Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Symfonia, zdecydowanie nie martwic sie tylko robic test :) Jak zaszlam w ciaze to czulam sie jakbym zaraz miala dostac @, a jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dokładnie tak samo przy pierwszej ciąży. Ból w dole brzucha był momentami dużo silniejszy niż w czasie okresu. Kiedy okazało się źe to ciąża, lekarz przepisał Duphaston i powoli ból zaczął znikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka ja nie wiem co mam z @ bo teraz miałam w czerwcu 30 i trwał tylko 2 dni.. Robiłam test i niby są 2 kreski ale ta druga jest taka bladziutka że ledwo co widac.. powtórze za kilka dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
hotorcold nawet najbladsza oznacza ciąże!!!!!!!!! zrob test z krwi... trzymamy kciuki z malym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test dopiero jutro rano moge zrobic..albo poczekam do nastepnej wizyty..nie chce sie nastawiac ani rozczarowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fest :/ czyli jutro ide na bete. albo kupie inny test najlepiej i sie wszystko wyjasni. dzieki za tego linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotorCold co do testu to w niektórych piszą że blada 2 kreska sie pojawia i aby uznać wynik za pozytywny musi ona być mocno zaznaczona. Ja juz nie trace na testy, to tylko napalanie sie i rozczarowania, dbaj o siebie i po paru dniach jak nic sie nie pojawi idż na betę. Tak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga mam nadzieję, że nam sie tym razem udało. Huh zaczekam kilka dni. Gin ostatnio mówiła zeby sie nie rozpędzać z testami. Jak nie zjawi sie to na betke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfonia ja chciałam tylko sie dowiedzieć czy jestem w ciąży bo po 1. mialam @ tylko nie całe 3 dni i to bardzo skąpą a po 2. chodze przed ślubem na solarium więc gdyby test pokazał te 2 kreski to bym przestałam. No ale teraz i tak zdzikłam. 19 mam kolejna wizyte.. zrobie do tego czasu bete (o ile bede miala odwage bo sie boje pobierania krwi :D) i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim wypadku najlepiej idz jutro na bete. Wynik się nie pomyli, a i taniej wyjdzie niż powtarzanie testów :) 3mam kciuki za pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochna;))
czesc dziewczyny;) a ze mną coś śię dzieje .. nie wiem bo nigdy tak nie miałam ...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
żołnierzyki... gotowi do startu start!!!! :D kolejny cykl starań uważam za otwarty :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochna;))
życzę owocnych starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
obu oby... ;) ale znowu mam , to przeczucie, że to jeszcze nie teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silij
Powodzenia Ja drugą ciąże straciłam ale minęło już 3 miesiące więc zaczynamy działać :) oby szybko i skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
a ja dostalam okres :/ i na co mi test owulacyjny ktory wskazuje owulacje skoro w ciazy nie jesttem :/ wkurzylam sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od owu do ciazy niestety daleka droga... ale pamietaj ze za 2 tygodnie znowu masz szanse ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana;))
Hm a ja muszę śie poradzić,ok 5 zaczął ze mnie lecieć śluz ..(nigdy tak nie miałam) przypominający za przeproszeniem sperme :( a wiem że nie kończył we mnie ani nic z tych rzeczy..nie mam infekcji bo ani nic nie swędzi ani nic zle nie pachnie :( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana ja mam tak samo. leci mi taki sluz a la sperma i do tego ciagle boli mnie brzuch jak na okres.. tak myslalam.. moze wezme jeszcze jedna porcje luteinki? nie zaszkodzi a przynajmniej wszystko sie wyjasni.. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot or cold, mi sie wydaje ze powinnas isc na bete. Bo u ciebie albo jest bardzo wczesna ciaza, albo jakies zaburzenie hormonalne. Wziecie luteinki jeszcze tylko pokomplikuje sprawe. A mozesz mi wierzyc lub nie jedno wklucie w laboratorium to pestka do porodu ;) Symfonia, a ty bylas na tescie? Anisz, zycze powodzenia. Jastro, przykro mi ze @ przyszla :( Ale nowy cykl, nowa nadzieja, uszy do gory. A ja dzis zrobilam sobie zastrzyk na pekniecie pecherzykow, Jutro owu i spokojne czekanie 2 tygodnie na wyniki dzialan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja też czekam do 19 na @ ( mam nadzieje że nie przyjdzie) ciekawa jestem czy po zastrzyku pękł mi pęcherzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja też czekam do 19 na @ ( mam nadzieje że nie przyjdzie) ciekawa jestem czy po zastrzyku pękł mi pęcherzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, a idziesz na kontrole jeszcze? Cz po prostu czekasz na termin testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na kontrole już nie idę kazał brac liteinę co dzień i mam przyjśc jak sie pokaże@ lub jak nie pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka a Ty pierwszy raz miałaś zastrzyk ? ja już trzeci raz, czy czułaś jak pęka Ci pęcherzyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, ja teraz mam pierwszy cykl stymulowany po ciazy. Ale wczesniej mialam dwa razy ze zastrzykiem ( zaden lekarz wczesniej nie wpadl na to, ze ja po prostu nie am piku LH i mi jest potrzebny) i za kazdym razem czulam pulsowanie jajnika i wiedzialam, ze mam owu. A teraz bola mnie oba, bo mam po jednym pecherzyku na kazdym :) A czym mialas stymulacje? Clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×