja tak mam na co dzień! Zero życia we mnie :( Wiecie co? - kawa dla nas wszystkich (lub herbatka - do wyboru:) ) > [_}> > ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto to mówi! :D Marguś Ty może i dasz, ale jak Mąż przyjedzie to... mogłyby być problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią bym Ci pomogła!!! Szkoda,że tak daleko do Ciebie.Przy drewnie lubię robić.Posiadanie dużej ilości drewna,daje mi poczucie bezpieczeństwa na zimę.A ja lubię robić zapasy,już w tej chwili mam zapas na 3 zimy.Ale u mnie rąbanie,piłowanie i układanie to fucha dla moich chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×