Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość zupa kalafiorowa
moj krzaczek pomidorow ma jakas chorobe ,lodyga od ziemi zaczela gnic i juz nie ma zadnych lisci :( zostalo pare pomidorow ktore mimo wszystko dojrzewaja czy mozna takie pomidorowy zjesc ? dziekuje za opowiedz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupko K. :) nie mam działki, nie mam wiedzy i nie potrafię Ci pomóc. Przykro mi. :( Jestem już po obiedzie. Hmmm... pyszny! Piersi kurczaka zamarynowałam (sos sojowy, oliwa, ocet Ponti) gdy fasolka szparagowa była już prawie miękka położyłam na nią brokuły i mięso, a całość polałam resztką marynaty. I jeszcze jakieś 8 minut parowałam. Nie lubię się zbytnio chwalić, ale danko rewelacyjne w smaku. Teraz, w nagrodę, chłodne piwko popijam. Jeśli macie ochotę, to zapraszam. ;););) http://www.youtube.com/watch?v=psC5HHQoAaQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera-a
Nienawidze piwa,śmierdzi. Ale prosze o przepis na przetwory z malin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram się za pieczenie Tulipanka. Zobaczymy czy się uda. :D W kwestii ciast licha jestem, bo w zasadzie nie jadamy słodyczy. Ale Marguś :) wielką mi ochotę narobiła. Blaszka kupiona, produkty mam, więc nie ma wyjścia - piekę. U mnie zaczyna padać. Jest parno. Kto wie, może jakąś gwałtowną burzą dzień się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów miałam sie odchudzac:D Podczytuje Was i zadroszcze, u nas na Podhalu wszystko z duzym opóznieniem. Papierówki-pomarzyć! Ale jest i dobra wiadomość- w lesie pojawiają się juz pierwsze grzyby,uwielbiam zbierać, zresztą las jest dla mnie relaksem. Acha, do nalesników z serem miksuje banana wg mnie ciekawy smak. Pozdrawiam te pracujące i wypoczywajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka :) ja to się prawie całe życie odchudzam. :D A nadwaga bardzo mnie kocha i nie chce opuścić. :D Świntucha jedna! :P Ciasto upieczone, stygnie. Zrobiłam z polowy porcji i wystarczyło na te 3/4 blaszki. W czasie pieczenia pięknie urosło. Zrobiłam zdjęcia. Dziewczyny, nauczycie mnie co i jak z tym Waszym Garnkiem? Może i ja zacznę tam zabawę? Z północnego wschodu nadciągają czarne, burzowe chmury. I znowu zaczyna lać. Nie lubię deszczu, ale biedne roślinki tak na tę wodę czekają! O cho, pierwszy grzmot. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Quanta-wchodzisz na www.garnek .pl -rejestrujesz się i wstawiasz zdjęcia .Z czasem dodajesz sobie ulubionych :-) ajch3 to ja i oglądamy zdjęcia.Właśnie z garnka Romanka przesłała mi przepis na placek z jagodami .Wstawiła też jego zdjęcia -podobno jest pyszny więc do dzieła -3szklanki mąki ,miękka margaryna ,2 łyżeczki proszku ,4 żółtka ,1/2 szklanki cukru pudru ,cukier waniliowy-zagnieść ciasto i wyłozyć na blaszkę 25x40 cm .Na wierzch wysypać 80dag jagód i wyłożyć pianę ubitą z 4 białek i szklanki cukru Wstawić do ciepłego pieca (ok180st ) na godzinę .Gdyby beza za szybko się przypiekła zmniejszyć po pół godzinie temp.Podobno najlepsze na drugi dzień .A na zdjęciach miodzio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantuś - nalej mi pól szklaneczki zimnego piwa z sokiem malinowym,należy mi się po tym kieracie.Ciasto widzę wyszło,cieszę się:D.Impreza udała się - jeszcze nie widziałam,żeby ktoś tak wcinał.Zniknęło wszystko!Talerze praktycznie wylizane. Dobrze ,ze zrobiłam więcej naleśników z serem,bo przysłali tłumacza do kuchni,żeby dać im na drogę(na wynos) tych naleśników,zabrali też wszystkie ciasto.W podziękowaniu dostałam 10 czekolad w różnych smakach,i bombonierę ,po przyjściu do domu zauważyłam,że na dnie torby do pakowania prezentów jest włożone 100 euro.Nie wiem co mam teraz robić- 100 euro to dużo pieniędzy - jak na te kilkanaście godzin pracy,szef wypłacił mi osobno 300zł.Jak myślicie mam mu powiedzieć o tym prezencie i oddać te 2 stówy ????Czy nic nie mówić-Trochę mi głupio:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiwków się nie oddaje, to super podziekowanie za trud, czyli docenili Ciebie-Mistrza Kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Margo :) uważam, że euro to prezent dla Ciebie! Piękne podziękowanie za harówkę jaką w to przyjęcie włożyłaś. Wiesz, Niemcy byli zachwyceni i w ten sposób Ciebie uhonorowali. To jest dla Ciebie, nie dla szefa. Ja bym nie mówiła. ;) A piwko z przyjemnością Ci naleję. I sama też się napiję. 🌼 ❤️ (_) (_) ❤️🌼 Konto na Garnku założyłam. Jestem jokam. Wysłałam fotkę świeżo upieczonego ciasta. Joela :) powiedz czy widać to zdjęcie? No bo wiesz, ja się dopiero uczę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za radę,pierwszy raz dostałam takiego finansowego gratisa i nie wiedziałam jak się zachować.Brat zresztą też mi mówił,że nie warto być tak głupio uczciwym.Skoro uważacie,że nie ma w tym niczego niestosownego to się nie przyznam,trochę mnie to pomęczy,ale tak zrobię.Teraz idę zajrzeć na foto Twego ciacha. atramka - gdzie jesteś???????Całkiem się zaczytałaś w lekturze???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolko, przyjmowanie napiwków nie ma nic wspólnego z nieuczciwością!!!!!! Ja Cie chyba wstrząsnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka - możesz nawet "szpica" zaserwować - tylko żeby nie bolało,bo wystarczająco obolała jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
quant-zdolna Kobietka jesteś-wszystko się zgadza .A Garnek wciąga jak kafeteria .Nie obejrzysz się jak już będziesz miała swoją galerię .Zobacz w moich ulubionych ile znajomych jest tam z tego forum .A więc witaj i wstawiaj zdjęcia:-) Margolko -to był prezent dla Ciebie .Ladnie się zachowali .Na Zachodzie takie napiwki to norma ,tylko my jakoś nie mamy tej tradycji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
miało być -nie mamy takiego zwyczaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, wcale nie jestem zdolna. Nie wiem jak tam przy moim nicku jakieś zdjęcie wstawić. Myślę, myślę i nie wiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×