Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
JESZCZEJEDNAZNIEMIEC! Bardzo mocno się przeziębiłaś. Stan podgorączkowy się utrzymuje to znak,że nie wyleczona jesteś do końca.Mam nadzieję,że byłaś u lekarza? Wracaj do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Tak wszyscy się śmiali ,że czasami nie było słychać co mówią kabareciarze. Aby tak rozśmieszyć ludzi trzeba mieć w sobie .... to coś:D było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Napisałaś pięknie , Syn pewnie po dłuższej przerwie pokazał Ci się stojąc❤️ tak na to czekałaś. Życzę mu więcej takich spacerów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DOBREGO DNIA DLA WSZYSTKICH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj IVIO!:D a gdzie te ...ciacha... przystojne się podziały????? przecież byli z nami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś raniutko kobiecinka ze wsi przywiozła mi 150 jajek.Od szczęśliwych kur,które po całych dniach biegają na podwórku i skubią sobie trawkę.Dzielę się z wami , smacznego.Z sąsiadami też się podzielę bo co ja zrobię z taką ilością jajek?Omlet już był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - jutro jajecznica z 40 jaj. Ja tez takie jaja mam szczęscie od sąsiadów kupować. Globus - te ciacha? - zamieniły się w pierniki. dobrz,że nie myyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak się śmieję , że nie mogę pisać:D LIVIO! Pierniki tez nam smakują:D 1 2 3 ! Swoja porcje jaj zabieram:) dzięki. Jeśli dobrze pamiętam 11 lub 12 czerwca na Motoarenie będzie koncert Reda Stewarda. Wszystkie miejsca noclegowe od dawna zajęte. Ja też chcę trochę zarobić , wynajmuję swoja chałupę i przenoszę się do Wagonu:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam siebie taką na koncercie K.Sobczyk,k.Stanek,Burano - siedziały na widowni dwie wyrażnie wyrózniające się dziewczyny. Ja tam skromna dziewczyna ze szkoły średniej, a ONE !! JUŻ DOROSŁE- MIAŁY PEWNIE PO 20 LAT I WIELKIE STOGI SIANA NA GŁOWACH - Globus - pamiętasz te tapirowane łebska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - dobry pomysł na zarobek. W wagonie będę z Tobą - zrobię Ci tapirowaną fryzurkę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Bardzo chętnie usiądę , w końcu będę miała fryzurę na czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale będzie fajnie , Babki i co nam więcej potrzeba❤️ takie poranne...ble ble ..... a ile w nich prawdy👄 Ugory w domu leżą odłogiem, a przecież ma być z niego hotel! Dostane niższą cenę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta współczesna WIEZA BABEL - NIECH NAM ZYJE. Wystarczy nie wyłączać kompa.odejść na jakiś czas do roboty domowej,wrócić - odpowiedzieć,lub przelać mysli - SAMOTNOŚĆ NIE ISTNIEJE. Wstawilam właśnie galat z nóżek. Jutro do tej jajecznicy jak znalazł. Przy gitarze będzie obżarstwo. Globus - wczoraj i jeszcze dzisiaj mam Twój obiad. Pozazdrościłam Ci zapachu mielonych kotletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sprzątnęłam łazienkę, włączyłam pranie... ręczniki. Kompa nie wyłączam ......SAMOTNOŚĆ NIE ISTNIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą czyste ręczniki dla hotelowych gości:) M poszedł do swojego klubo-sklepiku.korzystam i wpadam do wagoniku. Ale u mnie wiatrzysko! Nózki się gotują - czujecie zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do wagoniku:) Spiewać umiem i lubię.Livia poproszę też o tapirowaną fryzurę. Chociaż kiedyś były też modne trwałe.Miałam na głowie taką, na cienkich wałeczkach"mokra włoszka" .Tak to się nazywało. Taką fryzurę miał też mój starszy s. jak miał 16 lat , ale jemu kręciły się z natury, nosił wtedy długie włosy i wyglądał jak dziewczyna. Jakie obudziłyście wspomnienia :) Globusik - hotel na koncert - dobry pomysł:) Mam na obiad zupę ogórkową.Potem idę z siostrą na basen. Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie 👄 Wróciłam z cmentarza , troszkę pomilczę. Odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Alez ten nasz "pociag" pedzi, nie moge za Wami podazyc :D jak tak dalej pojdze to bede widziala tylko " ogon" naszego pociagu :D Livio pamietam nasz stary topik chyba zalozyla go "wyciszona" czy tak bylo? Globusiku ❤️ taki dzien jak Twoj dzisiejszy zawsze jest smutny szkoda nam Wszystkich , ktorzy odchdza . Takie jest zycie . Marylko jak po basenie , pewnie zrelaksowana :D 1 2 3 ciesze sie, ze Synus dochodzi do formy. Jest mlody i da rade. jeszczejednazniemiec zycze zdrowka ❤️ Dalido jak tam jazda? Dorcia 👄 czekamy na Ciebie , skrobnij chociaz slowko. Pozdrawaim i przesylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj szmeru strumyka, co pośród kamieni się wije, przecież to taka prosta muzyka dzięki której wrażliwość odkryjesz. Posłuchaj szumu fal, gdy o skały się rozbijają, bo życie twe jak morska dal i trosk kamieni w nim niemało. Posłuchaj serca bicia jak w tobie rytmicznie uderza, przecież to ono napędza do życia i w uczuciach mu zawierzasz. Posłuchaj tego co mówią inni, chociaż nie zawsze rację mają i nie musisz czuć się winny niekiedy zdanie swe zmieniając. Posłuchaj siebie też czasami i sobą zawsze bądź i poszybuj za marzeniami, choć są daleko stąd.. . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po basenie. Anulko :) Po basenie ? Zmęczona ale przyjemnie. Wiecie , że jednym z ćwiczeń jest boks w wodzie , można się wyżyć ta jak na kukle w wagoniku... Na dworze zrobiło się bardzo ciemno i zimno - coś będzie może burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc przez życie człowiek spotyka Radość, ból, smutek, cierpienie, Gdy jest szczęśliwy lub żal go dotyka Ma w sercu jedno marzenie. Mieć przyjaciela na dobre i złe, Takiego, który nie zdradzi, On prawie wszystko o Tobie wie, Kiedy potrzeba pomoże, doradzi. Jest, kiedy płaczesz i gdy się śmiejesz, Kiedy masz troski, zmartwienia, Nie wiesz co robić, tracisz nadzieję, On Cię podtrzyma, udzieli schronienia. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko 🖐️ boks w basenie :D musi to ciekawie wygladac , u mnie swieci sloneczko ale wieje , jutro ma byc 27 st.C zobaczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dziś było 27 stopni o 13 godz. a teraz jest tylko 12. Anulko piękne wiersze, żeby takie wyszukać trzeba mieć wrażliwą duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mieć grono znajomych i zwracać się często do nich, Czy słońce świeci, czy pada, pozdrowić zawsze wypada. Pozdrowić, o zdrowie spytać, wiersz napisany przeczytać. Wiersz prosty, lecz sercem pisany, banalny, o sprawach nam znanych O przyjaźni, miłości, o gniewie, o ludziach, którzy w potrzebie, o świętach, narodzinach, balach, zażyłość nam na to pozwala. Szanujmy się więc Przyjaciele, przyjaźni nigdy zbyt wiele, ona pielęgnacji wymaga, lecz w życiu zawsze pomaga. Szlachetny kamień to ten, Który inne szlifuje. Szlachetny człowiek to ten, Który raczej siebie zrani, niż kogoś zadraśnie. 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Wpadłam na chwilkę do pędzącego wagonu,rozsiadłam sie wygodnie i tak sobie myślę,ze baaaaaaaaardzo Was lubię.Jestem trochę zalatana,brak mi czasu ale jest okej.Mama się czuje u nas dobrze,już końcówka noszenia gipsu.Za tydzień będzie zdjęty i zacznie się rehabilitacja. 123 dzisiaj jadłam truskawki,co prawda z importu ale były dobre.Do naszych krajowych musimy jeszcze trochę poczekać. Mario,ja śpiewam okropnie ale chętnie się przyłączę.Oczywiście uprzejmie proszę Livię o tapir.Dzięki. Globusiku,takie jest niestety życie.Odchodzą bliscy a my nie mamy na to wpływu. Anulko,miło Cię widzieć radosną,uśmiechniętą no i oczywiście romantyczną. Dalido,także walczę na drodze .Idzie mi coraz lepiej.Jednak nie czuję się pewnie.Migam sie od jazdy jak mogę.Będę woziła Mamę na rehabilitację i to będzie jazda. Jeszcze jedna z niemiec-pozdrawiam serdecznie. Loniu,Ciebie też pozdrawiam i czekam aż wskoczysz do wagoniku i dołączysz do nas. Fantastycznych snów.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×